Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Bieg Mikołajkowy

Wyniki - 6 grudnia 2014, Poznań

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
-
-
-
#1 101705Bartłomiej MajewskiMrowino1974M402293-00:20:0111800:46:1800:46:08
#2 102957Dominik PiotrowskiChodzieżUKS Delfinek Chodzież1980M304294-00:19:4910800:46:1900:44:28
#3 103107Paweł BoguszKostrzyn1982M304395-00:20:0612400:46:2000:46:19
#4 1041449Adam ŻywicaBYDGOSZCZBRZOZA BIEGA1967M402396-00:20:5117800:46:2000:46:20
#5 105921Fabian PawłowskiNeklaPODSTOLICE1982M304497-00:20:0912900:46:2200:46:11
#6 1061194Michał SzczęsnyPoznań1977M304598-00:18:475300:46:2300:42:44
#7 1071238Ilona ŚlusarskaKołoKoło1989K206-900:19:167600:46:2300:44:24
#8 1081250Mateusz TamasPoznańPoznań1990M202599-00:19:107000:46:2300:44:28
#9 1091409Janusz ZarembapoznanBiegajnia Poznań1957M507100-00:21:2422900:46:2300:46:06
#10 1101145Bartosz StasiakPoznań1989M2026101-00:19:5911600:46:2500:44:32
#11 111485Mateusz KaziówNowogród Bobrzański1982M3046102-00:18:575800:46:2700:46:22
#12 112648Piotr LatoswałczPrecon Polska-Jastrowie1966M4024103-00:19:419600:46:2900:44:27
#13 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 113523Patrycja KołeckaPoznańDrużyna Szpiku/ Poznań1977K303-1000:19:308500:46:3100:44:39
#14 114228Piotr DraberPoznańPoznań1991M2027104-00:19:389500:46:3200:46:10
#15 1151266Dominik TomiakKomornikiKGB Grzmot Komorniki1980M3047105-00:19:218000:46:3600:44:50
#16 116821Bartosz NochowiczChodzieżDrużyna Szpiku1988M2028106-00:19:107100:46:4300:44:54
#17 117855Mateusz NowickiPoznanBrachole1988M2029107-00:19:147300:46:4500:44:56
#18 118249Witold DzitkowskiGowarzewo1985M2030108-00:20:1513700:46:4600:44:53
#19 119739Jarek MatusiakPoznań1975M3048109-00:20:0913000:46:4600:46:39
#20 120991Piotr PrzybyłGostyńeasy runners1972M4025110-00:20:0111900:46:4700:44:57
#21 1211189Piotr SzałkowskiPoznańSZAŁKI Team1989M2031111-00:20:1914000:46:5100:44:56
#22 122204Dawid DąbrowskiKościan--112-00:20:2514500:46:5600:45:09
#23 123791Agata MrózWałczWałcz1983K304-1100:20:3616200:46:5700:46:49
#24 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !124587Cezary KrólPoznańPoznań1999M161113-00:20:1013600:46:5800:46:36
#25 125870Paweł OlejniczakRokietnicaRokietnica1986M2032114-00:19:4810400:47:0100:46:48
#26 1261020Rajmund RatajczakPoznań1962M508115-00:19:5611300:47:0200:46:57
#27 1271160Daniel StempniakOstrów Wielkopolski1982M3049116-00:20:2614700:47:0400:46:59
#28 128863Krzysztof OchockiKrzyszkowo1975M3050117-00:20:2714800:47:0600:47:03
#29 129345Łukasz GrzesikPoznańPoznań1981M3051118-00:19:207900:47:0800:45:10
#30 130141Patryk CejbaPoznan1991M2033119-00:20:2314300:47:0800:47:06
#31 1311356Piotr WlaźPaczkowoKreatorzy Mody1990M2034120-00:19:348800:47:1800:45:21
#32 132862Dariusz ObuchowiczPoznań1973M4026121-00:20:0913100:47:1900:47:01
#33 1331232Krzysztof SzymkoPoznańPoznań1989M2035122-00:20:0812700:47:2200:47:03
#34 1341094Piotr SierockiGoleniów"KBA ""Ja Się Nie Ścigam"""1974M4027123-00:19:419700:47:2200:45:36
#35 135402Olek JanuszewskiSuchy las1973M4028124-00:20:3416100:47:2500:47:07
#36 136400Wojciech JanućPuszczykowoArka Leśna1990M2036125-00:20:0812800:47:2800:47:08
#37 1371237Wiktor ŚlusarekPuszczykowoArka Leśna1991M2037126-00:20:0913200:47:2800:47:08
#38 1381363Tomasz WojciechowskiSwarzędzSwarzędz1976M3052127-00:20:0412300:47:3300:47:10
#39 139793Dariusz MrugalskiPoznańPoznań1979M3053128-00:19:5311200:47:3400:45:46
#40 1401021Zbigniew RatajczakPoznańPoznań1981M3054129-00:20:3816800:47:3600:47:25
#41 141999Damian PuszczewiczPoznańPoznań1991M2038130-00:20:4617500:47:4100:45:46
#42 14251Piotr BarańskiPoznańNight Runners1968M4029131-00:20:5719000:47:4500:45:33
#43 143903Grzegorz PańczakPięczkowo1977M3055132-00:21:1521300:47:4900:47:32
#44 144776Karolina MikaPOZNAŃ1989K207-1200:21:1721600:47:4900:47:34
#45 145500Dariusz KieliszekKiekrz1985M2039133-00:20:1513800:47:5200:45:52
#46 146767Dagmara ŁazarskaPOZNAŃ1983K305-1300:21:2322600:47:5300:47:31
#47 1471235Agnieszka ŚlebiodaŚroda Wielkopolska1985K208-1400:21:2823800:47:5500:47:38
#48 1481251Grzegorz RatajczakPuszczykowo31 BLt1955M509134-00:20:5318400:47:5700:47:51
#49 1491486Jędrzej KryńskiPoznań1988M2040135-00:20:3616300:48:0000:45:59
#50 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !1501479Izabela Koneckosopot1967K402-1500:20:5218100:48:0300:47:53
#51 151785Sebastian MonczyńskiPoznańPoznań1990M2041136-00:20:3917000:48:0300:46:01
#52 152692Michal MackowskiKomornikiKGB Grzmot Komorniki1973M4030137-00:20:5318500:48:0400:47:40
#53 153293Jakub GeppertPoznańDrużyna Szpiku1984M3056138-00:20:3215600:48:0500:46:11
#54 154842Dawid NowakBudzyń1989M2042139-00:20:0913300:48:0900:46:07
#55 155446Mateusz KaczmarekPoznanPoznan1990M2043140-00:20:2915100:48:1000:46:15
#56 156833Michał NowakNowy TomyślNight Runners1989M2044141-00:20:3315700:48:1000:46:19
#57 1571501Przemysław PrzybylskiPOZANAŃ1979M3057142-00:20:3315800:48:1600:46:22
#58 158244Witold DykcikPoznań1989M2045143-00:21:2623500:48:1700:47:57
#59 1591471Michał JanasikPoznań1976M3058144-00:19:5811400:48:2100:46:34
#60 1601009Krzysztof Rajewiczpuszczykowo31 BLt1974M4031145-00:21:0720100:48:2200:46:09
#61 161577Łukasz KrakowiakPoznańPoznań1983M3059146-00:20:3315900:48:2300:46:29
#62 16225Mateusz AniołaRogalinMosina Biega1987M2046147-00:21:0619900:48:2400:48:17
#63 1631274Jakub TroszczyńskiBielsko-BiałaNIGHT RUNNERS POZNAŃ1988M2047148-00:20:1914100:48:2500:45:57
#64 1641508Krzysztof SkowrońskiPoznańSiupakabra / Fundacja RAK OFF1983M3060149-00:20:0712600:48:3400:46:26
#65 165291Tomasz GąsiorekBRZOZABRZOZA BIEGA1962M5010150-00:20:5218200:48:3400:48:34
#66 1661378Wojciech Wozniakswarzedzbetter than a thousand1968M4032151-00:20:3316000:48:4200:46:39
#67 167624Bartosz KuklińskiPiłaPrecon Polska-Jastrowie1982M3061152-00:21:0419700:48:4300:46:39
#68 1681132Paweł SojaTuliszkówMVM | Tuliszków1995M2048153-00:20:2514600:48:4700:46:43
#69 169421Agnieszka JaśkowiakKórnik1977K306-1600:20:5117900:48:4800:48:43
#70 1701366Bartosz WojdanowiczW ągrowiecW ągrowiec1983M3062154-00:20:2014200:48:4900:46:45
#71 171857Jacek NowickiPoznań1963M5011155-00:20:0312200:48:5000:47:00
#72 1721107Arkadiusz SkowrońskiPoznań1992M2049156-00:20:5819100:48:5100:46:30
#73 173411Radosław JasiakPoznań1990M2050157-00:20:4717600:48:5200:46:30
#74 174911Lucyna Pauszek-SubstykW ągrowiecBiegający W ągrowiec1977K307-1700:20:2414400:48:5600:47:09
#75 175328Andrzej GrochowskiPoznańAndrzeje biegają1989M2051158-00:23:4645300:48:5800:48:39
#76 176416Łukasz JaskułaPoznańPoznań1987M2052159-00:21:3024000:49:0000:46:55
#77 177106Marcin BodusW ągrowiec1987M2053160-00:20:3015200:49:0100:46:58
#78 178269Sebastian FranekLubońGB Wielkopolscy Biegacze1977M3063161-00:20:3616400:49:0300:47:16
#79 179304Łukasz GolakPoznańGoggle Pro Active Eyewear1983M3064162-00:21:1321100:49:0600:49:02
#80 180196Rafał ĆwiertniaSierakówWielkopolscy Biegacze Sieraków1979M3065163-00:20:3015300:49:1100:47:12
#81 181732Michał MaryniakPoznań1991M2054164-00:20:5819200:49:1200:46:51
#82 182747Szymon MatuszewskipoznańWielkopolscy Biegacze1974M4033165-00:21:0219500:49:1300:46:51
#83 183638Jarosław KurzawaStare Miasto1972M4034166-00:21:1921800:49:1600:49:14
#84 1841448Marcin ŻytoSuchy LasSuchy Las1974M4035167-00:20:3115500:49:1600:49:10
#85 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !1851178Mateusz SuperczyńskiŻnin1996M162168-00:20:0913400:49:1900:47:31
#86 186725Maciej MarciniakPoznańKB Maniac1982M3066169-00:22:4936000:49:2000:47:32
#87 1871469Bogumił GrynaszkoSwarzędź1978M3067170-00:21:1521400:49:2400:47:21
#88 188941Przemysław PieniakSzamotuły1977M3068171-00:20:4217200:49:2700:47:32
#89 1891140Marek StachowiakRokietnica1979M3069172-00:21:0319600:49:2800:47:08
#90 1901093Katarzyna SiemiątkowskaPoznańPoznań1986K209-1800:21:1621500:49:2900:47:26
#91 1911063Tomasz RutkowskiPoznań1985M2055173-00:20:1713900:49:3000:47:40
#92 192439Krzysztof JungKłecko1980M3070174-00:21:2423000:49:3200:47:33
#93 193465Mikołaj KamińskiPoznańBrachole1979M3071175-00:19:5811500:49:3300:47:42
#94 194908Tomasz ParysPoznań1982M3072176-00:20:3616500:49:3700:47:37
#95 195538Krzysztof KoralewskiPoznań1986M2056177-00:21:0920500:49:3900:47:49
#96 1961040Michał RomańskiGąsawa1984M3073178-00:20:0913500:49:3900:47:51
#97 197375Bartlomiej IgnaczakPoznanEuro Bije Kaczmarek Electric Team1979M3074179-00:21:0720200:49:4000:47:45
#98 198639Grzegorz KurzawaRzgów1994M2057180-00:21:4326100:49:4300:49:40
#99 1991234Jerzy Szyndel70-112Drużyna Szpiku1988M2058181-00:21:1020600:49:4400:49:43
#100 200840Dariusz NowakMiędzychódKB Międzychód1973M4036182-00:22:0228200:49:4500:49:35

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności