Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

XVII Półmaraton Ostrzeszowski

Wyniki - 19 kwietnia 2015, Ostrzeszów

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
M
K
Kat
-
-
-
#1 214196Krzysztof WalczakM1977POZNAŃPOLSKANIGHT RUNNERS01:12:37--
#2 72180Xx Xxx-OSTRZESZÓWPOLSKA01:41:0201:02:1601:36:36--
#3 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !13227Oleksandra OliinykK1993MIKOLAIVUKRAINA01:24:2700:52:1801:20:53-2K20/1
#4 16453Małgorzata HaladynK1988OSTRZESZÓWPOLSKAWWW.REACTIVE-FIZJO.PL01:57:0601:10:1501:52:19-20K20/10
#5 1891Martyna AdamskaK1986KRAKÓWPOLSKA02:03:2401:15:3201:57:58-27K20/11
#6 209147Anna PiecykK1991OSTRZESZÓWPOLSKA02:21:2901:23:3802:15:04-36K20/12
#7 57140Ewa PachurkaK1991NOSKÓWPOLSKA01:38:2001:00:4601:34:06-10K20/2
#8 91105Dagmara LaszczkowskaK1988POZNAŃPOLSKANIGHT RUNNERS01:44:5501:04:4501:40:48-11K20/3
#9 96167Klaudia SieczkarekK1992SŁUPCAPOLSKANIGHT RUNNERS01:45:1801:05:1701:40:56-12K20/4
#10 10556Anna HazubskaK1991OSTRZESZÓWPOLSKAAKTYWNY OSTRZESZÓW01:46:5601:06:0301:42:25-13K20/5
#11 1135Jagoda BambrowiczK1990JAROCINPOLSKA01:47:4801:04:4901:42:52-14K20/6
#12 124177Aleksandra SuszczyńskaK1990WROCŁAWPOLSKASPEEDY TEAM01:49:3401:08:1901:45:14-16K20/7
#13 125173Anna SołygaK1993OSTRZESZÓWPOLSKA01:49:3501:07:4001:45:01-17K20/8
#14 151245Ada SzajdakK1989SZAMOTUŁYPOLSKABUKOWSKI KLUB BIEGACZA01:54:2001:10:0401:49:38-18K20/9
#15 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !12231Vita PoteriukK1982RIVNEUKRAINA01:24:1700:52:1801:20:52-1K30/1
#16 18760Aleksandra Hoc-BrzozowskaK1980WROCŁAWPOLSKACETRUMFIZJO.PL02:03:2101:17:3601:58:28-26K30/10
#17 191123Ewa MazurczakK1977WROCŁAWPOLSKATEAM ASA BIEGIEM PO ZDROWIE02:04:5001:15:2001:59:27-28K30/11
#18 1934Monika BajstokK1978KOŚCIANPOLSKA02:06:1501:17:2602:00:30-29K30/12
#19 194189Małgorzata TerczewskaK1978KOŚCIANPOLSKA02:06:1501:17:2602:00:30-30K30/13
#20 205185Izabella SzwarczyńskaK1979POZNAŃPOLSKA02:15:0301:23:1602:09:21-33K30/14
#21 20632Alicja DylawerskaK1983SZRENIAWAPOLSKA02:17:2901:24:4902:11:30-34K30/15
#22 21179Sylwia KlimekK1979BATOROWOPOLSKA02:25:5501:28:3802:19:29-37K30/16
#23 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 14233Swietlana OlijnykK1985UKRAINAICE MAT TEAM01:24:3600:52:1801:20:55-3K30/2
#24 16234Danuta PiskorowskaK1980WROCŁAWPOLSKALUKS ŻÓRAWINA01:27:2900:54:2501:23:55-4K30/3
#25 34144Katarzyna PastwaK1985POZNAŃPOLSKAPOZNANBIEGA.PL01:33:3900:57:5501:29:22-6K30/4
#26 42156Eliza PtaszyńskaK1980POZNAŃPOLSKA01:36:1901:00:1001:32:30-7K30/5
#27 118206Klaudia WróblewskaK1982MOSINAPOLSKA01:48:5801:07:2701:44:22-15K30/6
#28 158241Julia MarciniakK1984POZNAŃPOLSKANIGHT RUNNERS01:55:0601:10:1101:49:37-19K30/7
#29 16726Edyta Domazer-RosaK1984SWARZĘDZPOLSKA01:57:4301:12:2801:52:32-21K30/8
#30 177205Marzena WróbelK1980PSZCZEWPOLSKA01:59:2201:13:2901:54:15-23K30/9
#31 22228Natalia YakimovichK1968LUCKPOLSKA01:29:2100:54:1601:25:17-5K40/1
#32 478Katarzyna Besz-MalinowskaK1973POZNAŃPOLSKA01:36:4800:59:1801:32:29-8K40/2
#33 176221Iwona PociechK1969KORYTÓWPOLSKA01:59:1001:12:4201:53:57-22K40/3
#34 18336Elżbieta FranczakK1975OSTRZESZÓWPOLSKAAKTYWNY OSTRZESZÓW02:02:4101:15:2101:57:23-24K40/4
#35 184220Agnieszka PołomskaK1975OSTRZESZÓWPOLSKAOSTRZESZÓW AKTYWNY02:02:4101:15:2101:57:23-25K40/5
#36 207208Irena WysoczańskaK1968KOŚCIANPOLSKA02:18:2401:24:4802:12:08-35K40/6
#37 503Agata AkuszewskaK1965PUSZCZYKOWOPOLSKA01:36:5701:00:0301:32:45-9K50/1
#38 19840Krystyna GadzińskaK1964WROCŁAWPOLSKAWKB PIAST WROCŁAW02:07:3401:17:3702:02:05-31K50/2
#39 20366Emilia JasinowskaK1952MIĘDZYCHÓDPOLSKAGIMNAZJUM NR 2 W MIĘDZYCHODZIE02:13:4701:18:1402:06:54-32K60/1
#40 213174Jadwiga StagrowskaK1954LEWIN BRZESKIPOLSKA02:40:1801:30:1702:30:42-38K60/2
#41 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2232Pawel OlijnykM1988CHERNIGOWUKRAINA01:12:2100:44:2301:09:192-M20/1
#42 5863Dawid JakubczakM1991POTAŚNIAPOLSKAAKTYWNY OSTRZESZÓW01:38:5201:00:4701:34:3148-M20/10
#43 6020Łukasz ChwaliszM1990BOLEWICEPOLSKAVOLKSWAGEN POZNAŃ01:39:0201:02:0301:35:0450-M20/11
#44 6128Jakub StefankiewiczM1989ZGIERZPOLSKASTRZELCY KANIOWSCY01:39:0701:02:1901:34:5851-M20/12
#45 6461Jacek HołubowiczM1988POZNAŃPOLSKACYBINA TEAM01:39:4001:01:5601:35:2954-M20/13
#46 6650Grzegorz GrzywnaM1992OLESNOPOLSKAWKB META LUBLINIEC01:40:2101:02:4901:36:2256-M20/14
#47 819Przemysław BetkaM1991OSTRZESZÓWPOLSKAAKTYWNY OSTRZESZÓW01:42:5501:02:2101:38:3770-M20/15
#48 8295Marek KrzakM1988GRĘBANINPOLSKA01:43:2501:04:3801:38:4871-M20/16
#49 85137Jack OrrM1988WARSZAWAPOLSKA01:43:3001:05:3501:39:2574-M20/17
#50 88236Andrzej HryszkiewiczM1987POZNAŃPOLSKA01:44:1101:04:4401:39:4477-M20/18
#51 92166Paweł SarnowskiM1988OSTRZESZÓWPOLSKA01:44:5601:04:0201:40:2380-M20/19
#52 4229Pavel SzepanenkoM1990UKRAINAKOVEL01:13:1400:45:1701:09:544-M20/2
#53 1026Grzegorz BandurM1988GORZÓW WLKP.POLSKAKB MANIAC POZNAŃ01:46:4801:04:4601:41:4789-M20/20
#54 107181Mateusz SzajdakM1990OSTRZESZÓWPOLSKA01:47:2701:06:2201:43:0593-M20/21
#55 10848Marcin GrzesiakM1987OSTRZESZÓWPOLSKA01:47:3201:07:2201:43:1794-M20/22
#56 110209Sławomir WysoczańskiM1993KOŚCIANPOLSKAPOLSKAITECHNIKA POZNAŃSKA01:47:3501:07:0501:43:0696-M20/23
#57 112135Piotr NoculakM1997KOBYLA GÓRAPOLSKAMELINA TEAM01:47:4501:05:5401:43:1198-M20/24
#58 12016Krystek BubulaM1993STRZELINPOLSKADZIK TEAM01:49:1501:06:5201:44:34104-M20/25
#59 121151Marcin PlutaM1995OSTRZESZÓWPOLSKA01:49:1601:08:4401:45:25105-M20/26
#60 130122Boguslaw MatysikM1995OSTRZESZÓWPOLSKA01:51:1601:08:4401:46:16112-M20/27
#61 13367Wojciech JokielM1991TRZCINICAPOLSKA01:51:2001:10:0901:47:01115-M20/28
#62 143230Ifugen PylypchukM1987LUCKUKRAINAMK LUCESK01:53:2601:08:1201:48:03125-M20/29
#63 539Karol FrelikM1992MSZCZONÓWPOLSKALKS OSUCHÓW01:14:2500:45:1701:10:575-M20/3
#64 14646Maciej GrobysM1993PLESZEWPOLSKATEAM PLESZEW01:53:5401:13:0501:49:16128-M20/30
#65 14789Antoni KotM1993PLESZEWPOLSKATEAM PLESZEW01:53:5601:13:0501:49:17129-M20/31
#66 150114Krzysztof MachajM1990OSTRZESZÓWPOLSKAAKTYWNY OSTRZESZÓW01:54:1501:12:3501:49:42132-M20/32
#67 16030Wojciech DudkiewiczM1989BUKPOLSKABUKOWSKI KLUB BIEGACZA01:56:3501:10:0401:51:05140-M20/33
#68 17212Hieronim BorowiczM1986WROCŁAWPOLSKAVET RUNNERS UPWR01:58:4101:11:5101:53:38150-M20/34
#69 15145Maciej PecynaM1994KLUCZBORKPOLSKAKLUCZBORSKA GRUPA BIEGOWA01:27:0100:53:5401:22:1412-M20/4
#70 24120Nikodem MatuszewskiM1989POZNAŃPOLSKA01:29:2700:56:2001:26:0019-M20/5
#71 33148Sławomir PiekarczykM1989OSTRZESZÓWPOLSKAUNIWERSYTET ŚLĄSKI01:33:2500:55:4601:29:0228-M20/6
#72 3987Tomasz KopczyńskiM1995JELCZ-LASKOWICEPOLSKAKB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE01:35:2300:56:2101:30:5833-M20/7
#73 45238Maciek TomaszczakM1988SOBÓTKAPOLSKAKS SOBÓTKA01:36:2201:00:0901:32:3038-M20/8
#74 52182Dawid SzczepańskiM1989DOBRZYCAPOLSKA01:37:0701:00:4801:33:0443-M20/9
#75 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1226Sergii OkseniukM1980LUCKUKRAINA01:12:2000:44:2301:09:191-M30/1
#76 30203Mariusz WojtkowiakM1982POZNAŃPOLSKA01:32:5500:57:5501:29:0225-M30/10
#77 43198Waldemar WaligórskiM1979POZNAŃPOLSKADIAMANT01:36:2000:59:5801:32:1936-M30/11
#78 44213Jacek ZapotocznyM1979WROCŁAWPOLSKANOKIA01:36:2100:59:4501:32:1737-M30/12
#79 46125Tomasz MądrzejewskiM1978OLSZOWAPOLSKA01:36:2900:59:2101:32:2739-M30/13
#80 49218Przemysław ZimochM1979KĘPNOPOLSKAK.S. LENIWIEC KĘPNO01:36:5401:00:0901:32:3641-M30/14
#81 512Dawid AdamusiakM1982KIEŁCZÓWPOLSKA01:37:0201:32:4742-M30/15
#82 53223Marcin KasperczykM1983OSTRZESZÓWPOLSKA01:37:3101:00:5801:33:2644-M30/16
#83 5693Jarosław KrukM1980MALERZÓWPOLSKAGLADIATORZY01:38:1001:01:3601:34:1947-M30/17
#84 5938Mariusz FrąckowiakM1980MILICZPOLSKAKB.LUPUS OLEŚNICA01:39:0101:01:0301:34:3149-M30/18
#85 62126Marcin MikuśM1981WROCŁAWPOLSKA01:39:3401:02:5801:35:1952-M30/19
#86 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3172Jacek SobasM1985KĘDZIERZYN-KOŹLEPOLSKA01:12:5500:45:1701:09:543-M30/2
#87 6372Maciej Jan KarasińskiM1979POLSKA01:39:3501:01:5701:35:3253-M30/20
#88 67170Wojciech SikorskiM1977BYCZYNA 46-220POLSKATEAM SCHAPE LINE KLUCZBORK01:40:2401:02:2301:36:1657-M30/21
#89 70118Wojciech MalinowskiM1978POZNAŃPOLSKA01:40:5001:02:2501:36:3860-M30/22
#90 7169Rafał KaczmarskiM1978WABIENICEPOLSKA01:40:5701:01:0001:36:3261-M30/23
#91 74165Piotr SadyM1977KALISZPOLSKA01:41:2001:03:4401:37:0863-M30/24
#92 7637Sebastian FranekM1977LUBOŃPOLSKA01:41:5601:02:1701:37:4065-M30/25
#93 79119Błażej MarcjanikM1979OSTRÓW WLKPPOLSKA01:42:2101:02:2301:38:0068-M30/26
#94 8033Jacek ElminowskiM1976WĄGROWIECPOLSKA01:42:3601:04:5201:38:4169-M30/27
#95 83146Rafał PetaM1977LUBOŃPOLSKA01:43:2501:04:5701:39:2172-M30/28
#96 84129Krzysztof MorekM1978KĘPNOPOLSKAK.S. LENIWIEC01:43:2801:03:0801:38:5873-M30/29
#97 6141Krzysztof PachutaM1982OPOLSKAEPOLSKAOPOLSKAE01:18:5200:48:3701:15:236-M30/3
#98 86168Paweł SiekieraM1978KĘPNOPOLSKATEAM SOKÓŁ BRALIN VIDIONI01:43:5301:03:2101:39:0675-M30/30
#99 87243Marcin ObalM1982ZDUNYPOLSKA01:43:5401:03:2201:39:3576-M30/31
#100 89237Waldemar KaźmierczakM1977OSTRZESZÓWPOLSKA01:44:3001:03:0901:39:4178-M30/32

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności