Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

30. Bieg Sokoła

Wyniki - 12 kwietnia 2015, Bukowiec Górny

Cityzen_ General
Msc
Nr
Kat
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1660Demyad AnatoliiUkrainaM 20-2900:49:00
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2539Zagórny MarcinRadnicaHoleniewski ConsultingM 20-2900:49:12
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3613Nagirnjak ViktorWinnicaM 20-2900:50:07
#4 4107Glapiak DamianBuczLLKS OSOWA SIEŃM 30-3900:50:50
#5 5645Makoś KamilBolesławiec10 Brygada Kawalerii PancernejM 30-3900:51:50
#6 6530Sobczyk TomaszWrocławLUKS ZÓRAWINA /WROCŁAW MARATHON TEAMM 30-3900:51:54
#7 7364Szymanowski KrzysztofKościanLKS Sana KościanM 20-2900:52:11
#8 8410Kozłowski KlaudiuszGnieznoALTOM GnieznoM 40-4900:52:22
#9 9468Szcześniewski MiłoszWschowaLLKS Osowa Sień / Salomon Suunto TeamM 20-2900:52:27
#10 10194Sławiński SławomirKamienna Góraadrenalina24.com.plM 30-3900:52:39
#11 11662Feifer BartoszPerkowoM 20-2900:52:50
#12 1236Tyburek RafałOławaTORK VOLVO OCEAN RACEM 30-3900:53:17
#13 13393Kumolka MichałLesznoKUMOLKA TEAMM 20-2900:53:27
#14 14541Bosy DanielKoscianLKS SANA KOSCIANM 20-2900:53:34
#15 15112Lizak WojciechJastrzębie-ZdrójM 30-3900:53:37
#16 16295Złotkowski ŁukaszNietażkowouks junior nietążkowoM 30-3900:54:29
#17 1795Jankowski GrzegorzJaczówKGHM PM ZG POLKOWICE-SIEROSZOWICEM 40-4900:55:06
#18 18264Sitek TadeuszMarciszówM 50-5900:55:15
#19 19240Gawroński ArturKamiennagóraM 50-5900:55:54
#20 20607Jarecki DamianTrzebnicaLZS TrzebnicaM 20-2900:56:06
#21 21591Olszewski BartłomiejWolsztynM 20-2900:56:08
#22 22189Kaźmierczak DamianŚmigielDIMM 30-3900:56:48
#23 23605Komorowski KarolTrzebnicaKB SUKCES ŻMIGRÓDM 30-3900:56:49
#24 2438Staniszczak TomaszPrzybyszewoM 30-3900:57:03
#25 2539Bielawski TomaszKubaczynDRUŻYNA BIEGACZY GMINA GRANOWOM 20-2900:57:08
#26 26166Stefaniak MieczysławRybnikRYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMM 50-5900:57:17
#27 2730Świętek AndrzejLesznoTG Sokół Bukówiec Górny | SPINKO LesznoM 50-5900:57:23
#28 28178Kaźmierczak TomaszLesznoOrzeł DłużynaM 30-3900:57:43
#29 2920Gryczka MateuszLesznoMARATON LESZNOM 30-3900:57:57
#30 30143Kędzia BartlomiejRadomickoO.S.P RADOMICKOM 30-3900:58:01
#31 31209Graf RadomirLesznoMARATON LESZNOM 30-3900:58:04
#32 32111Nędza SebastianBoguszynDĄB BOGUSZYNM 20-2900:58:06
#33 33559Stróżyński MarcinChocianówKB "ZDYSZAAANI" ChocianówM 30-3900:58:06
#34 34122Ficner AnnaZłotoryjaOLAWS ZŁOTORYJAK 30-3900:58:26
#35 35316Nagirnjak NataliaWinnicaK 20-2900:58:37
#36 36203Lipowy DawidBukówiec GórnyTG Sokół Bukówiec Górny i drużyna szpikuM 20-2900:58:46
#37 37659Lehoakova NataliyaK 30-3900:59:14
#38 38142Brandenburg JózefDopiewoSiM DopiewoM 60-6900:59:19
#39 3978Musielak PatrykLesznoMARATON LESZNOM 30-3900:59:27
#40 40273Kaczor MichałRadomierzM 20-2900:59:28
#41 41568Paliga PawełGłogówManiac PoznańM 40-4900:59:38
#42 42597Janiszewski WiktorMiliczRunning Team MiliczM 40-4900:59:38
#43 43400Walkowiak RobertModłaTeam MTB ParkietexM 30-3900:59:49
#44 44253Garbarek WiesławJarocinTKKF TRUCHT JAROCINM 60-6900:59:49
#45 45401Organiściak PiotrRogalinekM 50-5900:59:55
#46 46449Kolasa FilipLesznoMaraton LesznoM 30-3900:59:56
#47 47125Pakuła PawełNiechlówJW 3444 GŁOGÓWM 30-3901:00:19
#48 48311Dąbkowski KrzysztofWłoszakowice35 PLUSM 40-4901:00:25
#49 49433Karwacki MaciejKamienna GóraKamiennogórska Grupa BiegowaM 20-2901:00:40
#50 50113Bieniek KrzysztofKąkolewoM 40-4901:00:42
#51 51150Michalski MarianBruszczewoniezrzeszonyM 50-5901:00:46
#52 5296Kapitańczyk MarianPoznańMALTA-POZNAŃM 60-6901:00:55
#53 53284Zajdel BartoszPrzybyszewoM 20-2901:01:00
#54 54373Chamielec BogusławLubinStart ScinawaM 40-4901:01:15
#55 554Gadziński MarekWrocławWKB PIAST WROCŁAWM 50-5901:01:22
#56 56366Kuczyński RafałLubinLUBIŃSKIE CHARAKTERYM 30-3901:01:29
#57 57598Komorowski ArkadiuszTrzebnicaM 20-2901:01:42
#58 58345Muszyński KarolKrzemieniewoM 30-3901:02:32
#59 59436Golak AgnieszkaWyrzekaDrużyna SzpikuK 30-3901:02:37
#60 60114Rozwalka MarcinGronówkoM 30-3901:03:01
#61 61249Bajstok PawełCzempinKościanskie Towarzystwo PływackieM 40-4901:03:04
#62 62160Jesion IreneuszLubinBIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTAM 40-4901:03:06
#63 63487Małek KrzysztofWołówWolow BiegaM 40-4901:03:09
#64 64658Zając TomaszWijewoM 20-2901:03:13
#65 65156Zajdel SebastianPrzybyszewoM 20-2901:03:18
#66 66353Prozorowski WiesławLesznoMaraton LesznoM 40-4901:03:19
#67 6744Harendarz ZbigniewOboraBIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTAM 40-4901:03:22
#68 6859Dłubała MarekSzklary GórneBIEGAJACA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTAM 30-3901:03:22
#69 69427Śmieiński FilipSzklary GórneBiegająca Kasta Miedziowego MiastaM 30-3901:03:22
#70 70218Wilk CzesławWęgrówPro Run WROCŁAWM 50-5901:03:25
#71 71138Pietrzak PatrykRydzynaM 30-3901:03:29
#72 72370Wasiek ŁukaszGranowoDrużyna SzpikuM 30-3901:03:29
#73 73251Czecholiński PiotrLesznoK&P TEAMM 40-4901:03:43
#74 74279Para PrzemysławLesznoPARI TEAMM 30-3901:03:46
#75 75195Stachowski JanLesznoSpinko LesznoM 40-4901:03:51
#76 762Lis MichałDłużynaAROMAT-VERTEXM 30-3901:03:52
#77 77220Szymanowski ŁukaszWłoszakowiceŁDOM 30-3901:03:55
#78 78543Witaszak MarcinObornikiTG Sokół ObornikiM 30-3901:04:00
#79 79314Pawłowski TomekWłoszakowiceSokół WłoszakowiceM 20-2901:04:02
#80 80538Grobelny DawidOsiecznaGratGratulaM 30-3901:04:04
#81 81406Sulima GrzegorzStrzegomStrzegomska DwunastkaM 40-4901:04:07
#82 82652Wojciechowski ZbigniewBrennoM 30-3901:04:13
#83 83641Jojte MikołajKrzycko WielkieM 20-2901:04:13
#84 84503Twaróg ZbigniewStrzegomStrzegomska DwunastkaM 60-6901:04:21
#85 8585Błachowiak MariuszLesznoMARATON LESZNOM 40-4901:04:24
#86 86297Sadowski GrzegorzLubinM 50-5901:04:27
#87 87502Bernatek MarcinStrzegomStrzegomska DwunastkaM 30-3901:04:29
#88 88298Marcinek MichałBukówiec GórnyDrużyna SzpikuM 40-4901:04:32
#89 8962Kuliński BogdanGłogówDRUŻYNA SZPIKU KGHMM 50-5901:04:37
#90 90148Świtoń MarianBukownicaT G SOKÓŁ BUKONICAM 50-5901:04:40
#91 91421Kurpisz AdrianNiechłódLKS Błękitni NiechłódM 30-3901:04:45
#92 9265Nędza ŁukaszŚwięciechowaM 30-3901:04:46
#93 93580Rosa MaciejWłoszakowiceSokół WłoszakowiceM 20-2901:04:46
#94 9466Majewski MaciejPoznańTEAM ASA -BIEGIEM PO ZDROWIEM 40-4901:04:47
#95 95446Chruszcz MagdalenaWrocławTeam MatahonWroclawK 20-2901:04:49
#96 96365Nowacka MarlenaPiaskimaraton lesznoK 30-3901:04:52
#97 97376Marchewka KarolKościanCSWLąd PoznańM 30-3901:05:03
#98 98103Matuszczyk MarekRybnikRYBNICKA GRUPA BIEGOWAM 30-3901:05:07
#99 99557Nolbrzyk AdrianOsiecznaGreat GratulaM 30-3901:05:13
#100 10061Leszkiewicz PiotrGłogówZG RUDNAM 20-2901:05:16

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności