Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Bieg Mikołajkowy

Wyniki - 6 grudnia 2014, Poznań

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
-
-
-
#1 8631024Dominika Redlicka6841980K30111-25800:26:4980801:06:3001:00:19
#2 1991234Jerzy Szyndel70-112Drużyna Szpiku1988M2058181-00:21:1020600:49:4400:49:43
#3 350646Artur KwiatkowskiBaranowoWuef Club1976M30138307-00:22:3733700:54:1600:50:38
#4 699463Marta Kaminskabaranowobanda pędzących ślimaków1984K3073-17000:25:2665801:02:1001:00:06
#5 1631274Jakub TroszczyńskiBielsko-BiałaNIGHT RUNNERS POZNAŃ1988M2047148-00:20:1914100:48:2500:45:57
#6 56144Karol BanachBolewiceDC Bolewice1979M30191449-00:23:5547700:59:1100:57:02
#7 50687Jan ŁuczakBolewice1964M50446-00:19:106900:43:3800:43:33
#8 775728Dominika MarcinkowskaBorek Wielkopolski1994K2088-20700:27:2385201:04:1001:00:22
#9 664777Dariusz MikłaszBorne Sulinowo--506-00:25:1964001:01:3400:57:40
#10 618363Mateusz HegmitBorówiec1998M167482-00:25:4869601:00:0600:53:57
#11 468674Hubert LiskowiakBorówiec1982M30173387-00:23:1140200:57:0200:55:12
#12 769364Robert HegmitBorówiec1969M40103564-00:25:4869901:04:0700:57:58
#13 9601319Marta WawrzyniakBoruja Kościelna1992K20134-32100:29:0197601:10:4601:07:10
#14 7771320Przemysław WawrzyniakBoruja Kościelna1965M40105569-00:25:1964301:04:1301:00:35
#15 10501321Ewa WawrzyniakBoruja Kościelna1972K4047-38000:31:28105001:19:3501:13:17
#16 165291Tomasz GąsiorekBRZOZABRZOZA BIEGA1962M5010150-00:20:5218200:48:3400:48:34
#17 154842Dawid NowakBudzyń1989M2042139-00:20:0913300:48:0900:46:07
#18 877591Aneta KróliczakBukBukowski Klub Biegacza1987K20110-26600:28:0089901:07:0101:02:35
#19 5501091Kamil SiedlińskiBydgoszczBydgoszcz1989M20131442-00:24:4056300:58:5900:55:06
#20 1041449Adam ŻywicaBYDGOSZCZBRZOZA BIEGA1967M402396-00:20:5117800:46:2000:46:20
#21 4231443Joanna ŻukowskaCharzykowyCharzykowy1992K2033-6400:23:3544000:56:1100:52:12
#22 561352Paweł WitkowskiChodzieżKS NOTEĆ CHODZIEŻ1987M201350-00:16:55800:44:0200:43:58
#23 611375Jacek WołyńskiCHODZIEŻK.S NOTEĆ CHODZIEŻ1965M401655-00:18:283800:44:1900:42:31
#24 102957Dominik PiotrowskiChodzieżUKS Delfinek Chodzież1980M304294-00:19:4910800:46:1900:44:28
#25 368483Daria KasztaryndaChodzieżChodzież1988K2024-4700:23:1139800:54:3900:52:38
#26 3691088Łukasz SędłakChodzieżChodzież1979M30146322-00:23:1139900:54:4000:52:40
#27 116821Bartosz NochowiczChodzieżDrużyna Szpiku1988M2028106-00:19:107100:46:4300:44:54
#28 6571502Daria RembasChodzieżDecathlon Swadzim1991K2065-15400:25:4468801:01:2500:57:21
#29 9131138Paweł SrokaChodzieżKS NOTEĆ CHODZIEŻ1997M1612623-00:27:1984401:08:3301:02:21
#30 2361298Michał WalerowskiCHODZIEŻ1987M2067213-00:21:0419800:51:0800:49:14
#31 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !3526Roman KołodziejczykChodzieżChodzieskie Towarzystwo Rowerowe1967M4013-00:15:48400:36:2500:36:25
#32 14525Bartosz KołodziejczykChodzieżChodzieskie Towarzystwo Rowerowe1993M20514-00:17:131200:40:5300:40:52
#33 5281431Ewelina ZyskowskaChoszczno1986K2046-10100:23:2543100:58:3800:54:57
#34 9281174Izabela StrzelczykCzapuryBiegające Czapury1992K20128-30000:26:3577601:09:0801:05:08
#35 670925Radomir PertekCzarnków1977M30222512-00:25:4268101:01:4500:57:38
#36 476926Maciej PertekCzarnków1984M30176392-00:24:5859800:57:1500:53:09
#37 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 2431103Aldona SkibińskaCzarnkówCzarnków1972K403-2600:21:4626600:51:2300:49:30
#38 920192Karolina CzerwińskaCzempińHumpfnik1987K20123-29300:26:4880401:08:5401:02:34
#39 983490Patrycja KaźmierczakCzermin1994K20140-33500:27:5189201:12:2501:06:12
#40 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 856505Katarzyna KlajaCzerwonakSCIM1958K503-25300:26:1775001:06:1101:01:54
#41 660598Krzysztof KruszonaDąbrowaDeric Technik s.c.1981M30216504-00:25:5170401:01:2700:55:19
#42 4641257Katarzyna TokarzewskaDąbrówka1982K3027-8000:23:0339000:56:5600:55:04
#43 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !23Rafał WasiakDąbrówkaMaratończyk Poznań1977M3012-00:15:48300:36:1800:36:18
#44 667662Radosław LewandowskiDamasławekBiegający W ągrowiec/Night Runners1977M30219509-00:25:4368401:01:4200:57:15
#45 80963Bartosz BartodziejDarłowoDARŁOWO1989M20170584-00:26:4780001:05:0301:01:19
#46 736243Dorota Dwornikdaszewice1982K3083-19000:25:4067801:03:1100:59:28
#47 527630Agnieszka KulonDaszewice1984K3039-10000:24:1752400:58:3700:54:57
#48 679316Mariusz GórskiDęblin1981M30226518-00:25:1262701:01:5300:59:53
#49 5651018Dariusz RatajczakDolskDolsk1972M4085453-00:24:2553500:59:1400:55:34
#50 472636Paweł KurnatowskiDolskGostyńska Szkoła Narciarska1961M5028390-00:23:0739500:57:1200:53:11
#51 40254Artur ErdmannDopiewo1970M401337-00:18:083100:42:5000:42:50
#52 93237Jolanta BadoraDrezdenko1987K20129-30300:28:1392801:09:2401:05:20
#53 4901247Natalia ŚwierkielDusznikiWielkopolscy Biegacze1978K3031-9000:23:5046700:57:3800:54:02
#54 491532Jolanta KonkeDuszniki1975K3032-9100:23:4946300:57:3800:54:01
#55 1021165Honorata CichoszDługa GoślinaBiegowe Mamy1979K30151-36000:29:3899801:15:4001:09:31
#56 1961040Michał RomańskiGąsawa1984M3073178-00:20:0913500:49:3900:47:51
#57 6111134Michał SolarzGdyniaGdynia1992M20144478-00:25:2264700:59:5900:55:47
#58 7521072Marta SamorajGdyniaGdynia1992K2085-20000:25:2365101:03:3800:59:26
#59 7711447Piotr ŻygowskiGdynia--566-00:25:1964201:04:0901:00:11
#60 6461146Monika StasikGlinno1978K3063-14900:26:0171801:01:0700:58:47
#61 696182Elżbieta Czajka-DoleckaGlinnoNowy Tomyśl1975K3072-16900:24:5458801:02:0900:58:02
#62 5621450Krzysztof CelkaGnieznoEkonomik Gniezno1981M30192450-00:24:2854100:59:1200:55:25
#63 641394Aureliusz WyrębekGnieznoAltom Gniezno1973M401758-00:18:575700:44:2900:44:24
#64 671260Tomasz TomaszewskiGnieznoVelux Gniezno1979M302461-00:19:298400:44:3200:44:18
#65 4391348Jerzy WiśniewskiGniezno1964M5026370-00:23:1140000:56:2600:52:15
#66 448601Witold KrysińskiGnieznoGniezno1978M30171377-00:23:1240600:56:3800:52:28
#67 707869Karolina OlejniczakGniezno1981K3075-17400:26:2175401:02:2300:58:03
#68 2221002Sławomir RachelaGnieznoVelux - Gniezno1976M3082201-00:21:4226000:50:3200:50:18
#69 7831425Karolina Zobel-OssowskaGnieznoGniezno1982K3092-21200:26:2276001:04:2301:00:03
#70 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !2551133Klaudia SokołowskaGolęczewo1996K161-2700:22:2031200:51:4000:49:38
#71 1341094Piotr SierockiGoleniów"KBA ""Ja Się Nie Ścigam"""1974M4027123-00:19:419700:47:2200:45:36
#72 3641405Alicja ZakaszewskaGóraGóra1971K404-4600:22:3934000:54:3800:50:52
#73 18101Tomasz BłaszczykGóraGóra1979M30718-00:17:261400:40:5900:40:51
#74 5861096Joanna SierżantGostyń1980K3049-12500:26:3777800:59:3400:59:14
#75 5911095Karol SierżantGostyń1976M30201465-00:26:3878100:59:3600:59:17
#76 80493Piotr KaźmierskiGostyń1976M303173-00:20:0712500:45:0100:44:42
#77 850178Monika CyprianGostyń1993K20104-24900:26:5482001:06:0400:59:45
#78 921529Marcin WujekGostyńGostyń1976M303985-00:19:4810200:45:5100:45:34
#79 624284Jakub GałatGostyńKlub Biegacza 365 Gostyń1974M4089486-00:25:2465401:00:1000:56:26
#80 628990Marceli PrzybyłGostyń1997M168489-00:26:1373701:00:1700:55:59
#81 887167Izabela CiesielskaGostyńGostyń1988K20116-27300:28:2394201:07:2301:03:06
#82 120991Piotr PrzybyłGostyńeasy runners1972M4025110-00:20:0111900:46:4700:44:57
#83 6351381Bartosz WoźniakGostyń1986M20148493-00:25:5971501:00:3900:58:23
#84 948757Agnieszka MazurekGostyńGostyń1987K20131-31300:28:1993801:10:0301:03:48
#85 957450Julia KaczmarekGostyń1994K20133-31900:28:4095601:10:2901:06:12
#86 958442Adrianna KaczmarekGostyń1997K166-32000:28:4095701:10:3001:06:13
#87 99619Aleksandra AndrzejczakGostyń1992K20144-34300:29:43100401:13:3701:07:18
#88 7704Tomasz AdamczakGostyńGostyń1990M20165565-00:28:0190501:04:0800:59:51
#89 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !772447Natalia KaczmarekGostyń1996K162-20600:28:0089601:04:0900:59:51
#90 16754Rafał MatyśkiewiczGostyń1971M40416-00:17:582400:40:5500:40:41
#91 790491Paulina KaźmierczakGostyń1991K2091-21700:27:4387601:04:3000:59:51
#92 118249Witold DzitkowskiGowarzewo1985M2030108-00:20:1513700:46:4600:44:53
#93 605936Dawid PiechockiGRODZISK WIELKOPOLSKIGRODZISK WIELKOPOLSKI1974M4086475-00:23:4344700:59:5200:56:16
#94 3701457Łukasz AndrysGrodzisk Wielkopolski1988M2093323-00:23:5046500:54:4000:52:15
#95 1029935Beata PiechockaGRODZISK WIELKOPOLSKIGRODZISK WIELKOPOLSKI1975K30153-36500:29:46101101:16:2701:10:16
#96 5341324Dawid WencelGrodzisk Wielkopolski1993M20126429-00:24:2653700:58:4100:54:45
#97 408839Joanna NowakGrodzisk wlkpSzczepowice1991K2030-5900:22:4735700:55:4500:53:29
#98 781340Karol GrzelewskiGrodzisk WlkpGRODZISK WLKP.1977M30245571-00:25:3767301:04:1901:00:28
#99 36419Maciej JaśkowiakGRODZISK WLKP.Grodziski Klub Biegacza1974M401033-00:18:253600:42:3700:42:36
#100 3071165Magdalena StępieńGrodzisk Wlkp.Grodziski Klub Biegacza1987K2018-3400:22:1730800:53:0900:51:02

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności