Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

I Łódzki Bieg Niepodległości

Wyniki - 11 listopada 2014, Łódź

Msc
Nr
Rok
5
Km
K
M
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1354Krzysztof PietrzykM1979KOLUSZKIPOLSKALKS KOLUSZKI00:34:0500:16:41-1
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !247Kamil BeznerM1984BYTOMPOLSKAKS ŚMIGŁO BIEGA00:34:3500:16:54-2
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3243Leszek MarcinkiewiczM1983ALEKSANDRÓW KUJAWSKIPOLSKA00:34:3800:16:43-3
#4 4636Maurycy OleksiewiczM1982ŁÓDŹPOLSKASZAKALE BAŁUT ŁÓDŹ00:34:5300:17:08-4
#5 5432Damian PasekM1985BYTOMPOLSKAKS MADZIK BIEGA00:35:1300:16:41-5
#6 6548Wiktor KujawaM1993KOŚCIELECPOLSKAKL LECHIA GDAŃSK00:35:3800:17:08-6
#7 7257Piotr KędziaM1984ŁÓDŹPOLSKAKLUB BIEGACZA ACCENTURE00:37:2700:17:47-7
#8 8205Maciej JagusiakM1981ŁÓDŹPOLSKAŁÓDŹ RUNNING TEAM00:37:5600:18:46-8
#9 9231Paweł KopaczewskiM1990ŁÓDŹPOLSKAFIT FABRIC00:37:5900:18:25-9
#10 10438Witold SabandaM1973ŁÓDŹPOLSKARYSIOTEAM00:38:0300:19:11-10
#11 11394Mikołaj DuźniakM1995GUCINPOLSKABIEGING TEAM ZELÓW00:38:2600:18:49-11
#12 12550Łukasz GryzioM1988PABIANICEPOLSKAPARKRUN ŁÓDŹ00:38:4200:19:19-12
#13 13767Dariusz NieckarzM1967ZGIERZPOLSKAADRIAN! BŁAGAM WOLNIEJ00:38:4400:18:55-13
#14 1473Łukasz BrzeźnickiM1989ŁÓDŹPOLSKANIGHT RUNNERS00:38:4600:19:16-14
#15 15177Przemysław PilarzM1988ŁÓDŹPOLSKAINFOSYS RUN00:38:5100:18:48-15
#16 1629Karol BernasiakM1978ŁÓDŹPOLSKAMPK ŁÓDŹ00:38:5300:19:19-16
#17 17453Michał SmoleńskiM1980ŁÓDŹPOLSKAORUN.PL00:38:5400:19:21-17
#18 18219Adam LesieńM1974ŁÓDŹPOLSKAMBANK00:39:1700:19:10-18
#19 19289Wojciech StroiwąsM1980ŁÓDŹPOLSKATYTANIUM RENTAL00:39:2000:19:02-19
#20 20716Bartosz SkrzypekM1995KONSTANTYNÓW ŁÓDZKIPOLSKARYSIOTEAM00:39:2400:19:20-20
#21 21612Piotr RosiakM1976ŁÓDŹPOLSKA00:39:2400:19:19-21
#22 22304Krzysztof StępieńM1978PABIANICEPOLSKA00:39:3000:19:16-22
#23 23232Aleksander LisowskiM1986ŁÓDŹPOLSKABIEGIEM PO PIWO00:39:3500:19:24-23
#24 24670Mariusz WiełaM1985BRZEŹNIOPOLSKASIERADZBIEGA.PL00:39:4000:19:00-24
#25 25445Piotr WantkiewiczM1981ŁÓDŹPOLSKAFIZJO-TEAM/FIT FABRIC00:39:4200:19:17-25
#26 26115Waldemar KopecM1970ŁOWICZPOLSKA00:39:5000:19:23-26
#27 27765Jędrzej HasiuraM1997STAROWA GÓRAPOLSKA00:39:5300:19:01-27
#28 28113Tomasz GodlewskiM1979ŁÓDŹPOLSKAPARKRUN ŁÓDŹ00:39:5700:19:21-28
#29 29680Bartosz GrzegorczykM1977PABIANICEPOLSKALRYNICA00:40:0300:19:23-29
#30 30686Paweł BalickiM1988KROSNOPOLSKA00:40:1200:19:22-30
#31 31215Paweł KowalskiM1982ŁÓDŹPOLSKA00:40:1600:20:04-31
#32 32396Jakub KimmerM1988ZELÓWPOLSKABIEGING TEAM ZELÓW00:40:2000:19:49-32
#33 33369Mariusz SzmerkaM1973ŁÓDŹPOLSKAORANGE POLSKA00:40:2600:19:59-33
#34 3463Michał ChiżyńskiM1990ŁÓDŹPOLSKA00:40:3300:19:22-34
#35 35282Aleksander KorzeniowskiM1972ŁÓDŹPOLSKAŁÓDŹ RUNNING TEAM00:40:4000:20:00-35
#36 36110Szymon BujalskiM1986ŁÓDŹPOLSKA00:40:5700:20:24-36
#37 37499Michał TurobośM1977ŁÓDŹPOLSKA00:41:0000:19:44-37
#38 38556Piotr DrozdelM1972TOMASZÓW MAZOWIECKIPOLSKA25BDOW00:41:0700:20:27-38
#39 3922Rafał GruszczyńskiM1987ŁÓDŹPOLSKA00:41:2100:20:22-39
#40 40202Dominik KopećM1979ŁÓDŹPOLSKA00:41:3000:20:15-40
#41 41702Bartłomiej KarwackiM1991KANIA GÓRAPOLSKA00:41:3600:20:37-41
#42 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !42109Joanna AndersonK1979ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIPOLSKA00:41:4200:20:411-
#43 43265Arkadiusz KaszubaM1978ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIPOLSKA00:41:4300:20:41-42
#44 44611Dariusz OwczarekM1982ŁÓDŹPOLSKAFIT FABRIC00:41:4800:20:36-43
#45 45355Dominik WojtczakM1988ŁÓDŹPOLSKAMORENA CZOŁOWA00:42:0100:20:34-44
#46 46673Robert WójcikM1973ZGIERZPOLSKA00:42:0400:21:05-45
#47 47176Michał TrybuchowskiM1985ŁASKPOLSKAINFOSYS RUN00:42:0500:21:30-46
#48 48610Grzegorz MenesM1977ŁÓDŹPOLSKA00:42:1000:20:43-47
#49 49274Jacek KrólM1973ŁÓDŹPOLSKAPARKRUN LÓDZ00:42:1100:20:29-48
#50 50143Sebastian KubusM1982ŁÓDŹPOLSKA00:42:1200:21:13-49
#51 51359Wojciech SienkiewiczM1973ŁÓDŹPOLSKAORANGE POLSKA00:42:1300:22:01-50
#52 5233Zygfryd GlancM1970ŁÓDŹPOLSKAPARKRUN ŁÓDŹ00:42:1400:20:55-51
#53 53604Adam RzeczycaM1988ŁÓDŹPOLSKANIGHT RUNNERS00:42:2500:20:55-52
#54 54501Adam ZielskiM1982ŁÓDŹPOLSKAPIJANY ZAJĄC I KOLEGA BOBRA00:42:2600:21:00-53
#55 55132Grzegorz KubickiM1971ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIPOLSKAŁÓDŹ RUNNING TEAM00:42:2900:20:43-54
#56 56600Piotr MasierekM1983ŁÓDŹPOLSKA00:42:3400:21:02-55
#57 57154Jonatan KrólakM1993ŁÓDŹPOLSKA00:42:4000:21:17-56
#58 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !58356Katarzyna Żbikowska-JusisK1983ŁÓDŹPOLSKA"ARTURÓWEK" ŁÓDŹ00:42:4300:21:182-
#59 59642Maciej RutaM1977ŁÓDŹPOLSKA00:42:4900:21:03-57
#60 60552Paweł BehrendtM1987TORUŃPOLSKAKALOS KAGATOS00:43:0000:21:19-58
#61 61666Paweł MeissnerM1983ŁÓDŹPOLSKA00:43:0000:20:59-59
#62 62400Tomasz KliniewskiM1990DĄBRÓWNOPOLSKA00:43:0300:21:37-60
#63 63500Michał SmolińskiM1990ŁÓDŹPOLSKAMETALCHEM00:43:0400:21:37-61
#64 64295Grzegorz BorkowskiM1955ŁÓDŹPOLSKABIEGAMPOLODZI.PL00:43:0900:21:33-62
#65 65761Marcin ĆwiekM1973PIOTRKÓW TRYBUNALSKIPOLSKAKLUB AWANTURNIKA FRAJDA00:43:1100:20:57-63
#66 66676Karol MaciaszczykM1981PODDĘBICEPOLSKA00:43:1100:21:04-64
#67 6797Paweł DiowkszM1973ŁÓDŹPOLSKA00:43:1400:21:44-65
#68 68568Janusz MilczarekM1962ŁÓDŹPOLSKAŁÓDŹ RUNNING TEAM00:43:1500:21:30-66
#69 69779Robert GłuchowskiM1990RĄBIEŃPOLSKA00:43:1500:22:17-67
#70 70157Marek KubikM1954ŁÓDŹPOLSKA00:43:2200:21:33-68
#71 71142Michał DzięgielewskiM1987ŁÓDŹPOLSKARADOGOSZCZ00:43:2200:21:42-69
#72 72127Michał DyjasińskiM1982ŁÓDŹPOLSKA00:43:2600:21:04-70
#73 73608Jacek RaczyńskiM1975ŁÓDŹPOLSKAPARKRUN ŁÓDŹ00:43:2700:20:57-71
#74 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 74664Monika PieczoraK1973ŁÓDŹPOLSKABIEGAMPOLODZI.PL00:43:3100:21:333-
#75 75547Łukasz JagodaM1981ŁÓDŹPOLSKACHCEMISIE00:43:3300:20:59-72
#76 76255Michał KubikM1984ŁÓDŹPOLSKA00:43:3300:21:10-73
#77 7728Zbigniew GrudzińskiM1959ŁÓDŹPOLSKA00:43:3400:21:56-74
#78 78578Wojciech BielkowskiM1977PŁOCKPOLSKACOKE RUNNERS00:43:3500:21:43-75
#79 79549Mariusz SmolińskiM1963ŁÓDŹPOLSKAMETALCHEM00:43:4500:21:42-76
#80 8043Krzysztof DryjaM1979ŁÓDŹPOLSKA00:43:5000:22:08-77
#81 81160Andrzej KlimczewskiM1962ŁÓDŹPOLSKAFOREVER YOUNG ŁÓDŹ00:43:5100:21:35-78
#82 82371Marek TruszkowskiM1974ŁÓDŹPOLSKADENTAL-TEAM00:43:5500:22:30-79
#83 83283Janusz GóralM1961ŁÓDŹPOLSKABIEGAMPOLODZI.PL00:43:5600:21:43-80
#84 84248Szymon KosiorM1998ŁÓDŹPOLSKAPARKRUN00:44:0100:21:19-81
#85 8567Marcin GwiaździńskiM1979ŁÓDŹPOLSKAPARKRUN ŁÓDŹ00:44:0200:21:31-82
#86 86698Krzysztof PodgańskiM1971ŁÓDŹPOLSKARUNNINTEAM LODZ00:44:0500:22:03-83
#87 87222Mateusz LeszczyńskiM1984ŁÓDŹPOLSKAFIT FABRIC00:44:1300:21:35-84
#88 88197Michał KarwowskiM1981ŁÓDŹPOLSKA00:44:1300:21:08-85
#89 89129Piotr BiniekM1976ŁÓDŹPOLSKA00:44:1500:21:40-86
#90 90780Bartłomiej MachaczM1988BEDOŃ PRZYKOŚCIELNYPOLSKAINDESIT RUNNING TEAM00:44:1600:22:53-87
#91 91227Grzegorz KubickiM1984ŁÓDŹPOLSKARUNNING TEAM00:44:2100:21:29-88
#92 92239Łukasz KucharskiM1983ŁÓDŹPOLSKATRI IN BOAT00:44:2100:22:01-89
#93 93539Wojciech MajewskiM1991ŁÓDŹPOLSKA00:44:2100:22:31-90
#94 94707Konrad SiennickiM1977BUKOWIECPOLSKA00:44:2500:21:55-91
#95 95335Przemysław WiraM1983ŁÓDŹPOLSKADRUŻYNA BSS00:44:2600:21:55-92
#96 96674Bogumił KieglerM1987DOBROŃPOLSKA00:44:2800:22:06-93
#97 97192Arkadiusz KujawskiM1971ŁÓDŹPOLSKA00:44:3400:22:23-94
#98 98545Robert ZdunekM1973ŁÓDŹPOLSKAFIT FABRIC RUNNING TEAM00:44:4700:22:22-95
#99 99733Konrad StrzębałaM1989IŁŻAPOLSKA00:44:4900:22:37-96
#100 100639Łukasz OlesiakM1982ŁÓDŹPOLSKA00:44:5500:22:38-97

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności