Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

II Oleszyce Półmaraton

Wyniki - 22 lutego 2015, Oleszyce

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
P1
-
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1133Mateusz RawskiM1982PLLUBACZÓW00:33:5301:16:1901:16:17
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2173Stanisław WażnyM1979PLMOS LUBACZÓWLUBACZÓW00:33:5201:17:0301:17:02
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 382Łukasz KutrynM1985PLBISZCZA00:33:5301:17:3801:17:37
#4 4119Wojciech PietrzykM1977PLNORAFSPORTKRAKÓW00:35:1701:19:1401:19:13
#5 561Piotr KobylarzM1986PLRZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDYRZESZÓW00:35:1501:20:4301:20:39
#6 6129Robert PreisnerM1968PLPKB I PRZEMYSKI KLUB PODKARPACIEPRZRMYŚL00:35:2001:21:0101:21:00
#7 7180Jacek WójcikM1978PLGODOWA00:36:0901:21:3701:21:34
#8 8147Grzegorz SurowiecM1982-----RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDYRZESZÓW00:36:4201:23:3601:23:33
#9 9124Marek PodlipnyM1974PLLW BOGDANKAŁĘCZNA00:37:1101:24:4401:24:42
#10 1011Maciej BujakM1973PLM M B U J A KLUBLIN00:37:5901:25:1201:25:07
#11 1147Krzysztof JaworskiM1980PLSTARY SĄCZ00:39:1101:27:0101:26:49
#12 1255Michał KiełbońM1989PLPRZEWORSKA GRUPA BIEGOWAPRZEWORSK00:38:3501:27:0301:27:01
#13 1388Kamil MachałaM1991PLTRYŃCZA00:37:5301:27:1401:27:09
#14 1437Jacek HadamM1968PLPRZEMYSKI KLUB BIEGACZACIESZANÓW00:38:2901:27:3101:27:29
#15 1570Janusz KornagaM1962PLLKS ZDRÓJ HORYNIECHORYNIEC-ZDRÓJ00:38:4301:27:3701:27:36
#16 1623Daniel DryniakM1976PLPRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚL00:39:1001:27:5201:27:50
#17 17169Michał UlmanM1987PLŁAŃCUT00:38:2201:28:0101:28:01
#18 18131Tomasz PukasM1991PLAMATOROLESZYCE00:37:0601:28:0101:28:01
#19 1963Dariusz KohutM1972PLPRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚL00:39:1001:28:1001:28:08
#20 2093Jacek MaślankaM1975PLJGB SOKÓŁJAROSŁAW00:38:4101:28:2001:28:17
#21 2133Adam GotfrydM1974PLAPSDATAJASŁO00:38:3001:28:4401:28:41
#22 2258Bogdan KlóskaM1970PLHORYNIEC - ZDRÓJ00:38:4401:28:5901:28:58
#23 23138Grzegorz SikoraM1978PLPRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚL00:39:0901:28:5901:28:56
#24 2478Marcin KrzemińskiM1978PLSPRINT GORZYCEGORZYCE00:39:4901:29:5601:29:50
#25 2571Marcin KorzonekM1980PLSPRINT GORZYCEGORZYCE00:39:4901:29:5701:29:51
#26 26123Michał PłaziakM1997PLGOSIR JEDLICZEJEDLICZE00:34:2201:30:0101:30:01
#27 27113Wojciech PałczyńskiM1990PLRUNNERS CIESZANÓWCIESZANÓW00:40:3101:30:4901:30:45
#28 284Marek BisekM1962PLLW BOGDANKALUBLIN00:39:1701:30:5401:30:51
#29 2989Grzegorz MajewskiM1990PLCIESZANÓW00:40:3201:31:2401:31:20
#30 3057Paweł KlojzyM1983PLPRZEMYSKI KLUB BIEGACZALUBACZÓW00:38:4101:31:2801:31:27
#31 319Dariusz BubaM1975PLLEŻAJSK00:39:1701:31:3801:31:31
#32 32165Krzysztof TrynieckiM1971PLTRAPER LUBACZÓWLUBACZÓW00:40:4901:32:1201:32:10
#33 3351Marek KalandykM1966PLHERMANOWA00:41:0801:32:2801:32:20
#34 3467Tomasz KomisarzM1983PLRZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDYKRASNE00:42:1801:32:5301:32:40
#35 35111Bartłomiej OrybkiewiczM1986PLNEPTUN LUBLINLUBLIN00:39:5501:32:5901:32:51
#36 3654Zbigniew KąkolM1984PLWATER TEAMGWOŹNICA DOLNA00:39:4301:33:0601:33:03
#37 37146Sławomir SurmaczM1970PLPRZEMYŚL00:40:1401:33:1401:33:06
#38 38105Adam NiesynM1973PLSPRINT GORZYCEGORZYCE00:39:1001:33:3401:33:30
#39 39184Jerzy ZajączkowskiM1970PLPRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚL00:40:0701:33:3701:33:31
#40 4039Beata HałkaK1977PLBIŁGORAJ00:40:2401:34:0701:34:03
#41 4140Tomasz HandziakM1982PLLUBACZÓW00:42:3401:34:1101:33:55
#42 42186Mikołaj ZasiadkoM1970PLLW BOGDANKAŁĘCZNA00:40:1701:34:1601:34:14
#43 4385Tomasz ŁeptuchM1980PLSKB STALOWA WOLAKOMARÓW00:41:2001:34:2201:34:16
#44 445Jarosław Borda-SieczkowskiM1973PLJASŁO00:39:2901:34:5101:34:48
#45 45109Grzegorz ObroślakM1977PLTRAPER LUBACZÓWLUBACZÓW00:40:5001:35:0401:35:01
#46 46172Jacek WasylówM1980PLPRZEMYŚL00:41:2001:35:1701:35:09
#47 4721Jerzy DąbekM1976PLWOLA ZARCZYCKA00:42:1301:35:2201:35:17
#48 4881Wojciech KułakowskiM1960PLLUBACZÓW00:41:2701:35:4501:35:43
#49 49179Tomasz WójcikM1979PLSPRINT GORZYCEGORZYCE00:39:4801:35:4701:35:41
#50 5090Karol MajewskiM1995PLCIESZANÓW00:41:4401:35:4901:35:45
#51 5169Łukasz KordowiczM1979PLBIŁGORAJ00:41:4501:35:5601:35:51
#52 52153Sebastian SzpindaM1979PLBIŁGORAJ BIEGABIŁGORAJ00:42:2501:35:5601:35:45
#53 53174Krzysztof WęgrzynM1966PLRZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDYKRASNE00:42:2701:36:0401:35:59
#54 54132Damian PyrkoszM1971PLRZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDYRZESZÓW00:42:1001:36:1201:36:08
#55 55101Mariusz MotykaM1963PLJGB SOKÓŁRADYMNO00:42:2801:37:3801:37:28
#56 5614Paweł ChomyszynM1996PLZS LUBACZÓWKROWICA00:42:3001:37:5201:37:49
#57 5795Piotr MazurM1974PLRZESZÓW00:43:4301:38:0001:37:50
#58 58142Jakub SobieńM1983PLPRZEWORSK00:42:4801:38:0201:37:56
#59 5935Wojciech GrabowskiM1974PLLUBLIN00:43:3501:38:1501:38:07
#60 6060Damian KobelukM1977PLBIŁGORAJ00:42:4801:38:2401:38:19
#61 61140Jan SlowikM1970PLHERMANOWA00:43:0601:39:4701:39:45
#62 62181Piotr WyczawskiM1970PLRZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDYRZESZÓW00:43:1301:39:5001:39:46
#63 63185Marcin ZakościelnyM1970PLWIEŚ TAŃCZY I BIEGALUBLIN00:43:4101:39:5601:39:44
#64 64176Katarzyna WiniarskaK1980PLPRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚL00:43:3401:39:5801:39:55
#65 6572Leszek KotM1951PLLW BOGDANKAŁĘCZNA00:43:2101:40:3601:40:32
#66 66144Bartłomiej StanowskiM1988PLRUNNERS CIESZANÓWCIESZANÓW00:44:0401:40:3901:40:33
#67 67154Ryszard SzpytM1970PLBIŁGORAJ00:43:4501:41:0801:41:04
#68 68161Grzegorz TarnowskiM1984PLJGB SOKÓŁJAROSŁAW00:46:1701:41:4001:41:25
#69 69167Zbigniew TuroszM1959PLLEŻAJSK00:44:0901:41:5101:41:44
#70 7026Agnieszka FaronK1982PLNORAFSPORTKRAKÓW00:44:1101:41:5101:41:44
#71 71171Krzysztof WałczykM1985PLŁOWCE00:45:5501:42:2501:42:15
#72 72157Adam SzymanikM1979PLTARNOGRÓD00:45:0501:42:3601:42:25
#73 73125Krzysztof PopławskiM1969PLPRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚL00:44:2001:42:5101:42:46
#74 74114Dariusz PansewiczM1983PLPRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚL00:46:2601:42:5501:42:46
#75 75102Magdalena MusialikK1984PLRZESZÓW00:45:0501:42:5501:42:43
#76 76190Sebastian ŻulińskiM1974PLRZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDYRZESZÓW00:45:3201:42:5901:42:47
#77 77155Artur SzykM1976PLJGB SOKÓŁJAROSŁAW00:44:1001:43:4601:43:31
#78 78177Stanisław WitM1963PLKLUB BIEGACZA LUBACZÓWLUBACZÓW00:45:1401:43:5101:43:48
#79 79150Jan SzczygiełM1952PLLUBACZÓW00:45:4401:44:0001:43:50
#80 808Armand BrzozowskiM1969PLKRASNYSTAW00:45:5601:44:1501:44:05
#81 81183Józef ZającM1975PLROKIETNICA00:45:3201:44:1601:44:07
#82 8228Waldemar Fin-SzumowskiM1960PLPRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚL00:46:2601:44:2201:44:11
#83 83117Grzegorz PawlakM1986PLLW BOGDANKAŁĘCZNA00:43:2101:44:4901:44:44
#84 84118Robert PiątekM1970PLIPA PRZEWORSKOSTRÓW00:44:3801:44:5201:44:44
#85 8559Marcin KmiećM1979PLBIŁGORAJ00:45:4301:44:5401:44:49
#86 8699Ireneusz MikosM1969PLROKITNO00:45:3901:45:1901:45:12
#87 8741Zdzisław HasztoM1955PLNIELEŻAJSK00:47:0501:45:2201:45:20
#88 88166Iwona TuroszK1990PLPWSZ AZS SANOKLEŻAJSK00:45:2001:45:3801:45:31
#89 8984Wiesław ŁachM1970PLKLUB MATIEGO JEŻOWEJEŻOWE00:45:1201:45:5201:45:44
#90 9074Michał KozakM1983PLJGB SOKÓŁJAROSŁAW00:47:3401:46:0101:45:45
#91 912Tomasz BerwiszM1975PLJAROSŁAW00:45:0601:46:0201:45:49
#92 9217Paweł CiubaM1975PLJAROSŁAWSKA GRUPA BIEGOWA SOKÓŁ",JAROSŁAW"00:47:3501:46:0501:45:54
#93 93178Czesław WołoszynM1962PLPIZUNY ROZTOCZE WSCHODNIEPIZUNY00:45:4201:46:2201:46:18
#94 9420Krzysztof CzwakielM1991PLJGB SOKÓŁJAROSŁAW00:46:1701:46:4301:46:34
#95 95110Marta OronowiczK1969PLJGB SOKÓŁMUNINA00:46:1401:46:4401:46:38
#96 96143Janusz SpirałaM1973PLKLUB MATIEGO JEŻOWEŁAŃCUT00:45:1201:46:5901:46:51
#97 9752Andrzej KarpM1961PLDRUŻYNA ZBÓJA BECZABIECZ00:47:0401:47:0401:46:59
#98 9813Sławek BździuchM1975PLBIŁGORAJ BIEGABIŁGORAJ00:46:2001:47:2001:47:08
#99 9996Janusz MederM1969PLKAROLÓWKA00:47:3401:47:2801:47:19
#100 100187Grzegorz ZiembaM1979PLRZESZÓW00:45:4401:47:3001:47:18

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności