Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Festiwal Biegowy Krynica - Bieg Nocny - 5km

Wyniki - 5 września 2014, Krynica

Grupa zawodów :

Msc
Nr
Rok
M
K
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !13074Wojciechowski MichałTARNOBRZEGWITAR TARNOBRZEGPOLSKA198800:16:0900:16:091-
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !24044Sator DamianBUSKO ZDRÓJKLUB SPORTOWY "SŁONECZKO" BUSKO ZDRÓJPOLSKA199600:16:2100:16:212-
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 33255Majorczyk BartoszKARCZEWOGRODZISKI KLUB BIEGACZAPOLSKA199200:16:3400:16:343-
#4 42474Jamiol MichalKIELCENIEZRZESZONYPOLSKA198000:16:4900:16:494-
#5 55648Lepiarz SylwesterWAŚNIÓWKLUB SPORTOWY "SŁONECZKO" BUSKO ZDRÓJPOLSKA199300:16:5500:16:555-
#6 62139Gawrooski TomaszPOLSKA199200:17:0100:17:016-
#7 72894Piwowarczyk DominikDOBCZYCEAZS AGH KRAKÓWPOLSKA198800:17:2500:17:257-
#8 84615Wójcik BartłomiejPRZYTYKUKS TECHNIKPOLSKA199600:17:3600:17:368-
#9 92372Wilk DariuszBEDZINPOLSKA197700:17:4000:17:409-
#10 104388Pudełko JakubPIASECZNOENTRE.PL TEAMPOLSKA199000:18:0000:18:0010-
#11 112287Ciepłak TomaszRYBNIKCIEPŁAKPOLSKA198400:18:0300:18:0311-
#12 124556Gałasiewicz JakubRADOMUKS TECHNIK RADOMPOLSKA199500:18:1000:18:1012-
#13 135284Majłowski PiotrGORZÓW WLKP.TURBO ŻÓŁWIEPOLSKA198800:18:1100:18:1113-
#14 145466Grądzki WojciechGIŻYCKOENTRE.PLPOLSKA199100:18:1600:18:1614-
#15 153694Rusiniak RafałCIECHANOWIECENTRE.PL TEAMPOLSKA199300:18:1600:18:1615-
#16 162518Then DawidBIELSKO-BIAŁAPOLSKA197900:18:1900:18:1916-
#17 173637Ciszczonik SebastianRZESZÓWRZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDYPOLSKA198400:18:2700:18:2717-
#18 181774Machlowski ŁukaszKRAKÓWKKB DYSTANS KRAKÓWPOLSKA198600:18:3900:18:3918-
#19 192335Połed SebastianRUDA ŚLĄSKAKRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKAPOLSKA199000:18:4800:18:4819-
#20 205595Zielinkiewicz ArkadiuszKRAKÓWPOLSKA198500:18:5500:18:5620-
#21 212385Roczkowski ArturRYBNIKSBD ENERGETYK RYBNIKPOLSKA196500:19:1200:19:1221-
#22 222254Pacuła ŁukaszKATOWICEDUDA TRANSPORTPOLSKA198900:19:2000:19:2022-
#23 232403Rekiel JacekTUROBINLUBELSKIE STOWARZYSZENIE BIEGOWEPOLSKA198200:19:2700:19:2823-
#24 243726Bachorski TomaszOWSISZCZEKS GRYF KIETRZPOLSKA196900:19:2800:19:2824-
#25 252718Jesiolowski MichalKRAKOWPOLSKA198400:19:3300:19:4125-
#26 263067Ceremuga MateuszMIKOŁÓWBBL MIKOŁÓWPOLSKA199100:19:3400:19:3426-
#27 273678Keller DariuszBRAKNIGHT RUNNERS KRAKÓWPOLSKA198900:19:3400:19:3527-
#28 282654Matecki KrzysztofPŁOCKNIGHT RUNNERS PŁOCKPOLSKA197600:19:3700:19:3728-
#29 292769Koped WaldemarŁOWICZPOLSKA197000:19:3800:19:3829-
#30 303023Maciejewski MarekMYSŁOWICETRUCHTACZ MYSŁOWICEPOLSKA196100:19:3900:19:3930-
#31 314072Dziczek MariuszNOWY SĄCZPOLSKA198300:19:4200:19:4431-
#32 322734Dydek KamilCEGŁÓWRUNGURUPOLSKA199000:19:4600:19:4632-
#33 332575Palacz MarcinBRZEGOPTIMA CARDIO BUNGE RUNNERS TEAMPOLSKA197700:19:5100:19:5133-
#34 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !342401Wiśniewska-Ulfik DominikaZABRZERMD MONTRAIL TEAM/SKB KRAŚNIKPOLSKA198600:19:5700:19:57-1
#35 352310Cempel MichałOSTRÓW WIELKOPOLSKIZIELONA MILA AŚ OSTRÓW WLKP.POLSKA196600:19:5900:19:5934-
#36 362930Jankowski AdamCIESZYNPOLSKA197600:19:5900:20:0035-
#37 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !375597Zielinkiewicz AnnaKRAKÓWPOLSKA198900:20:0000:20:01-2
#38 384195Raczkowski FilipSOCHACZEWKM AKTYWNI SOCHACZEWPOLSKA199500:20:0200:20:0236-
#39 391790Mogilski MarcinRACIBÓRZFESTIWAL BIEGOWY W KRYNICYPOLSKA197500:20:0300:20:0337-
#40 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 402926Pobłocka KatarzynaLĘBORKUKS EKONOMIK-MARATOOCZYK LĘBORKPOLSKA199400:20:0400:20:04-3
#41 411946Wolaoski PiotrRZESZÓWPOLSKA198500:20:0400:20:0438-
#42 424124Bukalski PrzemysławRADOMUKS TECHNIK RADOMPOLSKA199500:20:1000:20:1039-
#43 432361Ślusarski RafałWĄWAŁNAUCZYCIELPOLSKA197300:20:1600:20:1640-
#44 442837Simonok OlenaCHARKUWSK KOVEL - LKB RUDNIKPOLSKA198100:20:2900:20:30-4
#45 452825Zostawa RobertRYBNIKFORUM WODZISŁAW ŚLĄSKIPOLSKA198400:20:3100:20:3641-
#46 464897Cichorski ŁukaszNOWY TARGPOLSKA198100:20:3500:20:3542-
#47 473345Paliga WojciechOGRODZIENIECGRUPA PALEO/OSIR ZAWIERCIEPOLSKA199500:20:4200:20:4243-
#48 482352Kubicz MikołajWARSZAWAPOLSKA198200:20:4400:20:4444-
#49 491081Ząbkiewicz GrzegorzCZĘSTOCHOWAMACROLOGIC / ZABIEGANIPOLSKA198300:20:4700:20:4745-
#50 503990Perepiczko ZdzisławBUSKO ZDRÓJKLUB SPORTOWY "SŁONECZKO" BUSKO ZDRÓJPOLSKA196400:20:5900:20:5946-
#51 513424Kucia SebastianMŁOSZOWAPOLSKA197600:21:0300:21:0347-
#52 522844Nicpoo SebastianKRZEPICENGB KŁOBUCKPOLSKA199300:21:0800:21:0848-
#53 532337Pelikan ArturKŁOBUCKNGB KŁOBUCKPOLSKA199400:21:1500:21:1549-
#54 543014Gaweł BartłomiejOŚWIĘCIM-ZABORZEFESTIWAL BIEGOWY W KRYNICYPOLSKA199500:21:2500:21:2550-
#55 552940Gaweł BogdanOŚWIĘCIM-ZABORZEAMBASADOR FESTIWALU BIEGOWEGO W KRYNICYPOLSKA195600:21:2500:21:2551-
#56 562132Łeptuch TomaszKOMORÓWSKB STALOWA WOLAPOLSKA198000:21:2700:21:3052-
#57 573344Paliga KrzysztofOGRODZIENIECGRUPA PALEO/OSIR ZAWIERCIEPOLSKA197300:21:2900:21:2953-
#58 585693Najnigier-Pierzynowska AgnieszkaWARSZAWAPZU SPORT TEAMPOLSKA198300:21:3000:21:3154-
#59 595696Paśniewski PiotrWARSZAWAPZU SPORT TEAMPOLSKA198700:21:3700:21:3755-
#60 601720Hyjek ElżbietaMIELECZABIEGANI MIELECPOLSKA197200:21:4000:21:40-5
#61 612806Bełko AndrzejGORLICENIEZRZESZONYPOLSKA197100:21:4100:21:4156-
#62 624739Piecuch MichałRZESZÓW34WOGPOLSKA198900:21:4100:21:4857-
#63 632521Bieokowski ŁukaszKRAKÓWKKB DYSTANS KRAKÓWPOLSKA196800:21:4200:21:4258-
#64 642564Pajdosz KatarzynaBIAŁA PODLASKAKB "BIAŁA BIEGA"POLSKA198200:21:4600:21:46-6
#65 652838Libin OleksiiCHARKUWSK KOVEL - LKB RUDNIKPOLSKA198200:21:4900:21:4959-
#66 664078Kosk JakubSOCHACZEWKM AKTYWNI SOCHACZEWPOLSKA199500:21:5100:21:5160-
#67 674886Wojtusiak WeronikaNOWY TARGPOLSKA198700:21:5200:21:52-7
#68 682444Pacewicz MarekZIELONKIORANGE POLSKAPOLSKA195600:21:5600:21:5661-
#69 692301Lebkowski DawidIWANOWICEPOLSKA199100:22:0300:22:0362-
#70 705309Gzel DariuszPIEKARY ŚLĄSKIEPOLSKA196700:22:0400:22:2463-
#71 712354Chuchla JacekBYTOMPOLSKA197100:22:0500:22:0864-
#72 724846Ślimak StanisławBIAŁY DUNAJECTURBO ŁONECKIPOLSKA198800:22:1300:22:1365-
#73 731820Kwiatkowska KingaCHEŁMIECVISEGRAD MARATON RYTROPOLSKA198800:22:1400:22:14-8
#74 742631Biernat JakubKRAKÓWWISEŁKAPOLSKA197600:22:2100:22:2866-
#75 754737Porębski AndrzejBRAKBIEGAM BO LUBIĘ- KRAKÓWPOLSKA199700:22:2200:22:2267-
#76 763343Walacik AdamWIERUSZÓWPOLSKA199400:22:2400:22:3268-
#77 775587Miszczak DamianIMIELINPOLSKA197400:22:3100:23:0069-
#78 784964Bodziony AnnaCHEŁMIECVVISEGRAD MARATON RYTROPOLSKA198500:22:3200:22:32-9
#79 792360Jura MaciejNOWY SĄCZPOLSKA199000:22:3300:23:0470-
#80 802852Pacuła PiotrGLIWICEOPEL ACTIVE TEAM GLIWICEPOLSKA195900:22:3300:22:3371-
#81 811598Barut-Skupieo BarbaraBIELSKO-BIAŁAULTRA BESKID SPORT BIELSKO-BIAŁAPOLSKA197500:22:3400:23:04-10
#82 822714Martini DawidLĘDZINYPOLSKA199100:22:3500:23:0572-
#83 831217Bochenek BogusławPTASZKOWAUŚMIECH KOMBAJNISTY!POLSKA199200:22:3600:22:3673-
#84 842441Nowak PawełKALINOWOPUKS ROCH JASIENICAPOLSKA198900:22:3900:22:3974-
#85 852841Dmytriiev DenysCHARKUWSK KOVEL - LKB RUDNIKPOLSKA198500:22:4100:22:4175-
#86 865544Kruczek MariuszPOLSKA198700:22:4200:23:0176-
#87 87513Świeczkowski PiotrKRAKÓWPOLSKA197800:22:4400:22:4477-
#88 882538Mojsa AdamBIAŁYSTOKPOLSKA198600:22:4800:23:0578-
#89 892628Mazuruk MaciejWARSZAWAAWAOPOLSKA197000:22:5100:22:5179-
#90 905697Bogusz SebastianWARSZAWAPZU SPORT TEAMPOLSKA198600:22:5400:22:5480-
#91 912414Rajkowski PrzemysławPIOTRKÓW TRYBUNALSKIPOLSKA197100:22:5400:23:0581-
#92 922768Przystawski JarosławOŁAWAPOLSKA198000:22:5600:23:0282-
#93 933503Świtała MarcinCHRUSZCZOBRÓDPOLSKA198300:22:5800:23:0583-
#94 943371Mandrykowska SylwiaCHORZÓWPOLSKA199300:22:5900:22:59-11
#95 954756Stefaoczuk SebastianRZESZÓWPGS RUNNING TEAMPOLSKA199200:23:0100:23:3484-
#96 965474Głowacka EwaGŁOGÓWMTS- DRUŻYNA SZPIKU KGHMPOLSKA198200:23:0200:23:02-12
#97 972543Gawle RenataSOSNOWIECPOLSKA197600:23:0200:23:04-13
#98 984089Mruszczyk JacekPAJĘCZNONIEZRZESZONYPOLSKA197600:23:0300:23:0785-
#99 992010Sadowski AndrzejPOLKOWICEKGHM DRUŻYNA SZPIKUPOLSKA197200:23:0300:23:0386-
#100 1003333Rychlik MagdalenaWILKOWICEI TY MOŻESZ BYD WIELKI - ITMBW KRAKÓWPOLSKA199400:23:0400:23:04-14

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności