Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Skoda Cyklo Gdynia 2014 Mała Pętla

Wyniki - 7 września 2014, Gdynia

Msc
Nr
Rok
Kat
K
M
-
#1 201189Biedroń Monika1985K-2Rumia24-701:20:3929.76
#2 202574Kula Szymon1975M-3Gdynia-1786301:22:4329.01
#3 203535Wesołowski Radosław1982M-3Biesy-1796401:22:5828.93
#4 204513Rejmer Sławomir1945M-65Gdynia-180401:22:5928.92
#5 205684Eliszewski Grzegorz1986M-2esio-1812301:23:4628.65
#6 206769Popowicz Michał1991M-2Gdańsk-1822401:24:0428.55
#7 207216Werelich Arnold1982M-3-1836501:24:1028.51
#8 208604Stefanowski Józef1965M-4Braniewo-1844001:24:1128.51
#9 209409Matusik Anna1982K-3Gdynia25-801:24:1128.51
#10 210373Bakuła Grzegorz1972M-4Gdynia-1854101:24:1328.50
#11 211358Cina-Ciskowska Anna1979K-3KW Orka Sopot26-901:24:2028.46
#12 212487Wasiluk Grzegorz1981M-3Gdynia-1866601:24:4728.31
#13 213643Mienik Tomasz1970M-4Gdynia-1874201:24:5728.25
#14 214477Karwacki Daniel1977M-3Gdańsk-1886701:25:1028.18
#15 215402Bury Kamil1980M-3-1896801:25:1128.17
#16 216306Rogowski Leszek1974M-4Gdańsk-1904301:25:1128.17
#17 217618Pilecki Rafa Ł1974M-4Gdynia-1914401:25:1828.14
#18 218534Szulc Szymon1984M-3Biesy-1926901:25:2028.12
#19 219614Kozlowski Zbigniew1954M-6Legowo-193801:25:2228.11
#20 220569Jagódka Paweł1979M-3Gdynia-1947001:25:2528.10
#21 221464Rzeszut Paweł1968M-4pr-sport-1954501:25:3728.03
#22 222577Josz Piotr1963M-5Gdańsk-196801:25:3928.02
#23 223651Wojciechowski Adam1974M-4UNIA Racing Team - Lębork-1974601:25:3928.02
#24 224552Chojnacki Mariusz1976M-3Połchowo-1987101:25:4028.02
#25 225621Laine-Zamojska Magdalena1983K-3Vihainen Vatukka27-1001:26:1927.80
#26 226287Sienkiewicz Wiktor1999M-JmPOL-gdynia-1991001:26:3127.74
#27 227631Glaas Józef1944M-65Sopot-200501:26:4227.68
#28 228261Grzegorczyk Ludwik1952M-6-201901:26:5227.63
#29 229632Matusiak Radosław1984M-3ZUO-2027201:27:2127.48
#30 230219Gołębiewska Anna1983K-3Gdańsk28-1101:27:2227.47
#31 231671Kosiński Marek1973M-4Piana Złudzeń-2034701:27:2627.45
#32 232316Szczęsny Krzysztof1992M-2Gdynia-2042501:28:0927.23
#33 233721Mytyk Edyta1990K-2ZUO29-801:28:1027.22
#34 234627Humienny Janusz1956M-5Gdańsk-205901:28:1027.22
#35 235436Kurpisz-Kasprzak Magda1983K-3TSHCiU AIKIDO30-1201:28:1827.18
#36 236701Brych Tomasz1985M-2Gdynia-2062601:28:3327.10
#37 237404Wojciechowski Michał1997M-1-2072901:28:3327.10
#38 238125Grunert Krzysztof1974M-4Gdynia-2084801:28:4127.06
#39 239724Cnota Maciej1980M-3Gdynia-2097301:28:5526.99
#40 240395Czerniawski Piotr1968M-4Gdynia-2104901:29:1826.88
#41 241177Kozieł-Dworski Szymon1983M-3PTR Dojlidy Białystok-2117401:29:3526.79
#42 242710Mach Dawid1986M-2Wejherowo-2122701:29:5126.71
#43 243554Werner Adrian1975M-3Gdańsk-2137501:29:5326.70
#44 244538Klukowski Marcin1981M-3UNIA Racing Team - Lębork-2147601:30:5126.42
#45 245639Grinberg Małgorzata1977K-3husky31-1301:31:0026.37
#46 246624Ludwikowska Anna1991K-2Gdynia32-901:32:1026.04
#47 247469Otwiaska Piotr Zdzislaw1963M-5Rumia-2151001:32:2125.99
#48 248438Siedlecki Artur1974M-4Gdynia-2165001:32:4525.88
#49 249683Sobocińska Olga1979K-3www.sobocinska.com.pl33-1401:32:4625.87
#50 250142Talaśka Radosław1977M-3-2177701:32:4625.87
#51 251709Janicki Marcin1981M-3GDYNIA-2187801:32:4825.86
#52 252286Mioduszewska-Sienkiewicz Marta1976K-3Gdynia34-1501:32:5525.83
#53 253206Bigaj Andrzej1981M-3Gdynia-2197901:33:1425.74
#54 254735Wróbel Antoni1947M-65Pępowo-220601:33:2525.69
#55 255160Patok Gerard1939M-65Wejherowo-221701:34:0625.50
#56 256716Dołęga Hanna1986K-2Gdynia35-1001:34:4625.33
#57 257548Szumlas Marcin1980M-3Połchowo-2228001:34:4725.32
#58 258401Wojciechowski Jarek1967M-4Poznań-2235101:35:3525.11
#59 259205Wójcik Roman1956M-5SWORD-2241101:37:0824.71
#60 260717Dalecki Paweł1986M-2Gdańsk-2252801:39:3924.08
#61 261542Szumlas Dorota1978K-3MRZEZINO36-1601:39:4124.08
#62 262708Herold-Bury Iwona1966K-4Kosakowo37-601:39:4124.08
#63 263642Kozłowski Witold1971M-4Kosakowo-2265201:39:4224.07
#64 264736Wróbel Grażyna1952K-4Pępowo38-701:39:4424.06
#65 265630Zimnoch Danuta1969K-4Gdynia39-801:40:0523.98
#66 266637Jereczek Marta1988K-2Gdynia40-1101:41:2523.66
#67 267644Paciuch Michał1974M-4Kosakowo-2275301:43:2323.21
#68 268201Wika Piotr1967M-4-2285401:43:3323.18
#69 269152Kujawski Jakub1978M-3-2298101:44:2922.97
#70 270403Żoga Jolanta1965K-4Rumia41-901:45:1522.80
#71 271516Głód Emilia1985K-2---42-1201:45:5322.67
#72 272223Gołębiewski Adam1958M-5Gdańsk-2301201:45:5422.66
#73 273214Szczerbicki Mateusz1985M-2-2312901:45:5422.66
#74 274399Hinz Paweł1985M-2Gdynia-2323001:47:5522.24
#75 275222Bubel Waldemar1977M-3Elbląg-2338201:50:2621.73
#76 276640Rejmer Małgorzata1970K-4Gdańsk43-1001:50:2821.73
#77 277136Drania Andrzej1954M-6-2341001:51:1321.58
#78 278739Kasperowicz Andrzej1987M-2ZUO-2353101:55:1420.83
#79 279547Szumlas Anna1981K-3Połchowo44-1701:55:1420.83
#80 280204Szulc Adam1983M-3SWORD-2368301:55:1920.81
#81 281638Sitkiewicz Ryszard1947M-65Gdańsk-237801:55:2120.81
#82 --Nie Sklasyfikowani-----
#83 -126Pawelec Daniel1974M4 WSPÓLNYPROJEKT.PL----
#84 -203Krakowiak Anna1985-2 SWORD----
#85 -217Polachowska Aleksandra1987-2----
#86 -221Snarski Artur1982M3 Gdańsk----
#87 -234Wierciński Julian1975M3 Gdynia----
#88 -255Grądziel Aleksandra1977-3 Gdynia----
#89 -289Snopek Stanisław1998M1 Hornówek----
#90 -293Lip Rafał1981M3 NYPEL REDA----
#91 -308Formela Dominik1995M1 Luzino----
#92 -311Chmara Tomasz1983M3 Gdynia----
#93 -322Kubiak Izabela1966-4 Rumia----
#94 -344Stochmiałek Igor1983M3 Gdynia----
#95 -400Gumiela Piotr1980M3 Gdańsk----
#96 -417Bożewski Dariusz1971M----
#97 -446Łączkowski Sylwester1998M1 TKK 'Pacific' Toruń----
#98 -476Kotuk Tadeusz1973M4 Gdynia----
#99 -489Bobrowska Natalia1978-3 Kartuzy----
#100 -502Jelinek Andrzej1976M3 TKF GDYNIA----

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności