Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

XXI Memoriałowy Bieg Majora Bacy

Wyniki - 3 sierpnia 2014, Bochnia

Msc
Nr
Rok
-
#1 12161Michał WojciechowskiM1986PLBOCHNIA00:49:27
#2 12229Waldemar BereszkoM1952PLTKKF MOSIRSOSNOWIEC00:49:31
#3 123227Michał SądelM1986PLBOCHNIA00:49:36
#4 12421Michał DźwigajM1990PLBOCHNIA00:49:38
#5 12594Daniel PrażmowskiM1981PLDĘBICA00:49:45
#6 1269Kazimierz SiudekM1960PLKRAKÓW00:49:45
#7 127163Daniel KoszykM1980PLNOWY SĄCZ00:49:52
#8 128249Zenon GlanowskiM1950PLTKKF CZELADŹSOSNOWIEC00:49:55
#9 129172Stanisław GrabkaM1943PLAMATORKRAKÓW00:49:56
#10 13093Grzegorz SiwekM1982PLJW 4686KOCMYRZÓW00:50:07
#11 1311Wojciech MichalikM1992PLBOCHNIA00:50:16
#12 13279Dawid BarnaśM1984PLBOCHNIA00:50:23
#13 133100Andrzej GórkaM1983PLKRAKÓW00:50:25
#14 13485Paweł KućM1980PLGDÓW00:50:26
#15 135208Sebastian KukiełkaM1978PLKRAKÓW00:50:27
#16 136251Mariusz RajzerM1962PLNIEZRZESZONYBOCHNIA00:50:36
#17 13732Krzysztof DudzikM1958PLKRAKÓW00:50:37
#18 13898Marek KuśM1982PLSKAWINA00:50:43
#19 140219Patrick WilliamsM1977GBST IVES00:50:58
#20 141149Krzysztof LizakM1975PLŻORY00:50:59
#21 14277Maciej CiepłakM1962PLCHEMIKARYBNIK00:51:02
#22 14378Bogdana CiepłakK1964PLCHEMIKARYBNIK00:51:02
#23 14475Tomasz CiepłakM1984PLCHEMIKARYBNIK00:51:02
#24 145207Krzysztof StokłosaM1986PLNOWY WIŚNICZ00:51:02
#25 14668Tomasz NazimekM1983PLCOFFEE CONCEPTBOCHNIA00:51:04
#26 14720Rafał KotowiczM1986PLBOCHNIA00:51:06
#27 14814Anna LeśniakK1984PLBOCHNIA00:51:10
#28 14962Basia KozubK1990PLŁAPCZYCA00:51:22
#29 150173Barbara BłoniarczykK1978PLVISEGRAD MARATONNOWY SĄCZ00:51:23
#30 15155Waclaw RysM1957PLNIEZRZESZONYMYSLENICE00:51:25
#31 152238Mateusz SzlęzakM1987PLBŁYSK ZEDERMANOLKUSZ00:51:33
#32 154116Piotr MrózM1979PLWPKRAKÓW00:51:40
#33 155184Kazimierz MagdaM1964PLKKB DYSTANS KRAKÓWKRAKÓW00:51:47
#34 15637Renata GrabskaK1950PLAMBASADOR FESTIWALU BIEGOWEGORZESZÓW00:51:53
#35 15715Tadeusz NazimM1948PLSKAWINA00:52:00
#36 15881Michał FlorekM1984PLJW 2771KRAKÓW00:52:09
#37 15999Adam OnikM1972PLVEGERUNNERSTARNÓW00:52:09
#38 160262Łukasz BorowieckiM1989PLNIEZRZESZONYKRAKÓW00:52:22
#39 161171Roman BańskiM1979PLNOWY SĄCZ00:52:31
#40 162215Maciej KumorekM1970PLVICTORIABRZESKO00:52:35
#41 163248Marcin PiekarzM1997PLOSP BIEŃKOWICEBIEŃKOWICE00:52:39
#42 164118Piotr TobiaszM1987PLDZIEWIN00:52:41
#43 165260Piotr ZwonekM1967PLEXROWEROWANIE.PL KRAKÓWKRAKÓW00:52:43
#44 166114Daniel PanochaM1978PLTARNÓW00:52:43
#45 167180Marcin MrózM1981PLNOWY SĄCZ00:52:51
#46 168212Adam LudwikowskiM1977PLGDAŃSK00:52:56
#47 169216Jacek NowickiM1969PLTARNÓW00:53:04
#48 170157Piotr SurowyM1981PLWOJNICZ00:53:08
#49 171179Marian LeśniakM1947PLAZS-AWF KRAKÓW MASTERSKRAKÓW00:53:13
#50 172164Leszek CyganiewiczM1957PLJASIEK MELA TEAMKRAKÓW00:53:26
#51 173147Sebastian PasterskiM1979PLGÓRA KALWARIA00:53:37
#52 174221Arkadiusz DadejM1998PLRADIO SHACK BOCHNIABOCHNIA00:53:47
#53 175150Jacek KruszecM1963PLKRAKÓW00:54:17
#54 176228Barbara PrymakowskaK1943PLSOKÓŁ TARNÓWTARNÓW00:54:23
#55 177143Andrzej MoskalM1954PLBIECZ00:54:31
#56 178244Szymon LepiarzM1970PLKRAKÓW00:54:39
#57 18059Dariusz FilipekM1971PLBOCHNIA00:54:44
#58 18133Krzysztof SrokaM1962PLKRAKÓW00:54:44
#59 182129Gabriela WolakK1998PLFAJFER ŁAPANÓWŁAPANÓW00:54:46
#60 183186Arkadiusz MagdaM1991PLKRZEMIENICA00:54:51
#61 184113Piotr BasterM1977PLWIELICZKA00:54:57
#62 185185Jerzy AdamczykM1967PLŻEGOCINA00:55:13
#63 18625Natalia PajorK1997PLBOCHNIA00:55:13
#64 187239Joanna SzumnyK1980PLKRAKÓW00:55:15
#65 1897Grażyna MachlowskaK1963PLKKB DYSTANS KRAKÓWKRAKÓW00:55:16
#66 190224Robert TrzpisM1984PLBOCHNIA00:55:29
#67 19248Halina Markowska- Mikulska K1983PLNOVUM BHP CONSULTINGBOCHNIA00:55:49
#68 19366Jarosław JaworskiM1988PLENDORFINY WADOWICEWADOWICE00:56:01
#69 19444Tomasz KotowiczM1980PLKRAKÓW00:56:04
#70 197233Ryszard RamutM1959PLKRAKÓW00:56:18
#71 198253Wojciech DębskiM1967PLHYDROLIMLIPOWE00:56:39
#72 19938Grzegorz WnukM1968PLSBD ENERGETYK RYBNIKNIEPOŁOMICE00:56:40
#73 2008Joanna GąszczykK1979PLLUBELSKIE STOWARZYSZENIE BIEGOWELUBLIN00:56:42
#74 201104Ireneusz CichyM1974PLBOCHNIA00:56:53
#75 202162Ireneusz ZającM1952PLBIELCZ00:56:55
#76 203223Hubert ŁatakM1980PLKRAKÓW00:57:00
#77 20424Kazimierz DziedzicM1956PLKRASNE LASOCICE00:57:13
#78 205198Julien JacquetinM1987PLKRAKÓW00:57:19
#79 206246Piotr MadejM1985PLOSP BIEŃKOWICEBIEŃKOWICE00:57:20
#80 207225Andrzej PłaczekM1974PLBOCHNIA00:57:23
#81 208152Agnieszka Lisowska-WośK1982PLNIEPOŁOMICE BIEGAJĄNIEPOŁOMICE00:57:27
#82 209202Stanisław WiatrM1952PLDĄBROWA TARNOWSKA00:57:34
#83 210242Beata LepiarzK1971PLKRAKÓW00:57:38
#84 211220Robert JaworM1968PLBOCHNIA00:57:39
#85 212247Ireneusz MadejM1989PLOSP BIEŃKOWICEDRWINIA00:57:43
#86 21395Marian SzczygiełM1957PLKRAKÓW00:57:47
#87 21487Wacław SpiechaM1960PLKRAKÓW00:58:06
#88 215237Piotr KozłowskiM1984PLDĘBICA00:58:08
#89 216267Agnieszka DziadońK1981PLBKB VICTORIA BRZESKOSZCZEPANÓW00:58:18
#90 217155Andrzej SenderM1958PLJASIEK MELA TEAMWIELICZKA00:58:22
#91 218131Agata WęglarzK1984PLFAJFER ŁAPANÓWŁAPANÓW00:58:23
#92 22058Joanna PędrakK1980PLBOCHNIA00:59:22
#93 221156Stanislaw KitaM1939PLBKB VICTORIA BRZESKOJADOWNIKI00:59:27
#94 222236Henryk MichalskiM1974PLHONOROWI DAWCY KRWI-GRUPA AZOTY TARNÓWTARNÓW00:59:42
#95 22372Magdalena Romerowicz-KabatK1976PLTARNÓW00:59:44
#96 224144Jarosław RyznarM1981PLJASŁO00:59:54
#97 225201Irena WiatrK1955PLDĄBROWA TARNOWSKA01:00:04
#98 226192Przemysław BabiczM1976PLKB LOK BOCHNIABOCHNIA01:00:22
#99 22811Pawel SzczekockiM1980PLKRAKOW01:00:42
#100 229146Leopold JamroM1942PLGORLICEGORLICE01:00:51

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności