Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

XVIII Bieg Niepodległości

Wyniki - 11 listopada 2014, Krosno

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !129Sergii RybakM1986UAVINNITSA00:20:56
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2235Volodymyr IurchukM1983UAIVANO-FRANKOVSK00:20:58
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3208Taras SaloM1981UAULTRALWÓW00:21:01
#4 4463Hubert WierdakM1976PLKORCZYNAKORCZYNA00:21:26
#5 5233Eduard HapakM1983UAUZHAROW00:21:45
#6 631Viktor StarodubtsevM1970UAJM DEMOLEX BARDEJOVLWOW00:21:49
#7 7486Tomasz PociechaM1988PLULKS LIPINKIKRYG00:21:59
#8 8284Victoz RudychM1990UARIVNE00:22:02
#9 9507Jacek ŻadłoM1991PLLKS STAL MIELECMIELEC00:22:12
#10 10491Karol GrabowskiM1989PLKS CITY CROSS CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWA00:22:27
#11 1123Anatoliy MalyyM1974UAMALYY TEAM PSK TRANSKARPATHIAUZGOROD00:22:35
#12 12132Damian DziewińskiM1981PLTG SOKÓŁ SANOK.....00:22:36
#13 13120Mirosław PabiszM1994PLKKB MOSIR KROSNOKROSNO00:22:40
#14 14345Łukasz MedejczykM1990PLKKB MOSIR KROSNOKROSNO00:22:57
#15 15520Stanisław JaźwieckiM1995PLKB KROŚCIENKO WYZNEKROSNO00:23:00
#16 1692Marcin NiezgodaM1990PLKKB MOSIR KROSNOKROSNO00:23:03
#17 174Paweł ZimaM1984PLKKB MOSIR KROSNOLUBATOWA00:23:15
#18 18273Konrad DziedzicM1995PLZMIENNICA00:23:17
#19 19433Mateusz MarkuszkaM1997PLKKB MOSIR KROSNODUKLA00:23:20
#20 20424Oleksandr ChenicaloM1991UAPUSŁOMYŁY00:23:26
#21 21248Paweł SikorskiM1978PLKROSNOKROSNO00:23:34
#22 22700Bartłomiej TomkiewiczM1974PLKKB MOSIR KROSNOKROSNO00:23:39
#23 23238Bohdan DobranskiyM1995UAPUSŁOMYŁY00:23:55
#24 24130Maciej HuniaM1997PLTGZAGÓRZ00:24:02
#25 25488Robert GleńM1976PLMUKS JEDLICZEJEDLICZE00:24:05
#26 26557Michał BujałaM1987PLIZZIRUNNINGJAWOR00:24:05
#27 2769Milan OndričkoM1973SKGENERALI VRANOVHUMENNE00:24:08
#28 28214Petro MykhalchukM1960UARIVNE00:24:13
#29 29346Paweł JachymM1989PLKROSNO00:24:15
#30 30365Piotr PszenicznyM1994PLLKS STAL MIELECMIELEC00:24:18
#31 31410Tomas SitarM1987SKOBS PRESOVPRESOV00:24:20
#32 32559Francesco SicaM1991PLKKB MOSIR KROSNOKROSNO00:24:20
#33 33381Grzegorz FedakM1978PLSANOK00:24:22
#34 34475Katarzyna AlbrychtK1982PLKROŚCIENKO WYŻNE00:24:25
#35 3561Mateusz HaczelaM1994PLMUKS JEDLICZE/ AZS PWSZ KROSNOJEDLICZE00:24:30
#36 36422Milan SafkoM1965SKPRESOV00:24:31
#37 3757Anna WojnaK1986PLULKS LIPINKIŁUŻNA00:24:36
#38 38333Dariusz PłazaM1970PLKKB MOSIR KROSNOKROSNO00:24:46
#39 3962Rafał HekłowskiM1995PLMLUKS TARNÓWZBOROWICE00:24:48
#40 4067Richard StohlM1983SKPATRIOT RUNNERS VRANOVVRANOV NAD TOPLOU00:24:53
#41 41750Sławomir LaskowskiM1974PLKROSNO00:24:57
#42 42152Bartłomiej RaśM1998PLKKB MOSIR KROSNOWROCANKA00:25:02
#43 4341Krzysztof WiernuszM1976PLPOSADA GÓRNA00:25:02
#44 44452Piotr HabratM1993PLKROSNO00:25:09
#45 45487Marcin PrejznarM1982PLDUKLA00:25:10
#46 46536Mariusz JakiełaM1976PLIKN GÓRNIK IWONICZ-ZDRÓJLUBARTOWA00:25:14
#47 47467Szymon GużkowskiM2001PLKKB MOSIR KROSNOKROSNO00:25:16
#48 48344Wojciech PelczarM1995PLDOBIESZYN00:25:23
#49 49190Robert AlbrychtM1972PLMTB MOSIR DUKLALUBATÓWKA00:25:23
#50 50420Józef HudakM1990SKPRESOV00:25:25
#51 51343Mirosław CzyżowiczM1982PLKKB MOSIR KROSNOKROSNO00:25:30
#52 5226Daniel KędziorM1995PLROGI00:25:32
#53 53314Piotr SmolakM1961PLPORAJ KROSNOPORAJ00:25:41
#54 54458Miroslav SmetanaM1964SKIPA MEDZILABORCEMEDZILABORCE00:25:45
#55 55439Krzysztof KijowskiM1983PLMILCZA00:25:46
#56 56357Robert KubitM1985PLGŁOWIENKA00:25:46
#57 57237Marcela MarciszK1987PLKORCZYNA00:25:46
#58 58443Dominik KijowskiM2001PLMILCZA00:25:50
#59 59341Hubert LaskowskiM1971PLKKB MOSIR KROSNOKROSNO00:25:50
#60 60497Przemysław MikołajewiczM1987PLSĄDKOWA00:26:00
#61 61474Filip MuszyńskiM1991PLROGI00:26:02
#62 62337Piotr JastrząbM1968PLLESKO00:26:10
#63 63588Tomasz BaranM1986PL1BKPOWDUKLA00:26:11
#64 65445Wiesław KijowskiM1964PLMILCZA00:26:18
#65 66171Jacek OpielaM1981PLMUNINA00:26:27
#66 6793Oskar SzyszkaM1999PLUKS CZARNACZARNA00:26:28
#67 68114Jacek HadamM1968PLCIESZANÓW00:26:34
#68 69704Radosław PacońM1995PLZRĘCIN00:26:35
#69 70456Marek NowosielskiM1955PLBIEGAM DLA MARCINKASANOK00:26:37
#70 71302Marcin SzelcM1982PLKKB MOSIR KROSNOKROŚCIENKO WYŻNE00:26:37
#71 72353Iwona SulowskaK1989PLAZS AWF KRAKÓW MASTERSROGI00:26:42
#72 7342Zygmunt ŁyżnickiM1951PLMARKAM MOK MSZANA DOLNAMSZANA DOLNA00:26:43
#73 74338Kamil ChładM1995PLJKWLUBARTOWA00:26:49
#74 7536Dmytro IvanyshM1958UAIPA DINAMOUZGOROD00:26:51
#75 76354Jarosław LulaM1974PLKP PSP W JAŚLETARNOWIEC00:26:55
#76 77430Czesław WilkM1958PLPRO-RUN WROCŁAWWĘGRÓW00:26:58
#77 7817Mykola KulynychM1963UALVIV00:27:01
#78 79290Andrzej MałekM1976PLRZESZÓW00:27:01
#79 80555Grzegorz SzymczykM1985PLZABIEGANI MIELECMIELEC00:27:03
#80 81538Krzysztof GajdaM1983PLJEDLICZE TEAMJEDLICZE00:27:07
#81 82598Damian WróbelM1995PLJASIONKA00:27:08
#82 83329Maciej JurczakM1997PLROGI00:27:08
#83 8489Mateusz KuligaM1998PLMKS HALICZ USTRZYKI DOLNEUSTRZYKI DOLNE00:27:09
#84 85318Sylwester KoziołM1973PLKKB MOSIR KROSNOKROSNO00:27:09
#85 86342Jan RodzinkaM-PLZRĘCIN00:27:12
#86 87388Peter MankosM1968SKOBS PRESOVPRESOV00:27:13
#87 88450Piotr CywnarM1973PLTARGOWISKA00:27:14
#88 89154Robert EljaszM1968PLPARKRUN LODZLODZ00:27:15
#89 90373Paweł SzafranM1994PLWOJASZÓWKA00:27:16
#90 91545Adrian CzechM1997PLJEDLICZE00:27:24
#91 92253Łukasz PelczarM1997PLKKB MOSIR KROSNOKROSNO00:27:24
#92 93266Dawid PawłowskiM1993PLBOCHNIA00:27:27
#93 94256Michał GuzikM1997PLGŁOWIENKA00:27:27
#94 9512Jacek WęgrzynM1978PLMEDICYCLING TEAMMIEJSCE PIASTOWE00:27:27
#95 96108Adam GotfrydM1974PLAPSDATAJASŁO00:27:28
#96 97268Kamil CyganM1991PLŁYSA GÓRA00:27:32
#97 98291Michał SzopaM1983PLMTB MOSIR DUKLAWIETRZNO00:27:33
#98 9921Nataliia MalaiaK1982UAMALYY TEAM PSK TRANSKARPATHIAUZGOROD00:27:33
#99 10019Bogusław BargiełM1983PLKROSNO00:27:34
#100 10171Paweł StachM1997PLTGTARNAWA DOLNA00:27:36

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności