Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

XVII Półmaraton Ostrzeszowski

Wyniki - 19 kwietnia 2015, Ostrzeszów

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
M
K
Kat
-
-
-
#1 151245Ada SzajdakK1989SZAMOTUŁYPOLSKABUKOWSKI KLUB BIEGACZA01:54:2001:10:0401:49:38-18K20/9
#2 27103Adam KurzejaM1975OSTRÓW WLKP.POLSKAKS MARATON OSTRÓW WLKP.01:30:3000:55:3101:26:3922-M40/7
#3 126117Adam MalcherM1968BARANÓWPOLSKA01:49:4601:09:1301:45:03108-M40/27
#4 73179Adam SynowiecM1972ŻMIGRÓDPOLSKAKB SUKCES ŻMIGRÓD01:41:0262-M40/20
#5 2817Adrian BudkiewiczM1979POZNAŃPOLSKANIGHT RUNNERS01:31:5000:56:3601:27:5023-M30/8
#6 503Agata AkuszewskaK1965PUSZCZYKOWOPOLSKA01:36:5701:00:0301:32:45-9K50/1
#7 184220Agnieszka PołomskaK1975OSTRZESZÓWPOLSKAOSTRZESZÓW AKTYWNY02:02:4101:15:2101:57:23-25K40/5
#8 19977Aleksander KieszekM1974POLSKA02:07:5001:17:3902:02:08167-M40/44
#9 117107Aleksander LepkaM1982WROCŁAWPOLSKA01:48:5401:09:2001:44:52102-M30/41
#10 18760Aleksandra Hoc-BrzozowskaK1980WROCŁAWPOLSKACETRUMFIZJO.PL02:03:2101:17:3601:58:28-26K30/10
#11 124177Aleksandra SuszczyńskaK1990WROCŁAWPOLSKASPEEDY TEAM01:49:3401:08:1901:45:14-16K20/7
#12 20632Alicja DylawerskaK1983SZRENIAWAPOLSKA02:17:2901:24:4902:11:30-34K30/15
#13 88236Andrzej HryszkiewiczM1987POZNAŃPOLSKA01:44:1101:04:4401:39:4477-M20/18
#14 17994Andrzej KruszyńskiM1959BEŁCHATÓWPOLSKA02:00:4701:14:5701:55:45155-M50/19
#15 97188Andrzej TelickiM1982POZNAŃPOLSKANIGHT RUNNERS01:45:1901:05:2101:40:5684-M30/35
#16 10556Anna HazubskaK1991OSTRZESZÓWPOLSKAAKTYWNY OSTRZESZÓW01:46:5601:06:0301:42:25-13K20/5
#17 209147Anna PiecykK1991OSTRZESZÓWPOLSKA02:21:2901:23:3802:15:04-36K20/12
#18 125173Anna SołygaK1993OSTRZESZÓWPOLSKA01:49:3501:07:4001:45:01-17K20/8
#19 14789Antoni KotM1993PLESZEWPOLSKATEAM PLESZEW01:53:5601:13:0501:49:17129-M20/31
#20 38225Antoni StankiewiczM1958SOBÓTKAPOLSKAKB SOBÓTKA01:35:1600:59:0001:31:1732-M50/4
#21 11455Arek HamnyM1981POZNAŃPOLSKANIGHT RUNNERS01:48:0001:05:5401:43:4999-M30/39
#22 40201Artur WiśniewskiM1975POZNAŃPOLSKAINTRO01:35:4200:57:5501:31:2334-M40/13
#23 1173Bartosz KarkoszkaM1980OSTRZESZÓWPOLSKAAKTYWNY OSTRZESZÓW01:24:0900:52:3501:20:4011-M30/5
#24 130122Boguslaw MatysikM1995OSTRZESZÓWPOLSKA01:51:1601:08:4401:46:16112-M20/27
#25 79119Błażej MarcjanikM1979OSTRÓW WLKPPOLSKA01:42:2101:02:2301:38:0068-M30/26
#26 142124Cezary MączkaM1964WARSZAWAPOLSKA01:52:5901:10:1701:48:28124-M50/14
#27 91105Dagmara LaszczkowskaK1988POZNAŃPOLSKANIGHT RUNNERS01:44:5501:04:4501:40:48-11K20/3
#28 16234Danuta PiskorowskaK1980WROCŁAWPOLSKALUKS ŻÓRAWINA01:27:2900:54:2501:23:55-4K30/3
#29 136116Dariusz MadejM1974WROCŁAWPOLSKAWKB PIAST WROCŁAW01:52:0401:12:1701:48:06118-M40/29
#30 93121Dariusz MatysekM1976WROCŁAWPOLSKAKB SOBÓTKA01:45:0401:00:5501:39:4781-M30/34
#31 175219Dariusz ŚwitońM1980ROGASZYCEPOLSKA01:59:0301:11:3701:54:12153-M30/58
#32 122194Dariusz WalczakM1972POZNAŃPOLSKATRUST01:49:2301:07:3901:44:53106-M40/26
#33 512Dawid AdamusiakM1982KIEŁCZÓWPOLSKA01:37:0201:32:4742-M30/15
#34 5863Dawid JakubczakM1991POTAŚNIAPOLSKAAKTYWNY OSTRZESZÓW01:38:5201:00:4701:34:3148-M20/10
#35 52182Dawid SzczepańskiM1989DOBRZYCAPOLSKA01:37:0701:00:4801:33:0443-M20/9
#36 16726Edyta Domazer-RosaK1984SWARZĘDZPOLSKA01:57:4301:12:2801:52:32-21K30/8
#37 42156Eliza PtaszyńskaK1980POZNAŃPOLSKA01:36:1901:00:1001:32:30-7K30/5
#38 18336Elżbieta FranczakK1975OSTRZESZÓWPOLSKAAKTYWNY OSTRZESZÓW02:02:4101:15:2101:57:23-24K40/4
#39 20366Emilia JasinowskaK1952MIĘDZYCHÓDPOLSKAGIMNAZJUM NR 2 W MIĘDZYCHODZIE02:13:4701:18:1402:06:54-32K60/1
#40 191123Ewa MazurczakK1977WROCŁAWPOLSKATEAM ASA BIEGIEM PO ZDROWIE02:04:5001:15:2001:59:27-28K30/11
#41 57140Ewa PachurkaK1991NOSKÓWPOLSKA01:38:2001:00:4601:34:06-10K20/2
#42 1026Grzegorz BandurM1988GORZÓW WLKP.POLSKAKB MANIAC POZNAŃ01:46:4801:04:4601:41:4789-M20/20
#43 6650Grzegorz GrzywnaM1992OLESNOPOLSKAWKB META LUBLINIEC01:40:2101:02:4901:36:2256-M20/14
#44 123109Grzegorz LewandowskiM1976SZYDŁOWOPOLSKA01:49:2801:04:2601:44:25107-M30/43
#45 41139Grzegorz PacharzyńskiM1969SKÓRZEWOPOLSKAKS STOMIL POZNAŃ01:35:5800:59:2801:31:5435-M40/14
#46 210159Grzegorz PytaM1960GRODZISK WLKP.POLSKANIEZRZESZONY02:25:2001:21:3402:16:42173-M50/24
#47 77212Henryk ZałęskiM1945HANIUZALE@WP.PLPOLSKAKB SOBÓTKA01:42:0001:02:3201:37:3366-M70/1
#48 17212Hieronim BorowiczM1986WROCŁAWPOLSKAVET RUNNERS UPWR01:58:4101:11:5101:53:38150-M20/34
#49 143230Ifugen PylypchukM1987LUCKUKRAINAMK LUCESK01:53:2601:08:1201:48:03125-M20/29
#50 207208Irena WysoczańskaK1968KOŚCIANPOLSKA02:18:2401:24:4802:12:08-35K40/6
#51 156104Ireneusz KuziaM1966KOŹMIN WLKPPOLSKA01:54:5601:12:3801:49:44137-M40/34
#52 176221Iwona PociechK1969KORYTÓWPOLSKA01:59:1001:12:4201:53:57-22K40/3
#53 205185Izabella SzwarczyńskaK1979POZNAŃPOLSKA02:15:0301:23:1602:09:21-33K30/14
#54 19229Jacek DrzazgaM1971OSTRZESZÓWPOLSKA02:05:1201:17:2501:59:50163-M40/42
#55 8033Jacek ElminowskiM1976WĄGROWIECPOLSKA01:42:3601:04:5201:38:4169-M30/27
#56 6461Jacek HołubowiczM1988POZNAŃPOLSKACYBINA TEAM01:39:4001:01:5601:35:2954-M20/13
#57 19576Jacek KazmierczakM1970LESZNOPOLSKA02:06:1801:17:2702:00:45164-M40/43
#58 21278Jacek KlimekM1979BATOROWOPOLSKA02:25:5501:28:3802:19:28174-M30/64
#59 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3172Jacek SobasM1985KĘDZIERZYN-KOŹLEPOLSKA01:12:5500:45:1701:09:543-M30/2
#60 140183Jacek SzczotM1967KĘPNOPOLSKA01:52:4901:11:3901:48:05122-M40/31
#61 44213Jacek ZapotocznyM1979WROCŁAWPOLSKANOKIA01:36:2100:59:4501:32:1737-M30/12
#62 85137Jack OrrM1988WARSZAWAPOLSKA01:43:3001:05:3501:39:2574-M20/17
#63 213174Jadwiga StagrowskaK1954LEWIN BRZESKIPOLSKA02:40:1801:30:1702:30:42-38K60/2
#64 1135Jagoda BambrowiczK1990JAROCINPOLSKA01:47:4801:04:4901:42:52-14K20/6
#65 6128Jakub StefankiewiczM1989ZGIERZPOLSKASTRZELCY KANIOWSCY01:39:0701:02:1901:34:5851-M20/12
#66 5693Jarosław KrukM1980MALERZÓWPOLSKAGLADIATORZY01:38:1001:01:3601:34:1947-M30/17
#67 2396Jarosław KrzyżostanekM1973SOKOLNIKIPOLSKA01:29:2700:55:2801:25:4818-M40/6
#68 36115Jarosław MadajczakM1973TRZCIANKAPOLSKA01:34:1200:57:5601:30:0630-M40/11
#69 13845Józef GrędaM1946SYCÓWPOLSKAKP LUPUS SYCÓW01:52:2101:08:4401:47:25120-M60/1
#70 158241Julia MarciniakK1984POZNAŃPOLSKANIGHT RUNNERS01:55:0601:10:1101:49:37-19K30/7
#71 10931Kamil DwornickiM1984WROCŁAWPOLSKA10BLOG01:47:3401:05:5201:43:0495-M30/37
#72 539Karol FrelikM1992MSZCZONÓWPOLSKALKS OSUCHÓW01:14:2500:45:1701:10:575-M20/3
#73 478Katarzyna Besz-MalinowskaK1973POZNAŃPOLSKA01:36:4800:59:1801:32:29-8K40/2
#74 34144Katarzyna PastwaK1985POZNAŃPOLSKAPOZNANBIEGA.PL01:33:3900:57:5501:29:22-6K30/4
#75 54112Kazimierz ŁokietkoM1962WABIENICEPOLSKAPRO RUN WROCŁAW01:37:5801:00:2601:33:5145-M50/5
#76 96167Klaudia SieczkarekK1992SŁUPCAPOLSKANIGHT RUNNERS01:45:1801:05:1701:40:56-12K20/4
#77 118206Klaudia WróblewskaK1982MOSINAPOLSKA01:48:5801:07:2701:44:22-15K30/6
#78 12016Krystek BubulaM1993STRZELINPOLSKADZIK TEAM01:49:1501:06:5201:44:34104-M20/25
#79 19840Krystyna GadzińskaK1964WROCŁAWPOLSKAWKB PIAST WROCŁAW02:07:3401:17:3702:02:05-31K50/2
#80 9511Krzysztof BoczulaM1962BIELAWAPOLSKAWKB PIAST WROCLAW01:45:1401:04:5401:40:4183-M50/9
#81 9891Krzysztof KraśniewskiM1965ŻMIGRÓDPOLSKAKB SUKCES ŻMIGRÓD01:45:5001:05:5201:41:2285-M50/10
#82 48111Krzysztof LubczyńskiM1975SYCÓWPOLSKA01:36:5201:01:0401:33:0440-M40/15
#83 150114Krzysztof MachajM1990OSTRZESZÓWPOLSKAAKTYWNY OSTRZESZÓW01:54:1501:12:3501:49:42132-M20/32
#84 84129Krzysztof MorekM1978KĘPNOPOLSKAK.S. LENIWIEC01:43:2801:03:0801:38:5873-M30/29
#85 129130Krzysztof MorysonM1982POZNAŃPOLSKA01:51:1301:08:4301:46:16111-M30/46
#86 190131Krzysztof MoskwaM1957LESZNOPOLSKATAK SE POMYKAM !02:03:2801:15:3101:57:58162-M50/21
#87 6141Krzysztof PachutaM1982OPOLSKAEPOLSKAOPOLSKAE01:18:5200:48:3701:15:236-M30/3
#88 200184Krzysztof SzperaM1952OSTROW WLKPPOLSKA02:11:0401:17:2002:04:53168-M60/5
#89 214196Krzysztof WalczakM1977POZNAŃPOLSKANIGHT RUNNERS01:12:37--
#90 78113Leszek ŁukasikM1959OŁAWAPOLSKA01:42:1601:03:0201:37:5267-M50/7
#91 14646Maciej GrobysM1993PLESZEWPOLSKATEAM PLESZEW01:53:5401:13:0501:49:16128-M20/30
#92 17452Maciej GuzendaM1979OSTRZESZÓWPOLSKANIEZRZESZONY01:58:5801:10:2401:53:18152-M30/57
#93 20265Maciej JakubowskiM1984SZRENIAWAPOLSKA02:11:4001:20:5602:06:05170-M30/63
#94 6372Maciej Jan KarasińskiM1979POLSKA01:39:3501:01:5701:35:3253-M30/20
#95 12775Maciej KarolewskiM1983ZDUNYPOLSKA01:51:1001:08:4501:46:18109-M30/44
#96 15145Maciej PecynaM1994KLUCZBORKPOLSKAKLUCZBORSKA GRUPA BIEGOWA01:27:0100:53:5401:22:1412-M20/4
#97 45238Maciek TomaszczakM1988SOBÓTKAPOLSKAKS SOBÓTKA01:36:2201:00:0901:32:3038-M20/8
#98 18615Marcin BrzozowskiM1976WROCŁAWPOLSKACETRUMFIZJO.PL02:03:2101:17:3601:58:28160-M30/60
#99 10848Marcin GrzesiakM1987OSTRZESZÓWPOLSKA01:47:3201:07:2201:43:1794-M20/22
#100 14449Marcin GrzywaczM1979OLEŚNICAPOLSKA01:53:2601:11:2001:48:50126-M30/49

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności