Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Orlen Warsaw Marathon Bieg Oshee

Wyniki - 26 kwietnia 2015, Warszawa

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
K
M
-
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !116417Kimaiyo Hillary Kiptum MaiyoBenedek Team (KEN)1994-100:28:4500:00:0000:28:45
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !216420Mwangi Joel MainaBenedek Team (KEN)1985-200:29:1500:00:3000:29:15
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 320898Komon Moses MasaiBenedek Team (KEN)1992-300:29:1700:00:3200:29:17
#4 410214Kiplimo StephenKenia (KEN)1992-400:29:3100:00:4600:29:31
#5 530099Kipkosgei GilbertKenia (KEN)1984-500:29:3300:00:4800:29:33
#6 610213Gardzielewski ArkadiuszTrisfera.pl (POL)1986-600:29:3600:00:5100:29:36
#7 722601Slavenski IlyaDinamit (BLR)1984-700:29:4500:01:0000:29:45
#8 810216Kabat DamianETIXX TEAM (POL)1989-800:30:1700:01:3200:30:17
#9 910709Giżyński MariuszWKS Grunwald Poznań (POL)1981-900:30:2700:01:4200:30:27
#10 1010217Skorupa MarekETIXX TEAM (POL)1991-1000:30:3000:01:4500:30:30
#11 1122599Lohish ArtsiomDinamit (BLR)1990-1100:30:3000:01:4500:30:30
#12 1210212Zalewski KrystianUKS MDKiS Barnim Goleniów (POL)1989-1200:30:3800:01:5300:30:38
#13 1310215Gosiewski KrzysztofETIXX TEAM (POL)1988-1300:30:3800:01:5300:30:38
#14 1422598Litouchyk SiarheiDinamit (BLR)1988-1400:30:4800:02:0400:30:49
#15 1510386Kowalski MarekETIXX TEAM (POL)1991-1500:30:5700:02:1200:30:57
#16 1610566Kern ArturETIXX TEAM (POL)1980-1600:30:5700:02:1200:30:57
#17 1722600Yushchnka MaksimDinamit (BLR)1990-1700:30:5800:02:1300:30:58
#18 1810300Czerwiński AdamTrisfera.pl (POL)1988-1800:31:0200:02:1700:31:02
#19 1921270Jastrzębski KamilTrisfera.pl (POL)1992-1900:31:0500:02:2000:31:05
#20 2022597Radziuk DzmitryDinamit (BLR)1993-2000:31:1200:02:2700:31:12
#21 2110596Kłeczek RadosławETIXX TEAM (POL)1985-2100:31:2100:02:3600:31:21
#22 2220188Oskierko ŁukaszTrisfera.pl (POL)1989-2200:31:4400:02:5900:31:44
#23 2315171Mielewczyk PiotrTrisfera.pl (POL)1990-2300:31:5200:03:0700:31:52
#24 2415793Dorożyński SzymonNamysłów (POL)1992-2400:32:0700:03:2200:32:07
#25 2521485Książek MarekStrażacy z Otwocka (POL)1981-2500:32:0800:03:2300:32:08
#26 2621627Głowala RobertGarwolin (POL)1992-2600:32:1200:03:2700:32:12
#27 2722155Wasiewicz KrzysztofKONDYCJA (POL)1992-2700:32:1700:03:3200:32:17
#28 2818150Nożyński Dariuszdcs.pl (POL)1980-2800:32:2000:03:3500:32:20
#29 2918848Blados TomaszWARSZAWIAKY (POL)1983-2900:32:2300:03:3800:32:23
#30 3010805Wakuluk AdamLKS Sprinter Siemiatycze (POL)1988-3000:32:2300:03:3800:32:23
#31 3121274Walczak DamianTrisfera.pl (POL)1991-3100:32:2700:03:4200:32:27
#32 3214421Bujała Michałrunningperformance.pl (POL)1987-3200:32:2700:03:4200:32:27
#33 3322114Baran MateuszWarszawiaky (POL)1993-3300:32:3700:03:5200:32:37
#34 3419197Bratukhin AndreiRun4Fun (BLR)1991-3400:32:3700:03:5200:32:37
#35 3520160Sowiński MiłoszTrinergy / Etixx (POL)1995-3500:32:3700:03:5200:32:37
#36 3620136Rusiniak RafałENTRE.PL Team (POL)1993-3600:32:4000:05:0600:33:51
#37 3621732Wichowski JacekPomiechówek (POL)1987-3600:32:4200:03:5700:32:42
#38 3719013Tadejewski PawełOstróda (POL)1979-3700:32:4400:03:5900:32:44
#39 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !3820542Napieraj DominikaCITY TRAIL Team (POL)19911-00:32:4400:04:0100:32:46
#40 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !3922581Mierzejewska AgnieszkaWKS Płomień Sosnowiec (POL)19852-00:32:4800:04:0300:32:48
#41 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 4010206Pliś RenataMKL Maraton Świnoujście (POL)19853-00:33:0700:04:2200:33:07
#42 4110821Polak SebastianKB ActiveSports Warszawa (POL)1980-3800:33:1600:04:3100:33:16
#43 4220239Wiligalski BartoszKM Truchcik Łubianka ASICS (POL)1989-3900:33:1900:04:3400:33:19
#44 4310708Nowakowska DominikaLKB im. Braci Petk Lębork (POL)19854-00:33:2000:04:3500:33:20
#45 4410211Kudzelich SviatlanaBiałoruś (BLR)19875-00:33:2100:04:3600:33:21
#46 4530009Kowalska KatarzynaLKS Vectra Włocławek (POL)19856-00:33:2700:04:4200:33:27
#47 4622582Stefanowicz MonikaWKS Grunwald Poznań (POL)19807-00:33:2900:04:4400:33:29
#48 4716761Nosarzewski KonradA-Z TAPE Managerbiegaczy.pl (POL)1991-4000:33:4600:05:0100:33:46
#49 4810479Krygier KrzysztofMagellan S.A. (POL)1991-4100:33:4700:05:0200:33:47
#50 4912461Konieczny AdamKS Polonia Środa Wlkp (POL)1992-4200:33:4900:05:0400:33:49
#51 5021037Florek FabianTeam Kopeć Azul (POL)1985-4300:33:5100:05:0600:33:51
#52 5221245Grygo PawełSNC-Lavalin Polska (POL)1976-4500:34:0900:05:2400:34:09
#53 5313173Zalewski IgorWłocławek (POL)1993-4600:34:0900:05:2600:34:11
#54 5420210Misiewicz Michałsklepbiegowy.com (POL)1995-4700:34:1300:05:2800:34:13
#55 5510209Kiplagat SheilaKenia (KEN)19928-00:34:2000:05:3600:34:21
#56 5610450Woźnicki PawełENTRE.PL Team (POL)1990-4800:34:2300:05:4300:34:28
#57 5710218Shegumo YaredAZS AWF Warszawa (POL)1983-4900:34:2400:05:4000:34:25
#58 5810998Wurst PrzemysławPrzylep (POL)1993-5000:34:2800:05:4800:34:33
#59 5918249Kerszen MaciejOlimpijczyk Skorzewo / AZS UG (POL)1993-5100:34:2800:05:4800:34:33
#60 6016416Biwott Gladys JepkuruiBenedek Team (KEN)19859-00:34:3000:05:4600:34:31
#61 6110408Ciszczonik SebastianSportiva.pl (POL)1984-5200:34:3200:05:5100:34:36
#62 6220891Suchenia Piotrwww.RUN-PASSION.PL (POL)1980-5300:34:3200:05:5200:34:37
#63 6313146Fluks SzymonPoznań (POL)1983-5400:34:3200:05:5200:34:37
#64 6420981Stankiewicz RadosławLębork (POL)1989-5500:34:3400:05:4900:34:34
#65 6515416Augustynowicz WojciechMKS Juvenia Białystok (POL)1992-5600:34:4800:06:0500:34:50
#66 6610652Szala TomaszElemental Team (POL)1990-5700:34:5200:06:0800:34:53
#67 6715131Gromek RadosławWarszawa (POL)1983-5800:34:5400:06:1400:34:59
#68 6816012Rajca MichalJuvenia Glucholazy (POL)1990-5900:34:5500:06:1500:35:00
#69 6919575Oleksiewicz MaurycyŁódź (POL)1982-6000:34:5600:06:1200:34:57
#70 7022109Wójtowicz SebastianSportopedic (POL)1982-6100:35:0400:06:2400:35:09
#71 7122311Sadrak Michał(POL)1987-6200:35:0400:06:2400:35:09
#72 7210858Kochna DanielKlub Biegacza Mrągowo (POL)1990-6300:35:1000:06:3100:35:16
#73 7314721Kurek PiotrSportgas Running Team (POL)1981-6400:35:1000:06:3500:35:20
#74 7421164Breszka MichałLębork (POL)1984-6500:35:1300:06:3900:35:24
#75 7520194Domżalski TomaszASICS Frontrunners Polska (POL)1980-6600:35:1700:06:3500:35:20
#76 7616271Grądzki Wojciechdietetykasportowa.pl (POL)1991-6700:35:2000:06:3700:35:22
#77 7710207Ejdys Sylwia(POL)198410-00:35:2200:06:3900:35:24
#78 7817895Okseniuk OleksandrKM Running Club (UKR)1978-6800:35:3200:06:5300:35:38
#79 7912222Emilsson ErikWarszawa (SWE)1982-6900:35:3400:06:5900:35:44
#80 8018984Jakubowski PiotrGwardia Warszawa (POL)1978-7000:35:3800:07:0500:35:50
#81 8121640Obara PrzemysławPTT Delta (POL)1995-7100:35:4100:07:0000:35:45
#82 8216369Drożdż MariuszSąd Okręgowy w Olsztynie (POL)1969-7200:35:4100:07:0100:35:46
#83 8317587Stochmalski PiotrWarszawa (POL)1989-7300:35:4300:07:0500:35:50
#84 8417302Tkaczyk AdamWarszawa (POL)1990-7400:35:4400:07:0300:35:48
#85 8510444Pietrzak AndrzejSound Garden Hotel (POL)1975-7500:35:4500:07:1200:35:57
#86 8616415Pupek DanielMosir Łomża (POL)1987-7600:35:4600:07:0700:35:52
#87 8710922Piech JakubBiała Podlaska (POL)1986-7700:35:5100:07:1200:35:57
#88 8820182Feifer BartoszStay Strong Team/ASICS FRONTRUNNER (POL)1988-7800:35:5500:07:1500:36:00
#89 8921240Kołodziejczyk JarosławZabiegani Częstochowa (POL)1970-7900:35:5800:07:1800:36:03
#90 9015628Tokarski PiotrKrępa (POL)1995-8000:36:0100:07:3600:36:21
#91 9119464Jarzebowicz PawełNiewymiękacze (POL)1979-8100:36:0300:07:2500:36:10
#92 9216468Janiak PrzemysławKaczmar Project (POL)1986-8200:36:0400:07:2400:36:09
#93 9314369Kobyłka AdamAZS WAT/UKS TECHNIK RADOM (POL)1994-8300:36:0500:07:2700:36:12
#94 9421657Wojciechowski SebastianTeam Kopeć (POL)1983-8400:36:0700:07:2700:36:12
#95 9515672Konwa RafałProService AT (POL)1977-8500:36:0800:07:2900:36:14
#96 9610711Ślusarczyk MariolaUKS Victoria Józefów (POL)199011-00:36:1000:07:3000:36:15
#97 9715781Horba Kamil20 BBZ (POL)1986-8600:36:1200:07:3200:36:17
#98 9811869Brynda MarcinOlecko Biega/Maratonka Grajewo (POL)1988-8700:36:1200:07:3200:36:17
#99 9920249Sobera ŁukaszTwardogóra (POL)1989-8800:36:1700:07:4000:36:25
#100 10020514Garczarczyk MichałRuda Śląska (POL)1987-8900:36:1800:07:4000:36:25

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności