Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

XXIV Gorlicki Bieg Sylwestrowy

Wyniki - 31 grudnia 2014, Gorlice

Cityzen_ General
Msc
Nr
K
M
Rok
P1
P2
-
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1453Oleksander MatviychukM-11984PLJM DEMOLEX BARDEJOWBARDEJOW00:07:4700:22:4500:30:11
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2383Andriy StarżynskiyM-21990PLCHEMIKNOXYWINNICA00:07:5400:22:5800:30:55
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3366Sergii RybakM-31986UALKB RUDNIKVINNITSA00:07:5500:23:1800:31:45
#4 4454Jozef UrbanM-41994PLJM DEMOLEX BARDEJOWBARDEJOW00:08:0800:24:0800:32:26
#5 5464Tomasz PociechaM-51988PLULKS LIPINKIKRYG00:08:2200:24:3900:32:43
#6 6541Victor StarodupcovM-61970PLJM DEMOLEX BARDEJOW00:08:2200:24:4000:32:49
#7 7182Patryk MarszałekM-71995PLKU AZS UNIWERSYTET RZESZOWSKIŁOPUSZKA WIELKA00:08:3100:24:5500:33:13
#8 859Damian DziewińskiM-81981PLTG SOKÓŁ SANOKSANOK00:08:3100:24:5500:33:17
#9 9410Denis SlobodjanjukM-91987UAKKB FINISZ KALISZWINNICA00:08:2400:25:1500:33:27
#10 10433Wolodymyr ChubM-101983UAICE MAT TEAM OSTROW WLKPCHARKOW00:08:4300:25:1400:33:29
#11 11542Olek LeszczyszynM-111984PL00:08:3500:25:1300:33:33
#12 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !12425Matylda KowalK1-1989PLRUNRZESZOW.PLRZESZÓW00:08:5400:25:2900:33:55
#13 13211Marcin NiezgodaM-121990PLKKB MOSIR KROSNOKROSNO00:08:4400:25:3000:33:56
#14 14525Paweł ZimaM-131984PLIWONICZ00:08:4300:25:3200:34:13
#15 1548Grzegorz CzyżM-141967PLAUTOMATYKA TARNÓW-GRUPA AZOTYBOGUMIŁOWICE00:08:5200:25:3700:34:15
#16 16455Orest BabjakM-151968PLJM DEMOLEX BARDEJOWBARDEJOW00:08:5300:25:3700:34:16
#17 1779Mateusz GolonkaM-161989PLWIECZOREK TEAM / GORLICEGORLICE00:09:0300:26:1900:34:46
#18 18243Ryszard PrzepióraM-171976PLBIEGAM BO LUBIĘGORLICE00:09:0300:26:3200:34:47
#19 19176Robert MakowiecM-181975PLLKS BURZYNTUCHÓW00:08:5500:26:2500:34:55
#20 20502Paweł DybekM-191975PLMIELEC00:35:01
#21 21388Janusz SarnickiM-201966PLMOK MSZANA DOLNAMSZANA DOLNA00:09:1100:26:3600:35:23
#22 22189Marcin MichalecM-211988PLKKB MOSIR KROSNOKROSNO00:08:5800:26:3600:35:24
#23 23175Jarosław MakowiecM-221987PLTUCHÓW00:08:5800:26:3200:35:30
#24 24268Paweł SikorskiM-231978PLNIEZRZESZONYKROSNO00:08:5300:26:2200:35:37
#25 25505Richard StohlM-241983PLURANOV NAD TOLOW00:09:1500:26:4800:35:41
#26 26473Robert AlbrychtM-251972PLMTB MOSIR DUKLALUBATÓWKA00:08:5600:26:5300:35:46
#27 27330Jacek WójcikM-261978PLGODOWA00:09:1600:26:5700:35:47
#28 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !28508Katarzyna AlbrychtK2-1982PLKROŚCIENKO WYŻNE00:09:1700:27:0500:35:51
#29 29138Robert KozdrowickiM-271966PLJGB SOKÓŁ JAROSŁAWJAROSŁAW00:08:5500:26:5200:35:54
#30 30265Rafał SawczynM-281988PLGRUPETTO GORLICEGORLICE00:09:0500:26:5200:35:55
#31 313Janusz WiśniewskiM-291961PL00:09:1800:26:4800:35:57
#32 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 32328Anna WojnaK3-1986PLULKS LIPINKILUZNA00:09:1600:27:0600:35:57
#33 33407Nataliia BatrakK4-1988UAPREF BET SNIADOWO ŁOMŻAHARKOW00:09:3000:26:5100:36:00
#34 34300Michał TalagaM-301979PLBRAKRABA WYŻNA00:27:0500:36:04
#35 35167Stanisław ŁańcuckiM-311958PLSKBSTALOWA WOLA00:09:1700:27:1900:36:13
#36 3618Przemysław BieńM-321988PLLKS BURZYNRYGLICE00:09:0600:27:1100:36:27
#37 37293Mariusz SzkaradekM-331992PLVISEGRAD MARATON RYTRONOWY SĄCZ00:09:2300:27:2100:36:28
#38 38105Paweł MoździerzM-341966PLSOKÓŁ TARNÓWTARNÓW00:09:2400:27:1900:36:32
#39 39232Dariusz PłazaM-351970PLKKB MOSIR KROSNOKROSNO00:09:2800:27:3200:36:44
#40 40114Krzysztof KępaM-361974PLJEST CRUNCHIPS JEST IMPREZARABA WYŻNA00:09:0500:27:3200:36:46
#41 41439Bartłomiej OlbrychM-371987PLNASTOPY.PL RUNNING TEAMBIECZ00:09:1600:27:1200:36:47
#42 42272Maria SławikK5-1989PLAZS AWF KRAKÓWPRZEMYŚL00:09:1700:27:2500:36:48
#43 43381Kazimierz KamolaM-381960PLPUŁAWY00:09:1900:27:2600:36:52
#44 44538Wojciech CzubaM-391984PLCHARTY Z POŁUDNIAPOWROŹNIK00:09:2800:27:4500:36:54
#45 45520Marek SzczepaniukM-401970PLKRAKÓW00:09:3400:27:3700:36:57
#46 46414Piotr SmolakM-411961PLPORAJ - KROSNOPORAJ00:09:1900:27:5500:37:26
#47 47202Jacek ŻerańskiM-421957PLSĘKOWA00:09:3200:28:0300:37:33
#48 48172Andrzej MaciołM-431954PLAZS-AWF KRAKOW MASTERSKRAKOW00:09:3300:28:1100:37:33
#49 49298Rad ŚlaskiM-441973PLNJU STRZYZÓWSTRZYZOW00:09:4100:28:2200:37:45
#50 50237Tadeusz MajM-451963PLKRAKÓW00:09:2800:28:1000:37:52
#51 51389Marcin PrejznarM-461982PLMTB MOSIR DUKLADUKLA00:09:0400:28:2800:37:54
#52 5238Sebastian ChłandaM-471985PLGRUPETTO GORLICEGORLICE00:09:5500:28:3800:37:56
#53 53449Paweł JachymM-481989PLKROSNO00:09:5300:28:2000:37:56
#54 5492Arkadiusz GubałaM-491994PLGRUPETTO GORLICEGORLICE00:09:3900:28:1300:37:57
#55 55546Sofija JaremczukK6-1994PL00:09:3000:37:59
#56 56116Krzysztof KijowskiM-501983PLMILCZA00:10:1400:29:0900:38:18
#57 57143Regina KulkaK7-1989PLULKS LIPINKIROPA00:09:5100:28:4100:38:19
#58 58266Arkadiusz SerafinM-511993PL00:09:5900:28:5600:38:21
#59 59481Sylwester DudekM-521963PLLKB RUDNIKRUDNIK00:09:1900:28:5100:38:31
#60 6043Piotr CwynarM-531973PLTARGOWISKA00:09:5700:28:5400:38:32
#61 61501Magdalena ŁączakK8-1978PLMIELEC00:09:5600:28:5100:38:44
#62 62107Krzysztof JaworskiM-541980PLZSE-M NOWY SĄCZSTARY SĄCZ00:10:2600:29:3200:39:05
#63 64317Sławomir WalterM-561964PLWBNOWY SĄCZ00:10:2100:29:3200:39:08
#64 65117Wiesław KijowskiM-571964PLMILCZA00:10:1300:29:3200:39:11
#65 6652Dariusz DutkiewiczM-581987PLGOPR KRYNICAKRYNICA ZDRÓJ00:10:0500:29:4000:39:23
#66 67498Vadim KujalanskasM-591971PLSTARY SĄCZ00:09:5800:29:3800:39:23
#67 68432Olga KazimirowaK9-1975UAICE MAT TEAM OSTROW WLKPMAKEEWKA00:10:1000:29:5700:39:51
#68 69192Andrzej MichalskiM-601959PLAMBASADOR FESTIWALU BIEGOWEGO KRYNICASANOK00:09:5900:29:5700:39:57
#69 70108Marek JaworskiM-611973PLSTARY SĄCZ00:10:0000:29:5700:40:03
#70 7180Wiesław GolonkaM-621965PLGORLICEGORLICE00:30:2300:40:03
#71 72171Zygmunt ŁyżnickiM-631951PLMARKAM MOK MSZANA DOLNAMSZANA DOLNA00:10:2800:30:0500:40:06
#72 73110Tomasz KakubaM-641985PLKEBAB SPORT I TURYSTYKANOWY TARG00:10:4300:30:2700:40:06
#73 74305Robert TomasiakM-651970PLVISEGRAD MARATON RYTRORYTRO00:11:0600:30:3300:40:11
#74 75196Krzysztof MirekM-661985PLKAMIONKA MAŁA00:10:0400:30:2400:40:21
#75 7617Krzysztof BerkowiczM-671982PLWBNOWY SĄCZ00:11:0500:30:3500:40:23
#76 7782Adam GotfrydM-681974PLAPSDATAJASŁO00:10:2300:30:2100:40:26
#77 78253Anna RochmalskaK10-1987PLKB MARATOŃCZYK DĘBICADĘBICA00:10:0600:30:1500:40:27
#78 79236Szymon PorembaM-691996PLNOWY SĄCZ00:11:2200:30:4600:40:28
#79 8072Mariusz GazdaM-701971PLKROSNOKROSNO00:10:3600:30:3200:40:28
#80 8160Robert EljaszM-711968PLPARKRUN ŁÓDŹLODZ00:10:5200:30:4200:40:30
#81 82174Piotr MajewskiM-721976PLJSC JASŁOJASŁO00:10:4200:30:2500:40:31
#82 83271Robert SkórskiM-731980PLZAMIAST ŚWINKI JEDZ ROŚLINKIGORLICE00:10:0900:30:2500:40:50
#83 84326Damian ŻołądźM-741985PLBOGUMILOWICE00:10:4500:30:5500:40:54
#84 85222Mirosław PawluśM-751976PLJSCJASŁO00:10:3900:30:4200:40:56
#85 86121Roman KitaM-761969PLBKB VICTORIA BRZESKOBRZESKO00:10:2500:30:2400:40:58
#86 87161Karol LisowskiM-771995PLNAWOJOWA00:10:2200:30:3700:40:59
#87 88483Bartłomiej PojnarM-781982PLENDORFINY WADOWICEWADOWICE00:10:5200:30:5700:41:01
#88 89399Grzegorz RosłońskiM-791997PLSZYMBARK00:11:2400:31:1700:41:06
#89 90190Artur MichalikM-801983PLVISEGRAD MARTON RYTRONOWY SĄCZ00:10:3300:30:5700:41:08
#90 91240Mirosław PrędkiM-811980PLULKS LIPINKIPRZYSIEKI00:10:5100:30:5800:41:12
#91 92398Tomasz WiklowskiM-821998PLGORLICE00:11:3200:31:3700:41:17
#92 93415Paweł ParylakM-831988PLJASIONKA00:11:1700:31:1400:41:19
#93 94197Mieczysław MiśM-841967PLSTRZESZYCESTRZESZYCE00:10:5000:31:1100:41:21
#94 95151Paweł KuźniarM-851984PLLUKS KROŚNIANKAKROSNO00:10:0600:30:4700:41:21
#95 96336Grzegorz WysowskiM-861972PLPTASZKOWA00:10:3500:31:0500:41:24
#96 97244Marcin PrzetacznikM-871973PLGRUPETTO GORLICESTRÓŻE00:10:1700:30:5300:41:28
#97 98188Mateusz MazurM-881987PLKOBYLANKAGORLICE00:11:2300:31:3400:41:30
#98 9988Jacek GrońM-891972PLREHABILITACJA SPORTOWA-JACEK GROŃKRYNICA ZDRÓJ00:10:4800:31:1500:41:38
#99 100307Marek TomasiakM-901967PLVISEGRAD MARATON RYTROBARCICE00:11:0000:31:3000:41:44
#100 101235Zbigniew PodsadowskiM-911972PLAMBASADOR FESTIWALU BIEGOWEGO KRYNICAGORLICE00:10:5900:31:2500:41:46

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności