Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

XVII Półmaraton Ostrzeszowski

Wyniki - 19 kwietnia 2015, Ostrzeszów

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
M
K
Kat
-
-
-
#1 182210Sato YoshiharuM1960HIRATSUKA SHIJAPONIAAMADA02:01:3101:10:5801:55:24158-M50/20
#2 15382Robert KolebukM1972WROCŁAWPOLSKA01:54:2701:09:2001:49:20134-M40/32
#3 154133Mateusz MrugalskiM1985OSTRZESZÓWPOLSKA01:54:3601:06:5401:48:28135-M30/50
#4 155169Piotr SikoraM1974SUCHY LASPOLSKA01:54:4901:13:5201:50:51136-M40/33
#5 156104Ireneusz KuziaM1966KOŹMIN WLKPPOLSKA01:54:5601:12:3801:49:44137-M40/34
#6 157154Marcin PoprawaM1979OSTRZESZÓWPOLSKAAKTYWNY OSTRZESZÓW01:54:5801:09:5101:49:48138-M30/51
#7 158241Julia MarciniakK1984POZNAŃPOLSKANIGHT RUNNERS01:55:0601:10:1101:49:37-19K30/7
#8 15957Szymon HeintzeM1977OSTRÓW WLKP.POLSKA01:55:1601:11:2901:50:21139-M30/52
#9 16030Wojciech DudkiewiczM1989BUKPOLSKABUKOWSKI KLUB BIEGACZA01:56:3501:10:0401:51:05140-M20/33
#10 161128Roman ModrzejewskiM1967GRABÓW NAD PROSNĄPOLSKAKINGS OF METAL01:56:3801:15:1801:51:42141-M40/35
#11 16243Mateusz GierakM1983KĘPNOPOLSKA01:56:4701:10:3101:51:32142-M30/53
#12 16342Piotr GalewskiM1969WROCŁAWPOLSKA01:56:5901:11:2501:51:52143-M40/36
#13 16453Małgorzata HaladynK1988OSTRZESZÓWPOLSKAWWW.REACTIVE-FIZJO.PL01:57:0601:10:1501:52:19-20K20/10
#14 16571Przemysław KanteckiM1974OSTRZESZÓWPOLSKA01:57:3501:12:0501:52:46144-M40/37
#15 166204Robert WolińskiM1976OLSZYNAPOLSKA01:57:3601:12:0501:52:46145-M30/54
#16 16726Edyta Domazer-RosaK1984SWARZĘDZPOLSKA01:57:4301:12:2801:52:32-21K30/8
#17 16885Robert KonarskiM1982KROTOSZYNPOLSKA01:58:1401:11:1801:53:31146-M30/55
#18 169193Radosław UrbańskiM1973POZNAŃPOLSKASTOCKMEIER CHEMIA TEAM01:58:1801:13:5201:53:05147-M40/38
#19 17058Tomasz HildebrandtM1982KOŚCIANPOLSKAKB HILDAS KOŚCIAN01:58:2301:15:2001:53:45148-M30/56
#20 171106Wiesław LehnhardtM1970POZNAŃPOLSKA-01:58:3301:10:3501:52:53149-M40/39
#21 17212Hieronim BorowiczM1986WROCŁAWPOLSKAVET RUNNERS UPWR01:58:4101:11:5101:53:38150-M20/34
#22 17362Paweł HyłkaM1975OLSZYNAPOLSKA01:58:5701:12:0601:53:32151-M40/40
#23 17452Maciej GuzendaM1979OSTRZESZÓWPOLSKANIEZRZESZONY01:58:5801:10:2401:53:18152-M30/57
#24 175219Dariusz ŚwitońM1980ROGASZYCEPOLSKA01:59:0301:11:3701:54:12153-M30/58
#25 176221Iwona PociechK1969KORYTÓWPOLSKA01:59:1001:12:4201:53:57-22K40/3
#26 177205Marzena WróbelK1980PSZCZEWPOLSKA01:59:2201:13:2901:54:15-23K30/9
#27 178217Marian ZdanowskiM1956POZNAŃPOLSKA02:00:4601:15:2301:56:00154-M50/18
#28 17994Andrzej KruszyńskiM1959BEŁCHATÓWPOLSKA02:00:4701:14:5701:55:45155-M50/19
#29 18013Robert BroniarzM1972POZNAŃPOLSKA02:00:5101:13:3901:56:10156-M40/41
#30 181134Wacaw Mucha-KruczyńskiM1953OSTRZESZÓWPOLSKALKS "ORKAN"02:01:0601:15:3401:56:14157-M60/4
#31 18336Elżbieta FranczakK1975OSTRZESZÓWPOLSKAAKTYWNY OSTRZESZÓW02:02:4101:15:2101:57:23-24K40/4
#32 184220Agnieszka PołomskaK1975OSTRZESZÓWPOLSKAOSTRZESZÓW AKTYWNY02:02:4101:15:2101:57:23-25K40/5
#33 185199Piotr WiązM1984POZNAŃPOLSKA02:02:4601:12:1701:57:04159-M30/59
#34 18615Marcin BrzozowskiM1976WROCŁAWPOLSKACETRUMFIZJO.PL02:03:2101:17:3601:58:28160-M30/60
#35 18760Aleksandra Hoc-BrzozowskaK1980WROCŁAWPOLSKACETRUMFIZJO.PL02:03:2101:17:3601:58:28-26K30/10
#36 188161Tadeusz ReimusM1978KRAKÓWPOLSKA02:03:2301:15:3201:58:02161-M30/61
#37 1891Martyna AdamskaK1986KRAKÓWPOLSKA02:03:2401:15:3201:57:58-27K20/11
#38 190131Krzysztof MoskwaM1957LESZNOPOLSKATAK SE POMYKAM !02:03:2801:15:3101:57:58162-M50/21
#39 191123Ewa MazurczakK1977WROCŁAWPOLSKATEAM ASA BIEGIEM PO ZDROWIE02:04:5001:15:2001:59:27-28K30/11
#40 19229Jacek DrzazgaM1971OSTRZESZÓWPOLSKA02:05:1201:17:2501:59:50163-M40/42
#41 1934Monika BajstokK1978KOŚCIANPOLSKA02:06:1501:17:2602:00:30-29K30/12
#42 194189Małgorzata TerczewskaK1978KOŚCIANPOLSKA02:06:1501:17:2602:00:30-30K30/13
#43 19576Jacek KazmierczakM1970LESZNOPOLSKA02:06:1801:17:2702:00:45164-M40/43
#44 196207Marcin WrzosekM1977WROCŁAWPOLSKAVET RUNNERS UPWR02:06:2501:13:0401:59:47165-M30/62
#45 197239Roman KuźmiczM1959PERZÓWPOLSKA02:07:0701:16:4402:01:17166-M50/22
#46 19840Krystyna GadzińskaK1964WROCŁAWPOLSKAWKB PIAST WROCŁAW02:07:3401:17:3702:02:05-31K50/2
#47 19977Aleksander KieszekM1974POLSKA02:07:5001:17:3902:02:08167-M40/44
#48 200184Krzysztof SzperaM1952OSTROW WLKPPOLSKA02:11:0401:17:2002:04:53168-M60/5
#49 20170Sławomir KałużnyM1970OSTRZESZÓWPOLSKAAKTYWNY OSTRZESZÓW02:11:1701:19:3502:05:49169-M40/45
#50 20265Maciej JakubowskiM1984SZRENIAWAPOLSKA02:11:4001:20:5602:06:05170-M30/63
#51 20366Emilia JasinowskaK1952MIĘDZYCHÓDPOLSKAGIMNAZJUM NR 2 W MIĘDZYCHODZIE02:13:4701:18:1402:06:54-32K60/1
#52 204171Stanisław SobalskiM1957GOSTYŃPOLSKA02:14:2301:21:5202:08:17171-M50/23
#53 205185Izabella SzwarczyńskaK1979POZNAŃPOLSKA02:15:0301:23:1602:09:21-33K30/14
#54 20632Alicja DylawerskaK1983SZRENIAWAPOLSKA02:17:2901:24:4902:11:30-34K30/15
#55 207208Irena WysoczańskaK1968KOŚCIANPOLSKA02:18:2401:24:4802:12:08-35K40/6
#56 208157Przemysław PucekM1972SMOLECPOLSKAWKB PIAST WROCŁAW02:18:5001:22:1702:12:24172-M40/46
#57 209147Anna PiecykK1991OSTRZESZÓWPOLSKA02:21:2901:23:3802:15:04-36K20/12
#58 210159Grzegorz PytaM1960GRODZISK WLKP.POLSKANIEZRZESZONY02:25:2001:21:3402:16:42173-M50/24
#59 21179Sylwia KlimekK1979BATOROWOPOLSKA02:25:5501:28:3802:19:29-37K30/16
#60 21278Jacek KlimekM1979BATOROWOPOLSKA02:25:5501:28:3802:19:28174-M30/64
#61 213174Jadwiga StagrowskaK1954LEWIN BRZESKIPOLSKA02:40:1801:30:1702:30:42-38K60/2
#62 214196Krzysztof WalczakM1977POZNAŃPOLSKANIGHT RUNNERS01:12:37--
#63 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3172Jacek SobasM1985KĘDZIERZYN-KOŹLEPOLSKA01:12:5500:45:1701:09:543-M30/2
#64 539Karol FrelikM1992MSZCZONÓWPOLSKALKS OSUCHÓW01:14:2500:45:1701:10:575-M20/3
#65 6141Krzysztof PachutaM1982OPOLSKAEPOLSKAOPOLSKAE01:18:5200:48:3701:15:236-M30/3
#66 7235Sławomir PieczurowskiM1960WROCŁAWPOLSKALUKS ŻÓRAWINA01:20:3500:49:5201:17:017-M50/1
#67 825Rafał CzarnojańczykM1975POLSKA01:22:0600:50:4601:18:338-M40/1
#68 9102Piotr KuryłoM1972PRUSKA WIELKAPOLSKA01:22:5400:52:0301:19:189-M40/2
#69 10216Robert ZborowskiM1977OSTRZESZOWPOLSKAAKTYWNY OSTRZESZÓW01:23:4800:52:3501:20:2510-M30/4
#70 1173Bartosz KarkoszkaM1980OSTRZESZÓWPOLSKAAKTYWNY OSTRZESZÓW01:24:0900:52:3501:20:4011-M30/5
#71 15145Maciej PecynaM1994KLUCZBORKPOLSKAKLUCZBORSKA GRUPA BIEGOWA01:27:0100:53:5401:22:1412-M20/4
#72 16234Danuta PiskorowskaK1980WROCŁAWPOLSKALUKS ŻÓRAWINA01:27:2900:54:2501:23:55-4K30/3
#73 17152Marek PociechM196296-300 ŻYRARDÓWPOLSKA01:27:5600:53:5001:24:0113-M50/2
#74 18242Paweł BłażutyczM1973CIESZKÓWPOLSKA01:28:0600:54:1401:24:1214-M40/3
#75 19244Robert CzajkaM1970ZDUNYPOLSKA01:28:0600:54:1601:24:1415-M40/4
#76 2021Piotr CieszyńskiM1972POZNAŃPOLSKA01:28:2300:54:4301:24:3416-M40/5
#77 2141Marek GadzińskiM1962WROCŁAWPOLSKAWKB PIAST WROCŁAW01:28:5200:54:2801:24:5517-M50/3
#78 22228Natalia YakimovichK1968LUCKPOLSKA01:29:2100:54:1601:25:17-5K40/1
#79 2396Jarosław KrzyżostanekM1973SOKOLNIKIPOLSKA01:29:2700:55:2801:25:4818-M40/6
#80 24120Nikodem MatuszewskiM1989POZNAŃPOLSKA01:29:2700:56:2001:26:0019-M20/5
#81 2583Marcin KołdykaM1980POZNAŃPOLSKAPOZNANBIEGA.PL01:29:4000:55:3001:26:0120-M30/6
#82 2654Łukasz HaladynM1976OSTRZESZÓWPOLSKA01:29:5300:55:0501:25:5021-M30/7
#83 27103Adam KurzejaM1975OSTRÓW WLKP.POLSKAKS MARATON OSTRÓW WLKP.01:30:3000:55:3101:26:3922-M40/7
#84 2817Adrian BudkiewiczM1979POZNAŃPOLSKANIGHT RUNNERS01:31:5000:56:3601:27:5023-M30/8
#85 29164Zbyszko RoszkoM1978WROCŁAWPOLSKA01:32:1900:57:4101:28:3524-M30/9
#86 30203Mariusz WojtkowiakM1982POZNAŃPOLSKA01:32:5500:57:5501:29:0225-M30/10
#87 31143Paweł ParzonkaM197363-600 KĘPNOPOLSKAKS LENIWIEC01:33:0400:56:3201:29:0326-M40/8
#88 32132Piotr MrowickiM1967KOŚCIELNA WIEŚPOLSKAKKB FINISH KALISZ01:33:0600:57:5601:29:0327-M40/9
#89 33148Sławomir PiekarczykM1989OSTRZESZÓWPOLSKAUNIWERSYTET ŚLĄSKI01:33:2500:55:4601:29:0228-M20/6
#90 34144Katarzyna PastwaK1985POZNAŃPOLSKAPOZNANBIEGA.PL01:33:3900:57:5501:29:22-6K30/4
#91 3581Wojciech KłopockiM1967MURZYNOWO LEŚNEPOLSKA01:34:0600:58:0301:29:4829-M40/10
#92 36115Jarosław MadajczakM1973TRZCIANKAPOLSKA01:34:1200:57:5601:30:0630-M40/11
#93 37110Tomasz LisieckiM1975LUBOŃPOLSKATRZYNASTKA PLUS01:34:4500:58:3801:30:4531-M40/12
#94 38225Antoni StankiewiczM1958SOBÓTKAPOLSKAKB SOBÓTKA01:35:1600:59:0001:31:1732-M50/4
#95 3987Tomasz KopczyńskiM1995JELCZ-LASKOWICEPOLSKAKB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE01:35:2300:56:2101:30:5833-M20/7
#96 40201Artur WiśniewskiM1975POZNAŃPOLSKAINTRO01:35:4200:57:5501:31:2334-M40/13
#97 41139Grzegorz PacharzyńskiM1969SKÓRZEWOPOLSKAKS STOMIL POZNAŃ01:35:5800:59:2801:31:5435-M40/14
#98 42156Eliza PtaszyńskaK1980POZNAŃPOLSKA01:36:1901:00:1001:32:30-7K30/5
#99 43198Waldemar WaligórskiM1979POZNAŃPOLSKADIAMANT01:36:2000:59:5801:32:1936-M30/11
#100 44213Jacek ZapotocznyM1979WROCŁAWPOLSKANOKIA01:36:2100:59:4501:32:1737-M30/12

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności