Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

II Ostrowski ICE MAT Półmaraton

Wyniki - 22 marca 2015, Ostrów wielkopolski

Msc
Rok
Kat
M
K
Nr
Km
7
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
#1 616Mucha-Kruczyński Wacław OstrzeszówPOLLzs `orkan`53M6012--545-01:59:355.4079300:11:1667800:24:2966200:40:1665800:51:0764501:04:2464301:20:1063801:30:5763101:44:16623
#2 708Jackowski MichałBaranowoPOL79M30207--596-02:28:277.0222600:12:2470700:27:5170800:46:0870900:59:0470901:15:2170901:34:1770801:48:0270802:05:49706
#3 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !643Młynarz NicolaBiadkiPOLKs Ice Mat Team Ostrów Wielkopolski99K162Klub29--8502:04:055.5286100:11:3969700:25:3769100:41:5968300:53:2767601:07:2867001:23:5666301:35:2666101:49:08653
#4 38Kryske MariuszBiałe BłotaPOL4run Team Bydgoszcz82M3020--37-01:22:543.5542000:07:598300:17:126600:28:076200:35:465500:45:014800:55:554701:03:304401:12:394101:22:41
#5 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 53Nowicki AndrzejBielawaPOLWielka Sowa61M503--51-01:24:494.0110200:07:415300:17:076300:28:025800:35:465600:45:125300:56:205401:04:175401:13:5654
#6 334Kępa WiesławBielawaPOLWielka Sowa59M5038--314-01:42:164.5011700:09:0531700:20:1231900:33:1933600:42:3734000:54:0834701:07:2734501:17:0434301:28:43335
#7 340Boczula KrzysztofBielawaPOLWkb Piast Wrocław62M5039--320-01:42:434.5251600:09:0129600:20:1031100:33:1031800:42:2432100:53:5033501:07:0933501:16:5133701:28:53339
#8 258Cyrulewski JarosławBierzglinekPOLKb Kosynier Września68M4074--248-01:38:214.3977500:09:0129900:19:5829200:32:3928100:41:4328200:52:4227701:05:2426601:14:2526401:25:33264
#9 704Kaźmierczak EwaBiniewPOL82K3046Powi152--11002:23:576.4986800:11:2869200:26:5270600:45:0770700:58:2570801:14:1870801:32:3870601:46:3670502:03:49702
#10 423Czaplicki SzymonBlizanówPOLSupermaraton Kalisz92M2077--391-01:46:215.0226200:09:1336200:20:2434900:33:2233900:42:4834900:54:3736301:08:4238301:18:4639301:31:33407
#11 473Żukowski PawełBoguszów-gorcePOL77M30153--435-01:48:345.0853500:09:0230400:20:2435100:34:0439100:43:5139900:55:4840901:10:0642801:20:2643201:33:15456
#12 55Baranowski JacekBoguszów-gorcePOLWielka Sowa78M3026--53-01:24:534.0181900:07:567900:17:408000:28:477400:36:457400:46:176900:57:256601:05:156101:14:3860
#13 467Tyran MaciejBolechówkoPOLMsics70M40132--430-01:48:195.0884800:09:3044200:20:5742200:34:2841300:44:2442300:56:2643301:10:4544501:21:2347201:34:23478
#14 393Staruch MariuszBolesławiecPOL78M30137--365-01:45:004.5816100:09:0431400:20:1633300:33:2834900:43:0436000:54:5337801:08:4338401:18:3638301:30:55388
#15 126Chwalisz ŁukaszBolewicePOLVolkswagen Poznań90M2027--122-01:30:504.1858200:08:2517500:18:4117600:30:5117600:39:1916900:49:2815901:01:1515201:09:2814001:19:31136
#16 500Zaremba PawełBorek WlkpPOL82M30164--459-01:49:535.1267500:09:4548500:21:3047800:34:5143200:44:1941700:55:5241201:09:5942501:20:1142801:33:32464
#17 42Wira MariuszBorek Wlkp.POLKb Miś Borek Wlkp.73M409--40-01:23:083.5680100:07:517500:17:126700:28:045900:35:405000:44:564700:55:524501:03:304301:12:384001:23:08
#18 84Ogrodowski JarosławBorówiecPOL64M507--80-01:27:274.0867800:07:193100:16:474400:27:554900:35:576100:45:586600:57:327301:05:537801:15:4881
#19 608Wojciechowicz LeszekBorzykowoPOLSchool Of Life83M30190--537-01:58:285.3664200:10:4764300:24:0464900:39:4164500:51:1964901:05:3965201:22:1365301:33:3965201:45:22631
#20 677Rogoziński HenrykBukPOLBukowski Klub Biegacza76M30202--581-02:12:176.1660000:11:1868000:25:1367700:41:1366900:52:2766501:06:3966501:24:1366701:36:2766601:52:25668
#21 425Szymański RomanBukPOLBukowski Klub Biegacza66M40118--393-01:46:255.0215200:09:0230000:20:1633400:33:4936700:43:2337900:55:0738301:08:5639301:18:5440001:31:22399
#22 428Sznycer MirosławaBukPOLBukowski Klub Biegacza66K407---3301:46:385.0357200:09:2542100:21:0143100:35:0345100:44:5645600:57:0045601:10:4444401:20:3043501:32:36438
#23 478Kwiatkowski DariuszBukPOLBukowski Klub Biegacza74M40136--438-01:48:505.0954900:09:2843100:21:0644500:35:0645800:44:5946200:57:0246101:11:1546801:21:2847501:34:10472
#24 240Giełda TomaszBukPOLBukowski Klub Biegacza75M4069--231-01:37:374.3765400:08:4221700:19:2423000:32:0223800:40:5223800:51:4923701:04:3723901:13:3523401:24:43231
#25 366Kryś MariuszBukPOLBukowski Klub Biegacza75M40101--344-01:44:134.5653700:09:0129700:20:1733500:33:5037000:43:2538100:55:0538201:08:5439201:18:3738401:30:27378
#26 405Niespodziany MichałBukPOL99M164--375-01:45:435.0045900:09:3546100:21:0744800:35:0144600:44:5645700:57:0145901:11:0946101:20:4544701:32:16429
#27 700Kowalska KatarzynaBydgoszczPOL77K3044---10802:20:526.4061300:13:1771100:28:1270900:45:2970800:58:0270701:13:2270401:31:2470301:44:3970302:01:38700
#28 211Lisewski PiotrBydgoszczPOL63M5023--205-01:36:134.3337100:08:4924800:19:4025700:32:1625100:41:1525100:52:0724901:04:3123501:13:2322901:24:11222
#29 15Mudziejewski JarosławBydgoszczPOLTkkf Kolejarz Bydgoszcz75M404--15-01:18:453.4381200:07:122800:15:551500:26:091600:33:191800:42:031800:52:281800:59:461801:08:371801:18:44
#30 349Morawski MaciejBydgoszczPOL84M30122--329-01:43:044.5334500:08:5226000:19:4727400:32:5730100:42:1531600:53:5533801:07:2134201:17:0934501:29:16348
#31 375Szupiński TomaszBydgoszczPOL87M2068--350-01:44:284.5785700:09:1939500:21:0243200:35:0244900:44:5545100:56:5745101:10:4244101:20:2543101:32:01421
#32 416Chojnacki MariuszCekówPOLPlewnia78M30140--385-01:46:065.0182800:09:5451200:22:1253300:36:1252400:46:0350900:57:4849701:11:3547701:21:2147101:33:02449
#33 396Góralczyk ArturChmielowicePOLBieg Opolski67M40109--368-01:45:074.5843300:09:0832700:20:3036600:33:4836600:43:0936600:54:3736501:08:1236801:18:0136801:31:35409
#34 229Wieruszewski KamilChocianówPOLKp Psp Złotoryja81M3081--221-01:37:144.3672500:08:1213000:18:2414700:30:2715600:39:0916200:49:4417001:02:0817601:11:1518601:22:58198
#35 295Kajka SławomirChorzowPOL69M4086--283-01:39:504.4386000:08:0911700:18:2214500:30:3716200:39:3618500:50:5420201:04:0121501:13:4724401:26:16283
#36 46Nowaczyk ArkadiuszChorzówPOLStadion Śląski Chorzów73M4011--44-01:24:013.5865000:07:021800:16:042500:26:522800:34:423400:44:063400:55:113601:03:144101:13:004701:24:00
#37 485Targański DamazyChraplewoPOL85M30156--445-01:49:045.1074200:09:3345200:21:1846200:35:0846000:44:5444800:57:0045701:11:1246501:21:2847401:34:35481
#38 254Pudelko RomanChróścinaPOL88M2049--244-01:38:144.3983100:08:0510400:17:428300:28:568200:36:578300:46:548900:58:068601:14:1726101:25:26260
#39 480Tondaś KrzysztofCielczaPOLStowarzyszenie Miś75M40137--440-01:48:595.0948200:10:0755400:22:0752800:36:1652600:46:1652400:58:3751901:13:0252001:23:0451201:35:22498
#40 610Ziętkowski MarcinCielczaPOL76M30191--539-01:58:465.3757900:10:1658100:22:2654700:36:4854900:47:0355100:59:3855001:14:5356401:26:1357501:41:00585
#41 87Błażutycz PawełCieszkówPOL73M4015--83-01:27:474.0978500:08:2016100:18:1914100:29:5813200:38:0812300:48:0111800:59:2611101:07:2410601:17:0498
#42 426Kiryk KrzysztofCzarnowąsyPOLFeniks Przy Elektrwoni Opole69M40119--394-01:46:265.0222200:09:2542300:21:0544200:34:3842200:44:1641600:56:0041601:09:5442201:19:4542001:31:59420
#43 177Balcerzak MarcinCzerminek2ePOL79M3066--172-01:33:594.2773000:08:1112800:18:1513600:30:0613600:38:2713500:48:3112701:00:2613201:09:0113601:19:54144
#44 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !4Hryciuk ŁukaszDębnoPOLNetto Grupa Biegowa 42,195 Dębno86M201--4-01:11:443.2370400:06:44700:14:46300:24:09200:30:47200:38:49300:48:06200:54:43401:02:43401:11:43
#45 526Hryciuk AgnieszkaDębnoPOLNetto Grupa Biegowa 42,195 Dębno84K3015---4601:51:485.1766200:10:0555100:22:2855200:37:0355500:47:1955900:59:5156001:14:2054601:24:3854201:37:19533
#46 439Klimkowicz GrzegorzDobrzeń WielkiPOLBieg Opolski76M30146--406-01:46:585.0476300:09:0832900:20:2936200:33:5137100:43:2738200:55:2539701:09:3841501:19:4842301:32:36436
#47 45Zieliński MarcinDobrzeń WielkiPOLBieg Opolski72M4010--43-01:23:403.5720600:07:456700:17:015100:27:504800:35:344600:44:504500:55:414301:03:294201:12:484401:23:39
#48 453Cierniewski RyszardDobrzycaPOLTruchtacz Dobrzyca68M40126--419-01:47:355.0561700:09:2341100:20:5340700:34:3642100:44:2242000:56:1942601:10:4243801:20:5145301:33:17458
#49 461Szewczyk MarekDobrzycaPOLTruchtacz Dobrzyca63M5048--426-01:47:535.0657300:09:2341200:20:5441000:35:3048400:45:1247700:57:0145801:11:0646001:21:0546201:33:31463
#50 469Muszyński AndrzejDobrzycaPOLTruchtacz Dobrzyca53M609--432-01:48:245.0851500:09:4548300:21:4249000:35:3749300:45:3248800:57:3048501:11:4048301:21:4748101:34:10473
#51 49Kulas SławomirDobrzycaPOLTruchtacz Dobrzyca71M4012--47-01:24:254.0047900:07:011500:15:571800:26:182200:33:532300:43:242600:54:343201:02:383301:12:474201:24:25
#52 92Milczarek PawełDobrzycaPOLTruchtacz Dobrzyca89M2019--88-01:27:554.1068200:08:1715500:18:0110800:29:2710200:37:3610400:47:279800:58:599801:07:019301:16:4989
#53 115Wichłacz MichałDobrzycaPOLTruchtacz Dobrzyca82M3045--111-01:30:154.1683500:08:2116300:18:2815100:30:2014800:38:3314300:48:3413301:00:2613101:08:4512701:18:42118
#54 116Pawłowski TomaszDobrzycaPOLTeam Pleszew79M3046--112-01:30:234.1772800:07:314400:17:166900:28:356900:36:437200:47:029000:58:379201:07:039401:17:50107
#55 651Szczepańska KingaDobrzycaPOL91K2028---8902:05:165.5664700:10:0253200:22:2754900:37:1756400:48:1258001:01:5260101:19:3163301:31:5464101:47:42647
#56 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2Timashov VolodymyrDonieckUKRAchilles Leszno81M302--2-01:11:313.2387200:06:44600:14:46600:24:10700:30:47400:38:50500:48:06300:54:43201:02:43301:11:31
#57 329Woroch RomanDopiewoPOL58M5036--309-01:41:574.4978400:09:1839100:20:3136800:33:3335400:42:5235100:54:1234901:07:2934701:16:5934001:28:37333
#58 164Cieśla AndrzejDoruchówPOL76M3062--159-01:33:084.2415700:08:0710700:18:0811800:29:5813300:38:2713400:48:4814301:01:1114901:10:0115701:20:51160
#59 550Zehner LukaszDublinIRLSparta Rc86M2094--496-01:53:295.2262600:10:0353500:22:2654600:36:5255000:47:0755400:59:4855601:14:3055501:24:5454901:37:57545
#60 692Ostropolski HenrykDzierżoniówPOLWkb Piast Wrocław57M5077--590-02:16:346.2816700:10:1156700:22:5858600:38:3861700:50:1563301:05:3065101:23:5866401:36:5867101:55:29684
#61 248Szubart KazimierzDzierżoniówPOLWielka Sowa57M5029--238-01:37:534.3817200:09:0230200:19:4828000:32:2226200:41:2125600:52:1725501:05:0925901:14:1525901:25:09252
#62 193Elminowski WojciechElblągPOLWobeteam62M5019--188-01:34:514.2910600:09:0230100:20:0530300:32:3627900:41:2626100:51:5624301:04:0321701:12:3520901:22:59199
#63 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !304Nienadowska BeataElblągPOLWobeteam68K402---1501:40:224.4510700:09:3445400:20:4839800:34:0338800:43:1737100:54:4537101:07:3734901:16:4233401:27:50318
#64 582Szczepański DawidFabianówPOL89M2099--520-01:55:365.2887900:09:5952400:22:0251900:36:1452500:46:2052700:58:3651801:13:2252701:23:5252401:38:07547
#65 145Wiliński AdamFałkowoPOLAluplast Poznań71M4035--140-01:32:164.2277700:08:4623300:19:2122500:31:4522100:40:0419800:50:2618901:02:2418201:10:5017601:20:50159
#66 459Bestrzyński OlechGądkiPOLCzłapak Robakowo71M40129--425-01:47:475.0631500:09:5049800:21:4749600:35:3449200:45:2248300:57:2048101:11:2847301:21:3347601:33:31462
#67 165Cieplik ŁukaszGdyniaPOL80M3063--160-01:33:094.2427700:08:1413400:18:2915400:30:2815800:39:0315900:49:2715801:01:2515501:10:1015901:21:00166
#68 649Kucińska MagdalenaGdyniaPOL73K4017---8802:04:595.5527800:11:2268500:25:1567900:41:2367200:52:4166701:06:3166101:22:4865601:34:2865601:48:54652
#69 674Łątkowski MarcinGliwicePOLUks Milenium Gliwice92M20108--578-02:11:386.1464600:10:3762500:23:5163400:38:4262200:49:1961601:02:4562201:19:0062601:30:4362901:51:27665
#70 10Stachyra PiotrGlogowPOLKrotoszyn83M307--10-01:16:173.3685400:06:451000:15:141000:25:021000:32:051100:40:421000:50:411100:57:511101:06:311001:16:17
#71 678Salita LechGnieznoPOLAltom Gniezno60M5072--582-02:13:076.1812400:11:1567700:25:1768100:42:0868500:54:0368401:08:5468201:26:4068501:39:3068501:55:08679
#72 195Występski JanuszGnieznoPOLKb Maniac Poznań / Drużyna Szpiku/kb Maniac72M4058--189-01:34:574.3085200:09:1336300:20:1532800:33:1432600:42:30331----
#73 458Tomczak ZbigniewGnieznoPOLAltom Gniezno54M608--424-01:47:475.0650000:09:0029300:20:0229900:33:0731600:42:3633800:54:1635501:07:5435901:18:0737201:31:17398
#74 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !7Krzyścin AndrzejGnieznoPOLAltom Gniezno67M401--7-01:13:213.2855900:06:43200:14:46500:24:10800:30:49800:38:53800:48:33800:55:29701:03:43701:13:21
#75 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 20Aleksandrowicz BartoszGnieznoPOLAltom Gniezno87M203--19-01:20:023.4710800:07:203200:16:122700:26:342500:33:582400:42:532300:53:172301:00:372301:09:392101:20:01
#76 27Rembowicz SzymonGnieznoPOLGlazura Królewska Gniezno89M205--26-01:21:233.5029600:07:578000:17:045400:27:484700:35:214200:44:333800:55:183701:02:403501:11:293201:21:12
#77 539Bechert TomaszGnieznoPOLSłynni Kenijczycy77M30174--488-01:52:475.2049800:10:3160500:23:2060600:38:2060900:48:5760501:01:4159601:16:2458901:26:3357801:38:46562
#78 288Kurkowska MałgorzataGnieznoPOLAltom Gniezno84K307---1201:39:304.4356000:09:0230600:19:5829100:32:4529200:41:5329200:52:5029001:05:4628401:15:0228501:26:18284
#79 43Wojciechowski NorbertGnieznoPOLAltom Gniezno80M3022--41-01:23:123.5623500:07:456200:17:055900:28:005500:35:445400:45:065200:55:585001:03:414701:12:494601:23:11
#80 303Suchy HubertGnieznoPOLNo Excuses Team90M2061--289-01:40:194.4545800:09:4548400:21:2947500:34:5643900:44:1941800:55:4540801:08:3637701:17:3435701:28:24331
#81 574Chełek TomaszGnieznoPOLHenry Team/ No Excuses76M30184--513-01:55:205.2849000:10:3060300:23:2060500:38:1960500:48:5760601:01:3959501:16:2358801:26:3357901:39:32576
#82 86Bosacki JacekGnieznoPOL89M2017--82-01:27:284.0849200:08:2417400:18:2714900:30:2515300:38:0512000:48:0311900:59:5211901:07:2810801:16:4990
#83 101Przybylski KrzysztofGnieznoPOLGniezno Biega69M4022--97-01:28:514.1221500:08:0510200:17:499600:29:169900:37:219700:47:119300:58:499501:07:109601:17:15100
#84 119Małkowski JacekGnieznoPOLAltom Gniezno73M4028--115-01:30:304.1714900:08:1815700:18:1914000:30:0813800:38:3013800:48:3313201:00:2012501:08:4312401:18:55120
#85 129Czapliński MariuszGnieznoPOLAltom Gniezno67M4031--125-01:30:564.1875800:08:0811600:18:0411300:29:4711600:38:0812400:48:1712301:00:0712301:08:4412601:19:01123
#86 146Strzyżewski AndrzejGnieznoPOLAltom Gniezno69M4036--141-01:32:164.2211400:08:4623400:19:2122400:31:3621200:40:0620000:50:2518801:02:2418301:10:5017701:20:51161
#87 512Balcerzyk DominikGodziesze WielkiePOL78M30166--468-01:50:425.1436100:08:5827900:20:0330200:33:1332300:42:2632300:53:4533001:07:1634101:17:2235001:30:40382
#88 361Wasilewska HannaGolinaPOL81K3010---2101:43:414.5446400:08:5627400:19:3424600:32:1324700:41:4227900:53:2130901:06:4932601:16:4533601:28:56342
#89 502Jankowski PiotrGóraPOL72M40144--460-01:49:575.1238400:09:2943400:20:5741900:34:5043100:44:5946100:57:1847901:11:4548501:22:1549101:35:11494
#90 543Pilarska WiolettaGóraPOLJw 344479K3017---5301:53:075.2147600:10:3160600:23:2160700:38:1960600:48:5660301:01:4559901:16:3259201:26:4658301:39:15571
#91 44Zagubień WojtekGóraPOL77M3023--42-01:23:243.5680000:07:507400:17:045500:27:474500:35:284500:44:434300:55:314001:03:134001:12:373901:23:16
#92 404Jankowska MałgorzataGóraPOLMaratończyk Góra72K405---3001:45:375.0038700:09:2843200:20:5842400:34:1539800:43:5039800:55:3040001:09:1139401:19:0640301:31:35408
#93 689Dutkiewicz JustynaGorzyce WielkiePOL65K508Powi149--10202:15:076.2468900:12:0670600:26:4970500:44:0370400:56:1270101:11:0770001:28:5270001:42:1169901:57:26691
#94 91Kosior MateuszGorzyce WielkiePOL87M2018Powi17-87-01:27:554.1053600:08:1313200:18:1112900:29:5012000:38:0011600:47:5411600:59:1810701:07:1710001:16:5696
#95 362Młynarczyk MarcinGorzyce WielkiePOL89M2065Powi78-341-01:43:424.5486700:09:3847000:21:2447100:35:1246300:44:4644300:56:2042801:09:4841901:18:5439901:30:29380
#96 644Wawrzyniak BogusławGorzyce WielkiePOLWieloboista Ostrów65M5066Powi135-559-02:04:085.5376900:10:2159100:23:3361900:39:2463600:50:3663601:04:1463601:20:0363501:31:3563801:46:07633
#97 503Olejniczak KrzysztofGostyńPOLAgrozi Ziółkowo67M40145--461-01:50:135.1364800:09:3746900:21:0042700:34:2340600:44:3142500:57:1047201:11:4048201:22:1348901:35:31501
#98 266Tomaszewski PrzemysławGostyńPOL69M4079--256-01:38:434.4011800:09:0028700:19:4928300:32:4028300:41:4628600:52:5028801:05:5328901:15:0828801:26:07281
#99 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 365Ciekańska KamillaGostyńPOLKlub Biegacza Gostyń 36574K403---2201:44:024.5568400:09:3947200:21:1145100:34:2741000:43:5940700:55:3140101:08:5339101:18:3538201:30:22374
#100 378Smektała PatrykGostyńPOL87M2069--353-01:44:314.5764300:09:4247700:21:3048000:34:5043000:44:1541500:55:5041101:09:3641301:18:4439201:30:16369

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności