Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

I Dycha Nad Wisłą - Pomorskie Święto Wisły

Wyniki - 31 sierpnia 2014, Tczew

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Nr
M
K
Rok
Kat
-
-
#1 56189Wiśniewski Michał49-1977M 30-3915GDAŃSK00:43:3700:04:22
#2 69207Mrozowicz Jarosław60-1971M 40-4915ELBLĄG00:44:3600:04:28
#3 7036Minuth Adam61-1988M 0-2915TCZEW POWIAT00:44:4000:04:28
#4 124140Kwiatkowski Krzysztof105-1959M 50-5915ELBLĄG BAŻANTARNIA - ELBLĄG00:49:2000:04:56
#5 17533Mąkosa Martyna-371990K 0-2915TCZEW POWIAT01:02:2400:06:14
#6 180158Pietrzyk Barbara-401982K 30-3915KWIDZYN KWIDZYN RUN01:05:0300:06:30
#7 5853Szajkowski Bartek51-1983M 30-3916TCZEW POWIAT00:43:4600:04:23
#8 74166Roszczyk Robert65-1995M 0-2916GDYNIA00:44:4800:04:29
#9 7859Urbanowski Dariusz68-1972M 40-4916TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW POWIAT00:45:0600:04:31
#10 125194Zarębski Sławomir106-1959M 50-591682-300 ELBLĄG BAŻANTARNIA - ELBLĄG00:49:2000:04:56
#11 17852Stęporowska Anna-391987K 0-2916TCZEW EBROGYM POWIAT01:05:0100:06:30
#12 6294Chajewski Piotr55-1980M 30-3917RUSOCIN RUSOCIN00:44:0500:04:25
#13 77205Jancen Michał67-1991M 0-2917TCZEW00:44:5700:04:30
#14 84203Tabaka Waldemar73-1971M 40-4917LĘBORK LEW LĘBORK00:45:3700:04:34
#15 129162Przybysz Jarosław109-1964M 50-5917POMORSKA WIEŚ NIEZRZESZONY00:49:5900:05:00
#16 181105Figura Estera-411988K 0-2917KWIDZYN01:05:0400:06:30
#17 6627Korda Marcin58-1975M 30-3918TCZEW POWIAT00:44:2700:04:27
#18 81161Pruszak Piotr70-1985M 0-2918TCZEW00:45:2800:04:33
#19 92154Pankowski Tomasz80-1974M 40-4918GDAŃSK BALTIC-STAR00:46:2000:04:38
#20 137142Laskowski Jerzy114-1962M 50-5918GDAŃSK BALTIC-STAR00:51:1200:05:07
#21 18516Glinka Marta-441992K 0-2918GNIEW POWIAT01:10:1600:07:02
#22 7263Wybraniak Dariusz63-1980M 30-3919TCZEW POWIAT00:44:4700:04:29
#23 8554Szarstuk Mikołaj74-1992M 0-2919TCZEW POWIAT00:45:3800:04:34
#24 9431Makowski Waldemar82-1972M 40-4919TCZEW POWIAT00:46:2700:04:39
#25 187184Welka Justyna-451985K 0-2919CHOJNICE01:12:4600:07:17
#26 7335Michałowicz Adam64-1976M 30-3920SZPĘGAWA POWIAT00:44:4800:04:29
#27 8664Zybura Andrzej75-1985M 0-2920CZARLIN GROM BIEGA POWIAT00:45:4100:04:34
#28 108182Torłop Przemysław94-1966M 40-4920GDAŃSK GRUPA TRÓJMIASTO/SOLIDARNOŚĆ PORT GDAŃSK00:47:3200:04:45
#29 80175Starczewski Michał69-1984M 30-3921GDAŃSK00:45:1200:04:31
#30 8744Parnicki Marek76-1991M 0-2921TCZEW POWIAT00:45:4400:04:34
#31 109180Świrski Dariusz95-1967M 40-4921GDYNIA -00:47:3400:04:45
#32 82202Korol Marek71-1977M 30-3922TCZEW00:45:3000:04:33
#33 9593Cesarz Rafał83-1991M 0-2922SUCHY DĄB00:46:3700:04:40
#34 126164Rogała Adam107-1973M 40-4922GDYNIA DZH MW00:49:2700:04:57
#35 83141Lang Marcin72-1982M 30-3923GDYNIA LANG TEAM ZABIANKA00:45:3500:04:34
#36 103117Hull Arkadiusz90-1990M 0-2923ELBLĄG DUAL TEAM00:46:5900:04:42
#37 12855Szczuka Waldemar108-1965M 40-4923TCZEW POWIAT00:49:4700:04:59
#38 89144Maksymiuk Piotr78-1982M 30-3924GDAŃSK00:45:5300:04:35
#39 10513Droma Konrad91-1992M 0-2924TCZEW POWIAT00:47:2500:04:45
#40 142143Latoszewski Piotr119-1974M 40-4924KLESZCZEWO KLESZCZEWO00:51:3100:05:09
#41 90128Kowalski Paweł79-1975M 30-3925GDAŃSK S4L00:46:0300:04:36
#42 10712Diller Łukasz93-1987M 0-2925TCZEW POWIAT00:47:2900:04:45
#43 14478Aniszewski Dariusz121-1972M 40-4925MORAWY, GMINA GARDEJA NIEZRZESZONY00:52:0800:05:13
#44 9756Szymański Grzegorz85-1981M 30-3926ŻUKCZYN POWIAT00:46:4100:04:40
#45 112196Zielecki Adam97-1993M 0-2926GDYNIA MARSZ ŚLEDZIA00:47:5900:04:48
#46 147163Retzlaff Brunon123-1974M 40-4926GDYNIA00:52:1100:05:13
#47 98100Czajka Marcin86-1981M 30-3927GDANSK00:46:4100:04:40
#48 117201Szlachcikowski Patryk101-1992M 0-2927TCZEW00:48:2700:04:51
#49 15039Motyl Janusz126-1969M 40-4927TCZEW POWIAT00:52:4200:05:16
#50 10089Brandt Daniel87-1975M 30-3928TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW00:46:4200:04:40
#51 11860Walder Tomasz102-1997M 0-2928TCZEW OLIMP TCZEW POWIAT00:48:3700:04:52
#52 153152Olesinski Bartosz128-1973M 40-4928GDANSK00:53:4000:05:22
#53 10129Łempicki Andrzej88-1980M 30-3929LUBISZEWO POWIAT00:46:4400:04:40
#54 132169Różyński Jacek110-1992M 0-2929GDAŃSK00:50:2800:05:03
#55 164107Frąckiewicz Dariusz133-1969M 40-4929BRANIEWO00:55:0500:05:31
#56 102113Gradowski Piotr89-1980M 30-3930ŚLIWICE00:46:5800:04:42
#57 1396Adrian Szymon116-1991M 0-2930TCZEW POWIAT00:51:2500:05:08
#58 18874Mej Paweł143-1972M 40-4930BACZKÓW GM . BOCHNIA NIEZRZESZONY - BOSY BIEGACZ - MAŁOPOLSKA01:15:3200:07:33
#59 10677Markiewicz Maciej92-1976M 30-3931TORUŃ KM UMK, BBL TORUŃ00:47:2800:04:45
#60 140148Mielcarski Mikołaj117-1992M 0-2931GRUDZIĄDZ00:51:2500:05:08
#61 11410Bylicki Maciej98-1978M 30-3932TCZEW POWIAT00:48:0400:04:48
#62 14130Maciejewski Pawel118-1991M 0-2932TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW POWIAT00:51:2600:05:09
#63 116190Wojciechowski Jarosław100-1976M 30-3933TCZEW LOT KOCIEWIE00:48:1900:04:50
#64 14988Bis Arkadiusz125-1989M 0-2933PSZCZÓŁKI00:52:4100:05:16
#65 13349Rosa Sebastian111-1976M 30-3934TCZEW POWIAT00:50:3700:05:04
#66 155122Klejna Dawid129-1994M 0-2934ZBLEWO00:53:4900:05:23
#67 13424Kielbratowski Tomasz112-1975M 30-3935TCZEW POWIAT00:50:3800:05:04
#68 156123Kłos Szymon130-1994M 0-2935ZBLEWO00:53:5000:05:23
#69 135124Kolinski Mateusz113-1980M 30-3936KALISKA NET-COM00:50:4100:05:04
#70 15858Tarkowski Emil131-1990M 0-2936TCZEW EBRO GYM POWIAT00:53:5100:05:23
#71 138192Wolski Jarosław115-1979M 30-3937SKÓRCZ / TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW00:51:2300:05:08
#72 171195Zduńczyk Jakub136-1987M 0-2937TCZEW00:57:3600:05:46
#73 143131Kryszczuk Sebastian120-1978M 30-3938GNIEW00:51:3200:05:09
#74 172178Szczech Michał137-1995M 0-2938GDAŃSK NORDCITY KETTLEBELL CREW00:59:4300:05:58
#75 145213Tyślewicz Radosław122-1976M 30-3939GDYNIA MARSZ ŚLEDZIA00:52:0900:05:13
#76 17996Cygan Mariusz140-1987M 0-2939GDAŃSK EBRO GYM01:05:0300:06:30
#77 148111Góraczyński Wojciech124-1978M 30-3940TCZEW00:52:2200:05:14
#78 18437Młynarz Andrzej141-1992M 0-2940TCZEW POWIAT01:10:1600:07:02
#79 152136Kupis Sebastian127-1975M 30-3941PRUSZCZ GDAŃSKI KUPSIRUN00:53:2700:05:21
#80 186181Torłop Michał142-1996M 0-2941GDAŃSK NIERZESZONY01:10:4900:07:05
#81 168149Młodawski Rafał135-1977M 30-3942SUSZ KLUB POLSKA BIEGA00:56:2100:05:38
#82 177160Plutowski Marcin139-1977M 30-3943TCZEWSKIE ŁĄKI BIEGAJĄCY TCZEW01:04:5100:06:29
#83 -155Pawęska Damian--1986M 0-29-NOWY STAW
#84 -159Piotrowski Marcin--1975M 30-39-GDYNIA BALTIC-STAR
#85 -167Różalski Piotr--1979M 30-39-ELBLĄG
#86 -168Różycki Tomek--1962M 50-59-WARSZAWA OLIMP TCZEW
#87 -272Russ Radosław--1996M 0-29-LASKOWICE SPORT ZDROWIE KONDYCJA PIOTR SZEWCZUK
#88 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !172Blahodir Yuriy1-1981M 30-39-WINNICA UKRAINA00:32:2000:03:14
#89 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2210Sowiński Patryk2-1996M 0-29-GNISZEWO ZSRIK TCZEW00:32:5000:03:17
#90 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3209Dembowski Mariusz3-1983M 30-39-LIDZBARK00:33:1500:03:20
#91 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !22156Pawłowska Dorota-11980K 30-39-KURZĘTNIK BBL KURZĘTNIK00:38:1300:03:49
#92 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2890Centkowska Aleksandra-21988K 0-29-GDYNIA00:39:1800:03:56
#93 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3025Kilich Agata-31992K 0-29-TCZEW IRONMAN C/S POLSKA SZCZECIN POWIAT00:40:0200:04:00
#94 471Liban Zygfryd41-1943M 70 i więcej 1-TCZEW BIEGAJACYTCZEW POWIAT00:42:5300:04:17
#95 -14Fryszka Michał--1981M 30-39-TCZEW POWIAT
#96 -23Kaczmarski Jacek--1971M 40-49-TCZEW POWIAT
#97 -50Różycki Ryszard--1959M 50-59-TCZEW OLIMP TCZEW POWIAT
#98 -65Ruliński Przemysław--1986M 0-29-GNIEW OPANUJ GNIEW POWIAT
#99 -76Czerniakowski Jacek--1985M 0-29-MORĄG FINISZ MORĄG
#100 -91Ceranowska Agnieszka--1977K 30-39-ZŁOTÓW PSEUDOBIEGACZKI

Google Play

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności