Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Skoda Cyklo Gdynia 2014 Mała Pętla

Wyniki - 7 września 2014, Gdynia

Msc
Nr
Rok
Kat
K
M
-
#1 151190Biedroń Marcin1974M-4Rumia-1383001:13:5632.46
#2 274399Hinz Paweł1985M-2Gdynia-2323001:47:5522.24
#3 109501Bać Artur1975M-3Wejherowskie Towarzystwo Cyklistó-1013001:09:4334.43
#4 159680Jagieła Zbigniew1973M-4Cyklo Kwidzyn-1453101:15:0531.96
#5 278739Kasperowicz Andrzej1987M-2ZUO-2353101:55:1420.83
#6 111591Kruszyński Kamil1979M-3TTC JADE Toruń-1033101:09:4734.39
#7 167252Brudnowski Przemysław1974M-4Gdynia-1523201:15:2931.80
#8 114616Deptuła Krzysztof1977M-3Gdańsk-1053201:10:5733.83
#9 170257Krasowski Marcin1972M-4Mustang Team Pasłęk-1553301:16:5331.22
#10 115182Lamentowicz Kacper1982M-3Konstancin-Jeziorna-1063301:10:5833.82
#11 171707Bury Marcin1969M-4Kosakowo-1563401:16:5431.21
#12 117576Korzeniowski Dawid1980M-3Elbląg-1083401:10:5833.82
#13 175121Naczke Marcin1973M-4Gdańsk-1583501:16:5731.19
#14 123636Orłowski Jarosław1975M-3Gdańsk-1133501:10:5933.81
#15 176603Baza Tomasz1972M-4Tczew-1593601:16:5731.19
#16 126243Olszewski Michał1980M-3Warszawa-1163601:11:0233.79
#17 179254Dalecki Przemysław1972M-4Gdynia-1613701:17:0031.17
#18 127495Seichter Adam1977M-3Toruń-1173701:11:0733.75
#19 181613Tomaszewicz Andrzej1968M-4Suchanino-1633801:17:1531.07
#20 129304Legiędź Krzysztof1979M-3YMAA Sopot-Gdańsk-1193801:12:1633.21
#21 187180Litwin Piotr1972M-4Gdańsk-1693901:18:2730.59
#22 133568Sosiński Rafał1980M-3SportEvo-1223901:12:4832.97
#23 208604Stefanowski Józef1965M-4Braniewo-1844001:24:1128.51
#24 134729Leszczyński Maciej1984M-3Piotrków Tryb.-1234001:12:4932.96
#25 210373Bakuła Grzegorz1972M-4Gdynia-1854101:24:1328.50
#26 137483Chaber Ireneusz1978M-3Rumia-1264101:13:4932.51
#27 213643Mienik Tomasz1970M-4Gdynia-1874201:24:5728.25
#28 140123Cynkiel Maciej1977M-3Gdynia-1294201:13:5032.51
#29 216306Rogowski Leszek1974M-4Gdańsk-1904301:25:1128.17
#30 141664Safranow Marcin1978M-3motosyberia.com-1304301:13:5132.50
#31 142220Kryczkowski Paweł1977M-3Gdańsk-1314401:13:5132.50
#32 217618Pilecki Rafa Ł1974M-4Gdynia-1914401:25:1828.14
#33 154628Marzec Łukasz1979M-3słupsk-1404501:14:0632.39
#34 221464Rzeszut Paweł1968M-4pr-sport-1954501:25:3728.03
#35 155294Stolarczyk Michał1981M-3Gdynia-1414601:14:4232.13
#36 223651Wojciechowski Adam1974M-4UNIA Racing Team - Lębork-1974601:25:3928.02
#37 157549Rozbicki Maciej1982M-3Complexsport-1434701:15:0231.99
#38 231671Kosiński Marek1973M-4Piana Złudzeń-2034701:27:2627.45
#39 158230Zawierowski Michał1983M-3Ustka-1444801:15:0431.97
#40 238125Grunert Krzysztof1974M-4Gdynia-2084801:28:4127.06
#41 160260Muński Marcin1975M-3Gdańsk-1464901:15:0631.96
#42 240395Czerniawski Piotr1968M-4Gdynia-2104901:29:1826.88
#43 161567Jaszczuk Wojciech1975M-3Gdynia-1475001:15:0631.96
#44 248438Siedlecki Artur1974M-4Gdynia-2165001:32:4525.88
#45 165202Broniszewski Maciej1982M-3SWORD-1505101:15:0831.94
#46 258401Wojciechowski Jarek1967M-4Poznań-2235101:35:3525.11
#47 166677Brodowski Marcin1984M-3Kwidzyn-1515201:15:2631.82
#48 263642Kozłowski Witold1971M-4Kosakowo-2265201:39:4224.07
#49 177588Puchalski Tomasz1975M-3GIWK-1605301:16:5731.19
#50 267644Paciuch Michał1974M-4Kosakowo-2275301:43:2323.21
#51 180240Żadkowski Michał1979M-3Sopot-1625401:17:1031.10
#52 268201Wika Piotr1967M-4-2285401:43:3323.18
#53 182127Dziębowski Piotr1984M-3Gdynia-1645501:18:2330.62
#54 184166Krycia Radosław1981M-3Bike Adventure-1665601:18:2430.61
#55 186543Szumlas Jacek1975M-3MRZEZINO-1685701:18:2630.60
#56 188712Kiepuszewski Adrian1984M-3Gdynia-1705801:18:2730.59
#57 191612Kabacinski Piotr1975M-3Gdynia-1725901:18:3030.57
#58 192539Fokczyński Marcin1980M-3UNIA Racing Team - Lębork-1736001:18:3030.57
#59 195396Łukowski Łukasz1982M-3Gdańsk-1746101:18:5730.40
#60 196714Greczyło Adam1976M-3Gdynia-1756201:18:5730.40
#61 202574Kula Szymon1975M-3Gdynia-1786301:22:4329.01
#62 203535Wesołowski Radosław1982M-3Biesy-1796401:22:5828.93
#63 207216Werelich Arnold1982M-3-1836501:24:1028.51
#64 212487Wasiluk Grzegorz1981M-3Gdynia-1866601:24:4728.31
#65 214477Karwacki Daniel1977M-3Gdańsk-1886701:25:1028.18
#66 215402Bury Kamil1980M-3-1896801:25:1128.17
#67 218534Szulc Szymon1984M-3Biesy-1926901:25:2028.12
#68 220569Jagódka Paweł1979M-3Gdynia-1947001:25:2528.10
#69 224552Chojnacki Mariusz1976M-3Połchowo-1987101:25:4028.02
#70 229632Matusiak Radosław1984M-3ZUO-2027201:27:2127.48
#71 239724Cnota Maciej1980M-3Gdynia-2097301:28:5526.99
#72 241177Kozieł-Dworski Szymon1983M-3PTR Dojlidy Białystok-2117401:29:3526.79
#73 243554Werner Adrian1975M-3Gdańsk-2137501:29:5326.70
#74 244538Klukowski Marcin1981M-3UNIA Racing Team - Lębork-2147601:30:5126.42
#75 250142Talaśka Radosław1977M-3-2177701:32:4625.87
#76 251709Janicki Marcin1981M-3GDYNIA-2187801:32:4825.86
#77 253206Bigaj Andrzej1981M-3Gdynia-2197901:33:1425.74
#78 257548Szumlas Marcin1980M-3Połchowo-2228001:34:4725.32
#79 269152Kujawski Jakub1978M-3-2298101:44:2922.97
#80 275222Bubel Waldemar1977M-3Elbląg-2338201:50:2621.73
#81 280204Szulc Adam1983M-3SWORD-2368301:55:1920.81
#82 --Nie Sklasyfikowani-----
#83 -126Pawelec Daniel1974M4 WSPÓLNYPROJEKT.PL----
#84 -203Krakowiak Anna1985-2 SWORD----
#85 -217Polachowska Aleksandra1987-2----
#86 -221Snarski Artur1982M3 Gdańsk----
#87 -234Wierciński Julian1975M3 Gdynia----
#88 -255Grądziel Aleksandra1977-3 Gdynia----
#89 -289Snopek Stanisław1998M1 Hornówek----
#90 -293Lip Rafał1981M3 NYPEL REDA----
#91 -308Formela Dominik1995M1 Luzino----
#92 -311Chmara Tomasz1983M3 Gdynia----
#93 -322Kubiak Izabela1966-4 Rumia----
#94 -344Stochmiałek Igor1983M3 Gdynia----
#95 -400Gumiela Piotr1980M3 Gdańsk----
#96 -417Bożewski Dariusz1971M----
#97 -446Łączkowski Sylwester1998M1 TKK 'Pacific' Toruń----
#98 -476Kotuk Tadeusz1973M4 Gdynia----
#99 -489Bobrowska Natalia1978-3 Kartuzy----
#100 -502Jelinek Andrzej1976M3 TKF GDYNIA----

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności