Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

XVII Półmaraton Ostrzeszowski

Wyniki - 19 kwietnia 2015, Ostrzeszów

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
M
K
Kat
-
-
-
#1 19977Aleksander KieszekM1974POLSKA02:07:5001:17:3902:02:08167-M40/44
#2 4229Pavel SzepanenkoM1990UKRAINAKOVEL01:13:1400:45:1701:09:544-M20/2
#3 825Rafał CzarnojańczykM1975POLSKA01:22:0600:50:4601:18:338-M40/1
#4 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 14233Swietlana OlijnykK1985UKRAINAICE MAT TEAM01:24:3600:52:1801:20:55-3K30/2
#5 6372Maciej Jan KarasińskiM1979POLSKA01:39:3501:01:5701:35:3253-M30/20
#6 10644Szymon GmurM1982POLSKA01:47:1001:02:5001:41:2392-M30/36
#7 13984Stefan KomorowskiM195060-682 POZNAŃPOLSKA01:52:2401:09:2301:47:36121-M60/2
#8 31143Paweł ParzonkaM197363-600 KĘPNOPOLSKAKS LENIWIEC01:33:0400:56:3201:29:0326-M40/8
#9 17152Marek PociechM196296-300 ŻYRARDÓWPOLSKA01:27:5600:53:5001:24:0113-M50/2
#10 126117Adam MalcherM1968BARANÓWPOLSKA01:49:4601:09:1301:45:03108-M40/27
#11 21179Sylwia KlimekK1979BATOROWOPOLSKA02:25:5501:28:3802:19:29-37K30/16
#12 21278Jacek KlimekM1979BATOROWOPOLSKA02:25:5501:28:3802:19:28174-M30/64
#13 17994Andrzej KruszyńskiM1959BEŁCHATÓWPOLSKA02:00:4701:14:5701:55:45155-M50/19
#14 9511Krzysztof BoczulaM1962BIELAWAPOLSKAWKB PIAST WROCLAW01:45:1401:04:5401:40:4183-M50/9
#15 6020Łukasz ChwaliszM1990BOLEWICEPOLSKAVOLKSWAGEN POZNAŃ01:39:0201:02:0301:35:0450-M20/11
#16 16030Wojciech DudkiewiczM1989BUKPOLSKABUKOWSKI KLUB BIEGACZA01:56:3501:10:0401:51:05140-M20/33
#17 67170Wojciech SikorskiM1977BYCZYNA 46-220POLSKATEAM SCHAPE LINE KLUCZBORK01:40:2401:02:2301:36:1657-M30/21
#18 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2232Pawel OlijnykM1988CHERNIGOWUKRAINA01:12:2100:44:2301:09:192-M20/1
#19 18242Paweł BłażutyczM1973CIESZKÓWPOLSKA01:28:0600:54:1401:24:1214-M40/3
#20 52182Dawid SzczepańskiM1989DOBRZYCAPOLSKA01:37:0701:00:4801:33:0443-M20/9
#21 1026Grzegorz BandurM1988GORZÓW WLKP.POLSKAKB MANIAC POZNAŃ01:46:4801:04:4601:41:4789-M20/20
#22 204171Stanisław SobalskiM1957GOSTYŃPOLSKA02:14:2301:21:5202:08:17171-M50/23
#23 161128Roman ModrzejewskiM1967GRABÓW NAD PROSNĄPOLSKAKINGS OF METAL01:56:3801:15:1801:51:42141-M40/35
#24 8295Marek KrzakM1988GRĘBANINPOLSKA01:43:2501:04:3801:38:4871-M20/16
#25 210159Grzegorz PytaM1960GRODZISK WLKP.POLSKANIEZRZESZONY02:25:2001:21:3402:16:42173-M50/24
#26 77212Henryk ZałęskiM1945HANIUZALE@WP.PLPOLSKAKB SOBÓTKA01:42:0001:02:3201:37:3366-M70/1
#27 182210Sato YoshiharuM1960HIRATSUKA SHIJAPONIAAMADA02:01:3101:10:5801:55:24158-M50/20
#28 1135Jagoda BambrowiczK1990JAROCINPOLSKA01:47:4801:04:4901:42:52-14K20/6
#29 3987Tomasz KopczyńskiM1995JELCZ-LASKOWICEPOLSKAKB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE01:35:2300:56:2101:30:5833-M20/7
#30 14924Stanisław CzajkowskiM1950JELCZ-LASKOWICEPOLSKAKB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICE01:54:0401:09:0501:49:02131-M60/3
#31 74165Piotr SadyM1977KALISZPOLSKA01:41:2001:03:4401:37:0863-M30/24
#32 99240Wieslaw MarkiewiczM1957KALYPOLSKAGMINA MUROW01:46:1801:03:5101:41:2386-M50/11
#33 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3172Jacek SobasM1985KĘDZIERZYN-KOŹLEPOLSKA01:12:5500:45:1701:09:543-M30/2
#34 16243Mateusz GierakM1983KĘPNOPOLSKA01:56:4701:10:3101:51:32142-M30/53
#35 49218Przemysław ZimochM1979KĘPNOPOLSKAK.S. LENIWIEC KĘPNO01:36:5401:00:0901:32:3641-M30/14
#36 84129Krzysztof MorekM1978KĘPNOPOLSKAK.S. LENIWIEC01:43:2801:03:0801:38:5873-M30/29
#37 86168Paweł SiekieraM1978KĘPNOPOLSKATEAM SOKÓŁ BRALIN VIDIONI01:43:5301:03:2101:39:0675-M30/30
#38 13559Łukasz HłądzyńskiM1985KĘPNOPOLSKAK.S. LENIWIEC01:51:5001:08:3001:47:01117-M30/48
#39 140183Jacek SzczotM1967KĘPNOPOLSKA01:52:4901:11:3901:48:05122-M40/31
#40 512Dawid AdamusiakM1982KIEŁCZÓWPOLSKA01:37:0201:32:4742-M30/15
#41 15145Maciej PecynaM1994KLUCZBORKPOLSKAKLUCZBORSKA GRUPA BIEGOWA01:27:0100:53:5401:22:1412-M20/4
#42 112135Piotr NoculakM1997KOBYLA GÓRAPOLSKAMELINA TEAM01:47:4501:05:5401:43:1198-M20/24
#43 176221Iwona PociechK1969KORYTÓWPOLSKA01:59:1001:12:4201:53:57-22K40/3
#44 115222Piotr PartykaM1974KORYTÓWPOLSKAOSUCHÓW01:48:2401:06:3101:43:55100-M40/25
#45 17058Tomasz HildebrandtM1982KOŚCIANPOLSKAKB HILDAS KOŚCIAN01:58:2301:15:2001:53:45148-M30/56
#46 1934Monika BajstokK1978KOŚCIANPOLSKA02:06:1501:17:2602:00:30-29K30/12
#47 194189Małgorzata TerczewskaK1978KOŚCIANPOLSKA02:06:1501:17:2602:00:30-30K30/13
#48 207208Irena WysoczańskaK1968KOŚCIANPOLSKA02:18:2401:24:4802:12:08-35K40/6
#49 110209Sławomir WysoczańskiM1993KOŚCIANPOLSKAPOLSKAITECHNIKA POZNAŃSKA01:47:3501:07:0501:43:0696-M20/23
#50 32132Piotr MrowickiM1967KOŚCIELNA WIEŚPOLSKAKKB FINISH KALISZ01:33:0600:57:5601:29:0327-M40/9
#51 156104Ireneusz KuziaM1966KOŹMIN WLKPPOLSKA01:54:5601:12:3801:49:44137-M40/34
#52 148142Roman PanekM1959KOŻMIN WLKPPOLSKAMIŁOŚNICY PIŁKI NOŻNEJ01:54:0201:12:3801:49:43130-M50/16
#53 188161Tadeusz ReimusM1978KRAKÓWPOLSKA02:03:2301:15:3201:58:02161-M30/61
#54 1891Martyna AdamskaK1986KRAKÓWPOLSKA02:03:2401:15:3201:57:58-27K20/11
#55 16885Robert KonarskiM1982KROTOSZYNPOLSKA01:58:1401:11:1801:53:31146-M30/55
#56 12814Mikołaj BrudnickiM1983KRZYSZKOWOPOLSKA01:51:1201:08:4301:46:16110-M30/45
#57 134153Rafał PodejmaM1974LASKIPOLSKA01:51:3401:10:1001:47:06116-M40/28
#58 190131Krzysztof MoskwaM1957LESZNOPOLSKATAK SE POMYKAM !02:03:2801:15:3101:57:58162-M50/21
#59 19576Jacek KazmierczakM1970LESZNOPOLSKA02:06:1801:17:2702:00:45164-M40/43
#60 213174Jadwiga StagrowskaK1954LEWIN BRZESKIPOLSKA02:40:1801:30:1702:30:42-38K60/2
#61 37110Tomasz LisieckiM1975LUBOŃPOLSKATRZYNASTKA PLUS01:34:4500:58:3801:30:4531-M40/12
#62 7637Sebastian FranekM1977LUBOŃPOLSKA01:41:5601:02:1701:37:4065-M30/25
#63 83146Rafał PetaM1977LUBOŃPOLSKA01:43:2501:04:5701:39:2172-M30/28
#64 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1226Sergii OkseniukM1980LUCKUKRAINA01:12:2000:44:2301:09:191-M30/1
#65 22228Natalia YakimovichK1968LUCKPOLSKA01:29:2100:54:1601:25:17-5K40/1
#66 143230Ifugen PylypchukM1987LUCKUKRAINAMK LUCESK01:53:2601:08:1201:48:03125-M20/29
#67 5693Jarosław KrukM1980MALERZÓWPOLSKAGLADIATORZY01:38:1001:01:3601:34:1947-M30/17
#68 20366Emilia JasinowskaK1952MIĘDZYCHÓDPOLSKAGIMNAZJUM NR 2 W MIĘDZYCHODZIE02:13:4701:18:1402:06:54-32K60/1
#69 9435Tadeusz FlensM1958MIĘDZYCHÓDPOLSKA01:45:1001:02:5801:38:1682-M50/8
#70 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !13227Oleksandra OliinykK1993MIKOLAIVUKRAINA01:24:2700:52:1801:20:53-2K20/1
#71 5938Mariusz FrąckowiakM1980MILICZPOLSKAKB.LUPUS OLEŚNICA01:39:0101:01:0301:34:3149-M30/18
#72 118206Klaudia WróblewskaK1982MOSINAPOLSKA01:48:5801:07:2701:44:22-15K30/6
#73 539Karol FrelikM1992MSZCZONÓWPOLSKALKS OSUCHÓW01:14:2500:45:1701:10:575-M20/3
#74 3581Wojciech KłopockiM1967MURZYNOWO LEŚNEPOLSKA01:34:0600:58:0301:29:4829-M40/10
#75 57140Ewa PachurkaK1991NOSKÓWPOLSKA01:38:2001:00:4601:34:06-10K20/2
#76 55175Pawel StawarzM1969OLEŚNICAPOLSKAKB LUPUS OLEŚNICA01:38:0001:00:4701:33:4146-M40/16
#77 104149Rafał PiekarniakM1974OLEŚNICAPOLSKASPORT - EDUKATOR OLEŚNICA01:46:5401:06:2501:42:3291-M40/24
#78 14449Marcin GrzywaczM1979OLEŚNICAPOLSKA01:53:2601:11:2001:48:50126-M30/49
#79 6650Grzegorz GrzywnaM1992OLESNOPOLSKAWKB META LUBLINIEC01:40:2101:02:4901:36:2256-M20/14
#80 46125Tomasz MądrzejewskiM1978OLSZOWAPOLSKA01:36:2900:59:2101:32:2739-M30/13
#81 166204Robert WolińskiM1976OLSZYNAPOLSKA01:57:3601:12:0501:52:46145-M30/54
#82 17362Paweł HyłkaM1975OLSZYNAPOLSKA01:58:5701:12:0601:53:32151-M40/40
#83 6141Krzysztof PachutaM1982OPOLSKAEPOLSKAOPOLSKAE01:18:5200:48:3701:15:236-M30/3
#84 200184Krzysztof SzperaM1952OSTROW WLKPPOLSKA02:11:0401:17:2002:04:53168-M60/5
#85 79119Błażej MarcjanikM1979OSTRÓW WLKPPOLSKA01:42:2101:02:2301:38:0068-M30/26
#86 15957Szymon HeintzeM1977OSTRÓW WLKP.POLSKA01:55:1601:11:2901:50:21139-M30/52
#87 27103Adam KurzejaM1975OSTRÓW WLKP.POLSKAKS MARATON OSTRÓW WLKP.01:30:3000:55:3101:26:3922-M40/7
#88 154133Mateusz MrugalskiM1985OSTRZESZÓWPOLSKA01:54:3601:06:5401:48:28135-M30/50
#89 157154Marcin PoprawaM1979OSTRZESZÓWPOLSKAAKTYWNY OSTRZESZÓW01:54:5801:09:5101:49:48138-M30/51
#90 16453Małgorzata HaladynK1988OSTRZESZÓWPOLSKAWWW.REACTIVE-FIZJO.PL01:57:0601:10:1501:52:19-20K20/10
#91 16571Przemysław KanteckiM1974OSTRZESZÓWPOLSKA01:57:3501:12:0501:52:46144-M40/37
#92 17452Maciej GuzendaM1979OSTRZESZÓWPOLSKANIEZRZESZONY01:58:5801:10:2401:53:18152-M30/57
#93 181134Wacaw Mucha-KruczyńskiM1953OSTRZESZÓWPOLSKALKS "ORKAN"02:01:0601:15:3401:56:14157-M60/4
#94 18336Elżbieta FranczakK1975OSTRZESZÓWPOLSKAAKTYWNY OSTRZESZÓW02:02:4101:15:2101:57:23-24K40/4
#95 184220Agnieszka PołomskaK1975OSTRZESZÓWPOLSKAOSTRZESZÓW AKTYWNY02:02:4101:15:2101:57:23-25K40/5
#96 19229Jacek DrzazgaM1971OSTRZESZÓWPOLSKA02:05:1201:17:2501:59:50163-M40/42
#97 20170Sławomir KałużnyM1970OSTRZESZÓWPOLSKAAKTYWNY OSTRZESZÓW02:11:1701:19:3502:05:49169-M40/45
#98 209147Anna PiecykK1991OSTRZESZÓWPOLSKA02:21:2901:23:3802:15:04-36K20/12
#99 10216Robert ZborowskiM1977OSTRZESZOWPOLSKAAKTYWNY OSTRZESZÓW01:23:4800:52:3501:20:2510-M30/4
#100 1173Bartosz KarkoszkaM1980OSTRZESZÓWPOLSKAAKTYWNY OSTRZESZÓW01:24:0900:52:3501:20:4011-M30/5

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności