Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Runmageddon Rekrut Sopot

Wyniki - 11 kwietnia 2015, Sopot

Msc
Nr
Rok
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1200Grzegorz Szczechla1987UstrońZ tela00:35:00
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2742Kamil Mindykowski1993Poznań00:35:49
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 31902Michał Durys1988Pabianice00:35:53
#4 41115Robert Bandosz1990SierpcFitness Step Team Sierpc00:37:27
#5 5291Marcin Sałata1988RadomChłopaki i dziewczyny z okładki00:38:23
#6 6318Michał Szymański1988Gorzów Wlkp.DZIKIE DZIKI GORZÓW00:38:31
#7 7314Marcin Palczarski1988Gorzów wlkpDZIKIE DZIKI GORZÓW00:38:36
#8 8321Marcin Wróblewski1980Gorzów WlkpDZIKIE DZIKI GORZÓW00:38:36
#9 91502Michał Bagiński1989MońkiPodlasiak00:38:55
#10 101504Błażej Gieniusz1990białystokPodlasiak00:38:59
#11 111335Damian Duraj1991HamvurgLudzie Chudego00:39:22
#12 12463Krzysztof Madejski1991BiałogardOSP Szczecin00:39:28
#13 13782Paweł Koper1994SuszEbroGym00:39:34
#14 141295Krzysztof Nieścier1988GiżyckoJaguar Gdańsk00:39:47
#15 15473Tomasz Żukowski1990GietrzwałdPHYSIOMANIACS00:40:18
#16 16464Przemysław Madejski1991BiałogardOSP Szczecin00:40:19
#17 17615Jan Billing1982ŁódźCrossRage00:40:32
#18 181835Kamil Szlendak1986warszawa00:40:33
#19 191788Maksym Shynkarenko1981GdanskSii Gdańsk Team00:40:35
#20 201568Artur Kozłowski1995ŁaskBOOT CAMP POLSKA00:40:47
#21 21380Lukasz Strzelecki1989mirówek 40aRekiny Fitnessu00:40:55
#22 221336Marcin Duraj1988CzłuchówLudzie Chudego00:40:56
#23 23237Patryk Marszałowicz1993stalowa wola00:41:02
#24 241646Kacper Kubara1998Gdańsk00:41:08
#25 251294Adam Nieścier1991GdańskJaguar Gdańsk00:41:17
#26 261697Paweł Tajl1993Rumia00:41:17
#27 27733Piotr Kreft1987Strzebielino00:41:20
#28 281288Łukasz Dudaryk1986BiałystokJaguar Gdańsk00:41:20
#29 291501Maciej Skibski1995ŚwiecieOSP RATOWNIK00:41:51
#30 301950Wiktor Wickland1992GdańskHOOAH00:41:57
#31 311291Andrzej Kliniewski1987PozezdrzeJaguar Gdańsk00:41:57
#32 321595Kamil Czapiewski1995OstrzyceROWERowce00:41:59
#33 331790Piotr Woźniak1984GdańskSii Gdańsk Team00:42:01
#34 34763Piotr Żuławski1983Gdynia00:42:11
#35 351512Krzysztof Błędzki1994PelplinRun For Fun Team00:42:22
#36 361642Wojciech Konieczny1998Warszawa00:42:25
#37 371134Rafał Kucharski1976InowrocławKlub Sportowy Motywacja00:42:30
#38 381119Piotr Mariański1985SierpcFitness Step Team Sierpc00:42:39
#39 391675Bartlomiej Puchniak1990Nadarzyn00:42:41
#40 40747Piotr Przedlacki1987Sochaczew00:43:14
#41 41566Daniel Niedźwiecki1991Suwałki00:43:19
#42 42791Dawid Tarkowski1987TczewEbroGym00:43:20
#43 431340Tomasz Mański1987SierakowiceLudzie Chudego00:43:21
#44 44305Rafał Głażewski1980Gorzó Wlkp.DZIKIE DZIKI GORZÓW00:43:27
#45 45292Przemyslaw Urbanski1986WarszawaChłopaki i dziewczyny z okładki00:43:30
#46 461331Marceli Błażejczyk1988LęborkLudzie Chudego00:43:32
#47 47316Karol Szalkiewicz1983Gorzow Wlkp.DZIKIE DZIKI GORZÓW00:43:32
#48 48965Adam Ciszewski1990gdanskNORDCITY00:43:33
#49 491780Piotr Pasztelan1977MostyMCMTeam00:43:45
#50 501779Cezary Mielewczyk1993LęborkMCMTeam00:43:48
#51 511298Marcin Tunkiewicz1989gdańskJaguar Gdańsk00:43:56
#52 52215Tomasz Gadaj1992Gdańsk00:43:57
#53 531296Kamil Rakieć1991GdańskJaguar Gdańsk00:43:59
#54 541289Piotr Karczewski1990GdańskJaguar Gdańsk00:44:02
#55 55384Bartosz Wdowski1989RadomRekiny Fitnessu00:44:03
#56 561147Dominik Cybula1992PłudykorniSHONE00:44:09
#57 57944Marcin Siennicki1995Radzyń PodlaskikorniSHONE00:44:12
#58 581979Artur Krupiński1980Grudziądz00:44:16
#59 591784Paweł Fryca1988GdańskSii Gdańsk Team00:44:23
#60 601764Piotr Skrypoczka1991GdańskJaguar Gdańsk00:44:23
#61 61374Tomasz Pankowski1995RadomRekiny Fitnessu00:44:24
#62 621228Michał Czujko1990Gdańsk00:44:29
#63 631556Filip Rzeźniczak1994WarszawaWLP00:44:31
#64 641555Daniel Kukuczka1993WarszawaWLP00:44:32
#65 651799Marcin Waleriańczyk1976KoninStreet Workout Konin00:44:33
#66 66393Daniel Żołek1981PŁOCKWARRIOR PŁOCK00:44:34
#67 67620Adam Bielski1988WarszawaElitarne Dziki00:44:37
#68 681342Piotr Okrój1991Maszewo LęborskieLudzie Chudego00:44:41
#69 69787Adam Rompa1993TczewEbroGym00:44:41
#70 701923Patryk Wysocki1993Wrocław00:44:42
#71 711269Mateusz Skarbiecki1995KaliszFC Kalesony00:44:45
#72 721878Grzegorz Batkiewicz1990PłotyPOLISH POWER00:44:56
#73 73123Maciej Bąk1994WrzosowaBetonowe Stopy00:45:18
#74 741015Krzysztof Klin1979Lubichowo00:45:22
#75 75982Jacek Bulman1991Lębork00:45:24
#76 76767Daniel Kozłowski1980LęborkBrygada Lotnictwa MW00:45:26
#77 771510Jakub Aleksandrowicz1994Lidzbark WarmińskiRun For Fun Team00:45:26
#78 781945Michał Węsierski1988Gdańsk00:45:29
#79 791033Sebastian Miroński1976Gdansk00:45:30
#80 80289Piotr Obtułowicz1987WarszawaChłopaki i dziewczyny z okładki00:45:36
#81 811469Piotr Wasik1991radomJadom Radom00:45:50
#82 821283Kamil Winiecki1993PiłaGhosts Squad00:46:02
#83 831292Dariusz Letki1990GiżyckoJaguar Gdańsk00:46:14
#84 84830Jan Kubiczak1983ToruńLeśne Elfy00:46:15
#85 85750Michał Sajna1985Warszawa00:46:27
#86 86717Konrad Czechowski1986WarszawaZ. R. T. E. BERETY00:46:30
#87 87322Krzysztof Żbik1977gorzów wlkpDZIKIE DZIKI GORZÓW00:46:36
#88 88599Tomasz Wieczorek1976Gruszczyn00:46:45
#89 89376Krzysztof Rękawik1989SkaryszewRekiny Fitnessu00:46:50
#90 90306Paweł Kołodziński1982Gorzów Wlkp.DZIKIE DZIKI GORZÓW00:46:50
#91 91778Krystian Duda1987TrupelEbroGym00:46:51
#92 921093Marcin Wiśnik1983KoszalinAmadeus Cross Koszalin00:46:53
#93 93586Michał Sewastianowicz1986Olecko00:46:54
#94 94458Roch Kossowski1995PiasecznoNazwa grupy Czarne Dupy00:46:56
#95 951600Kevin Augustyniak1996Gdańsk00:47:00
#96 961339Robert Kujawski1988CzłuchówLudzie Chudego00:47:13
#97 97309Tomasz Kronig1985Gorzów Wlkp.DZIKIE DZIKI GORZÓW00:47:19
#98 98302Jacek Chećko1989Gorzów WielkopolskiDZIKIE DZIKI GORZÓW00:47:23
#99 991100Karol Szeszko1997RunówBRAVE SWANS TEAM00:47:27
#100 1001955Marcin Olpiński1974OtwockBOOT CAMP POLSKA00:47:30

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności