Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

II Ultramaraton Podkarpacki

Wyniki - 9 maja 2015, Rzeszów

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Nr
-
-
#1 1715Mateusz Hesek02:06:0505:09:05M17
#2 3715Sławomir Hadro02:28:1105:42:03M35
#3 9211Radosław SkowronBalice02:36:0306:29:02M81
#4 3931Tomasz SzalachaBoguchwałapoRzeszowskie Gazele i Gepardy02:18:2605:45:03M36
#5 678Andrzej CiosmakBratkowicePZU Sport Team01:57:5204:39:05M6
#6 10461Janusz KrasońBudy GłogowskieRzeszowski Klub Morsa "SOPELEK"02:25:1306:48:04M92
#7 5011Andrzej BieniarzChmielnikRGIG02:40:5205:59:01M46
#8 11994Sławomir KrukChmielnikRzeszowskie Gazele i Gepardy03:09:4807:29:00M102
#9 2814Radosław ZgietCzartajew02:17:1105:26:02M27
#10 4711Michał CiekotCzęstochowaDecathlon Team02:16:4405:56:03M44
#11 13840Paweł PrzybyłCzęstochowaM116
#12 1858Dionizy SzczudłoDębica02:06:2005:09:05M18
#13 1315Józef PiecekDęblinWSOSP01:50:3504:57:05M13
#14 6795Ramona PrzybyłowiczDęblinSP02:31:2106:14:04K7
#15 12311Marcin PloskiDobra02:28:0207:41:02M104
#16 12413Aneta Cymbaluk-PloskaDobra02:59:0907:41:02K20
#17 412Jacek WójcikGodowa01:50:3304:30:04M4
#18 11311Paweł BłażejowskiGogołówJW419802:40:3707:07:02M98
#19 8410Ryszard FiegaGorliceMaraton Gorlice Festiwal Biegowy Krynica02:31:0206:26:04M73
#20 5570Maksymilian BrodaGorzyce02:31:0506:06:01M50
#21 3511Karol SierżantGostyń02:23:5605:41:02M33
#22 8865Piotr KaźmierskiGostyń02:30:5506:27:00M77
#23 10215Piotr PodobińskiGołkowice Dolne02:47:5806:40:05M90
#24 608Janusz AdamczykGródek nad Duanjce02:22:2506:11:05M55
#25 7075Wiesław GomółkaGłogów Małopolski02:25:1306:19:01M63
#26 10112Andrzej BąkGłogów MałopolskiTKKF SOKÓŁ GŁOGÓW Małopolski02:41:0706:38:03M89
#27 4214Jan SłowikHermanowaKSRG OSP HERMANOWA02:30:1405:52:05M39
#28 9642Jacek PyrzakJarosław02:40:0206:32:02M84
#29 15313Jacek OpielaJarosławM129
#30 10596Tomasz KwartaJasionka02:28:3506:48:05M93
#31 10611Michał AdamskiJasionkaWOP02:29:3406:48:05M94
#32 11413Joanna ŚwiderskaKobyłka02:48:4607:07:03K16
#33 12226Dorota KałkowskaKońskowolabliczek.pl02:58:4807:39:01K19
#34 1215Maciej DrozdKraków02:01:3104:55:05M12
#35 13956Marcin GrelaKrakówKrwawe SutyM117
#36 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !214Andrzej WitasKrakówKW Kraków/Lachoteam01:49:5204:16:03M2
#37 8014Malgorzata WęgrzynKrasneRzeszowskie Gazele i Gepardy02:38:3806:25:04K11
#38 12750Łukasz KumorKrasne03:09:4807:50:04M107
#39 9754Paweł ChomyszynKrowica02:41:3006:37:01M85
#40 7689Maciej FrączekKrzemienicaKrejsers02:31:5806:25:01M68
#41 3293Dariusz BubaLeżajsk02:12:0705:30:00M30
#42 3319Zbigniew TuroszLeżajsk02:15:5705:35:03M31
#43 12157Wojciech HospodLeżajsk02:55:5507:39:01M103
#44 10012Andrzej ŁukasikLublin02:36:1406:38:03M88
#45 14810Sławomir WochLublinM125
#46 13737Filip HołtynMarkiM115
#47 782Krzysztof DąbkowskiMichałowiceT-Mobile Running Team01:59:5704:45:02M7
#48 1497Tomasz KuczewskiMielec02:10:2405:02:05M14
#49 1610Piotr KuczewskiMielec02:15:3405:07:03M16
#50 4111Sławomir FoltaMielecOrange Polska02:31:4605:51:05M38
#51 6813Jakub MaziarzMIELECZabiegani Mielec02:30:5906:14:04M61
#52 10746Agnieszka DziałoMielecZabiegani Mielec02:47:2206:52:01K13
#53 1087Magdalena KokoszkaMielecZabiegani Mielec02:47:1906:52:01K14
#54 10953Elżbieta HyjekMielecZabiegani Mielec02:47:1806:52:01K15
#55 11166Rafał BłachowiczMielecZabiegani Mielec02:58:0506:55:04M96
#56 12548Łukasz PrzybyłoMielecZabiegani Mielec02:35:2707:48:04M105
#57 14167Łukasz KoziołMielecZabiegani MielecM119
#58 8114Piotr DardzińskiMogilany02:35:5106:25:05M70
#59 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !304Dorota KuchtaMłoszowa02:21:1505:28:01K2
#60 15514Marek BudzińskiNowa SłupiaFitmania TeamM131
#61 1329Katarzyna ŻebrakowskaNowa WieśK21
#62 9829Zbigniew DorotaOleszyceRUN RUN Oleszyce02:41:2906:37:01M86
#63 9932Marek BuczkoOleszyceRUN RUN OLESZYCE02:41:3006:37:01M87
#64 13310Weronika KlingerOrłyK22
#65 7512Piotr RuszniakPiasecznoDla Rodziny02:31:5906:25:00M67
#66 8320Marian NiziołPiaseczno02:29:4506:26:04M72
#67 1313Tomasz CzarneckiPoznańTFP SPORT TEAMM111
#68 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 374Marek ŻukPrzemyślPrzemyski Klub Biegacza/Szafa Biegacza01:51:2304:26:05M3
#69 14383Marek MarkiewiczPrzeworskPsK BrOM121
#70 587Michał KiełbońPrzeworskPrzeworska Grupa Biegowa01:56:1004:36:04M5
#71 9362Bartłomiej BieniekPrzewrotne02:41:4406:30:03M82
#72 4311Sławomir KubiakRadom02:27:4805:53:04M40
#73 2010Józef KlimaszRzeszów02:21:1205:13:02M20
#74 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !2273Bożena JaskowskaRzeszów02:18:1905:17:01K1
#75 2379Lukasz WalewskiRzeszowarsdent02:19:3105:17:02M22
#76 2447Włodzimierz DrozdRzeszówRzeszowskie Gazele i Gepardy02:12:1605:22:04M23
#77 2760Piotr MazurRzeszów02:21:0305:24:03M26
#78 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3811Agnieszka DziamaRzeszów02:29:4905:42:03K3
#79 4091Marek JaroszRzeszów02:17:2305:50:05M37
#80 4455Sebastian ŻulińskiRzeszówSukces Jest Nieunikniony02:28:4405:55:01M41
#81 4880Grzegorz HajdukRzeszówOne Voice02:31:0005:57:05M45
#82 5190Marek WąsRzeszówMarian Team02:28:4406:01:02M47
#83 5310Marcin StopaRzeszówwww.runrzeszow.pl02:24:4506:04:01M49
#84 5713Tomasz SiwiecRzeszówBiegnę dla Marcina02:23:4906:07:02M52
#85 5823Bartłomiej TrawkaRzeszów02:33:1306:09:01M53
#86 5928Marcin BoguszRzeszówRzeszowskiego Gazedle i Gepardy02:19:3806:10:01M54
#87 6121Grzegorz TrawkaRzeszów02:35:4706:12:02M56
#88 6210Andrzej SzulRzeszówAktywny Dynów 1bsp02:28:4906:12:02M57
#89 6399Jacek BuszRzeszówKormoran02:21:4906:13:00M58
#90 6477Jacek ZembrońRzeszów02:28:0106:13:02M59
#91 7144Michał KubasRzeszówBiegunka Team02:31:4506:20:00M64
#92 7241Andrzej PartykaRzeszówRzeszowskie Gazele i Gepardy02:36:3606:20:04M65
#93 7371Piotr SzuraRzeszówSzkoła Mistrzostwa Sportowego RESOVIA02:40:4406:23:05M66
#94 7411Beata FiukRzeszów02:38:3806:24:01K8
#95 7768Michał StachurskiRzeszów02:33:1806:25:01M69
#96 7812Jolanta ZarębaRzeszówRzeszowskie Gazele i Gepardy02:41:3306:25:03K9
#97 7914Agnieszka JędrzejczykRzeszówRzeszowskie Gazele i Gepardy02:40:4406:25:04K10
#98 8743Maciej SzpilaRzeszówRzeszowskie Gazele i Gepardy02:38:1806:27:00M76
#99 9051Bartek PaselaRzeszówwww.bycjakfilipides.pl02:29:0406:29:00M79
#100 9113Mateusz DymekRzeszów02:38:1806:29:00M80

Google Play

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności