Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

I Dycha Nad Wisłą - Pomorskie Święto Wisły

Wyniki - 31 sierpnia 2014, Tczew

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Nr
M
K
Rok
Kat
-
-
#1 10129Łempicki Andrzej88-1980M 30-3929LUBISZEWO POWIAT00:46:4400:04:40
#2 102113Gradowski Piotr89-1980M 30-3930ŚLIWICE00:46:5800:04:42
#3 103117Hull Arkadiusz90-1990M 0-2923ELBLĄG DUAL TEAM00:46:5900:04:42
#4 10421Julke Dorota-141989K 0-296TCZEW EBROGYM POWIAT00:47:2200:04:44
#5 10513Droma Konrad91-1992M 0-2924TCZEW POWIAT00:47:2500:04:45
#6 10677Markiewicz Maciej92-1976M 30-3931TORUŃ KM UMK, BBL TORUŃ00:47:2800:04:45
#7 10712Diller Łukasz93-1987M 0-2925TCZEW POWIAT00:47:2900:04:45
#8 108182Torłop Przemysław94-1966M 40-4920GDAŃSK GRUPA TRÓJMIASTO/SOLIDARNOŚĆ PORT GDAŃSK00:47:3200:04:45
#9 109180Świrski Dariusz95-1967M 40-4921GDYNIA -00:47:3400:04:45
#10 110102Ćwiklak Iwona-151983K 30-395GDYNIA MORSY GDYŃSKIE00:47:3600:04:46
#11 111204Krzak Jerzy96-1960M 50-5911GDANSK TKKF ROZSTAJE W GDANSKU/PPMK00:47:3900:04:46
#12 112196Zielecki Adam97-1993M 0-2926GDYNIA MARSZ ŚLEDZIA00:47:5900:04:48
#13 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !11347Pióro Maria-161969K 40-492GORZĘDZIEJ POWIAT00:48:0200:04:48
#14 11410Bylicki Maciej98-1978M 30-3932TCZEW POWIAT00:48:0400:04:48
#15 11566Tarkowski Jacek99-1961M 50-5912TCZEW POWIAT00:48:0500:04:48
#16 116190Wojciechowski Jarosław100-1976M 30-3933TCZEW LOT KOCIEWIE00:48:1900:04:50
#17 117201Szlachcikowski Patryk101-1992M 0-2927TCZEW00:48:2700:04:51
#18 11860Walder Tomasz102-1997M 0-2928TCZEW OLIMP TCZEW POWIAT00:48:3700:04:52
#19 119165Roszczyk Adam103-1964M 50-5913GDYNIA00:48:4500:04:52
#20 12017Górska Małgorzata-171983K 30-396ZABAGNO POWIAT00:48:4900:04:53
#21 12118Hebel Aleksandra-181987K 0-297TCZEW POWIAT00:48:5700:04:54
#22 122199Krawczuk Andrzej104-1957M 50-5914GDAŃSK ŻEGLUGA GDAŃSKA00:49:0700:04:55
#23 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !123138Kwiatkowska Iwona-191959K 50-591ELBLĄG BAŻANTARNIA - ELBLĄG00:49:1600:04:56
#24 124140Kwiatkowski Krzysztof105-1959M 50-5915ELBLĄG BAŻANTARNIA - ELBLĄG00:49:2000:04:56
#25 125194Zarębski Sławomir106-1959M 50-591682-300 ELBLĄG BAŻANTARNIA - ELBLĄG00:49:2000:04:56
#26 126164Rogała Adam107-1973M 40-4922GDYNIA DZH MW00:49:2700:04:57
#27 127108Glaubert Justyna-201976K 30-397ELBLĄG00:49:2900:04:57
#28 12855Szczuka Waldemar108-1965M 40-4923TCZEW POWIAT00:49:4700:04:59
#29 129162Przybysz Jarosław109-1964M 50-5917POMORSKA WIEŚ NIEZRZESZONY00:49:5900:05:00
#30 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 13079Bartnicka Anetta-211974K 40-493ELBLĄG ENDUROMAN ELBLĄG00:50:0900:05:01
#31 131173Sobecka Anna-221985K 0-298TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW00:50:1300:05:01
#32 132169Różyński Jacek110-1992M 0-2929GDAŃSK00:50:2800:05:03
#33 13349Rosa Sebastian111-1976M 30-3934TCZEW POWIAT00:50:3700:05:04
#34 13424Kielbratowski Tomasz112-1975M 30-3935TCZEW POWIAT00:50:3800:05:04
#35 135124Kolinski Mateusz113-1980M 30-3936KALISKA NET-COM00:50:4100:05:04
#36 13685Belicka Anna-231974K 40-494CHOJNICE00:50:5400:05:05
#37 137142Laskowski Jerzy114-1962M 50-5918GDAŃSK BALTIC-STAR00:51:1200:05:07
#38 138192Wolski Jarosław115-1979M 30-3937SKÓRCZ / TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW00:51:2300:05:08
#39 1396Adrian Szymon116-1991M 0-2930TCZEW POWIAT00:51:2500:05:08
#40 140148Mielcarski Mikołaj117-1992M 0-2931GRUDZIĄDZ00:51:2500:05:08
#41 14130Maciejewski Pawel118-1991M 0-2932TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW POWIAT00:51:2600:05:09
#42 142143Latoszewski Piotr119-1974M 40-4924KLESZCZEWO KLESZCZEWO00:51:3100:05:09
#43 143131Kryszczuk Sebastian120-1978M 30-3938GNIEW00:51:3200:05:09
#44 14478Aniszewski Dariusz121-1972M 40-4925MORAWY, GMINA GARDEJA NIEZRZESZONY00:52:0800:05:13
#45 145213Tyślewicz Radosław122-1976M 30-3939GDYNIA MARSZ ŚLEDZIA00:52:0900:05:13
#46 14681Barwińska Sylwia-241977K 30-398BOLUMINEK NIEZRZESZONA00:52:0900:05:13
#47 147163Retzlaff Brunon123-1974M 40-4926GDYNIA00:52:1100:05:13
#48 148111Góraczyński Wojciech124-1978M 30-3940TCZEW00:52:2200:05:14
#49 14988Bis Arkadiusz125-1989M 0-2933PSZCZÓŁKI00:52:4100:05:16
#50 15039Motyl Janusz126-1969M 40-4927TCZEW POWIAT00:52:4200:05:16
#51 151179Szynkiewicz Joanna-251990K 0-299ELBLĄG DUAL TEAM00:52:5800:05:18
#52 152136Kupis Sebastian127-1975M 30-3941PRUSZCZ GDAŃSKI KUPSIRUN00:53:2700:05:21
#53 153152Olesinski Bartosz128-1973M 40-4928GDANSK00:53:4000:05:22
#54 1549Buchholz Zuzanna-261993K 0-2910TCZEW PEREŁKI POWIAT00:53:4700:05:23
#55 155122Klejna Dawid129-1994M 0-2934ZBLEWO00:53:4900:05:23
#56 156123Kłos Szymon130-1994M 0-2935ZBLEWO00:53:5000:05:23
#57 15722Justa Martyna-271989K 0-2911TCZEW EBRO GYM POWIAT00:53:5000:05:23
#58 15858Tarkowski Emil131-1990M 0-2936TCZEW EBRO GYM POWIAT00:53:5100:05:23
#59 15919Janusz Sonia-281994K 0-2912WĘDKOWY PEREŁKI POWIAT00:53:5300:05:23
#60 16043Orlikowska Joanna-291984K 30-399TCZEW POWIAT00:54:0200:05:24
#61 161109Goss Anna-301984K 30-3910GDAŃSK BPH RUNNERS TEAM00:54:1800:05:26
#62 162127Koska-Czapiewska Emilia-311979K 30-3911SWAROŻYN00:54:2600:05:27
#63 16328Kurowski Kazimierz132-1954M 60-695TCZEW POWIAT00:54:3700:05:28
#64 164107Frąckiewicz Dariusz133-1969M 40-4929BRANIEWO00:55:0500:05:31
#65 16548Rejmanowski Ryszard134-1951M 60-696GNIEW SAINT-GOBAIN SQUAD /GNIEW POWIAT00:55:5700:05:36
#66 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !166134Kubiak Maria-321950K 60 i więcej1RUMIA00:56:1000:05:37
#67 16784Belczewska Monika-331994K 0-2913TCZEW00:56:2000:05:38
#68 168149Młodawski Rafał135-1977M 30-3942SUSZ KLUB POLSKA BIEGA00:56:2100:05:38
#69 169112Gradowska Joanna-341980K 30-3912ŚLIWICE00:56:2700:05:39
#70 17034Melzacka Anna-351983K 30-3913TCZEW Z BIEGIEM NATURY GDAŃSK POWIAT00:56:3000:05:39
#71 171195Zduńczyk Jakub136-1987M 0-2937TCZEW00:57:3600:05:46
#72 172178Szczech Michał137-1995M 0-2938GDAŃSK NORDCITY KETTLEBELL CREW00:59:4300:05:58
#73 173183Wasiak Agata-361995K 0-2914GDAŃSK00:59:4300:05:58
#74 17482Bąkowski Zbigniew138-1951M 60-697GDAŃSK AKADEMIA BIEGANIA01:00:1900:06:02
#75 17533Mąkosa Martyna-371990K 0-2915TCZEW POWIAT01:02:2400:06:14
#76 17686Belicka Małgorzata-381983K 30-3914CHOJNICE01:04:1500:06:26
#77 177160Plutowski Marcin139-1977M 30-3943TCZEWSKIE ŁĄKI BIEGAJĄCY TCZEW01:04:5100:06:29
#78 17852Stęporowska Anna-391987K 0-2916TCZEW EBROGYM POWIAT01:05:0100:06:30
#79 17996Cygan Mariusz140-1987M 0-2939GDAŃSK EBRO GYM01:05:0300:06:30
#80 180158Pietrzyk Barbara-401982K 30-3915KWIDZYN KWIDZYN RUN01:05:0300:06:30
#81 181105Figura Estera-411988K 0-2917KWIDZYN01:05:0400:06:30
#82 182150Nowosielska Marlena-421974K 40-495SZTUM LKS ZANTYR SZTUM01:05:5700:06:36
#83 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !183198Żmudzka Grażyna-431959K 50-592GDANSK01:07:2500:06:44
#84 18437Młynarz Andrzej141-1992M 0-2940TCZEW POWIAT01:10:1600:07:02
#85 18516Glinka Marta-441992K 0-2918GNIEW POWIAT01:10:1600:07:02
#86 186181Torłop Michał142-1996M 0-2941GDAŃSK NIERZESZONY01:10:4900:07:05
#87 187184Welka Justyna-451985K 0-2919CHOJNICE01:12:4600:07:17
#88 18874Mej Paweł143-1972M 40-4930BACZKÓW GM . BOCHNIA NIEZRZESZONY - BOSY BIEGACZ - MAŁOPOLSKA01:15:3200:07:33
#89 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 189185Wielińska Zofia-461958K 50-593GDAŃSK01:15:3300:07:33
#90 -14Fryszka Michał--1981M 30-39-TCZEW POWIAT
#91 -23Kaczmarski Jacek--1971M 40-49-TCZEW POWIAT
#92 -50Różycki Ryszard--1959M 50-59-TCZEW OLIMP TCZEW POWIAT
#93 -65Ruliński Przemysław--1986M 0-29-GNIEW OPANUJ GNIEW POWIAT
#94 -76Czerniakowski Jacek--1985M 0-29-MORĄG FINISZ MORĄG
#95 -91Ceranowska Agnieszka--1977K 30-39-ZŁOTÓW PSEUDOBIEGACZKI
#96 -97Cyrta Ii Robert--1974M 40-49-GDAŃSK GDAŃSK
#97 -99Czaja Damian--1989M 0-29-STAROGARD GDAŃSKI
#98 -106Frąckiewicz Zuzanna--1995K 0-29-BRANIEWO
#99 -115Grzelak Michał--1979M 30-39-GDYNIA
#100 -119Jęsiek Agnieszka--1976K 30-39-ZŁOTÓW PSEUDOBIEGACZKI

Google Play

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności