Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

XVII Półmaraton Ostrzeszowski

Wyniki - 19 kwietnia 2015, Ostrzeszów

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
M
K
Kat
-
-
-
#1 15382Robert KolebukM1972WROCŁAWPOLSKA01:54:2701:09:2001:49:20134-M40/32
#2 154133Mateusz MrugalskiM1985OSTRZESZÓWPOLSKA01:54:3601:06:5401:48:28135-M30/50
#3 155169Piotr SikoraM1974SUCHY LASPOLSKA01:54:4901:13:5201:50:51136-M40/33
#4 156104Ireneusz KuziaM1966KOŹMIN WLKPPOLSKA01:54:5601:12:3801:49:44137-M40/34
#5 15957Szymon HeintzeM1977OSTRÓW WLKP.POLSKA01:55:1601:11:2901:50:21139-M30/52
#6 16243Mateusz GierakM1983KĘPNOPOLSKA01:56:4701:10:3101:51:32142-M30/53
#7 16342Piotr GalewskiM1969WROCŁAWPOLSKA01:56:5901:11:2501:51:52143-M40/36
#8 16571Przemysław KanteckiM1974OSTRZESZÓWPOLSKA01:57:3501:12:0501:52:46144-M40/37
#9 166204Robert WolińskiM1976OLSZYNAPOLSKA01:57:3601:12:0501:52:46145-M30/54
#10 16726Edyta Domazer-RosaK1984SWARZĘDZPOLSKA01:57:4301:12:2801:52:32-21K30/8
#11 16885Robert KonarskiM1982KROTOSZYNPOLSKA01:58:1401:11:1801:53:31146-M30/55
#12 17362Paweł HyłkaM1975OLSZYNAPOLSKA01:58:5701:12:0601:53:32151-M40/40
#13 175219Dariusz ŚwitońM1980ROGASZYCEPOLSKA01:59:0301:11:3701:54:12153-M30/58
#14 176221Iwona PociechK1969KORYTÓWPOLSKA01:59:1001:12:4201:53:57-22K40/3
#15 177205Marzena WróbelK1980PSZCZEWPOLSKA01:59:2201:13:2901:54:15-23K30/9
#16 178217Marian ZdanowskiM1956POZNAŃPOLSKA02:00:4601:15:2301:56:00154-M50/18
#17 17994Andrzej KruszyńskiM1959BEŁCHATÓWPOLSKA02:00:4701:14:5701:55:45155-M50/19
#18 18013Robert BroniarzM1972POZNAŃPOLSKA02:00:5101:13:3901:56:10156-M40/41
#19 185199Piotr WiązM1984POZNAŃPOLSKA02:02:4601:12:1701:57:04159-M30/59
#20 188161Tadeusz ReimusM1978KRAKÓWPOLSKA02:03:2301:15:3201:58:02161-M30/61
#21 1891Martyna AdamskaK1986KRAKÓWPOLSKA02:03:2401:15:3201:57:58-27K20/11
#22 19229Jacek DrzazgaM1971OSTRZESZÓWPOLSKA02:05:1201:17:2501:59:50163-M40/42
#23 1934Monika BajstokK1978KOŚCIANPOLSKA02:06:1501:17:2602:00:30-29K30/12
#24 194189Małgorzata TerczewskaK1978KOŚCIANPOLSKA02:06:1501:17:2602:00:30-30K30/13
#25 19576Jacek KazmierczakM1970LESZNOPOLSKA02:06:1801:17:2702:00:45164-M40/43
#26 197239Roman KuźmiczM1959PERZÓWPOLSKA02:07:0701:16:4402:01:17166-M50/22
#27 19977Aleksander KieszekM1974POLSKA02:07:5001:17:3902:02:08167-M40/44
#28 200184Krzysztof SzperaM1952OSTROW WLKPPOLSKA02:11:0401:17:2002:04:53168-M60/5
#29 20265Maciej JakubowskiM1984SZRENIAWAPOLSKA02:11:4001:20:5602:06:05170-M30/63
#30 204171Stanisław SobalskiM1957GOSTYŃPOLSKA02:14:2301:21:5202:08:17171-M50/23
#31 205185Izabella SzwarczyńskaK1979POZNAŃPOLSKA02:15:0301:23:1602:09:21-33K30/14
#32 20632Alicja DylawerskaK1983SZRENIAWAPOLSKA02:17:2901:24:4902:11:30-34K30/15
#33 207208Irena WysoczańskaK1968KOŚCIANPOLSKA02:18:2401:24:4802:12:08-35K40/6
#34 209147Anna PiecykK1991OSTRZESZÓWPOLSKA02:21:2901:23:3802:15:04-36K20/12
#35 21179Sylwia KlimekK1979BATOROWOPOLSKA02:25:5501:28:3802:19:29-37K30/16
#36 21278Jacek KlimekM1979BATOROWOPOLSKA02:25:5501:28:3802:19:28174-M30/64
#37 213174Jadwiga StagrowskaK1954LEWIN BRZESKIPOLSKA02:40:1801:30:1702:30:42-38K60/2
#38 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1226Sergii OkseniukM1980LUCKUKRAINA01:12:2000:44:2301:09:191-M30/1
#39 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2232Pawel OlijnykM1988CHERNIGOWUKRAINA01:12:2100:44:2301:09:192-M20/1
#40 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3172Jacek SobasM1985KĘDZIERZYN-KOŹLEPOLSKA01:12:5500:45:1701:09:543-M30/2
#41 825Rafał CzarnojańczykM1975POLSKA01:22:0600:50:4601:18:338-M40/1
#42 9102Piotr KuryłoM1972PRUSKA WIELKAPOLSKA01:22:5400:52:0301:19:189-M40/2
#43 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !12231Vita PoteriukK1982RIVNEUKRAINA01:24:1700:52:1801:20:52-1K30/1
#44 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !13227Oleksandra OliinykK1993MIKOLAIVUKRAINA01:24:2700:52:1801:20:53-2K20/1
#45 17152Marek PociechM196296-300 ŻYRARDÓWPOLSKA01:27:5600:53:5001:24:0113-M50/2
#46 18242Paweł BłażutyczM1973CIESZKÓWPOLSKA01:28:0600:54:1401:24:1214-M40/3
#47 19244Robert CzajkaM1970ZDUNYPOLSKA01:28:0600:54:1601:24:1415-M40/4
#48 2021Piotr CieszyńskiM1972POZNAŃPOLSKA01:28:2300:54:4301:24:3416-M40/5
#49 22228Natalia YakimovichK1968LUCKPOLSKA01:29:2100:54:1601:25:17-5K40/1
#50 2396Jarosław KrzyżostanekM1973SOKOLNIKIPOLSKA01:29:2700:55:2801:25:4818-M40/6
#51 24120Nikodem MatuszewskiM1989POZNAŃPOLSKA01:29:2700:56:2001:26:0019-M20/5
#52 2654Łukasz HaladynM1976OSTRZESZÓWPOLSKA01:29:5300:55:0501:25:5021-M30/7
#53 29164Zbyszko RoszkoM1978WROCŁAWPOLSKA01:32:1900:57:4101:28:3524-M30/9
#54 30203Mariusz WojtkowiakM1982POZNAŃPOLSKA01:32:5500:57:5501:29:0225-M30/10
#55 3581Wojciech KłopockiM1967MURZYNOWO LEŚNEPOLSKA01:34:0600:58:0301:29:4829-M40/10
#56 36115Jarosław MadajczakM1973TRZCIANKAPOLSKA01:34:1200:57:5601:30:0630-M40/11
#57 42156Eliza PtaszyńskaK1980POZNAŃPOLSKA01:36:1901:00:1001:32:30-7K30/5
#58 46125Tomasz MądrzejewskiM1978OLSZOWAPOLSKA01:36:2900:59:2101:32:2739-M30/13
#59 478Katarzyna Besz-MalinowskaK1973POZNAŃPOLSKA01:36:4800:59:1801:32:29-8K40/2
#60 48111Krzysztof LubczyńskiM1975SYCÓWPOLSKA01:36:5201:01:0401:33:0440-M40/15
#61 503Agata AkuszewskaK1965PUSZCZYKOWOPOLSKA01:36:5701:00:0301:32:45-9K50/1
#62 512Dawid AdamusiakM1982KIEŁCZÓWPOLSKA01:37:0201:32:4742-M30/15
#63 52182Dawid SzczepańskiM1989DOBRZYCAPOLSKA01:37:0701:00:4801:33:0443-M20/9
#64 53223Marcin KasperczykM1983OSTRZESZÓWPOLSKA01:37:3101:00:5801:33:2644-M30/16
#65 57140Ewa PachurkaK1991NOSKÓWPOLSKA01:38:2001:00:4601:34:06-10K20/2
#66 62126Marcin MikuśM1981WROCŁAWPOLSKA01:39:3401:02:5801:35:1952-M30/19
#67 6372Maciej Jan KarasińskiM1979POLSKA01:39:3501:01:5701:35:3253-M30/20
#68 68127Radosław MisiornyM1973POZNAŃPOLSKA01:40:4101:02:4001:36:3558-M40/18
#69 6988Zbigniew KostrzewaM1973STARA ŁUBIANKAPOLSKA01:40:4301:03:0001:36:1859-M40/19
#70 70118Wojciech MalinowskiM1978POZNAŃPOLSKA01:40:5001:02:2501:36:3860-M30/22
#71 7169Rafał KaczmarskiM1978WABIENICEPOLSKA01:40:5701:01:0001:36:3261-M30/23
#72 72180Xx Xxx-OSTRZESZÓWPOLSKA01:41:0201:02:1601:36:36--
#73 74165Piotr SadyM1977KALISZPOLSKA01:41:2001:03:4401:37:0863-M30/24
#74 7637Sebastian FranekM1977LUBOŃPOLSKA01:41:5601:02:1701:37:4065-M30/25
#75 78113Leszek ŁukasikM1959OŁAWAPOLSKA01:42:1601:03:0201:37:5267-M50/7
#76 79119Błażej MarcjanikM1979OSTRÓW WLKPPOLSKA01:42:2101:02:2301:38:0068-M30/26
#77 8033Jacek ElminowskiM1976WĄGROWIECPOLSKA01:42:3601:04:5201:38:4169-M30/27
#78 8295Marek KrzakM1988GRĘBANINPOLSKA01:43:2501:04:3801:38:4871-M20/16
#79 83146Rafał PetaM1977LUBOŃPOLSKA01:43:2501:04:5701:39:2172-M30/28
#80 85137Jack OrrM1988WARSZAWAPOLSKA01:43:3001:05:3501:39:2574-M20/17
#81 87243Marcin ObalM1982ZDUNYPOLSKA01:43:5401:03:2201:39:3576-M30/31
#82 88236Andrzej HryszkiewiczM1987POZNAŃPOLSKA01:44:1101:04:4401:39:4477-M20/18
#83 89237Waldemar KaźmierczakM1977OSTRZESZÓWPOLSKA01:44:3001:03:0901:39:4178-M30/32
#84 90200Łukasz WieczorekM1984POZNAŃPOLSKA01:44:4201:04:2701:38:3679-M30/33
#85 92166Paweł SarnowskiM1988OSTRZESZÓWPOLSKA01:44:5601:04:0201:40:2380-M20/19
#86 9435Tadeusz FlensM1958MIĘDZYCHÓDPOLSKA01:45:1001:02:5801:38:1682-M50/8
#87 100224Roman DylakM1975SYCÓWPOLSKA01:46:1901:03:0701:40:4487-M40/21
#88 10127Piotr DrożdżM1970STARA ŁUBIANKAPOLSKA01:46:3701:04:4001:41:5788-M40/22
#89 103108Przemysław LepkaM1974WROCŁAWPOLSKA01:46:4901:06:4601:42:2290-M40/23
#90 10644Szymon GmurM1982POLSKA01:47:1001:02:5001:41:2392-M30/36
#91 107181Mateusz SzajdakM1990OSTRZESZÓWPOLSKA01:47:2701:06:2201:43:0593-M20/21
#92 10848Marcin GrzesiakM1987OSTRZESZÓWPOLSKA01:47:3201:07:2201:43:1794-M20/22
#93 1135Jagoda BambrowiczK1990JAROCINPOLSKA01:47:4801:04:4901:42:52-14K20/6
#94 116191Mariusz TomczakM1977OSTRZESZÓWPOLSKA01:48:5301:09:2101:44:53101-M30/40
#95 117107Aleksander LepkaM1982WROCŁAWPOLSKA01:48:5401:09:2001:44:52102-M30/41
#96 118206Klaudia WróblewskaK1982MOSINAPOLSKA01:48:5801:07:2701:44:22-15K30/6
#97 121151Marcin PlutaM1995OSTRZESZÓWPOLSKA01:49:1601:08:4401:45:25105-M20/26
#98 123109Grzegorz LewandowskiM1976SZYDŁOWOPOLSKA01:49:2801:04:2601:44:25107-M30/43
#99 125173Anna SołygaK1993OSTRZESZÓWPOLSKA01:49:3501:07:4001:45:01-17K20/8
#100 126117Adam MalcherM1968BARANÓWPOLSKA01:49:4601:09:1301:45:03108-M40/27

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności