Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

XXI Memoriałowy Bieg Majora Bacy

Wyniki - 3 sierpnia 2014, Bochnia

Msc
Nr
Rok
-
#1 1311Wojciech MichalikM1992PLBOCHNIA00:50:16
#2 212Szymon WiktorowiczM1996PLOPOCZNO SPORT TEAMOPOCZNO00:37:21
#3 203Ryszard KobajłoM1962PLS.B.POGÓRZE BARTKOWAGRÓDEK N/DUNAJCEM00:37:20
#4 594Zbigniew KubasM1970PLDRWINIA00:43:57
#5 175Łukasz MachlowskiM1986PLKKB DYSTANSKRAKÓW00:36:58
#6 636Ryszard MachlowskiM1963PLKKB DYSTANS KRAKÓWKRAKÓW00:44:15
#7 1897Grażyna MachlowskaK1963PLKKB DYSTANS KRAKÓWKRAKÓW00:55:16
#8 2008Joanna GąszczykK1979PLLUBELSKIE STOWARZYSZENIE BIEGOWELUBLIN00:56:42
#9 1269Kazimierz SiudekM1960PLKRAKÓW00:49:45
#10 25710Pierre CampsM1952FRPARIS01:15:32
#11 22811Pawel SzczekockiM1980PLKRAKOW01:00:42
#12 11712Marcin LeśniakM1977PLBOCHNIA00:49:10
#13 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !213Adriy StarżinsijM1990PLPULAWY NOXYPULAWY00:31:15
#14 14814Anna LeśniakK1984PLBOCHNIA00:51:10
#15 15715Tadeusz NazimM1948PLSKAWINA00:52:00
#16 11116Dawid JanasM1985PLBRZESKO00:48:37
#17 24417Zygmunt MalewskiM1940PLBOCHNIA01:03:08
#18 24318Józef MisiarzM1957PLKRAKÓW01:02:44
#19 23119Tomasz WojdonM1981PLBOCHNIA01:01:22
#20 14720Rafał KotowiczM1986PLBOCHNIA00:51:06
#21 12421Michał DźwigajM1990PLBOCHNIA00:49:38
#22 6922Anna RochmalskaK1987PLKB MARATOŃCZYK DĘBICADĘBICA00:45:06
#23 4723Ireneusz JezuitM1985PLKB MARATOŃCZYK DĘBICADĘBICA00:42:20
#24 20424Kazimierz DziedzicM1956PLKRASNE LASOCICE00:57:13
#25 18625Natalia PajorK1997PLBOCHNIA00:55:13
#26 25326Bogdan ŚcibiszM1943PLTKKF SATURN CZELADZSOSNOWIEC01:10:01
#27 3827Artur PopowiczM1976PLBĘDZIN00:40:43
#28 9528Barbara PaczosK1960PLMIELEC00:47:01
#29 12229Waldemar BereszkoM1952PLTKKF MOSIRSOSNOWIEC00:49:31
#30 4530Bogdan ZmitrowiczM1977PLZMITEK TEAMNOWA DĘBA00:41:30
#31 6831Zygmunt RutkowskiM1952PLZMITEK TEAMNOWA DĘBA00:44:42
#32 13732Krzysztof DudzikM1958PLKRAKÓW00:50:37
#33 18133Krzysztof SrokaM1962PLKRAKÓW00:54:44
#34 24934Joanna KlempkaK1986PLKRAKÓW01:07:12
#35 735Michał GąsiorskiM1988PLSPORTIVA.PLRZESZÓW00:33:50
#36 10536Marcin FaronM1980PLNOVUM BHP CONSULTINGBOCHNIA00:48:25
#37 15637Renata GrabskaK1950PLAMBASADOR FESTIWALU BIEGOWEGORZESZÓW00:51:53
#38 19938Grzegorz WnukM1968PLSBD ENERGETYK RYBNIKNIEPOŁOMICE00:56:40
#39 10439Krzysztof MalacaM1989PLBOCHNIA00:48:20
#40 1540Marina KhmelevskayaK1990UZUZBEKISTAN00:36:20
#41 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !141Andrey PetrovM1986UZUZBEKISTAN00:30:34
#42 26342Mariusz OsdobaM1995PLAZS AWF KATOWICECHORZÓW
#43 8143Tomasz KaniaM1988PLAZS UR KRAKÓWKRAKÓW00:45:43
#44 19444Tomasz KotowiczM1980PLKRAKÓW00:56:04
#45 4845Marek TekieliM1968PLKRAKÓW00:42:29
#46 8046Wieńczysław KamyczekM1968PLBBL KRAKÓWKRAKÓW00:45:38
#47 25147Bartłomiej ZambrowskiM1989PLBOCHNIA01:07:44
#48 19248Halina Markowska- Mikulska K1983PLNOVUM BHP CONSULTINGBOCHNIA00:55:49
#49 11949Michał MikulskiM1984PLNOVUM BHP CONSULTINGBOCHNIA00:49:25
#50 5050Michał KaczmarekM1986PLFIZJOTERAPIA KACZMAREKKRAKÓW00:42:34
#51 4951Arti GrabowskiM1977PLKRZESOWICE00:42:34
#52 25652Augustyn ObszarnyM1934PLKRAKÓW01:13:41
#53 26753Wacław CzajaM1974PLNIEZRZESZONYPRZEMYŚL
#54 24254Małgorzata GawlikK1971PLBBL KRAKÓWKRAKÓW01:02:26
#55 15155Waclaw RysM1957PLNIEZRZESZONYMYSLENICE00:51:25
#56 8756Wojciech BrodaM1969PLKRAKÓW00:46:19
#57 9857Witold GawlikM1969PLBBL KRAKÓWKRAKÓW00:47:26
#58 22058Joanna PędrakK1980PLBOCHNIA00:59:22
#59 18059Dariusz FilipekM1971PLBOCHNIA00:54:44
#60 860Viktor StarowubtsevM1970UALWOW00:34:06
#61 12161Michał WojciechowskiM1986PLBOCHNIA00:49:27
#62 14962Basia KozubK1990PLŁAPCZYCA00:51:22
#63 19563Magdalena MacioszK1991PLBIEGNĘ ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆRZESZÓW00:56:07
#64 26064Giovanni EmiliM1932PLKRAKÓW01:21:18
#65 7665Paweł WójcikM1998PLBRZESZCZE00:45:24
#66 19366Jarosław JaworskiM1988PLENDORFINY WADOWICEWADOWICE00:56:01
#67 2667Tadeusz MajM1963PLAZS AWF MASTERS KRAKÓWKRAKÓW00:38:50
#68 14668Tomasz NazimekM1983PLCOFFEE CONCEPTBOCHNIA00:51:04
#69 3769Jerzy SolarczykM1979PLBOCHNIA00:40:25
#70 1270Tomasz PociechaM1988PLULKS LIPINKIKRYG00:36:07
#71 571Paweł SmędowskiM1994PLULKS LIPINKISĘKOWA00:33:36
#72 22372Magdalena Romerowicz-KabatK1976PLTARNÓW00:59:44
#73 4173Robert BieniekM1969PLBOCHNIA00:41:00
#74 7074Mateusz TworzydłoM1987PLBOCHNIA00:45:19
#75 14475Tomasz CiepłakM1984PLCHEMIKARYBNIK00:51:02
#76 676Marcin CiepłakM1991PLCHEMIKARYBNIK00:33:44
#77 14277Maciej CiepłakM1962PLCHEMIKARYBNIK00:51:02
#78 14378Bogdana CiepłakK1964PLCHEMIKARYBNIK00:51:02
#79 13279Dawid BarnaśM1984PLBOCHNIA00:50:23
#80 23580Kacper KrupaM1987PLNIGHT RUNNERSSIDZINA01:01:31
#81 15881Michał FlorekM1984PLJW 2771KRAKÓW00:52:09
#82 7282Anna GrabowskaK1981PLKRAKÓW00:45:21
#83 11683Zdzisław HasztoM1955PL--------LEŻAJSK00:49:02
#84 11084Joanna WalorskaK1989PLKRAKÓW00:48:35
#85 13485Paweł KućM1980PLGDÓW00:50:26
#86 7586Jerzy PodgórskiM1971PLITMBW KRAKÓWBRZESKO00:45:24
#87 21487Wacław SpiechaM1960PLKRAKÓW00:58:06
#88 10788Dariusz JaszczyńskiM1963PLKRAKÓW00:48:29
#89 25289Wojciech KrokowskiM1954PLJASŁO01:09:26
#90 10890Pawel JaszczynskiM1966ATWIEDEN00:48:29
#91 2391Filip KrauzeM1997PLPIEKARY ŚLĄSKIE00:37:48
#92 5192Marcin PiecuchM1983PLKRAKÓW00:42:48
#93 13093Grzegorz SiwekM1982PLJW 4686KOCMYRZÓW00:50:07
#94 12594Daniel PrażmowskiM1981PLDĘBICA00:49:45
#95 21395Marian SzczygiełM1957PLKRAKÓW00:57:47
#96 12096Bartłomiej SzewczykM1989PLDAMIENICE00:49:26
#97 4697Roman SosnowskiM1970PLKKB DYSTANS KRAKÓWKRAKÓW00:42:07
#98 13898Marek KuśM1982PLSKAWINA00:50:43
#99 15999Adam OnikM1972PLVEGERUNNERSTARNÓW00:52:09
#100 133100Andrzej GórkaM1983PLKRAKÓW00:50:25

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności