Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

I Półmaraton Górski Pogórzanin

Wyniki - 2 maja 2015, Dubiecko

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1106Paweł SmędowskiM1994SĘKOWAPOLSKAULKS LIPINKI01:32:0601:32:04M1
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !23Stanisław WażnyM1979LUBACZÓWPOLSKAMOS LUBACZÓW01:33:4401:33:44M2
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 335Mieczysław JałochaM1967PRZEMYŚLPOLSKAPRZEMYSKI KLUB BIEGACZA01:41:1001:41:07M3
#4 45Bartłomiej OlbrychM1987BINAROWA 305POLSKANASTOPY.PL RUNNING TEAM01:42:1301:42:13M4KATEGORIA IPA/1
#5 5166Tomasz KucharczykM1989LUBLINIECPOLSKAWKB META LUBLINIEC01:45:1201:45:10M5
#6 637Krzysztof KozłowskiM1977DYBAWKAPOLSKAPRZEMYSKI KLUB BIEGACZA01:46:3001:46:26M6
#7 72Marek Żuk MarekM1980KRÓWNIKIPOLSKASZAFA BIEGACZA/PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA01:46:5001:46:47M7KATEGORIA IPA/2
#8 86Piotr KobylarzM1986RZESZÓWPOLSKARZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDY01:48:4201:48:39M8
#9 915Andrzej CisekM1974RZESZÓWPOLSKARZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDY01:50:0501:49:58M9
#10 1084Stefan PawłowskiM1986FREDROPOLPOLSKAGEOMETRA :)01:51:3201:51:26M10
#11 11137Łukasz WilkM1990LUBENIAPOLSKA01:53:1101:53:06M11
#12 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !12140Katarzyna WiniarskaK1980PRZEMYŚLPOLSKAPRZEMYSKI KLUB BIEGACZA01:53:2201:53:18K1
#13 137Paweł DzięgielowskiM1980ŻORYPOLSKAHRMAX ŻORY01:53:4701:53:45M12LEŚNICY/1
#14 1424Łukasz DziubanM1981ORELECPOLSKAZAPOROWY MARATON01:54:2901:54:24M13LEŚNICY/2
#15 15164Paweł SmolińskiM-SANOKPOLSKA01:55:2101:55:11M14
#16 16145Piotr WolańskiM1985RZESZÓWPOLSKA01:56:1301:56:10M15
#17 1731Tadeusz BazanM1964SOKOŁÓW MAŁOPOLSKIPOLSKAGB NA ZDROWIE01:56:5801:56:46M16
#18 189Grzegorz SikoraM1978PRZEMYŚLPOLSKAPKB PRZEMYŚL01:57:0301:57:00M17
#19 1973Dariusz NiedzielskiM1979DYNÓWPOLSKAAKTYWNY DYNÓW01:58:0501:57:57M18
#20 2058Jakub KutM1987KOZŁÓWEKPOLSKA01:58:0601:58:00M19
#21 218Maciej CałkaM1988KRZESZÓWPOLSKAORTORUN01:58:2201:58:18M20
#22 22133Jacek WasylówM1980PRZEMYŚLPOLSKALIPOWICA PRZEMYŚL01:59:1401:59:04M21
#23 2369Maciej SochackiM1988DUBIECKOPOLSKA01:59:3601:59:31M22KATEGORIA IPA/3
#24 24100Tomasz JuraszekM1985KRAKÓWPOLSKAKEB01:59:4801:59:31M23
#25 2596Dariusz BubaM1975LEŻAJSKPOLSKA02:00:4502:00:40M24
#26 261Sławek HadroM1987DUBIECKOPOLSKAOLIMP ENDURANCE TEAM02:00:5202:00:48M25
#27 2757Jakub KrajewskiM1985ORELECPOLSKASZAROTKA UHERCE02:01:1202:01:07M26
#28 2817Wojciech CzwerenkoM1980SANOKPOLSKA02:01:4602:01:37M27
#29 2995Krzysztof RzepkaM1976PRZEMYŚLPOLSKAPRZEMYSKI KLUB BIEGACZA02:02:4102:02:37M28
#30 30120Sebastian SzturM1998DUBIECKOPOLSKAKSMAP.PL02:04:1702:04:14M29
#31 3129Paweł GrandaM1982MAKOWISKOPOLSKA21 DAPLOT02:04:2302:04:19M30
#32 3266Tomasz MazurkiewiczM1972SANOKPOLSKAZAPOROWY MARATON02:04:2402:04:19M31
#33 33130Krzysztof WałczykM1985ŁOWCEPOLSKA02:04:2802:04:24M32
#34 344Marcin ZiółkowskiM1984RZESZÓWPOLSKA21 BRYGADA STRZELCÓW PODHALAŃSKICH02:05:1902:05:14M33
#35 3548Paweł BednarczykM1981SANOKPOLSKAKLUB BIEGAJĄCYCH LEŚNIKÓW02:05:2102:05:11M34LEŚNICY/3
#36 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !3643Anna KapelanK1984PRZEMYŚLPOLSKAPRZEMYSKI KLUB BIEGACZA02:05:2602:05:21K2
#37 37122Konrad SzymkiewiczM1986DUBIECKOPOLSKA02:05:5102:05:46M35
#38 3828Waldemar Fin-SzumowskiM1960PRZEMYŚLPOLSKAPRZEMYSKI KLUB BIEGACZA02:06:0602:06:00M36
#39 3922Marcin DuszaM1976RZESZÓWPOLSKA21 BRYGADA STRZELCÓW PODHALAŃSKICH02:06:2302:06:18M37
#40 4091Piotr RadochońskiM1979DUBIECKOPOLSKA02:07:5802:07:49M38
#41 4167Michał KasprzakM-SOKOŁÓW MAŁOPOLSKIPOLSKA02:08:1602:08:03M39
#42 42160Robert PiątekM1970OSTRÓWPOLSKAIPA PRZEWORSK02:08:3102:08:22M40KATEGORIA IPA/4
#43 43107Artur SobejkoM1969BOLESTRASZYCEPOLSKA02:09:0202:08:56M41
#44 4440Waldemar KaczorM1972RZESZÓWPOLSKARES-VET TEAM02:09:2802:09:10M42
#45 4551Dawid KołczM1991BIAŁYSTOKPOLSKA02:10:3302:10:16M43
#46 4694Piotr RybaM1981DĘBICAPOLSKAKB MARATOŃCZYK DĘBICA02:11:0602:11:06M44
#47 47109Marcin StempakM1983SZÓWSKOPOLSKAJGB SOKÓŁ JAROSŁAW02:11:5602:11:49M45
#48 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 4820Kinga BazanK1994SOKOŁÓW MŁP.POLSKAGB02:12:0102:11:49K3
#49 4985Kamil PiękośM1986DĘBICAPOLSKA02:12:3002:12:27M46
#50 5053Andrzej KorytkoM1975RZESZÓWPOLSKA1BSP02:12:5002:12:37M47
#51 51113Jakub SuraM1988DOLINA MUMINKÓWPOLSKA02:13:1302:12:57M48
#52 52148Jerzy ZajączkowskiM1970PRZEMYSLPOLSKAPRZEMYSKI KLUB BIEGACZA02:13:3002:13:24M49
#53 5319Damian DarłakM1982DĘBICAPOLSKA02:13:4302:13:40M50
#54 5434Maciej HołyszkoM1993DROHOJÓWPOLSKATEATR FREDREUM02:13:4302:13:34M51
#55 55161Tomasz MisiewiczM1979WIDACZPOLSKA02:14:2402:14:09M52KATEGORIA IPA/5
#56 56105Edward SłupekM1962BRZEZÓWKAPOLSKABUDROL HYŻNE02:14:3602:14:23M53
#57 57134Jacek WaśkoM1975RZESZÓWPOLSKA1 BSP02:14:4502:14:32M54
#58 58123Łukasz ŚlimakM1994DUBIECKOPOLSKA02:15:0202:14:59M55
#59 5998Daniel SiwulecM1995DYNÓWPOLSKAAKTYWNY DYNÓW02:15:2802:15:21M56
#60 60142Lesław WitrykM1986PRZEMYŚLPOLSKA5 BSP PRZEMYŚL02:15:5902:15:44M57
#61 6189Krzysztof PopławskiM1969PRZEMYŚLPOLSKAPRZEMYSKI KLUB BIEGACZA02:16:0002:15:55M58
#62 62101Bartłomiej SkrzyniarzM1988JAROSŁAWPOLSKAJGB SOKÓL02:16:0202:15:56M59
#63 6374Tomasz NykielM1966PRZEMYSLPOLSKAZIEMIA PIĘKNA02:16:0302:15:49M60
#64 6416Paweł CiubaM1975JAROSŁAWPOLSKAJGB "SOKÓŁ"02:16:1102:15:57M61
#65 6588Sławomir PlisM1971PRZEMYŚLPOLSKA-02:16:2702:16:13M62
#66 66126Michał TworzydłoM1991DYNÓWPOLSKAAKTYWNY DYNÓW02:17:1902:17:12M63
#67 6778Janusz KotlińskiM1964RZESZÓWPOLSKA02:17:4902:17:30M64
#68 6839Krzysztof SacharzecM1976KRAKÓWPOLSKAATLAS RUNNING TEAM02:18:4602:18:38M65
#69 6990Jerzy PredkiM1972HERMANOWAPOLSKASZUKAM KLUBU02:18:5402:18:42M66
#70 70136Krzysztof WigluszM1980GAĆPOLSKA-02:20:0702:19:56M67
#71 7152Tomasz KopylecM1988PRZEMYŚLPOLSKAPRZEMYSKI KLUB BIEGACZA02:20:5802:20:45M68
#72 7271Henryk MussurM1952KROSNOPOLSKAKTC KROSNO02:21:0802:20:52M69KATEGORIA IPA/6
#73 7327Monika Gielżyńska-WywrotK1981PRZEMYSLPOLSKAPRZEMYSKI KLUB BIEGACZA02:21:0802:21:02K4
#74 74151Grzegorz ZiembaM1979RZESZÓWPOLSKA02:22:2502:22:06M70
#75 7587Patryk PilchM1991HUCISKO NIENADOWSKIEPOLSKA02:22:2502:22:05M71
#76 7638Przemysław JeziorskiM1979ŁÓDŹPOLSKA02:22:5902:22:41M72
#77 7721Andrzej ChmieleckiM1967RADOMPOLSKA02:23:3802:23:25M73
#78 7880Łukasz PastułaM1983KOLBUSZOWAPOLSKA02:24:3602:24:30M74
#79 79153Tomasz SmokowskiM-WARSZAWAPOLSKA02:24:4702:24:36M75
#80 8049Artur BardonM1966DUBIECKOPOLSKA02:25:1202:25:02M76
#81 81103Jan SlowikM1970HERMANOWAPOLSKA02:25:3702:25:25M77
#82 8277Marek OsiniakM1984JAROSŁAWPOLSKABRAK02:25:3802:25:30M78
#83 83104Mateusz SłabyM1984DYNÓWPOLSKAAKTYWNY DYNÓW02:25:5402:25:46M79
#84 84115Wiesław SzczurM1970NOWA DĘBAPOLSKA02:25:5702:25:49M80
#85 8533Robert HarpulaM1971PRZEMYŚLPOLSKA02:26:0702:25:53M81
#86 86162Dariusz BatorM1977JAROSŁAWPOLSKA02:26:5102:26:42M82
#87 87163Piotr SajaM1989PRZEMYŚLPOLSKA02:27:0602:26:48M83
#88 8812Piotr ChruścickiM1995DUBIECKOPOLSKA02:27:0602:26:47M84
#89 89147Józef ZającM1975ROKIETNICAPOLSKA02:27:2302:27:09M85
#90 9059Krzysztof LeniartM1978NOWY BOREK 144POLSKARZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDY02:27:4702:27:35M86
#91 91111Dariusz StysiałM1978ROKIETNICAPOLSKA02:28:1402:27:59M87
#92 9281Przemysław PaszkoM1977JAROSŁAWPOLSKAJAROSŁAWSKA GRUPA BIEGOWA "SOKÓŁ"02:28:1602:27:59M88
#93 9314Dominika CiobanK1990PRZEMYŚLPOLSKA02:28:2202:28:17K5
#94 9430Zdzisław HabigierM1969PYSZNICA/RACŁAWICEPOLSKA02:28:5002:28:31M89
#95 9545Zbigniew KlimaszM1965HERMANOWAPOLSKARGIG02:29:1902:29:07M90
#96 9664Marek MarkiewiczM1975PRZEWORSKPOLSKAPRZEWORSKA GRUPA BIEGOWA02:30:0502:30:01M91
#97 97108Jerzy MickiewiczM1968JAROSŁAWPOLSKABBL02:31:0702:31:07M92
#98 9882Tomasz PawlikM1981JAROSLAWPOLSKA21 DAPLOT02:31:0802:30:53M93
#99 9983Sławomir PańtakM1973BIAŁOBRZEGIPOLSKA21 DAPLOT02:31:0902:30:53M94
#100 100131Radosław WareckiM1981PRZEWORSKPOLSKAPRZEWORSKA GRUPA BIEGOWA02:32:0402:32:00M95

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności