Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

III Tyski Półmaraton

Wyniki - 21 września 2014, Tychy

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1138Justus Kipchirc KipronoM1987KEBENEDEK-TEAMELDORET01:12:12
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2229Dennis Mwanzia MusauM1983KEBENEDEK-TEAMELDORET01:12:16
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 313Vitalii BelovolM1970UARUDNIKODESSA01:17:42
#4 4388Tomasz WinklerM1980PLMARKLOWICE01:18:57
#5 5154Paweł KosekM1991PLTYCHY01:20:22
#6 6171Kazimierow OleksandM1982UAMAKEEWKA01:21:27
#7 7273Wojciech PietrzykM1977PLKRAKÓW01:21:34
#8 8313Artur SmotrykM1962PL40-LATEK TYCHYTYCHY01:21:58
#9 9172Jacek KurekM1972PLSCHöCK/40-LATEK TYCHYTYCHY01:22:09
#10 1015Szymon BiałasM1993PLMOSM TYCHY, BOKSTYCHY01:23:23
#11 11119Marcin JarczykM1983PLMIKOŁÓW01:23:31
#12 12339Tünde SzabóK1989HUBENEDEK-TEAMELDORET01:23:43
#13 13303Andrzej SewerynM1978PLWAMPOL MYSŁOWICECHEŁM ŚLĄSKI01:23:43
#14 14318Marek SokołowskiM1969PLSKOK WESOŁAMYSŁOWICE-WESOŁA01:23:53
#15 15448Łukasz KubicaM1989PLBIELSKO BIAŁA01:24:31
#16 16297Marcin RóżyckiM1979PLTYCHY01:24:41
#17 17312Tomasz SłupikM1977PLSILESIA CONSTRUCTIONSBEŁK01:25:26
#18 1812Tatyana BelovolK1969UARUDNIKODESSA01:25:40
#19 19216Przemysław MendykM1992PLBOBREK01:25:55
#20 20215Michalina MendeckaK1992PLMOSIR ŁAZISKA GÓRNEŁAZISKA GÓRNE01:25:58
#21 21262Piotr PawłowskiM1973PL40-LATEK TYCHYTYCHY01:26:33
#22 22293Sebastian RajekM1976PLTYCHY01:27:00
#23 2353Andrzej CzyszczońM1981PLWWW.SPORTRUN.PL TYCHYTYCHY01:27:30
#24 24346Artur SzerszeńM1988PLTYCHY01:27:53
#25 25199Adam MalinaM1975PLNIEZRZESZONYBOJSZOWY01:27:56
#26 26337Robert SudaraM1987PLDĄBROWA GÓRNICZA01:28:10
#27 27284Piotr PuchałaM1978PLSBD ENERGETYK RYBNIKWILCZA01:28:14
#28 28206Dawid MartiniM1991PLLĘDZINY01:28:32
#29 2981Maciej GarnowskiM1985PLTYSKIE BROWARY KSIĄŻĘCESIEMIANOWICE ŚLĄSKIE01:28:32
#30 30464Jan PodowskiM1966PLAKUNA SPLA POLSKATYCHY01:28:42
#31 31116August JakubikM1959PLKRS TKKF "JASTRZĄB" RUDA ŚLĄSKARUDA ŚLĄSKA01:29:02
#32 32258Sebastian PatołaM1982PLCARSPA TYCHYTYCHY01:29:38
#33 3318Marcin BiełkaM1989PLSPORTOWE TYCHYTYCHY01:29:42
#34 34373Piotr UrlikM1987PLFC SZYSZOLANDIAKATOWICE01:29:50
#35 35319Łukasz SokółM1985PLOPOCZNO01:30:53
#36 36410Krzysztof ZapórM1979PLCZECHOWICE-DZIEDZICE01:31:33
#37 3767Andrzej DziubaM1963PLTYCHY01:31:35
#38 38361Sebastian TajberM1979PLB-LIGHTŚWIERCZYNIEC01:31:53
#39 39196Adrian MajosM1980PLTYCHY01:32:30
#40 40221Wojciech MłynarskiM1987PLBYSTRA01:32:39
#41 4166Grzegorz DziszkiewiczM1982PLBIELSKO-BIALA01:33:03
#42 42351Michał SzuplakM1991PL1901:33:08
#43 4359Agata DługoszK1982PLBBL MIKOŁÓWTYCHY01:33:09
#44 4424Robert BojdołM1983PLTYCHY01:33:14
#45 4577Piotr FrydelM1976PLBIEG OPOLSKIOPOLE01:34:00
#46 46153Rafał KontowiczM1974PLMYSŁOWICKI KLUB BIEGACZA NO.IMYSŁOWICE01:34:16
#47 47309Robert SklorzM1979PLBOJSZOWY01:34:33
#48 48198Tomasz MalikM1975PLKOBIÓR01:34:50
#49 49302Adam SatławaM1982PLTYCHY01:34:54
#50 50418Radoslaw ZwolakM1985PLTYCHY01:34:56
#51 51349Damian SzpakM1961PLNZTYCHY01:34:59
#52 52427Tomasz ZubM1990PLTYCHY01:35:01
#53 53224Dariusz MokrzyckiM1968PLLABOSPORTTEAMMIKOŁÓW01:35:02
#54 5416Ryszard BiałasM1977PLIRONSKATOWICE01:35:07
#55 5589Aga GłombK1990PLKALETY01:35:14
#56 56396Grzegorz WójcikM1975PLŚWIERCZYNIEC01:35:21
#57 57443Andrzej DzikM1976PLMIATECZKO ŚLĄSKIE01:35:37
#58 5846Krzysztof CzajkowskiM1990PLTYCHY01:35:51
#59 59234Tobiasz NawrockiM1987PLTYCHY01:35:52
#60 60238Łukasz NirM1977PLTYCHY01:35:56
#61 61226Grzegorz MrózM1977PLWARSZTAT FORMYTYCHY01:35:58
#62 62150Rafał KoniecznyM1989PLRADLIN01:36:09
#63 63167Mirosław KuchtaM1964PLPARK ŚLĄSKIKATOWICE01:36:16
#64 6497Łukasz GórkaM1983PLSTUDZIONKA01:36:17
#65 653Justyna Adamus-KowalskaK1979PLDOLINIARZE.COMKATOWICE01:36:38
#66 6669Dariusz FaronM1973PLVISEGRAD MARATON RYTRONOWY SĄCZ01:36:44
#67 67251Dawid PalkaM1977PL40-LATEK TYCHYTYCHY01:36:44
#68 6849Grzegorz CzechM1987PLCZĘSTOCHOWA01:36:44
#69 69414Wiesław ZielonkaM1960PLCOVERIS-POLSKAKATOWICE01:36:47
#70 70307Tomasz SilkaM1973PLHRMAX ŻORYŻORY01:36:49
#71 71360Tomasz TajakM1974PLHR MAXZORY01:36:51
#72 72356Michał SzymulaM1989PLTYCHY01:37:46
#73 73254Leszek PapałaM1962PLŁAZISKA GÓRNE01:37:52
#74 7427Piotr BryśM1979PLTYCHY01:37:58
#75 75245Krzysztof OleksyM1970PLKATOWICE01:37:58
#76 76112Kazimierz HryszkoM1963PL40-LATEKTYCHY01:38:18
#77 7736Grzegorz BurzawaM1977PL40-LATEKTYCHY01:38:22
#78 78400Artur WrońskiM1980PLCOIG SA BUSINESS INTELLIGENCE TAM TYCHY01:38:28
#79 79142Piotr KocełakM1978PLTYCHY01:38:28
#80 80248Kuba OrłówM1984PLTYCHY01:39:01
#81 81256Grzegorz PasutoM1979PLIRONS TYCHYKATOWICE01:39:04
#82 82182Wojciech LisakM1980PLKATOWICE01:39:14
#83 83195Ewelina MajewskaK1981PL40 LATEK TYCHYTYCHY01:39:14
#84 84317Adam SojkaM1980PLBBL MIKOŁÓW / STS BIEGATONMIKOŁÓW01:39:24
#85 85100Mariusz GórskiM1982PL-TYCHY01:39:33
#86 8675Andrzej FiszerM1986PLKATOWICE01:39:35
#87 87446Wojciech BrodaM1969PLKRAKÓW01:39:40
#88 88439Tomasz WątrobaM1987PLSOSNOWIEC01:39:43
#89 89378Tomasz WawrzeńM1978PLBBL MIKOŁÓW / STS BIEGATONŁAZISKA GÓRNE01:39:55
#90 90281Radosław PtakM1986PLRUN AGRESIVA RUNKATOWICE01:40:17
#91 91282Krzysztof PtakM1978PLHR MAXŻORY01:40:22
#92 92389Łukasz WitekM1978PLBIELSKO-BIAŁA01:40:22
#93 93447Andrzej MikulskiM1969PLRATOWNIK GORNICZYKATOSICE01:40:28
#94 94377Sławomir WawroM1977PLTYCHY01:40:36
#95 95355Marcin SzydłowskiM1992PLJADBERG PIONIER TYCHYTYCHY01:40:47
#96 9630Arkadiusz BuchalikM1973PLCZELADŹ01:40:56
#97 9740Wojciech CembalaM1988PLTYCHY01:41:00
#98 98145Rafał KolankiewiczM1976PLKATOWICE - DĄB01:41:03
#99 99219Piotr MiodońskiM1987PLOŚWIĘCIM01:41:03
#100 10082Grzegorz GawrońskiM1984PLFUGASÓWKA01:41:04

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności