Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

III Bieg Powstańca

Wyniki - 22 lutego 2015, Dobra k. Strykowa

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
M
K
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1331Krzysztof PietrzykM1979KOLUSZKIPOLSKALKS KOLUSZKI00:35:0200:35:011-
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2428Artur KamińskiM1979PŁOCKPOLSKAPŁOCK BIEGA NO AGE LIMIT00:35:0900:35:092-
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3220Radosław SikoraM1995SOCHACZEWPOLSKAUKS FILIPIDES TERESIN00:35:3100:35:303-
#4 4340Tomasz KunikowskiM1988ŁOWICZPOLSKAFLEXIDEA AKADEMIABIEGACZA.PL00:35:3800:35:374-
#5 5177Tobiasz OlszakM1996RAWA MAZOWIECKAPOLSKAMLUKS RAWA00:35:4900:35:495-
#6 6407Michał MikołajewskiM1996BOGUSZYCEPOLSKALUKS BOGUASZYCE00:35:5400:35:536-
#7 7121Krzysztof KrygierM1991ŚWINICE WARCKIEPOLSKAMAGELLAN S.A/KB GEOTERMIA UNIEJÓW00:36:3500:36:357-
#8 8408Radosław BednarekM1997BOGUSZYCEPOLSKALUKS BOGUASZYCE00:37:5900:37:598-
#9 9409Krystian KorbusM1998BOGUSZYCEPOLSKALUKS BOGUASZYCE00:38:4900:38:489-
#10 1026Piotr BurdkaM1976BRZEZINYPOLSKAKP PSP BRZEZINY00:38:5800:38:5710-
#11 11436Michał WieczorekM1999KOLUSZKIPOLSKALKS KOLUSZKI00:39:1200:39:1111-
#12 12202Jacek TrocińskiM1970ŁÓDŹPOLSKA00:40:2400:40:2212-
#13 13323Robert WójcikM1973ZGIERZPOLSKAAMATOR00:40:3200:40:3113-
#14 14402Dariusz AndrzejczakM1968ALEKSANDROW LODZKIPOLSKAAGB ACTIVE RUNNERS00:40:3300:40:3114-
#15 15271Michał TrybuchowskiM1985ŁASKPOLSKAINFOSYS RUN00:40:4600:40:4315-
#16 16228Bartosz SkrzypekM1995KONSTANTYNÓW ŁÓDZKIPOLSKARYSIOTEAM00:41:1900:41:1816-
#17 17138Dariusz OwczarekM1982ŁÓDŹPOLSKAFIT FABRIC00:41:4900:41:4617-
#18 18326Artur SłowińskiM1980ŁÓDŹPOLSKADRUŻYNA BSS00:41:5700:41:5418-
#19 1955Kamil DanielskiM1985WARSZAWAPOLSKABGK00:42:0200:41:5719-
#20 20224Szymon SobczakM1996BRZEZINYPOLSKA00:42:0200:41:5620-
#21 21134Aleksander LisowskiM1986ŁÓDŹPOLSKABIEGIEM PO PIWO00:42:3000:42:2621-
#22 226Robert EljaszM1968LODZPOLSKA00:42:3300:42:3122-
#23 23430Paweł KątniakM1984ŁÓDŹPOLSKA00:42:5400:42:5323-
#24 24237Mariusz WiełaM1985BRZEŹNIOPOLSKASIERADZBIEGA.PL00:42:5800:42:5524-
#25 25229Wojtek StefańskiM1987PABIANICEPOLSKA32. BLT JASTRZĄB00:42:5800:42:4825-
#26 26334Cezary SmarzekM1971ŁASKPOLSKABIEGING TEAM ZELÓW00:42:5900:42:5126-
#27 27203Michał TurobośM1977ŁÓDŹPOLSKA00:43:0800:43:0627-
#28 28240Mariusz RaczM1980KOLUSZKIPOLSKALKS KOLUSZKI00:43:1600:43:1528-
#29 295Mateusz FijałkowskiM1990ŁÓDŹPOLSKAMKS METALOWIEC ŁÓDŹ00:43:2600:43:1829-
#30 30423Paweł KwiatkowskiM1974ŁASKPOLSKAJASTRZĄB 32 BLT00:43:3600:43:2930-
#31 31208Paweł SękM1978ZGIERZPOLSKAADRIAN ! BŁAGAM WOLNIEJ00:43:4100:43:2731-
#32 32307Karol MaciaszczykM1981PODDĘBICEPOLSKA00:43:4500:43:2932-
#33 3329Michał GodlewskiM1980ŁÓDŹPOLSKAKS ALASKA00:43:4700:43:4233-
#34 34255Maciej RutaM1977ŁÓDŹPOLSKA00:43:4900:43:4234-
#35 35412Zdzisław KlufM1957BEŁCHATÓWPOLSKAAMATOR00:43:5200:43:4135-
#36 36175Arkadiusz KujawskiM1971ŁÓDZPOLSKAAMATOR00:43:5800:43:5336-
#37 37353Marcin WróbelM1984ŁÓDŹPOLSKARUN FORREST RUN00:44:0500:43:5937-
#38 38222Michał StusińskiM1980ŁÓDŹPOLSKAPARKRUN ŁÓDŹ00:44:1500:43:5738-
#39 39321Jakub KowalskiM1983GŁOWNOPOLSKAŁÓDŹ RUNNING TEAM00:44:2100:43:5739-
#40 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !4041Dorota GapysK1984ŁÓDŹPOLSKAFLEXIDEA AKADEMIA BIEGACZA00:44:2200:44:19-1
#41 414Jarosław CichoszM1985ŁÓDŹPOLSKA00:44:2400:44:2240-
#42 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !42403Anna KetnerK1974ŁÓDŹPOLSKASPORT-FACTORY TEAM00:44:2800:44:24-2
#43 4317Paweł DiowkszM1973ŁÓDŹPOLSKA00:44:3300:44:2641-
#44 44110Marcin KucharskiM1974KONSTANTYNÓW ŁÓDZKIPOLSKA00:44:3700:44:3542-
#45 45118Michał LewandowskiM1992ŁÓDŹPOLSKA00:44:4000:44:3243-
#46 46420Mariusz ForyckiM1969PIASECZNOPOLSKA00:44:5000:44:4744-
#47 47283Marcin PłomińskiM1977SKOTNIKIPOLSKADRUŻYNA KRWINKI00:44:5400:44:3045-
#48 48136Dominik KuśM1986ŁOWICZPOLSKA00:44:5600:44:5446-
#49 49116Paweł MeissnerM1983ŁÓDŹPOLSKAAMBITNE TYGRYSY00:45:0100:44:5747-
#50 50241Konrad SiennickiM1977BUKOWIECPOLSKA00:45:0300:44:5948-
#51 51322Andrzej ZajdelM1980ŁÓDŹPOLSKAPARKRUN ŁÓDŹ00:45:0400:44:5949-
#52 52317Waldemar MichalakM1971KUTNOPOLSKA00:45:0800:45:0350-
#53 5342Marcin GwiaździńskiM1979ŁÓDŹPOLSKAPARKRUN ŁÓDŹ00:45:1100:45:0751-
#54 5439Maciek WoźnickiM1980ŁÓDŹPOLSKARUNNING SUCKS / PARKRUN ŁÓDŹ00:45:1100:45:0752-
#55 55162Jakub KrzysztofikM1985ŁÓDŹPOLSKAAFLOFARM RUNNING TEAM00:45:1300:45:0853-
#56 56180Arkadiusz MakowskiM1973ŁÓDŹPOLSKAKW PSP ŁÓDŹ00:45:1900:45:1054-
#57 57319Slawomir DałekM1975GŁOWNOPOLSKAKM PSP00:45:2300:45:1655-
#58 58330Szczepan GadM1976WARSZAWAPOLSKA00:45:2600:45:2456-
#59 59427Andrzej KordyzonM1975PROBOSZCZEWICEPOLSKASTART RUNNERS PROBOSZCZEWICE00:45:2800:45:1457-
#60 60233Przemysław WiraM1983TUSZYNPOLSKADRUŻYNA BSS00:45:3100:45:2758-
#61 61338Sebstian BalcerekM1987STRYKÓWPOLSKA00:45:3300:45:1059-
#62 62357Mariusz BłaszczykM1986ZGIERZPOLSKAMBANK00:45:3300:45:3060-
#63 63239Michał WachowskiM1975ŁÓDŹPOLSKA00:45:3700:45:3261-
#64 64217Artur RychlińskiM1980ZDUŃSKA WOLAPOLSKABBL ZDUŃSKA WOLA00:45:3700:45:3262-
#65 6533Jacek JędrzejczykM1977KRAKÓWPOLSKA00:45:4000:45:1663-
#66 6652Tomasz BedykM1978ŁÓDŹPOLSKASZAKALE BAŁUT ŁÓDŹ / PARKRUN ŁÓDŹ00:45:4300:45:3764-
#67 67122Andrzej KlimczewskiM1962ŁÓDŹPOLSKAFOREVER YOUNG ŁÓDŹ00:45:4800:45:4265-
#68 68155Piotr MarcjanekM1983ŁÓDŹPOLSKA00:45:5700:45:3666-
#69 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 6919Kamila JeziorskaK1981KUTNOPOLSKA00:45:5800:45:53-3
#70 70432Stanisław KorczyńskiM1953ŁÓDŹPOLSKARYSIOTEAM00:46:0100:45:5567-
#71 71452Stanisław Adam OlbryśM1967NOSIELSKPOLSKALKB LEGIONOWO00:46:0600:46:0468-
#72 72302Kamil GóralczykM1995DOBRAPOLSKAKARATE 4400:46:0700:46:0169-
#73 73219Piotr TondysM1971ŁÓDŹPOLSKAAMBITNE TYGRYSY00:46:0700:45:5870-
#74 74444Agnieszka OlejniczakK1983DOMANIEWICEPOLSKA00:46:1000:46:08-4
#75 75454Michał WiktorekM1999KĘDZIORKIPOLSKALKS KOLUSZKI00:46:1600:46:1571-
#76 76142Sebastian KłysM1976SIERADZPOLSKASIERADZBIEGA.PL00:46:1900:46:1472-
#77 77189Igor LewandowskiM1989ŁÓDŹPOLSKA00:46:2000:46:0673-
#78 78333Tomasz WojtasikM1990ŁÓDŹPOLSKA00:46:2100:46:0574-
#79 79345Krzysztof DanychM1958ALEKSANDROW LODZKIPOLSKA00:46:2200:45:5975-
#80 80258Krzysztof WiśniewskiM1981ŁÓDŹPOLSKADRUŻYNA BSS00:46:2300:46:1376-
#81 81103Piotr MakówczyńskiM1980KLĘKPOLSKA00:46:2500:46:0277-
#82 82156Konrad KrzysztofikM1980OPOCZNOPOLSKADRUŻYNA BSS00:46:2800:46:1878-
#83 83313Wojciech WróblewskiM1979ZGIERZPOLSKAFRU-FITNESS00:46:2900:46:2679-
#84 84248Mariusz SzaflikM1972ŁASKPOLSKAŁÓDŹ RUNNING TEAM00:46:3500:46:3180-
#85 85437Jarosław FabjańskiM1990ŁÓDŹPOLSKATYLE & LYLE ACTIVE TEAM00:46:4200:46:3481-
#86 86164Tomasz KotarskiM1978ŁÓDŹPOLSKAKOTAR TEAM00:46:4500:46:4182-
#87 8730Jędrzej BartnickiM1994SIERADZPOLSKASIERADZBIEGA.PL00:46:5400:46:4683-
#88 88410Krzysztof ŁaskiM1964ŁÓDŹPOLSKABIEGIEM PO PIWO00:46:5800:46:5484-
#89 89181Wojciech MajewskiM1991ŁÓDŹPOLSKA00:46:5900:46:4285-
#90 9037Krzysztof HarężlakM1976ŁÓDŹPOLSKA00:47:0100:46:5086-
#91 91290Przemek RomanówM1982RAJSZEWPOLSKATRUCHT TARCHOMIN TEAM00:47:0300:46:4087-
#92 92176Jarosław LesiewiczM1969ŁÓDŹPOLSKAORANGE POLSKA00:47:0400:46:5188-
#93 9334Piotr GajdaM1964ZGIERZPOLSKA00:47:0400:46:5189-
#94 94261Rafał PakułaM1985STRYKÓWPOLSKACYKLOMANIACY00:47:1100:47:0890-
#95 95268Krzysztof WójtowskiM1982PABIANICEPOLSKA00:47:2800:47:0991-
#96 96128Łukasz MatczakM1986ŁÓDŻPOLSKA00:47:3200:47:0392-
#97 97328Robert DziałakM1982DMOSINPOLSKA00:47:4300:47:2993-
#98 98281Łukasz SzybkaM1986ŁÓDŹPOLSKA00:47:4300:47:3294-
#99 9958Grzegorz FrątczakM1963DOBRA NOWINYPOLSKA00:47:4400:47:2895-
#100 100320Jarosław PękalaM1970ZGIERZPOLSKAJASTRZĄB - 32 BLT ŁASK00:47:4400:47:2996-

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności