Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

XXVII Ogólnopolski Bieg Zbąskich VIII Półmaraton

Wyniki - 21 września 2014, Zbąszyń

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
-
-
-
#1 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !18813Pogozielska ViktoriiaUKRAINA1990K18-29200:03:5601:22:4901:22:50-3
#2 499101Wieszczeczynska Chmielewska MartawiryPOLSKA1976K30-392300:05:3901:59:1002:00:07-61
#3 152626Śwital LeszekADOLFOWOTAZARPOLSKA1974M40-493500:04:4201:39:1501:39:27142-
#4 295370Rudnicki AndrzejBABIMOSTBKB BAKCYL BABIMOSTPOLSKA1973M40-496900:05:0701:47:5201:48:02273-
#5 296296Pietrusiewicz BogusławBABIMOSTBABIMOJSKI KLUB BIEGOWY \"BAKCYL\"POLSKA1965M40-497000:05:0601:47:3801:48:09274-
#6 589164Binder GrzegorzBABIMOSTBAKCYLPOLSKA1969M40-4912600:06:1202:10:3902:11:45507-
#7 59066Kula ArturBABIMOSTBABIMOJSKI KLUB BIEGOWY BAKCYLPOLSKA1971M40-4912700:06:1202:10:4002:11:45508-
#8 59167Pisarek AndrzejBABIMOSTBKB BAKCYLPOLSKA1976M30-3921000:06:1202:10:4002:11:45509-
#9 364804Kaczmarek KatarzynaBABIMOSTBKB BAKCYL BABIMOSTPOLSKA1992K18-291400:05:2001:52:2801:52:38-30
#10 365602Kaczmarek KrzysztofBABIMOSTPOLSKA1975M30-3915000:05:2001:52:2801:52:38335-
#11 147453Baer TomaszBABIMOSTBABIMOJSKI KLUB BIEGOWY BAKCYLPOLSKA1968M40-493300:04:4101:38:5301:39:02137-
#12 215659Paciejewski MarcinBABIMOSTBKB BAKCYLPOLSKA1977M30-398900:04:5301:42:5901:43:26196-
#13 596385Jodko PiotrBATOROWOJODKO BROTHERS RUNNING TEAMPOLSKA1979M30-3921100:06:1402:11:2502:12:16510-
#14 630779Pospieszała ZbigniewBIELSKOPOLSKA1976M30-3921800:06:2902:16:4202:17:27525-
#15 157785Cyrulewski JarosławBIERZGLINEKKB KOSYNIER WRZEŚNIAPOLSKA1968M40-493800:04:4301:39:2201:39:31146-
#16 128548Domowicz MichałBOLESŁAWIECCYKLOSPORT BOLESŁAWIECPOLSKA1993M18-292500:04:3601:37:1201:37:38119-
#17 59348Chwalisz ŁukaszBOLEWICEVOLKSWAGEN POZNAŃPOLSKA1990M18-291100:04:2001:31:3101:31:3854-
#18 586316Banach KarolBOLEWICEPOLSKA1979M30-3920900:06:1002:10:0702:10:46504-
#19 59842Piechota StanisławBOLEWICENIEZRZESZONYPOLSKA1962M50-597300:06:1602:12:0702:12:18512-
#20 629679Pawlak PatrycjaBOLEWICEPOLSKA1987K18-292900:06:2902:16:3802:17:26-105
#21 402678Wesoły PiotrBOLEWICEPOLSKA1963M50-594500:05:2601:54:3701:54:51365-
#22 667492Jędrzejczak MateuszBOLEWICEPOLSKA1991M18-299300:07:0102:28:1002:28:57545-
#23 166205Maciąg IwonaBOLEWICESIOSTRYPOLSKA1988K18-29700:04:4301:39:3201:39:45-13
#24 354526Kmieć HubertBORÓWIECPOLSKA1973M40-498500:05:1601:51:1701:51:51326-
#25 185464Kandulski AndrzejBORÓWIECMALTA POZNAŃPOLSKA1953M60-69400:04:4601:40:3001:40:38170-
#26 383253Wawrzyniak MartaBORUJA KOŚCIELNAPOLSKA1992K18-291600:05:2301:53:2901:53:49-33
#27 84358Andrzejewska MartaBOSZKOWO-LETNISKOKOŁOWNIK WŁOSZAKOWICEPOLSKA1993K18-29400:04:2601:33:4101:33:54-7
#28 235708Dudlak VladimirBRATYSŁAWAFUNDACJA IM.M. BENIOWSKIEGOSŁOWACJA1964M50-592600:04:5701:44:2801:44:45216-
#29 224172Kawalec LeszekBRODY ŻAR.NIEZRZESZONYPOLSKA1961M50-592300:04:5401:43:2801:43:55205-
#30 189706Koniarz MichałBRZEGPOLSKA1968M40-494700:04:4601:40:3901:41:05174-
#31 291368Kryś MariuszBUKBUKOWSKI KLUB BIEGACZAPOLSKA1975M30-3912500:05:0501:47:2501:47:43269-
#32 570584Rogoziński HenrykBUKBUKOWSKI KLUB BIEGACZAPOLSKA1976M30-3920600:06:0102:06:5402:07:37490-
#33 315274Szymański RomanBUKBUKOWSKI KLUB BIEGACZAPOLSKA1966M40-497400:05:0901:48:4901:49:07290-
#34 390258Dudkiewicz WojtekBUKBUKOWSKI KLUB BIEGACZAPOLSKA1989M18-295500:05:2301:53:3101:54:08357-
#35 232713Łakomy WaldemarBUKBUKOWSKI KLUB BIEGACZAPOLSKA1959M50-592500:04:5601:44:1401:44:32213-
#36 261211Perz MarzennaBUKOWIECPOLSKA1968K40-49900:05:0101:45:4401:46:09-21
#37 176213Perz EmiliaBUKOWIEC-POLSKA1990K18-29800:04:4401:39:4401:39:54-15
#38 75192Krysztofiak SławomirBYDGOSZCZPOLSKA1965M40-491900:04:2501:33:2001:33:2470-
#39 408657Przybylska WiolettaBŁASZKIDRUŻYNA POWIATU KALISKIEGOPOLSKA1981K30-391100:05:2501:54:2301:55:10-39
#40 404150Wieruszewski KamilCHOCIANÓWNIEZRZESZONYPOLSKA1981M30-3916100:05:2601:54:4501:54:54367-
#41 653486Dudziak ArletaCHORZEMINPOLSKA1972K40-493000:06:4502:22:3002:23:19-117
#42 513111Brychcy FabianCHORZEMINWOLSZTYNSKI KLUB BIEGOWYPOLSKA1977M30-3919100:05:4302:00:4102:01:02449-
#43 642167Brumma PiotrCHROŚNICAPOLSKA1963M50-597600:06:3602:19:1302:20:15532-
#44 287744Guranowski MikołajCHYBYPOLSKA1975M30-3912200:05:0401:46:5601:47:29265-
#45 25572Grabski RafałCICHA GÓRAGRODZISKI KLUB BIEGACZAPOLSKA1992M18-29800:04:0201:25:1001:25:1022-
#46 265153Kłoda DariuszCZAPURYEJBRYPOLSKA1975M30-3911200:05:0201:46:2001:46:29244-
#47 618198Krajewska-Kłoda KatarzynaCZAPURYEJBRYPOLSKA1974K40-492500:06:2302:14:3602:15:40-99
#48 338436Kaptur WojciechCZEMPIŃPOLSKA1963M50-593800:05:1401:50:2901:50:57312-
#49 418814Kowalski MichałCZERWIEŃSKMICHNET - RONIN CZERWIEŃSKPOLSKA1978M30-3916600:05:2801:55:2301:55:44379-
#50 297806Francikowska DorotaDĄBKIDRUŻYNA SZPIKUPOLSKA1966K40-491000:05:0701:47:4901:48:13-23
#51 537751Okulski PrzemysławDĄBRÓWKAPOLSKA1981M30-3919700:05:5002:02:5502:03:34468-
#52 141395Waśniowski PawełDĄBRÓWKAKEEP RUNNINGPOLSKA1975M30-395700:04:4001:38:3001:38:40131-
#53 259108Podwójci MichałDĄBRÓWKAZABIEGANI LUSÓWKOPOLSKA1981M30-3911000:05:0001:45:3101:46:00239-
#54 336793Walczak DariuszDASZEWICENIGHT RUNNERSPOLSKA1986M18-294500:05:1401:50:2501:50:40310-
#55 173513Wichłacz MichałDOBRZYCATRUCHTACZ DOBRZYCAPOLSKA1982M30-397000:04:4301:39:4101:39:51159-
#56 165137Woroch RomanDOPIEWOPOLSKA1958M50-591600:04:4301:39:3101:39:44153-
#57 33144Gwóźdź JacekDREZDENKOAZS UP POZNAŃPOLSKA1989M18-29900:04:0801:27:0401:27:0530-
#58 4939Szymański MarcinDROSZKÓWJOGGERSIPOLSKA1976M30-392100:04:1501:29:4901:29:5446-
#59 234642Kryś RobertDROSZKÓWPOLSKA1972M40-495600:04:5701:44:2301:44:43215-
#60 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1801Lagat FrancisELDORETSKKS DORCUS SPORTKENIA1990M18-29100:03:0801:06:0401:06:041-
#61 45784Wiliński AdamFAŁKOWOALTOMPOLSKA1971M40-491100:04:1301:28:5201:28:5342-
#62 161598Łuczak AgnieszkaGLINNOPOLSKA1986K18-29600:04:4301:39:2501:39:37-12
#63 473186Łuczak MarcinGLINNOPOLSKA1982M30-3918400:05:3501:57:5101:58:31421-
#64 288644Tomczak ZbigniewGNIEZNOALTOM GNIEZNOPOLSKA1954M60-69600:05:0501:47:1101:47:36266-
#65 74742Więckowski JacekGNIEZNOVELUX-GNIEZNOPOLSKA1973M40-491800:04:2501:33:0101:33:1169-
#66 515458Salita LechGNIEZNOALTOM GNIEZNOPOLSKA1960M50-596000:05:4302:00:4502:01:30451-
#67 42455Mielcarek TomaszGÓRAJACEK GAWORSKI RUN TEAMPOLSKA1978M30-3917000:05:2801:55:2401:55:55385-
#68 20589Palczarski MarcinGORZÓW WLKP.ZWRSPOLSKA1988M18-29700:03:5701:23:2901:23:3217-
#69 83672Hładki SławomirGORZÓW WLKP.BAS HŁADKA TEAMPOLSKA1981M30-393300:04:2701:33:4401:33:5177-
#70 145452Kobus BartekGORZÓW WLKP.SZAJSS MASTERSPOLSKA1980M30-396000:04:4101:38:4001:39:00135-
#71 668378Maciejewski DariuszGORZÓW WLKP.KWP GORZÓW WLKP.POLSKA1972M40-4913300:07:0402:29:0802:30:10546-
#72 160466Kobierecki RobertGORZÓW WLKP.POLSKA1976M30-396500:04:4201:39:1601:39:37149-
#73 171524Solarek KrzysztofGORZÓW WLKP.ZWRSPOLSKA1987M18-292800:04:4401:39:4201:39:50157-
#74 190447Bandur GrzegorzGORZÓW WLKP.POLSKA1988M18-293000:04:4701:40:4501:41:06175-
#75 269326Wujek MarcinGOSTYŃPOLSKA1976M30-3911300:05:0201:46:1801:46:46248-
#76 27170Gałat JakubGOSTYŃKLUB BIEGACZA 365 GOSTYŃPOLSKA1974M40-496200:05:0301:46:2301:46:49250-
#77 67561Matyśkiewicz KrzysztofGOSTYŃKLUB BIEGACZA365POLSKA1966M40-491700:04:2301:32:2301:32:3062-
#78 579187Szułczyński WitoldGOSTYŃKLUB BIEGACZA 365 GOSTYŃPOLSKA1969M40-4912400:06:0602:08:3302:09:04497-
#79 588249Sobalski StanisławGOSTYŃ365 GOSTYŃPOLSKA1957M50-597200:06:1102:10:2002:11:16506-
#80 355559Pietrzyk JanuszGOSTYŃNIGHT RUNNERSPOLSKA1966M40-498600:05:1701:51:2401:51:56327-
#81 105422Feledziak WitoldGOSTYŃAMATORPOLSKA1980M30-394300:04:3101:35:1801:35:3097-
#82 399469Jeż JolantaGOSTYŃKLUB BIEGACZ 365GOSTYŃPOLSKA1976K30-39900:05:2501:54:1501:54:46-36
#83 407286Szymczak DariuszGOSTYŃKLUB BIEGACZA 365 GOSTYŃPOLSKA1975M30-3916200:05:2601:54:3601:55:09369-
#84 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !194376Mendyka KatarzynaGOSTYŃKB 365 GOSTYNPOLSKA1978K30-39200:04:4901:41:2701:41:34-17
#85 469445Ciekanska KamillaGOSTYŃPOLSKA1974K40-491700:05:3501:57:5601:58:27-52
#86 225656Napierała AndrzejGOSTYŃMTS DRUŻYNA SZPIKU KGHMPOLSKA1958M50-592400:04:5201:42:4101:44:02206-
#87 485473Olejniczak KrzysztofGOSTYŃAGROZI ZIÓŁKOWOPOLSKA1967M40-4911000:05:3801:58:4901:59:18431-
#88 492747Mikołajczak DorotaGOSTYŃ365 GOSTYŃPOLSKA1990K18-292000:05:4001:59:2401:59:56-58
#89 493209Handke MarzenaGOSTYŃKLUB BIEGACZA 365 GOSTYŃPOLSKA1971K40-491800:05:4001:59:2902:00:01-59
#90 5634Humerski PiotrGOZDZICHOWOGRODZISKI KLUB BIEGACZAPOLSKA1989M18-29500:03:4101:17:4601:17:465-
#91 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !12730Janas RomanGRODZISK WLKP.GRODZISKI KLUBBIEGACZA/NOJANPOLSKA1972M40-49200:03:4701:19:5501:19:5611-
#92 31789Melonek PawełGRODZISK WLKP.GRODZISKI KLUB BIEGACZAPOLSKA1966M40-49600:04:0701:26:5001:26:5328-
#93 48221Kaniuk SławomirGRODZISK WLKP.WIELKOPOLSCY BIEGACZEPOLSKA1970M40-491200:04:1501:29:3001:29:3645-
#94 568406Pyta GrzegorzGRODZISK WLKP.NIEZRZESZONYPOLSKA1960M50-597000:06:0002:06:4102:07:27488-
#95 72723Kowala MarekGRODZISK WLKP.NOJANPOLSKA1961M50-59700:04:2401:32:5801:33:0667-
#96 601215Bartkowiak PiotrGRODZISK WLKP.GRODZISKI KLUB BIEGACZAPOLSKA1976M30-3921200:06:1502:12:0202:12:57513-
#97 612787Ratajczak AnnaGRODZISK WLKP.POLSKA1981K30-394500:06:2102:13:5502:14:47-94
#98 361662Szymkowiak PawełGRODZISK WLKP.GRODZISKI KLUB BIEGACZAPOLSKA1986M18-294900:05:1901:52:1201:52:32333-
#99 622788Stepczak RenataGRODZISK WLKP.POLSKA1973K40-492700:06:2502:15:2802:16:20-101
#100 118635Miller AdrianGRODZISK WLKP.GRODZISKI KLUB BIEGACZAPOLSKA1984M30-394900:04:3501:36:5101:37:07109-

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności