Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

XXI Memoriałowy Bieg Majora Bacy

Wyniki - 3 sierpnia 2014, Bochnia

Msc
Nr
Rok
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !141Andrey PetrovM1986UZUZBEKISTAN00:30:34
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !213Adriy StarżinsijM1990PLPULAWY NOXYPULAWY00:31:15
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3132Adam CzerwińskiM1988PLWKS WAWELCZASŁAW00:31:49
#4 4182Andrzej LachowskiM1982PLAZS-AWF MASTERS KRAKÓWKRAKÓW00:32:37
#5 676Marcin CiepłakM1991PLCHEMIKARYBNIK00:33:44
#6 860Viktor StarowubtsevM1970UALWOW00:34:06
#7 9181Jacek RudzińskiM1984PLKRAKÓW00:35:36
#8 10138Dariusz StarzyńskiM1974PLKKL KIELCESĘDZISZÓW00:35:40
#9 11130Dariusz TrenerM1970PLKRAKÓW00:35:48
#10 1270Tomasz PociechaM1988PLULKS LIPINKIKRYG00:36:07
#11 13125Andrzej KowalczykM1998PLŁAPANÓW00:36:12
#12 14176Robert ZielonkaM1973PLMOTOMASTERCHRZANÓW00:36:13
#13 1540Marina KhmelevskayaK1990UZUZBEKISTAN00:36:20
#14 16154Wojciech LizakM1980PLJASTRZEBIE ZDRÓJ00:36:58
#15 175Łukasz MachlowskiM1986PLKKB DYSTANSKRAKÓW00:36:58
#16 19133Mateusz BzdylM1997PLFAJFER ŁAPANÓWŁAPANÓW00:37:07
#17 203Ryszard KobajłoM1962PLS.B.POGÓRZE BARTKOWAGRÓDEK N/DUNAJCEM00:37:20
#18 22214Tomasz KądziołkaM1997PLWKS WAWEL KRAKÓWKRAKÓW00:37:26
#19 2391Filip KrauzeM1997PLPIEKARY ŚLĄSKIE00:37:48
#20 24190Michał BrzezinaM1982PLENDORFINA KRKKRAKÓW00:38:11
#21 25136Patryk ZymM1998PLFAJFER 2001NOWY WIŚNICZ00:38:26
#22 27134Sylwester DudekM1963PLPOLSKARUDNIK00:38:55
#23 29128Łukasz KlubaM1998PLFAJFER ŁAPANÓWŁAPANÓW00:39:06
#24 30175Paulina GolecK1981PLAZS AWF MASTERS KRAKÓWKRAKÓW00:39:07
#25 31137Jakub JończykM1989PLMISSION IMPOSSIBLE TEAMNOWE BRZESKO00:39:16
#26 32107Witold SkupieńM1989PLPARAOLIMPIJCZYKKLUSZKOWCE00:39:30
#27 33194Mirosław ZiębowiczM1962PLASAKRAKÓW00:39:39
#28 34108Grzegorz ZającM1969PLWAŁBRZYCH00:40:10
#29 35255Adrian WieciechM1996PLNOWY WIŚNICZ00:40:17
#30 36174Andrzej MaciołM1954PLAZS-AWF KRAKOW MASTERSKRAKOW00:40:22
#31 3769Jerzy SolarczykM1979PLBOCHNIA00:40:25
#32 3827Artur PopowiczM1976PLBĘDZIN00:40:43
#33 40229Krzysztof StecM1982PLKB LOK BOCHNIANOWY WIŚNICZ00:40:50
#34 4173Robert BieniekM1969PLBOCHNIA00:41:00
#35 42121Bartosz GawędaM1975PLBOCHNIA00:41:04
#36 43258Rafał MüldnerM1974PLKRAKÓW00:41:19
#37 44263Piotr FilipekM1997PLBOCHNIA00:41:22
#38 4530Bogdan ZmitrowiczM1977PLZMITEK TEAMNOWA DĘBA00:41:30
#39 4723Ireneusz JezuitM1985PLKB MARATOŃCZYK DĘBICADĘBICA00:42:20
#40 4845Marek TekieliM1968PLKRAKÓW00:42:29
#41 4951Arti GrabowskiM1977PLKRZESOWICE00:42:34
#42 5050Michał KaczmarekM1986PLFIZJOTERAPIA KACZMAREKKRAKÓW00:42:34
#43 5192Marcin PiecuchM1983PLKRAKÓW00:42:48
#44 52139Krystian MarzecM1989PLMISSION IMPOSSIBLE TEAMNOWE BRZESKO00:42:54
#45 53235Piotr KostuchM1991PLBOCHNIA00:43:11
#46 54115Michał KierzekM1978PLBOCHNIA00:43:15
#47 55169Jerzy KołodziejczykM1958PLSAPNUR SP. Z O.O. KRAKÓWKRAKÓW00:43:16
#48 57226Dominik NieszkowieckiM1995PLWIELICZKA00:43:46
#49 58189Konrad TokarczykM1992PLKAMIONKA WIELKA00:43:53
#50 594Zbigniew KubasM1970PLDRWINIA00:43:57
#51 60102Marcin BugajM1985PLDOBCZYCKI KLUB BIEGACZARACIECHOWICE00:43:59
#52 61101Dariusz RybaM1996PLRACIECHOWICE00:44:02
#53 62188Wojtek KamieńskiM1983PLKAMIONKA WIELKA00:44:09
#54 636Ryszard MachlowskiM1963PLKKB DYSTANS KRAKÓWKRAKÓW00:44:15
#55 64110Kinga BrzoszkiewiczK1989PLLUBIENIASTARACHOWICE00:44:21
#56 65112Michał JagiełoM1986PLLUBIENIASTARACHOWICE00:44:22
#57 66222Artur SrokaM1977PLBOCHNIA00:44:26
#58 67254Jarosław MularzM1979PLBOCHNIA00:44:28
#59 6831Zygmunt RutkowskiM1952PLZMITEK TEAMNOWA DĘBA00:44:42
#60 6922Anna RochmalskaK1987PLKB MARATOŃCZYK DĘBICADĘBICA00:45:06
#61 7074Mateusz TworzydłoM1987PLBOCHNIA00:45:19
#62 71166Leszek PytelM1952PLKLĘCZANY00:45:20
#63 7282Anna GrabowskaK1981PLKRAKÓW00:45:21
#64 73117Katarzyna RogóżK1984PLŻEGOCINA00:45:21
#65 74105Rafał MizurM1977PLMIKLUSZOWICE00:45:22
#66 78165Maciej KnapczykM1987PLKRAKÓW00:45:33
#67 79161Marcin RakoczyM1977PLWOLNY BIEGACZBOCHNIA00:45:33
#68 8046Wieńczysław KamyczekM1968PLBBL KRAKÓWKRAKÓW00:45:38
#69 82141Szymon StokłosaM1980PLTARGOWISKO00:45:47
#70 83103Jeremie CieslakM1981FRNIE TRENUJE W KLUBIEANTIBES00:46:07
#71 85111Jerzy WielochaM1971PLMUSZYNA00:46:11
#72 86259Kazimierz WierciakM1975PLKRAKÓW00:46:17
#73 8756Wojciech BrodaM1969PLKRAKÓW00:46:19
#74 88167Janusz BijotaM1964PLKRAKÓW00:46:19
#75 90232Krzysztof BadylaM1978PLNOVUM CONSULTING BHPBOCHNIA00:46:45
#76 91178Kinga KwiatkowskaK1988PLVISEGRAD MARATON RYTROCHEŁMIEC00:46:48
#77 92109Grzegorz WawroM1973PLKROSS KRAKÓWKRAKÓW00:46:49
#78 93145Mirosław KuflikM1967PLNAWOJOWA GÓRA00:46:51
#79 94256Maciej NazimekM1986PLCOFFE CONCEPTBOCHNIA00:46:58
#80 9528Barbara PaczosK1960PLMIELEC00:47:01
#81 97153Sylwia KalińskaK1983PLKRAKÓW00:47:21
#82 9857Witold GawlikM1969PLBBL KRAKÓWKRAKÓW00:47:26
#83 99217Jakub KądzielawaM1994PLBRAKBOCHNIA00:47:32
#84 100266Piotr MisztakM1983PLIT4IWARSZAWA00:47:54
#85 101126Marcin RoczniakM1982PLBIEGAM BO LUBIĘ KRAKÓWSANOK00:48:03
#86 102210Rafał KaczmarczykM1997PLOSIELEC00:48:11
#87 103245Paweł PerykaszaM1981PLKRAKÓW00:48:13
#88 10439Krzysztof MalacaM1989PLBOCHNIA00:48:20
#89 106124Mateusz GrzybM1999PLBOCHNIA00:48:26
#90 10788Dariusz JaszczyńskiM1963PLKRAKÓW00:48:29
#91 10890Pawel JaszczynskiM1966ATWIEDEN00:48:29
#92 11084Joanna WalorskaK1989PLKRAKÓW00:48:35
#93 11116Dawid JanasM1985PLBRZESKO00:48:37
#94 112123Tadeusz GrzybM1967PLBOCHNIA00:48:41
#95 113140Jozef DzikowskiM1953PLNIEZRZESZONYTYMOWA00:48:44
#96 114196Kamil KalińskiM1983PLKRAKÓW00:48:44
#97 115187Grzegorz PradelM1963PLJW 4686KRAKÓW00:48:53
#98 11683Zdzisław HasztoM1955PL--------LEŻAJSK00:49:02
#99 118264Bożesław MichałowskiM1976PLKRAKÓW00:49:24
#100 12096Bartłomiej SzewczykM1989PLDAMIENICE00:49:26

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności