Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

XXI Memoriałowy Bieg Majora Bacy

Wyniki - 3 sierpnia 2014, Bochnia

Msc
Nr
Rok
-
#1 188240Wojciech PietrzykM1977PLKRAKÓW00:55:15
#2 179234Paweł JasińskiM1976PLKRAKÓW00:54:42
#3 11949Michał MikulskiM1984PLNOVUM BHP CONSULTINGBOCHNIA00:49:25
#4 7665Paweł WójcikM1998PLBRZESZCZE00:45:24
#5 10536Marcin FaronM1980PLNOVUM BHP CONSULTINGBOCHNIA00:48:25
#6 96195Dariusz GondekM1966PL8 BLTRBOREK00:47:20
#7 196211Marek StępieńM1961PLBKB VICTORIA BRZESKOBRZESKO00:56:10
#8 227218Adam WidłaM1996PLRADIO SHACK BOCHNIABOCHNIA01:00:36
#9 11712Marcin LeśniakM1977PLBOCHNIA00:49:10
#10 77213Natalia Brożek-WoźniczkaK1985PLKRAKÓW00:45:25
#11 212Szymon WiktorowiczM1996PLOPOCZNO SPORT TEAMOPOCZNO00:37:21
#12 2667Tadeusz MajM1963PLAZS AWF MASTERS KRAKÓWKRAKÓW00:38:50
#13 18177Paweł KosekM1991PL40-LATEK RTYCHYTYCHY00:37:06
#14 153241Rafał WołczyńskiM1975PL8 BAZA LOTNICTWA TRANSPORTOWEGOJELENIA GÓRA00:51:36
#15 39168Dariusz KellerM1989PLNIGHT RUNNERS KRAKÓWKRAKÓW00:40:49
#16 56183Maciej UlasM1980PLBOCHNIA00:43:27
#17 191257Pawel SzpaidelM1982PLSOSNOWIEC00:55:47
#18 7586Jerzy PodgórskiM1971PLITMBW KRAKÓWBRZESKO00:45:24
#19 8143Tomasz KaniaM1988PLAZS UR KRAKÓWKRAKÓW00:45:43
#20 28119Marek LubnauM1962PLHARPAGAN SOSNOWIECSOSNOWIEC00:39:05
#21 109265Marek PilchM1954PLBIEGAMBOLUBIĘ KRAKÓWKRAKÓW00:48:33
#22 571Paweł SmędowskiM1994PLULKS LIPINKISĘKOWA00:33:36
#23 735Michał GąsiorskiM1988PLSPORTIVA.PLRZESZÓW00:33:50
#24 84158Roman KitaM1969PLBKB VICTORIA BRZESKOBRZESKO00:46:11
#25 139205Bogdan KaczmarczykM1980PLMUROWANA GOŚLINA00:50:46
#26 19563Magdalena MacioszK1991PLBIEGNĘ ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆRZESZÓW00:56:07
#27 4697Roman SosnowskiM1970PLKKB DYSTANS KRAKÓWKRAKÓW00:42:07
#28 89197Marcin ZbijowskiM1983PLTOUCHING ITSTARY WIŚNICZ00:46:30
#29 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !141Andrey PetrovM1986UZUZBEKISTAN00:30:34
#30 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !213Adriy StarżinsijM1990PLPULAWY NOXYPULAWY00:31:15
#31 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3132Adam CzerwińskiM1988PLWKS WAWELCZASŁAW00:31:49
#32 4182Andrzej LachowskiM1982PLAZS-AWF MASTERS KRAKÓWKRAKÓW00:32:37
#33 676Marcin CiepłakM1991PLCHEMIKARYBNIK00:33:44
#34 860Viktor StarowubtsevM1970UALWOW00:34:06
#35 9181Jacek RudzińskiM1984PLKRAKÓW00:35:36
#36 10138Dariusz StarzyńskiM1974PLKKL KIELCESĘDZISZÓW00:35:40
#37 11130Dariusz TrenerM1970PLKRAKÓW00:35:48
#38 1270Tomasz PociechaM1988PLULKS LIPINKIKRYG00:36:07
#39 13125Andrzej KowalczykM1998PLŁAPANÓW00:36:12
#40 14176Robert ZielonkaM1973PLMOTOMASTERCHRZANÓW00:36:13
#41 1540Marina KhmelevskayaK1990UZUZBEKISTAN00:36:20
#42 16154Wojciech LizakM1980PLJASTRZEBIE ZDRÓJ00:36:58
#43 175Łukasz MachlowskiM1986PLKKB DYSTANSKRAKÓW00:36:58
#44 19133Mateusz BzdylM1997PLFAJFER ŁAPANÓWŁAPANÓW00:37:07
#45 203Ryszard KobajłoM1962PLS.B.POGÓRZE BARTKOWAGRÓDEK N/DUNAJCEM00:37:20
#46 22214Tomasz KądziołkaM1997PLWKS WAWEL KRAKÓWKRAKÓW00:37:26
#47 2391Filip KrauzeM1997PLPIEKARY ŚLĄSKIE00:37:48
#48 24190Michał BrzezinaM1982PLENDORFINA KRKKRAKÓW00:38:11
#49 25136Patryk ZymM1998PLFAJFER 2001NOWY WIŚNICZ00:38:26
#50 27134Sylwester DudekM1963PLPOLSKARUDNIK00:38:55
#51 29128Łukasz KlubaM1998PLFAJFER ŁAPANÓWŁAPANÓW00:39:06
#52 30175Paulina GolecK1981PLAZS AWF MASTERS KRAKÓWKRAKÓW00:39:07
#53 31137Jakub JończykM1989PLMISSION IMPOSSIBLE TEAMNOWE BRZESKO00:39:16
#54 32107Witold SkupieńM1989PLPARAOLIMPIJCZYKKLUSZKOWCE00:39:30
#55 33194Mirosław ZiębowiczM1962PLASAKRAKÓW00:39:39
#56 34108Grzegorz ZającM1969PLWAŁBRZYCH00:40:10
#57 35255Adrian WieciechM1996PLNOWY WIŚNICZ00:40:17
#58 36174Andrzej MaciołM1954PLAZS-AWF KRAKOW MASTERSKRAKOW00:40:22
#59 3769Jerzy SolarczykM1979PLBOCHNIA00:40:25
#60 3827Artur PopowiczM1976PLBĘDZIN00:40:43
#61 40229Krzysztof StecM1982PLKB LOK BOCHNIANOWY WIŚNICZ00:40:50
#62 4173Robert BieniekM1969PLBOCHNIA00:41:00
#63 42121Bartosz GawędaM1975PLBOCHNIA00:41:04
#64 43258Rafał MüldnerM1974PLKRAKÓW00:41:19
#65 44263Piotr FilipekM1997PLBOCHNIA00:41:22
#66 4530Bogdan ZmitrowiczM1977PLZMITEK TEAMNOWA DĘBA00:41:30
#67 4723Ireneusz JezuitM1985PLKB MARATOŃCZYK DĘBICADĘBICA00:42:20
#68 4845Marek TekieliM1968PLKRAKÓW00:42:29
#69 4951Arti GrabowskiM1977PLKRZESOWICE00:42:34
#70 5050Michał KaczmarekM1986PLFIZJOTERAPIA KACZMAREKKRAKÓW00:42:34
#71 5192Marcin PiecuchM1983PLKRAKÓW00:42:48
#72 52139Krystian MarzecM1989PLMISSION IMPOSSIBLE TEAMNOWE BRZESKO00:42:54
#73 53235Piotr KostuchM1991PLBOCHNIA00:43:11
#74 54115Michał KierzekM1978PLBOCHNIA00:43:15
#75 55169Jerzy KołodziejczykM1958PLSAPNUR SP. Z O.O. KRAKÓWKRAKÓW00:43:16
#76 57226Dominik NieszkowieckiM1995PLWIELICZKA00:43:46
#77 58189Konrad TokarczykM1992PLKAMIONKA WIELKA00:43:53
#78 594Zbigniew KubasM1970PLDRWINIA00:43:57
#79 60102Marcin BugajM1985PLDOBCZYCKI KLUB BIEGACZARACIECHOWICE00:43:59
#80 61101Dariusz RybaM1996PLRACIECHOWICE00:44:02
#81 62188Wojtek KamieńskiM1983PLKAMIONKA WIELKA00:44:09
#82 636Ryszard MachlowskiM1963PLKKB DYSTANS KRAKÓWKRAKÓW00:44:15
#83 64110Kinga BrzoszkiewiczK1989PLLUBIENIASTARACHOWICE00:44:21
#84 65112Michał JagiełoM1986PLLUBIENIASTARACHOWICE00:44:22
#85 66222Artur SrokaM1977PLBOCHNIA00:44:26
#86 67254Jarosław MularzM1979PLBOCHNIA00:44:28
#87 6831Zygmunt RutkowskiM1952PLZMITEK TEAMNOWA DĘBA00:44:42
#88 6922Anna RochmalskaK1987PLKB MARATOŃCZYK DĘBICADĘBICA00:45:06
#89 7074Mateusz TworzydłoM1987PLBOCHNIA00:45:19
#90 71166Leszek PytelM1952PLKLĘCZANY00:45:20
#91 7282Anna GrabowskaK1981PLKRAKÓW00:45:21
#92 73117Katarzyna RogóżK1984PLŻEGOCINA00:45:21
#93 74105Rafał MizurM1977PLMIKLUSZOWICE00:45:22
#94 78165Maciej KnapczykM1987PLKRAKÓW00:45:33
#95 79161Marcin RakoczyM1977PLWOLNY BIEGACZBOCHNIA00:45:33
#96 8046Wieńczysław KamyczekM1968PLBBL KRAKÓWKRAKÓW00:45:38
#97 82141Szymon StokłosaM1980PLTARGOWISKO00:45:47
#98 83103Jeremie CieslakM1981FRNIE TRENUJE W KLUBIEANTIBES00:46:07
#99 85111Jerzy WielochaM1971PLMUSZYNA00:46:11
#100 86259Kazimierz WierciakM1975PLKRAKÓW00:46:17

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności