Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Skywayrun

Wyniki - 19 kwietnia 2015, Rzeszów

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Nr
Rok
Kat
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1245Jaźwiecki Stanisław1995MKB KROŚCIENKO WYŻNE (POL)100:15:10
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2754Wierdak Hubert1976MKorczyna (POL)200:15:20
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3141Dziedzic Konrad1995MKB KROŚCIENKO WYŻNE (POL)300:15:42
#4 4516Perez Arnold1993MKKS Victoria Stalowa Wola (POL)400:16:41
#5 5614Skiba Łukasz1995MResovia Rzeszów (POL)500:16:54
#6 6389Lipiec Sebastian1970M23 baza Lotnictwa Taktycznego (P600:16:57
#7 7626Soja Marek1982MPSWW Haller (POL)700:17:06
#8 8477Olbrych Bartłomiej1987Mnastopy.pl Running Team (POL)800:17:23
#9 9656Surowiec Grzegorz1982Multramaratonpodkarpacki.pl (POL)900:17:26
#10 10599Sawczyn Rafał1988MBorgWarner (POL)1000:17:33
#11 11679Szpunar Adnrzej1975MKM PSP Rzeszów (POL)1100:17:38
#12 12537Poborca Łukasz1983MUKS TIKI-TAKA KOLBUSZOWA (POL1200:17:48
#13 13284Kobylarz Piotr1986MRzeszowskie Gazele i Gepardy (PO1300:17:49
#14 14557Przybysz Rafał1970M23 baza Lotnictwa Taktycznego (P1400:17:56
#15 15388Lipa Wojciech1978MRzeszowskie Gazele i Gepardy (PO1500:18:02
#16 16311Koryl Łukasz1984MRzeszów (POL)1600:18:05
#17 17378Lasota Hubert1995Mfotelo.pl (POL)1700:18:13
#18 18519Piątek Sebastian1985MRzeszów (POL)1800:18:13
#19 19366Kusiak Bartosz1993MŁętownia (POL)1900:18:17
#20 20887Ślęczka Damian1980MDIT PRO (POL)2000:18:18
#21 21312Kosak Leszek1987MSokołów Malopolski (POL)2100:18:22
#22 22547Porada Marcin1988MJasionka (POL)2200:18:25
#23 2361Bystrek Bernard1990MKolbuszowa (POL)2300:18:25
#24 249Badlik Marcin1978MŻurawica, Straż Graniczna (POL)2400:18:27
#25 25589Ryfa Wojciech1995MWierzawice (POL)2500:18:30
#26 26182Golański Andrzej1981MBieszczadzkie Wilki (POL)2600:18:31
#27 27143Dziorek Tomasz1985MSPRINT Gorzyce (POL)2700:18:34
#28 28166Gałaszkiewicz Karol1989MIntersport (POL)2800:18:34
#29 29462Niemirowski Gabriel1982MB16A1 (POL)2900:18:35
#30 30383Łeptuch Tomasz1980MSKB STALOWA WOLA (POL)3000:18:37
#31 3162Bżdżoła Artur1985MABAK Dream Team (POL)3100:18:38
#32 32144Dziuk Łukasz1987MSietesz (POL)3200:18:42
#33 33520Piczak Rafał1982MIwierzyce (POL)3300:18:46
#34 34564Pyrek Bartłomiej1986MIDEO.PL (POL)3400:18:48
#35 35469Nowak Jakub1990MHarpiTeam (POL)3500:18:51
#36 36855Kustra Mateusz1992MFC Jasionka (POL)3600:18:51
#37 37169Garbaczewski Dariusz1971MMrowla (POL)3700:18:52
#38 38481Opiela Jacek1981MMunina (POL)3800:18:52
#39 39362Kunysz Paweł1987MRzeszów (POL)3900:18:56
#40 40785Wyszyński Marcin1983MRzeszów (POL)4000:18:57
#41 41721Urban Tomasz1982MKolbuszowa (POL)4100:18:58
#42 4237Błażejewski Łukasz1990MDrinkAir (POL)4200:19:00
#43 43159Fragomeno Alessandro1992MNie zapomnij: Wdech i Wydech (P4300:19:00
#44 44593Rzepka Krzysztof1976MPrzemyski Klub Biegacza (POL)4400:19:01
#45 45172Gawle Wojtek1992MDębica (POL)4500:19:03
#46 46343Król Zbigniew1987MWataha Czerwonego Kapturka (PO4600:19:04
#47 47536Płudowski Jan1996MRzeszów (POL)4700:19:05
#48 48740Wenne Damian1991MRzeszów (POL)4800:19:06
#49 49280Kmiotek Adam1989MSielec (POL)4900:19:08
#50 50428Mazur Piotr1974MRzeszów (POL)5000:19:10
#51 51160Franczyk Wiesław1980MRopczyce - Jak nie MY to kto? (POL5100:19:11
#52 5242Bogusz Marcin1986MRzeszów (POL)5200:19:12
#53 53122Dołęga Konrad1996MRakszawa (POL)5300:19:13
#54 5482Chudzik Karol1990MJarosław (POL)5400:19:17
#55 55530Pisarek Tomasz1998MRzeszów (POL)5500:19:20
#56 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !56333Kozioł Weronika1994KKKB MOSiR Krosno (POL)100:19:21
#57 57663Szalacha Tomasz1984MBoguchwała (POL)5600:19:22
#58 58199Gut Jacek1991MOSP Hucisko (POL)5700:19:22
#59 59566Pyrzak Jacek1980MJarosław (POL)5800:19:25
#60 60138Dukaczewski Krzysztof1994MNisko (POL)5900:19:26
#61 61871Pastuła Łukasz1983MKolbuszowa (POL)6000:19:27
#62 62258Kapusta Tomasz1989MPrzeworsk (POL)6100:19:28
#63 63875Rojek Józef1967MRopczyce (POL)6200:19:31
#64 64563Puzio Sebastian1989MWSzW Rzeszów (POL)6300:19:34
#65 65309Kornak Łukasz1986MJasionka (POL)6400:19:35
#66 66539Podgórski Maciej1989MPrzemyski Klub Biegacza (POL)6500:19:39
#67 67197Gurdak Łukasz1983MNowa Dęba (POL)6600:19:42
#68 6822Bartyński Zdzisław1967MKolbuszowa (POL)6700:19:45
#69 69892Wiśniewski Bartosz1992MTKONW (POL)6800:19:47
#70 70211Hadro Sławomir1987MZAMEK DUBIECKO - RUNNING TEA6900:19:47
#71 71521Piecuch Michał1989M34WOG (POL)7000:19:51
#72 72500Pańczak Rafał1985MRzeszów (POL)7100:19:51
#73 7318Baran Krystian1983MIDEO.PL (POL)7200:19:55
#74 74274Kielar Marcin1990MIDEO.PL (POL)7300:19:56
#75 7592Cieśliński Mariusz1969MPrzeworsk (POL)7400:19:57
#76 76198Gurgacz Dominik1993MKomurczakRUN (POL)7500:19:58
#77 77357Kudła Krzysztof1987MZarzecze (POL)7600:19:58
#78 78565Pyrkosz Damian1971MG.B.U.R. (POL)7700:20:02
#79 79372Kwarta Tomasz1985MPort Lotniczy Rzeszów - Jasionka (7800:20:02
#80 80273Kiedrowski Rafał1980MRzeszów (POL)7900:20:03
#81 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !81203Gwizdak Justyna1984KWater Team (POL)200:20:04
#82 82368Kuźma Tomasz1989MRzeszów (POL)8000:20:05
#83 83604Sikora Jacek1972MWater Team (POL)8100:20:05
#84 84223Iskra Kamil1990MRzeszów (POL)8200:20:11
#85 85133Drozd Sławomir1981MRopczyce - Jak nie MY to kto? (POL8300:20:14
#86 86489Ostrowski Marek1994MStalowa Wola (POL)8400:20:14
#87 87277Kiselev Alexander1988M(RUS)8500:20:16
#88 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 88899Zięba Ewa1994KBratkowice (POL)300:20:19
#89 89468Nosek Bartosz1982MRzeszów (POL)8600:20:19
#90 90385Leśniak Tomasz1981MPedro Pelikan Morfus XVII (POL)8700:20:20
#91 9147Borys Andrzej1978MWOP (POL)8800:20:28
#92 92951Kubas Michał1978MBiegunka Team (POL)8900:20:30
#93 93732Waloszek Marcin1984MPaszczyna (POL)9000:20:31
#94 943Adamski Michał1985MWOP (POL)9100:20:31
#95 95534Piwowar Katarzyna1990KRzeszów (POL)400:20:31
#96 96215Hołownia Tomasz1995MPędzące susły (POL)9200:20:31
#97 9790Ciesnowski Daniel1990MBiałystok Pędziwiatr (POL)9300:20:32
#98 98560Puc Grzegorz1980MRzeszów (POL)9400:20:32
#99 99572Rębisz Dawid1991MNowa Dęba (POL)9500:20:32
#100 100623Sobino Eugeniusz1963MSKB STALOWA WOLA (POL)9600:20:32

Google Play

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności