Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

XXI Memoriałowy Bieg Majora Bacy

Wyniki - 3 sierpnia 2014, Bochnia

Msc
Nr
Rok
-
#1 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3132Adam CzerwińskiM1988PLWKS WAWELCZASŁAW00:31:49
#2 168212Adam LudwikowskiM1977PLGDAŃSK00:52:56
#3 15999Adam OnikM1972PLVEGERUNNERSTARNÓW00:52:09
#4 227218Adam WidłaM1996PLRADIO SHACK BOCHNIABOCHNIA01:00:36
#5 35255Adrian WieciechM1996PLNOWY WIŚNICZ00:40:17
#6 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !213Adriy StarżinsijM1990PLPULAWY NOXYPULAWY00:31:15
#7 247204Agata GemzikK1986PLNIGHT RUNNERS KRAKÓWKRAKÓW01:05:17
#8 218131Agata WęglarzK1984PLFAJFER ŁAPANÓWŁAPANÓW00:58:23
#9 216267Agnieszka DziadońK1981PLBKB VICTORIA BRZESKOSZCZEPANÓW00:58:18
#10 208152Agnieszka Lisowska-WośK1982PLNIEPOŁOMICE BIEGAJĄNIEPOŁOMICE00:57:27
#11 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !141Andrey PetrovM1986UZUZBEKISTAN00:30:34
#12 133100Andrzej GórkaM1983PLKRAKÓW00:50:25
#13 13125Andrzej KowalczykM1998PLŁAPANÓW00:36:12
#14 4182Andrzej LachowskiM1982PLAZS-AWF MASTERS KRAKÓWKRAKÓW00:32:37
#15 36174Andrzej MaciołM1954PLAZS-AWF KRAKOW MASTERSKRAKOW00:40:22
#16 177143Andrzej MoskalM1954PLBIECZ00:54:31
#17 207225Andrzej PłaczekM1974PLBOCHNIA00:57:23
#18 217155Andrzej SenderM1958PLJASIEK MELA TEAMWIELICZKA00:58:22
#19 239135Aneta PolitK1966PLKRAKÓW01:02:14
#20 7282Anna GrabowskaK1981PLKRAKÓW00:45:21
#21 14814Anna LeśniakK1984PLBOCHNIA00:51:10
#22 6922Anna RochmalskaK1987PLKB MARATOŃCZYK DĘBICADĘBICA00:45:06
#23 174221Arkadiusz DadejM1998PLRADIO SHACK BOCHNIABOCHNIA00:53:47
#24 183186Arkadiusz MagdaM1991PLKRZEMIENICA00:54:51
#25 4951Arti GrabowskiM1977PLKRZESOWICE00:42:34
#26 3827Artur PopowiczM1976PLBĘDZIN00:40:43
#27 66222Artur SrokaM1977PLBOCHNIA00:44:26
#28 25652Augustyn ObszarnyM1934PLKRAKÓW01:13:41
#29 150173Barbara BłoniarczykK1978PLVISEGRAD MARATONNOWY SĄCZ00:51:23
#30 9528Barbara PaczosK1960PLMIELEC00:47:01
#31 176228Barbara PrymakowskaK1943PLSOKÓŁ TARNÓWTARNÓW00:54:23
#32 42121Bartosz GawędaM1975PLBOCHNIA00:41:04
#33 12096Bartłomiej SzewczykM1989PLDAMIENICE00:49:26
#34 25147Bartłomiej ZambrowskiM1989PLBOCHNIA01:07:44
#35 14962Basia KozubK1990PLŁAPCZYCA00:51:22
#36 210242Beata LepiarzK1971PLKRAKÓW00:57:38
#37 139205Bogdan KaczmarczykM1980PLMUROWANA GOŚLINA00:50:46
#38 25326Bogdan ŚcibiszM1943PLTKKF SATURN CZELADZSOSNOWIEC01:10:01
#39 4530Bogdan ZmitrowiczM1977PLZMITEK TEAMNOWA DĘBA00:41:30
#40 14378Bogdana CiepłakK1964PLCHEMIKARYBNIK00:51:02
#41 118264Bożesław MichałowskiM1976PLKRAKÓW00:49:24
#42 246159Daniel BobekM1986PLWIELICZKA01:04:53
#43 127163Daniel KoszykM1980PLNOWY SĄCZ00:49:52
#44 166114Daniel PanochaM1978PLTARNÓW00:52:43
#45 12594Daniel PrażmowskiM1981PLDĘBICA00:49:45
#46 18059Dariusz FilipekM1971PLBOCHNIA00:54:44
#47 96195Dariusz GondekM1966PL8 BLTRBOREK00:47:20
#48 10788Dariusz JaszczyńskiM1963PLKRAKÓW00:48:29
#49 39168Dariusz KellerM1989PLNIGHT RUNNERS KRAKÓWKRAKÓW00:40:49
#50 61101Dariusz RybaM1996PLRACIECHOWICE00:44:02
#51 10138Dariusz StarzyńskiM1974PLKKL KIELCESĘDZISZÓW00:35:40
#52 11130Dariusz TrenerM1970PLKRAKÓW00:35:48
#53 13279Dawid BarnaśM1984PLBOCHNIA00:50:23
#54 11116Dawid JanasM1985PLBRZESKO00:48:37
#55 57226Dominik NieszkowieckiM1995PLWIELICZKA00:43:46
#56 2391Filip KrauzeM1997PLPIEKARY ŚLĄSKIE00:37:48
#57 182129Gabriela WolakK1998PLFAJFER ŁAPANÓWŁAPANÓW00:54:46
#58 26064Giovanni EmiliM1932PLKRAKÓW01:21:18
#59 1897Grażyna MachlowskaK1963PLKKB DYSTANS KRAKÓWKRAKÓW00:55:16
#60 241200Grzegorz GoćvinM1986PLBOCHNIA01:02:25
#61 115187Grzegorz PradelM1963PLJW 4686KRAKÓW00:48:53
#62 13093Grzegorz SiwekM1982PLJW 4686KOCMYRZÓW00:50:07
#63 92109Grzegorz WawroM1973PLKROSS KRAKÓWKRAKÓW00:46:49
#64 19938Grzegorz WnukM1968PLSBD ENERGETYK RYBNIKNIEPOŁOMICE00:56:40
#65 34108Grzegorz ZającM1969PLWAŁBRZYCH00:40:10
#66 19248Halina Markowska- Mikulska K1983PLNOVUM BHP CONSULTINGBOCHNIA00:55:49
#67 222236Henryk MichalskiM1974PLHONOROWI DAWCY KRWI-GRUPA AZOTY TARNÓWTARNÓW00:59:42
#68 203223Hubert ŁatakM1980PLKRAKÓW00:57:00
#69 225201Irena WiatrK1955PLDĄBROWA TARNOWSKA01:00:04
#70 201104Ireneusz CichyM1974PLBOCHNIA00:56:53
#71 4723Ireneusz JezuitM1985PLKB MARATOŃCZYK DĘBICADĘBICA00:42:20
#72 212247Ireneusz MadejM1989PLOSP BIEŃKOWICEDRWINIA00:57:43
#73 202162Ireneusz ZającM1952PLBIELCZ00:56:55
#74 234203Jacek GemzikM1979PLNIGHT RUNNERS KRAKÓWKRAKÓW01:01:31
#75 175150Jacek KruszecM1963PLKRAKÓW00:54:17
#76 169216Jacek NowickiM1969PLTARNÓW00:53:04
#77 233191Jacek PukłoM1986PLNON HAEC VIABOCHNIA01:01:25
#78 9181Jacek RudzińskiM1984PLKRAKÓW00:35:36
#79 31137Jakub JończykM1989PLMISSION IMPOSSIBLE TEAMNOWE BRZESKO00:39:16
#80 99217Jakub KądzielawaM1994PLBRAKBOCHNIA00:47:32
#81 237231Jan ZiębaM1975PLBOCHNIA01:01:57
#82 88167Janusz BijotaM1964PLKRAKÓW00:46:19
#83 19366Jarosław JaworskiM1988PLENDORFINY WADOWICEWADOWICE00:56:01
#84 67254Jarosław MularzM1979PLBOCHNIA00:44:28
#85 230250Jarosław NowotnyM1978PLBOCHNIA01:01:11
#86 224144Jarosław RyznarM1981PLJASŁO00:59:54
#87 83103Jeremie CieslakM1981FRNIE TRENUJE W KLUBIEANTIBES00:46:07
#88 185185Jerzy AdamczykM1967PLŻEGOCINA00:55:13
#89 55169Jerzy KołodziejczykM1958PLSAPNUR SP. Z O.O. KRAKÓWKRAKÓW00:43:16
#90 250151Jerzy LeonarczykM1960PLKRAKÓW01:07:13
#91 7586Jerzy PodgórskiM1971PLITMBW KRAKÓWBRZESKO00:45:24
#92 3769Jerzy SolarczykM1979PLBOCHNIA00:40:25
#93 85111Jerzy WielochaM1971PLMUSZYNA00:46:11
#94 2008Joanna GąszczykK1979PLLUBELSKIE STOWARZYSZENIE BIEGOWELUBLIN00:56:42
#95 24934Joanna KlempkaK1986PLKRAKÓW01:07:12
#96 22058Joanna PędrakK1980PLBOCHNIA00:59:22
#97 187239Joanna SzumnyK1980PLKRAKÓW00:55:15
#98 11084Joanna WalorskaK1989PLKRAKÓW00:48:35
#99 113140Jozef DzikowskiM1953PLNIEZRZESZONYTYMOWA00:48:44
#100 24318Józef MisiarzM1957PLKRAKÓW01:02:44

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności