Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

XVII Półmaraton Ostrzeszowski

Wyniki - 19 kwietnia 2015, Ostrzeszów

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
M
K
Kat
-
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !12231Vita PoteriukK1982RIVNEUKRAINA01:24:1700:52:1801:20:52-1K30/1
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !13227Oleksandra OliinykK1993MIKOLAIVUKRAINA01:24:2700:52:1801:20:53-2K20/1
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 14233Swietlana OlijnykK1985UKRAINAICE MAT TEAM01:24:3600:52:1801:20:55-3K30/2
#4 16234Danuta PiskorowskaK1980WROCŁAWPOLSKALUKS ŻÓRAWINA01:27:2900:54:2501:23:55-4K30/3
#5 22228Natalia YakimovichK1968LUCKPOLSKA01:29:2100:54:1601:25:17-5K40/1
#6 34144Katarzyna PastwaK1985POZNAŃPOLSKAPOZNANBIEGA.PL01:33:3900:57:5501:29:22-6K30/4
#7 42156Eliza PtaszyńskaK1980POZNAŃPOLSKA01:36:1901:00:1001:32:30-7K30/5
#8 478Katarzyna Besz-MalinowskaK1973POZNAŃPOLSKA01:36:4800:59:1801:32:29-8K40/2
#9 503Agata AkuszewskaK1965PUSZCZYKOWOPOLSKA01:36:5701:00:0301:32:45-9K50/1
#10 57140Ewa PachurkaK1991NOSKÓWPOLSKA01:38:2001:00:4601:34:06-10K20/2
#11 91105Dagmara LaszczkowskaK1988POZNAŃPOLSKANIGHT RUNNERS01:44:5501:04:4501:40:48-11K20/3
#12 96167Klaudia SieczkarekK1992SŁUPCAPOLSKANIGHT RUNNERS01:45:1801:05:1701:40:56-12K20/4
#13 10556Anna HazubskaK1991OSTRZESZÓWPOLSKAAKTYWNY OSTRZESZÓW01:46:5601:06:0301:42:25-13K20/5
#14 1135Jagoda BambrowiczK1990JAROCINPOLSKA01:47:4801:04:4901:42:52-14K20/6
#15 118206Klaudia WróblewskaK1982MOSINAPOLSKA01:48:5801:07:2701:44:22-15K30/6
#16 124177Aleksandra SuszczyńskaK1990WROCŁAWPOLSKASPEEDY TEAM01:49:3401:08:1901:45:14-16K20/7
#17 125173Anna SołygaK1993OSTRZESZÓWPOLSKA01:49:3501:07:4001:45:01-17K20/8
#18 151245Ada SzajdakK1989SZAMOTUŁYPOLSKABUKOWSKI KLUB BIEGACZA01:54:2001:10:0401:49:38-18K20/9
#19 158241Julia MarciniakK1984POZNAŃPOLSKANIGHT RUNNERS01:55:0601:10:1101:49:37-19K30/7
#20 16453Małgorzata HaladynK1988OSTRZESZÓWPOLSKAWWW.REACTIVE-FIZJO.PL01:57:0601:10:1501:52:19-20K20/10
#21 16726Edyta Domazer-RosaK1984SWARZĘDZPOLSKA01:57:4301:12:2801:52:32-21K30/8
#22 176221Iwona PociechK1969KORYTÓWPOLSKA01:59:1001:12:4201:53:57-22K40/3
#23 177205Marzena WróbelK1980PSZCZEWPOLSKA01:59:2201:13:2901:54:15-23K30/9
#24 18336Elżbieta FranczakK1975OSTRZESZÓWPOLSKAAKTYWNY OSTRZESZÓW02:02:4101:15:2101:57:23-24K40/4
#25 184220Agnieszka PołomskaK1975OSTRZESZÓWPOLSKAOSTRZESZÓW AKTYWNY02:02:4101:15:2101:57:23-25K40/5
#26 18760Aleksandra Hoc-BrzozowskaK1980WROCŁAWPOLSKACETRUMFIZJO.PL02:03:2101:17:3601:58:28-26K30/10
#27 1891Martyna AdamskaK1986KRAKÓWPOLSKA02:03:2401:15:3201:57:58-27K20/11
#28 191123Ewa MazurczakK1977WROCŁAWPOLSKATEAM ASA BIEGIEM PO ZDROWIE02:04:5001:15:2001:59:27-28K30/11
#29 1934Monika BajstokK1978KOŚCIANPOLSKA02:06:1501:17:2602:00:30-29K30/12
#30 194189Małgorzata TerczewskaK1978KOŚCIANPOLSKA02:06:1501:17:2602:00:30-30K30/13
#31 19840Krystyna GadzińskaK1964WROCŁAWPOLSKAWKB PIAST WROCŁAW02:07:3401:17:3702:02:05-31K50/2
#32 20366Emilia JasinowskaK1952MIĘDZYCHÓDPOLSKAGIMNAZJUM NR 2 W MIĘDZYCHODZIE02:13:4701:18:1402:06:54-32K60/1
#33 205185Izabella SzwarczyńskaK1979POZNAŃPOLSKA02:15:0301:23:1602:09:21-33K30/14
#34 20632Alicja DylawerskaK1983SZRENIAWAPOLSKA02:17:2901:24:4902:11:30-34K30/15
#35 207208Irena WysoczańskaK1968KOŚCIANPOLSKA02:18:2401:24:4802:12:08-35K40/6
#36 209147Anna PiecykK1991OSTRZESZÓWPOLSKA02:21:2901:23:3802:15:04-36K20/12
#37 21179Sylwia KlimekK1979BATOROWOPOLSKA02:25:5501:28:3802:19:29-37K30/16
#38 213174Jadwiga StagrowskaK1954LEWIN BRZESKIPOLSKA02:40:1801:30:1702:30:42-38K60/2
#39 15382Robert KolebukM1972WROCŁAWPOLSKA01:54:2701:09:2001:49:20134-M40/32
#40 154133Mateusz MrugalskiM1985OSTRZESZÓWPOLSKA01:54:3601:06:5401:48:28135-M30/50
#41 155169Piotr SikoraM1974SUCHY LASPOLSKA01:54:4901:13:5201:50:51136-M40/33
#42 156104Ireneusz KuziaM1966KOŹMIN WLKPPOLSKA01:54:5601:12:3801:49:44137-M40/34
#43 157154Marcin PoprawaM1979OSTRZESZÓWPOLSKAAKTYWNY OSTRZESZÓW01:54:5801:09:5101:49:48138-M30/51
#44 15957Szymon HeintzeM1977OSTRÓW WLKP.POLSKA01:55:1601:11:2901:50:21139-M30/52
#45 16030Wojciech DudkiewiczM1989BUKPOLSKABUKOWSKI KLUB BIEGACZA01:56:3501:10:0401:51:05140-M20/33
#46 161128Roman ModrzejewskiM1967GRABÓW NAD PROSNĄPOLSKAKINGS OF METAL01:56:3801:15:1801:51:42141-M40/35
#47 16243Mateusz GierakM1983KĘPNOPOLSKA01:56:4701:10:3101:51:32142-M30/53
#48 16342Piotr GalewskiM1969WROCŁAWPOLSKA01:56:5901:11:2501:51:52143-M40/36
#49 16571Przemysław KanteckiM1974OSTRZESZÓWPOLSKA01:57:3501:12:0501:52:46144-M40/37
#50 166204Robert WolińskiM1976OLSZYNAPOLSKA01:57:3601:12:0501:52:46145-M30/54
#51 16885Robert KonarskiM1982KROTOSZYNPOLSKA01:58:1401:11:1801:53:31146-M30/55
#52 169193Radosław UrbańskiM1973POZNAŃPOLSKASTOCKMEIER CHEMIA TEAM01:58:1801:13:5201:53:05147-M40/38
#53 17058Tomasz HildebrandtM1982KOŚCIANPOLSKAKB HILDAS KOŚCIAN01:58:2301:15:2001:53:45148-M30/56
#54 171106Wiesław LehnhardtM1970POZNAŃPOLSKA-01:58:3301:10:3501:52:53149-M40/39
#55 17212Hieronim BorowiczM1986WROCŁAWPOLSKAVET RUNNERS UPWR01:58:4101:11:5101:53:38150-M20/34
#56 17362Paweł HyłkaM1975OLSZYNAPOLSKA01:58:5701:12:0601:53:32151-M40/40
#57 17452Maciej GuzendaM1979OSTRZESZÓWPOLSKANIEZRZESZONY01:58:5801:10:2401:53:18152-M30/57
#58 175219Dariusz ŚwitońM1980ROGASZYCEPOLSKA01:59:0301:11:3701:54:12153-M30/58
#59 178217Marian ZdanowskiM1956POZNAŃPOLSKA02:00:4601:15:2301:56:00154-M50/18
#60 17994Andrzej KruszyńskiM1959BEŁCHATÓWPOLSKA02:00:4701:14:5701:55:45155-M50/19
#61 18013Robert BroniarzM1972POZNAŃPOLSKA02:00:5101:13:3901:56:10156-M40/41
#62 181134Wacaw Mucha-KruczyńskiM1953OSTRZESZÓWPOLSKALKS "ORKAN"02:01:0601:15:3401:56:14157-M60/4
#63 182210Sato YoshiharuM1960HIRATSUKA SHIJAPONIAAMADA02:01:3101:10:5801:55:24158-M50/20
#64 185199Piotr WiązM1984POZNAŃPOLSKA02:02:4601:12:1701:57:04159-M30/59
#65 18615Marcin BrzozowskiM1976WROCŁAWPOLSKACETRUMFIZJO.PL02:03:2101:17:3601:58:28160-M30/60
#66 188161Tadeusz ReimusM1978KRAKÓWPOLSKA02:03:2301:15:3201:58:02161-M30/61
#67 190131Krzysztof MoskwaM1957LESZNOPOLSKATAK SE POMYKAM !02:03:2801:15:3101:57:58162-M50/21
#68 19229Jacek DrzazgaM1971OSTRZESZÓWPOLSKA02:05:1201:17:2501:59:50163-M40/42
#69 19576Jacek KazmierczakM1970LESZNOPOLSKA02:06:1801:17:2702:00:45164-M40/43
#70 196207Marcin WrzosekM1977WROCŁAWPOLSKAVET RUNNERS UPWR02:06:2501:13:0401:59:47165-M30/62
#71 197239Roman KuźmiczM1959PERZÓWPOLSKA02:07:0701:16:4402:01:17166-M50/22
#72 19977Aleksander KieszekM1974POLSKA02:07:5001:17:3902:02:08167-M40/44
#73 200184Krzysztof SzperaM1952OSTROW WLKPPOLSKA02:11:0401:17:2002:04:53168-M60/5
#74 20170Sławomir KałużnyM1970OSTRZESZÓWPOLSKAAKTYWNY OSTRZESZÓW02:11:1701:19:3502:05:49169-M40/45
#75 20265Maciej JakubowskiM1984SZRENIAWAPOLSKA02:11:4001:20:5602:06:05170-M30/63
#76 204171Stanisław SobalskiM1957GOSTYŃPOLSKA02:14:2301:21:5202:08:17171-M50/23
#77 208157Przemysław PucekM1972SMOLECPOLSKAWKB PIAST WROCŁAW02:18:5001:22:1702:12:24172-M40/46
#78 210159Grzegorz PytaM1960GRODZISK WLKP.POLSKANIEZRZESZONY02:25:2001:21:3402:16:42173-M50/24
#79 21278Jacek KlimekM1979BATOROWOPOLSKA02:25:5501:28:3802:19:28174-M30/64
#80 214196Krzysztof WalczakM1977POZNAŃPOLSKANIGHT RUNNERS01:12:37--
#81 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1226Sergii OkseniukM1980LUCKUKRAINA01:12:2000:44:2301:09:191-M30/1
#82 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2232Pawel OlijnykM1988CHERNIGOWUKRAINA01:12:2100:44:2301:09:192-M20/1
#83 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3172Jacek SobasM1985KĘDZIERZYN-KOŹLEPOLSKA01:12:5500:45:1701:09:543-M30/2
#84 4229Pavel SzepanenkoM1990UKRAINAKOVEL01:13:1400:45:1701:09:544-M20/2
#85 539Karol FrelikM1992MSZCZONÓWPOLSKALKS OSUCHÓW01:14:2500:45:1701:10:575-M20/3
#86 6141Krzysztof PachutaM1982OPOLSKAEPOLSKAOPOLSKAE01:18:5200:48:3701:15:236-M30/3
#87 7235Sławomir PieczurowskiM1960WROCŁAWPOLSKALUKS ŻÓRAWINA01:20:3500:49:5201:17:017-M50/1
#88 825Rafał CzarnojańczykM1975POLSKA01:22:0600:50:4601:18:338-M40/1
#89 9102Piotr KuryłoM1972PRUSKA WIELKAPOLSKA01:22:5400:52:0301:19:189-M40/2
#90 10216Robert ZborowskiM1977OSTRZESZOWPOLSKAAKTYWNY OSTRZESZÓW01:23:4800:52:3501:20:2510-M30/4
#91 1173Bartosz KarkoszkaM1980OSTRZESZÓWPOLSKAAKTYWNY OSTRZESZÓW01:24:0900:52:3501:20:4011-M30/5
#92 15145Maciej PecynaM1994KLUCZBORKPOLSKAKLUCZBORSKA GRUPA BIEGOWA01:27:0100:53:5401:22:1412-M20/4
#93 17152Marek PociechM196296-300 ŻYRARDÓWPOLSKA01:27:5600:53:5001:24:0113-M50/2
#94 18242Paweł BłażutyczM1973CIESZKÓWPOLSKA01:28:0600:54:1401:24:1214-M40/3
#95 19244Robert CzajkaM1970ZDUNYPOLSKA01:28:0600:54:1601:24:1415-M40/4
#96 2021Piotr CieszyńskiM1972POZNAŃPOLSKA01:28:2300:54:4301:24:3416-M40/5
#97 2141Marek GadzińskiM1962WROCŁAWPOLSKAWKB PIAST WROCŁAW01:28:5200:54:2801:24:5517-M50/3
#98 2396Jarosław KrzyżostanekM1973SOKOLNIKIPOLSKA01:29:2700:55:2801:25:4818-M40/6
#99 24120Nikodem MatuszewskiM1989POZNAŃPOLSKA01:29:2700:56:2001:26:0019-M20/5
#100 2583Marcin KołdykaM1980POZNAŃPOLSKAPOZNANBIEGA.PL01:29:4000:55:3001:26:0120-M30/6

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności