Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Chudy Wawrzyniec 50+

Wyniki - 9 sierpnia 2014, Rajcza - Ujsoły, Beskid Żywiecki

Msc
Nr
Rok
M
K
-
-
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !17Grinius GediminasM19791M(1)1INOV8Szczecin04:33:5300:58:4803:10:5903:39:55
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !28Leśniak KamilM19932M(2)2inov-8 teamToruń04:42:5100:59:1503:11:0603:43:04
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3294Dyrlaga MarcinM19843M(3)3KS Halny Węgierska GórkaWęgierska Górka04:43:1900:58:3903:15:1203:47:16
#4 44Osojca CezaryM19824M(4)4Mizuno PolskaPulawy05:18:0501:00:0703:30:4104:11:31
#5 524Książkiewicz PiotrM19875M(5)5CityTrail.pl TEAMWągrowiec05:24:2501:04:5003:38:1304:14:14
#6 6299Skrzyniarz MarekM19746M(6)6KKL KielceKielce05:24:4101:06:3403:47:3204:23:35
#7 7366Knap JanM19827M(7)7Nowy Targ05:25:0901:06:4903:45:1004:21:59
#8 8496Kobryń DominikM19768M(8)8Byledobiec AninKatowice05:29:1401:08:3503:42:1804:20:35
#9 9407Maślanka TomaszM19729M(9)9KRS TKKF Jastrząb Ruda ŚląskaBytom05:34:4601:04:2703:37:3404:14:45
#10 10326Kopyczok MichałM198510M(10)10Tysława TeamSiemianowice Śląskie05:38:2601:06:2103:53:5404:35:23
#11 11228Kałużny JakubM199111M(11)11Team PalestraSopot05:44:1601:03:4803:48:3704:31:10
#12 12394Firlej DariuszM197612M(12)12www.ENSOL.PLRacibórz05:45:5601:04:4503:42:2604:22:47
#13 13262Ferens ArturM199313M(13)13Marklowice05:53:1101:05:5103:51:5604:29:12
#14 14135Pacholec MateuszM198414M(14)14FUNDACJA KRWINKA ŁÓDŹŁÓDŹ05:56:0501:01:0003:48:4904:32:43
#15 15511Talanda MateuszM199015M(15)15katowice05:57:1601:13:3004:03:5404:44:25
#16 16707Lewandowski MichałM199316M(16)16Otrębusy06:00:4601:15:1304:16:2804:52:04
#17 173Karolczak PiotrM198217M(17)17Gruby PietrekPoznań06:03:3601:04:0104:03:2504:54:33
#18 18339Tittenbrun AleksanderM198718M(18)18Niezła KorbaWarszawa06:03:3701:18:0304:13:0804:55:24
#19 19130Półtorak SylwesterM197519M(19)19Krzyszkowice06:04:3601:06:3303:55:1404:43:09
#20 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !2020Honkisz JuliaK19911K(1)1Ultraspire PolskaKozy06:04:3901:15:1204:13:0704:55:00
#21 21185Wieczorek DamianM197120M(20)20Katowice06:05:0501:17:0104:15:5404:56:24
#22 22433Dybiżbański WojciechM198821M(21)21zBiegiemNatury.PL TEAMPolice06:05:1901:10:0903:55:1004:41:22
#23 23605Kwiatkowski PawełM197422M(22)22Warszawa06:08:3201:11:5404:03:5204:49:19
#24 24109Samborski PawełM198423M(23)23Poznań06:09:0701:18:0504:19:2704:58:11
#25 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !25345Bogdał ŻanetaK19802K(2)2Wrocław06:09:2001:16:3804:17:3704:58:57
#26 26298Kłosowicz PiotrM198424M(24)24KW WarszawaWarszawa06:10:4201:06:3203:58:1404:54:14
#27 2779Grams KrzysztofM198125M(25)25RYSIOTEAMŁódź06:11:4601:14:5104:12:3704:58:45
#28 28170Pasieka PrzemysławM198026M(26)26Po RobocieKatowice06:12:1101:22:0004:13:1505:00:47
#29 29104Skrok DariuszM197327M(27)27Hardcore HolidaysNamyslow06:16:4101:11:4604:11:0604:56:17
#30 30120Flejmer KarolM198128M(28)28Łęczna06:16:4701:21:5504:11:0205:02:43
#31 31664Michnol KamilM197829M(29)29Katowice06:17:1801:18:3304:18:5005:03:09
#32 32470Brzeszkiewicz MichałM197930M(30)30Biegiem po Piwo - PiwotekaŁódź06:19:0001:13:2104:15:3304:59:16
#33 33581Kępowicz MarcinM197731M(31)31Strzyżewice06:20:5701:21:1904:26:5505:06:55
#34 34614Słociak RafałM199032M(32)32Intersport Trail TeamOzimek06:21:3301:13:5004:25:5205:11:38
#35 35610Ignatowicz MarcinM198333M(33)33Mielec06:22:0801:20:2504:18:3705:01:40
#36 36306Zdąbłarz MarcinM198334M(34)34Jaworzno06:22:4001:22:0404:27:0805:10:51
#37 37488Skalski BartoszM197235M(35)35Łosiowe Błota Mountain Running TeamWarszawa06:22:5201:13:2904:18:3005:01:55
#38 38716Sekuła JarosławM198636M(36)36Józefów06:22:5501:16:5104:19:1805:04:38
#39 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 39334Madaj ZuzannaK19913K(3)3MADAJ TEAMMurowana Goślina06:23:0001:18:0204:32:2405:12:03
#40 40683Żenczakowski DanielM198137M(37)37ASDPodisticavesuvianaFaliszówka06:23:0101:12:1804:12:3405:00:06
#41 4115Kaczorek DominikM198338M(38)38Warszawa06:23:5301:15:0704:26:1005:10:45
#42 42672Kujawiński ArturM197639M(39)39KB MANIAC POZNAŃPoznań06:24:5501:15:1504:22:5805:07:42
#43 43122Hermanowicz MarekM198640M(40)40Dobrzeń Wielki06:25:0001:19:3304:21:2905:10:07
#44 44144Lewandowski BartlomiejM197741M(41)41Thulewarszawa06:25:1301:11:1704:12:1304:56:46
#45 45724Zugaj RobertM197842M(42)42KRS TKKF Jastrząb Ruda ŚląskaRuda Śląska06:27:3101:12:3604:27:3005:12:38
#46 46706Korpal AgnieszkaK19874K(4)4Poco Loco AdventurePiaski06:29:1001:19:4604:29:0605:12:50
#47 47459Żyrek AdamM196943M(43)43KS Halny Węgierska GórkaŻabnica06:29:3801:14:5104:20:3305:08:12
#48 48424Filipczak DariuszM196844M(44)44gmina Strzelce OpolskieStrzelce Opolskie06:30:2701:20:3704:28:0905:11:58
#49 49591Korzeniowski TomaszM198545M(45)45Yulo Run Team SIEDLCESiedlce06:30:4101:16:2704:31:4005:16:38
#50 50515Cieplik ŁukaszM198046M(46)46NAVIGATORIAGdynia06:30:5201:13:2104:21:2705:07:15
#51 51235Krysik MarcinM198847M(47)47KB ERGOWujówka06:31:0801:04:0203:41:5304:18:15
#52 52152Banaszek AdamM198048M(48)48biegusiem.plWarszawa06:32:5801:13:1804:16:0005:06:53
#53 5357Płońska AnnaK19885K(5)5EKG WROCŁAWWROCŁAW06:33:3301:15:1604:29:2205:14:49
#54 5421Nowak AleksanderM198049M(49)49Nutrend teamBielsko-biała06:35:3201:13:5504:31:4305:20:33
#55 55595Kołder TomaszM197550M(50)50PaKo CieszynCieszyn06:35:4201:09:3004:09:5705:00:50
#56 56229Religa AndrzejM197951M(51)51Hecznarowice06:35:4701:10:5804:18:2805:07:26
#57 57238Waszak MichałM199152M(52)52-Powidz06:37:1401:18:0104:32:3205:20:24
#58 58667Talowski SebastianM198853M(53)53Pasterka CampTenczynek06:37:2401:19:2704:29:3205:14:52
#59 5991Hajduk PiotrM198754M(54)54MadnessJarosław06:39:4901:19:3604:23:5805:19:08
#60 60528Drozd MichałM197855M(55)55Soraya Men Adventure TeamKołaków06:40:1301:20:1804:38:3405:26:55
#61 6139Motyka MariuszM198156M(56)56gmina strzelce opolskiestrzelce opolskie06:40:3101:15:2404:19:5605:08:09
#62 62176Nowicki PrzemysławM197957M(57)57Rudawa06:40:5501:21:1204:23:5905:14:31
#63 63696Kowalski-Barysznikow MikołajM198558M(58)58biegajsercem.blogspot.comUście Gorlickie06:43:4401:25:2004:34:5305:27:42
#64 64723Marchuk IlyaM198759M(59)59UNTS WarszawaWarszawa06:44:3201:05:2404:00:3105:13:24
#65 65460Marciniec DamianM198260M(60)60MISSION IMPOSSIBLE TEAMWieliczka06:44:3501:11:5204:24:3405:13:50
#66 66387Krajewski WojtekM197161M(61)61Konstantynów Łódzki06:44:4001:16:2004:29:3405:17:07
#67 67592Dębicki JerzyM197162M(62)62visegrad maraton rytroNowy Sącz06:44:5601:19:1504:30:0705:19:55
#68 68245Krzyszczak JaromirM198263M(63)63Ślepy Kret ZagładyLublin06:45:0201:17:5604:29:3405:23:29
#69 6995Ferszt PiotrM198164M(64)64AKM Olimp OlsztynOlsztyn06:45:0901:20:1204:28:5505:20:02
#70 70464Marzec KrystianM198965M(65)65Mission Impossible TeamNowe Brzesko06:45:3701:15:2204:29:3705:20:16
#71 71362Piórecki MichałM197666M(66)66Kraków06:45:4701:18:2204:31:4805:20:22
#72 72701Białożyt KrzysztofM197167M(67)67KS Halny Węgierska GórkaKamesznica06:46:5301:21:3004:38:1605:26:16
#73 73731Unolt MichałM198568M(68)68Outdoor magazynPOZNAŃ06:47:1001:17:3904:34:4905:22:49
#74 7461Grabski PatrykM198169M(69)69PolarnyjWarszawa06:48:0301:20:4004:35:4105:23:44
#75 75329Tymicki ZbigniewM196970M(70)70ENTRE.PL TeamWarszawa06:49:0401:13:5304:29:2405:27:12
#76 76477Idzi PiotrM198371M(71)71Warczące SzprychyKraków06:49:2401:17:2204:29:0205:18:55
#77 7765Żyszkowska JustynaK19806K(6)6TKN Tatra TeamKościelisko06:51:0801:16:3804:35:3505:22:59
#78 78273Hanczka PiotrM198172M(72)72ŁKWPabianice06:51:0901:16:2604:35:2905:30:14
#79 79150Rzeczkowski AleksanderM197473M(73)73Hardcore HolidaysNamyslow06:51:4701:17:2504:34:0705:23:34
#80 80565Śliwka CezaryM198174M(74)74Kielce06:53:1601:25:0904:46:0805:33:17
#81 81207Salski RafałM196875M(75)75Żyrardów06:53:3701:17:3004:37:2505:24:57
#82 82693Zieliński JacekM198676M(76)76www.pomagamaktywnie.plWrześnia06:53:4301:12:3404:28:4405:28:23
#83 83157Jachym MarcinM197077M(77)77Libertów06:55:2201:19:3104:44:1205:32:42
#84 84278Pieniążek SławomirM197878M(78)78Kraków06:55:2901:19:2104:27:4405:23:51
#85 8572Łużyński TomaszM197679M(79)79TT SzczecinPolice06:55:4101:21:3904:42:1705:32:47
#86 86310Gadecki ArturM197680M(80)80Kielce06:56:2101:12:1704:46:0105:36:56
#87 87552Sawczyn RafałM198881M(81)81Grupetto GorliceGorlice06:56:4301:17:5004:32:4905:23:05
#88 88467Biegun TadeuszM198882M(82)82KS Halny Węgierska GórkaWęgierska Górka06:57:1801:15:0404:36:1405:29:34
#89 89315Chowaniec EwaK19697K(7)7Żabnica06:58:0701:20:0304:39:1205:28:16
#90 90396Pachura KingaK19768K(8)8Ceneria.plMszana Dolna06:58:3601:16:5604:45:3605:32:52
#91 91147Biadasz AndrzejM197683M(83)83Poznań06:58:5901:40:4804:59:1505:47:48
#92 92656Pawnuk MarekM199084M(84)84Tarnowskie Góry07:00:4401:18:0904:42:5505:32:09
#93 93639Szczyrba RobertM198185M(85)85Piekary Śląskie07:01:3101:22:4304:49:3305:36:04
#94 94128Romanów DamianM199186M(86)86Sparta DzikowoGorzów Wielkopolski07:02:3801:21:3104:47:0905:36:05
#95 9596Białek OlafM196587M(87)87megatel.com.plKraków07:02:4601:25:1404:38:0605:40:22
#96 96442Czarnecki JacekM197288M(88)88Polio RunnersWiżajny07:02:5101:20:4904:42:1105:34:05
#97 97569Wróblewski ZbigniewM197689M(89)89Twardorzeczka07:03:4001:22:5604:43:3105:35:04
#98 98729Kozieł SławomirM198190M(90)90Bielsko-Biała07:04:5601:18:1004:48:3105:40:38
#99 99561Ciesiński MariuszM197091M(91)91Goggle PAE TeamSiemianowice Śląskie07:05:3901:15:2104:42:0305:34:02
#100 100348Śleziak JakubM197792M(92)92Siemianowice Śląskie07:06:2701:19:3904:36:0405:25:19

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności