Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

PKO Półmaraton Sopot

Wyniki - 2 maja 2015, Sopot

Msc
Nr
Rok
Kat
K
M
-
-
-
-
#1 101538Klimczak KamilOlsztynPOL94M2022-9201:34:164.2800:31:2800:44:4111601:12:49111
#2 102709Klyszcz PawełŁaziska GórnePOLArchitekt Szuka Pracy90M2023-9301:34:214.2800:31:3200:44:4111501:12:49112
#3 103305Siwiela MateuszRedaPOLRuneda90M2024-9401:34:244.2800:31:3500:44:4211801:12:46106
#4 104736Socha GrzegorzLęborkPOL87M2025-9501:34:294.2800:31:4000:42:346001:10:2971
#5 105520Maślak RadosławGdyniaPOLBiegamyrazem.pl68M4022-9601:34:304.2800:31:4200:44:4812501:12:59122
#6 106393Szwed PrzemekGdańskPOLSklepbiegowy.com95M2026-9701:34:334.2800:31:4500:44:3911001:12:42102
#7 107947Kołkowski KrzysztofGdyniaPOLPsg Citron72M4023-9801:34:394.2900:31:5100:44:5012601:12:56119
#8 108384Szydłowski JacekGdańskPOLJacek Biega Michalinka78M3046-9901:34:404.2900:31:5100:43:438201:12:1395
#9 109374Lewna AdamBorzestowoPOLLightbox89M2027-10001:34:404.2900:31:5200:44:5112701:12:56120
#10 1105416Kozłowski GrzegorzWarszawaPOLAzs Awf Warszawa87M2028-10101:34:424.2900:31:5300:44:4111201:12:48109
#11 1111051Pyszyński MariuszWarszawaPOL75M4024-10201:34:424.2900:31:5400:44:3910901:12:46105
#12 112299Goike PiotrSkowarczPOLBiegam Bo Lubię74M4025-10301:34:444.2900:31:5600:43:468301:12:0093
#13 113595Buca RafałSopotPOLMlks Baszta Bytów69M4026-10401:34:474.2900:31:5800:44:3710401:12:50115
#14 114220Wygnańczuk MichałGdyniaPOLIzipak - Systemy Pakowania87M2029-10501:34:504.2900:32:0200:44:4011101:12:47108
#15 115436Sukow JerzyElblagPOLUks Tolkmicko73M4027-10601:34:564.2900:32:0700:44:4712401:12:49113
#16 1165484Magulski GrzegorzGdańskPOL71M4028-10701:34:564.3000:32:0800:45:1213901:13:37129
#17 117763Wyrwicki RafałGdańskPOL80M3047-10801:35:134.3000:32:2500:44:4111301:12:51116
#18 118368Dombrzalski BartoszGdańskPOLWłasna Strzecha78M3048-10901:35:134.3000:32:2500:44:3510301:12:49110
#19 119583Jagielski MaciejWarszawaPOLPzu Sport Team75M4029-11001:35:204.3100:32:3200:44:5112801:12:57121
#20 120129Rabijak MariuszDźwierzutyPOL80M3049-11101:35:224.3100:32:3300:45:4114601:13:58134
#21 121640Rakowski TomaszGdańskPOLRaku Team74M4030-11201:35:254.3100:32:3700:44:169401:12:52117
#22 122772Waniewski ŁukaszGdańskPOL78M3050-11301:35:264.3100:32:3700:44:099001:12:46104
#23 123632Miś WaldemarGdańskPOLBph Runners Team76M3051-11401:35:314.3100:32:4300:43:548601:12:3498
#24 124787Majewski KrystianGdyniaPOLJwf80M3052-11501:35:334.3100:32:4400:45:5015101:13:12126
#25 1251041Krzysztoń GrzegorzKraśnikPOL86M2030-11601:35:354.3100:32:4600:44:4412101:12:55118
#26 126479Chomik MariuszGdyniaPOL76M3053-11701:35:404.3200:32:5100:45:3014301:13:34128
#27 127802Świątkowski BartłomiejBedlnoPOLRozbiegani Zychlin83M3054-11801:35:544.3200:33:0500:45:1414001:14:00135
#28 1285411Zawada MariuszBąkowa GóraPOL78M3055-11901:35:584.3200:33:0900:46:5019201:14:25139
#29 1291040Walkiewicz MaciejSopotPOL79M3056-12001:36:104.3300:33:2100:44:5213001:13:03124
#30 13072Miszewski KrzysztofGdańskPOLAktywuj Się W Triathlonie 201581M3057-12101:36:104.3300:33:2200:45:4815001:14:10136
#31 131546Kręgielewski MirosławGdyniaPOL65M505-12201:36:164.3300:33:2800:43:518501:13:08125
#32 132343Buszman KrzysztofGdyniaPOLJw. 422471M4031-12301:36:174.3300:33:2800:46:2117001:14:38142
#33 133902Łukasiak MarcinGdańskPOLAuto-starter Gdańsk83M3058-12401:36:264.3400:33:3700:46:5819901:15:41165
#34 134375Maliszewski KrzysztofGdańskPOLBimet71M4032-12501:36:284.3400:33:3900:45:5715301:14:38140
#35 135523Hinc PawełGdyniaPOL58M506-12601:36:304.3400:33:4100:44:3410101:13:01123
#36 136234Bramowicz JacekGdańskPOLPruszcz Biega84M3059-12701:36:304.3400:33:4100:44:4612301:13:42131
#37 137810Zmorek- Pacak KatarzynaKrakówPOL88K20610-01:36:314.3400:33:4300:45:0613601:13:37130
#38 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !138504Maksyś RyszardPierwoszynoPOL55M601-12801:36:384.3400:33:5000:46:0816201:14:45146
#39 139111Hojnowski PawełGdańskPOLTri Magic Team76M3060-12901:36:504.3500:34:0100:46:2317301:14:39144
#40 140980Leszczyński CezaryGdańskPOL70M4033-13001:37:044.3600:34:1500:44:4312001:14:21138
#41 1414782Stankiewicz MariuszMalborkPOL75M4034-13101:37:054.3600:34:1700:45:0213501:13:46133
#42 142407Łakomski PawełGdyniaPOL85M3061-13201:37:124.3600:34:2400:47:0020201:16:00177
#43 143993Jaworski MichałMrągowoPOL84M3062-13301:37:184.3600:34:2900:46:2016901:15:25160
#44 144448Biały PawełGdyniaPOLO Co Biega?84M3063-13401:37:244.3700:34:3500:47:0020301:16:01179
#45 145621Laskowski RadosławGdyniaPOLKs Pidrina Gdynia74M4035-13501:37:244.3700:34:3600:45:5915401:14:52149
#46 146323Szarejko MaciejSopotPOL84M3064-13601:37:324.3700:34:4400:47:0120601:16:01178
#47 147678Stopa KrzysztofTczewPOLFast Foot72M4036-13701:37:344.3700:34:4500:46:2517501:15:00152
#48 148614Adamiak AndrzejGdańskPOLGet Run89M2031-13801:37:374.3700:34:4800:44:3810601:13:13127
#49 149646Błażuk JarosławGdyniaPOLBph Runners Team79M3065-13901:37:404.3700:34:5200:46:0015501:14:51148
#50 150877Kąkol GrzegorzGdyniaPOLBalls Of Steel88M2032-14001:37:414.3700:34:5200:46:3618501:15:19158
#51 151739Kac MarekRedaPOLTri-team Rumia74M4037-14101:37:424.3700:34:5300:45:1714201:14:40145
#52 152572Szapiel AndrzejPogórzePOLTriathlon Trójmiasto90M2033-14201:37:444.3700:34:5500:46:3918601:15:00153
#53 153419Skwarski MarekŻninPOLPałuki Running Team66M4038-14301:37:454.3800:34:5700:45:4214701:14:48147
#54 154282Skawiński ŁukaszWarszawaPOLAnnarun81M3066-14401:37:464.3800:34:5800:46:0115701:15:01154
#55 155476Topolski PiotrGdańskPOL79M3067-14501:37:504.3800:35:0200:44:5213101:14:38141
#56 156238Raszpunda ArturNiepołomicePOL71M4039-14601:37:554.3800:35:0700:45:5315201:14:53150
#57 157836Rymon-Lipiński WaldemarRedaPOLNolimits Run71M4040-14701:37:584.3800:35:0900:46:2617701:15:20159
#58 158837Duzinkiewicz JanGdanskPOL85M3068-14801:38:004.3800:35:1100:47:1322101:16:09186
#59 159927Kępka MarcinGdanskPOLLa Buda Foodtruck81M3069-14901:38:054.3800:35:1700:47:3124301:16:27193
#60 160188Kolasa BartoszGdyniaPOLMieciu Team79M3070-15001:38:154.3900:35:2700:45:0213401:13:46132
#61 161948Kąkol MarcinGdyniaPOL-87M2034-15101:38:154.3900:35:2700:47:1522801:15:29162
#62 1625184Szarawara ŁukaszWarszawaPOL73M4041-15201:38:194.3900:35:3000:47:5626201:16:40203
#63 163788Barański PiotrWarszawaPOLBaranskimarathonteam87M2035-15301:38:204.3900:35:3100:45:4014501:15:44169
#64 164398Derewecki JarekSkrzeszewo PiaskiPOLTriathlon Trójmiasto74M4042-15401:38:224.3900:35:3300:46:4018701:15:45170
#65 1655481Miłosz TomaszKonstancin-jeziornPOLPwc Running Team75M4043-15501:38:284.4000:35:4000:46:4719101:15:48172
#66 166613Chylak PawełGdańskPOL84M3071-15601:38:304.4000:35:4100:47:0320901:15:53174
#67 167677Tambor MichałIławaPOLUks Mały Jeziorak Iława94M2036-15701:38:324.4000:35:4300:44:028701:14:12137
#68 168423Gołębiowski PiotrStraszynPOL75M4044-15801:38:334.4000:35:4500:47:1221801:16:42207
#69 1691016Justyński AndrzejSzczecinPOL84M3072-15901:38:364.4000:35:4800:46:5619801:15:59176
#70 170206Reglińska JoannaBytówPOLKb Goch Bytów88K20711-01:38:394.4000:35:5000:46:5019301:16:05184
#71 171956Bodetko TomaszGdańskPOL85M3073-16001:38:404.4000:35:5100:46:4418901:15:34163
#72 172495Wnuk LeszekGdyniaPOLTri_sea.pl80M3074-16101:38:444.4000:35:5600:44:5613301:14:38143
#73 1735426Chmiel PiotrWarszawaPOLPtt Delta89M2037-16201:38:454.4000:35:5600:47:2824001:17:05222
#74 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !174320Zapadka StanisławMrągowoPOLKlub Biegacza Mrągowo55M602-16301:38:474.4000:35:5900:47:1522601:15:58175
#75 175150Grudzień BartoszGdańśkPOLPort Lotniczy Gdańsk86M2038-16401:38:524.4100:36:0300:48:0927201:17:04221
#76 176207Kowalski Robert SebastianGdańskPOL75M4045-16501:38:524.4100:36:0400:46:4419001:16:12188
#77 177761Malkiewicz MariuszSzczecinPOLLewandowski Team77M3075-16601:38:544.4100:36:0600:47:2123501:16:53216
#78 178891Małachowski DariuszKościerzynaPOLZielenin85M3076-16701:38:554.4100:36:0700:46:5920101:16:52215
#79 179773Szymulewicz WojciechGdyniaPOLBct Team73M4046-16801:38:554.4100:36:0700:46:1916801:16:02180
#80 180466Podgórski AdamGdyniaPOL-85M3077-16901:38:564.4100:36:0700:46:2217201:15:45171
#81 181874Pylak TomaszKrakówPOLNight Runners90M2039-17001:38:574.4100:36:0900:47:0921501:16:28195
#82 182964Czucha JanuszGdańskPOLRaiffeisen Leasing Runners74M4047-17101:39:014.4100:36:1200:47:1422301:16:44209
#83 183148Waligorski TomaszGdyniaPOL72M4048-17201:39:094.4200:36:2100:46:5119601:16:07185
#84 184976Mierzejewski MichałGdyniaPOL86M2040-17301:39:104.4200:36:2100:46:1716701:15:41164
#85 185889Słowiński PawełŚwidwinPOL78M3078-17401:39:134.4200:36:2400:46:4118801:16:23192
#86 186236Sutuła MichałToruńPOLKm Umk Toruń84M3079-17501:39:134.4200:36:2400:44:4512201:15:12156
#87 187248Biskupski MarcinBraniewoPOLRim Tim Team74M4049-17601:39:144.4200:36:2600:46:2818001:16:03181
#88 188350Biernacki AdamWarszawaPOLTriwawa66M4050-17701:39:164.4200:36:2700:46:2817801:16:35198
#89 189600Jabłoński PawełGdańskPOL76M3080-17801:39:174.4200:36:2800:47:1522701:16:47212
#90 190619Witkowiak GrzegorzGdańskPOL79M3081-17901:39:174.4200:36:2900:46:0616101:15:43168
#91 191500Kazubski GrzegorzGdyniaPOL73M4051-18001:39:174.4200:36:2900:47:0821401:16:39202
#92 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !192319Thiel JustynaLęborkPOLKs Team Run Gdansk74K40112-01:39:184.4200:36:3000:47:0721301:16:39200
#93 193854Rybak WawrzyniecTczewPOLBiegający Tczew79M3082-18101:39:264.4200:36:3800:46:0415801:15:07155
#94 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !194302Grabowska MariaTrzemesznoPOLFundacja Aktywne Trzemeszno72K40213-01:39:294.4200:36:4000:46:0616001:16:03182
#95 195985Skalski MaciejWarszawaPOLAnnarun78M3083-18201:39:324.4300:36:4400:47:1723001:16:49213
#96 196240Cejko WojciechBaninoPOLDead On Arrival75M4052-18301:39:384.4300:36:5000:46:5019401:16:32197
#97 197809Rompczyk AndrzejGdańskPOL74M4053-18401:39:384.4300:36:4900:46:2217101:15:41166
#98 1981027Dutkiewicz MaciejToruńPOL82M3084-18501:39:414.4300:36:5300:47:1422401:16:46210
#99 19921Stefanowski MateuszRedaPOLPompunia85M3085-18601:39:424.4300:36:5300:47:1021601:16:40205
#100 200108Grabias AleksandraGdańskPOL88K20814-01:39:474.4300:36:5800:47:1321901:16:46211

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności