Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

XVII Ogólnopolski Bieg Milowego Słupa

Wyniki - 16 maja 2015, Konin

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
P1
-
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1225Paulo VerteskyiDonetskLKB Rudniev1985M11-00:15:58100:31:1300:31:13
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2224Piotr WernerMalanówTeam Werner1992M22-00:17:43300:34:0900:34:09
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3138Fabian FlorekKoninTeam Kopeć1985M33-00:17:32200:34:1100:34:11
#4 4118Mariusz ŁuczyszynTrzemesznoNorna Salhus IL Norge1987M44-00:17:52400:34:3400:34:34
#5 5163Robert WernerMalanówMaraton Turek1994M55-00:18:14500:35:3900:35:39
#6 6222Jarosław PrzybylskiKołoMLUKS Triathlon Koło1974M66-00:19:24800:37:1800:37:17
#7 7157Krzysztof TomaszewskiTurekKB Geotermia Uniejów1967M77-00:19:23600:37:2600:37:25
#8 8123Michał KitaWroclawpędzący w miejscu1975M88-00:19:23700:37:3300:37:32
#9 9131Kamil SzadyKramsk1997M99-00:20:031100:37:5900:37:57
#10 1014Jakub WiśniewskiKonin1993M1010-00:20:041300:38:0700:38:06
#11 11223Maciej ŻurowskiKoninKB WARTKO1972M1111-00:19:381000:38:1100:38:09
#12 12216Emil GościniakKonin1990M1212-00:19:37900:38:3900:38:37
#13 13168Robert ZakrzewskiKazimierz Biskupi1973M1313-00:20:071700:38:5400:38:52
#14 1423Krzysztof NowackiKoło1973M1414-00:20:171900:38:5400:38:52
#15 15144Wojciech MaciejewskiKoninKB Aktywni Konin1963M1515-00:20:051500:39:0400:39:03
#16 16201Marcin IgnaczakKoninKB WARTKO1977M1616-00:20:061600:39:0800:39:08
#17 1716Artur ChojnackiKoninPROARTI.PL1979M1717-00:20:161800:39:1400:39:13
#18 18115Mateusz SiarkowskiKramskKramsk1989M1818-00:20:031200:39:2400:39:22
#19 1911Adrian MoralewskiKoninKlub Biegacza Aktywni Konin1998M1919-00:20:041400:39:2400:39:22
#20 2065Piotr SzczęsnyTuliszkówMVM1990M2020-00:20:272100:39:3500:39:33
#21 21195Mariusz Trzmielewskikonin1967M2121-00:20:442300:39:5600:39:54
#22 22162Czesław WernerMalanówFlorian Chojnice1962M2222-00:20:192000:40:0000:39:59
#23 23211Jacek AndrzejewskiKoninMarathon Team Konin1971M2323-00:21:284100:40:0100:39:58
#24 24204Jakub WawrzyniakKonin1985M2424-00:20:352200:40:0500:40:01
#25 25169Leszek CeglewskiW ęglew-Kolonia1964M2525-00:20:442400:40:1100:40:09
#26 26167Grzegorz MójtaKOŁO1980M2626-00:20:512800:40:1200:40:10
#27 27186Štěpán KlímaKonin1977M2727-00:20:492700:40:1900:40:15
#28 28153Paweł WałkiewiczBojanowoMGOPS Gostyń1982M2828-00:20:573200:40:3600:40:34
#29 29148Andrzej WojciechowskiTurekKB Geotermia Uniejów1972M2929-00:20:472500:40:4200:40:40
#30 3092Adam KlupiećPoznań1994M3030-00:20:523000:40:5000:40:47
#31 31147Tomasz WitkowskiJanowiceAdventure Team Poland Smurfit Kappa1976M3131-00:21:163700:40:5100:40:47
#32 3225Maciej BrzezińskiŚlesinLokalna Grupa Lekkoatletyczna im. Hannibala Lectera1985M3232-00:20:573300:40:5500:40:42
#33 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !33161Katarzyna WernerMalanówKKB Finisz Kalisz1989K1-100:20:583500:41:1000:41:10
#34 3448Piotr HierowskiSTRZAŁKOWOMaratonyPolskie.PL TEAM / FRANSPOL1968M3333-00:20:543100:41:2300:41:22
#35 3513Radosław WypychowskiBielawySzanuj Bieniszew1965M3434-00:21:163800:41:3100:41:27
#36 36158Paweł SojaTuliszkówMVM1995M3535-00:20:472600:41:3800:41:35
#37 37194Włodzimierz StepakRudzicaKB Aktywni Konin1969M3636-00:21:173900:41:3800:41:35
#38 38206Kamil JeremiczŚroda WlkpPiotr i Paweł Marka Formy1998M3737-00:20:512900:41:4500:41:44
#39 3944Krzysztof LipskiPaprotnia1991M3838-00:20:573400:41:4600:41:43
#40 40192Krystian SzafrańskiGrzegorzew1992M3939-00:21:394400:41:4700:41:45
#41 41102Robert JarzabekStrzalkowoStrzalkowska Grupa Biegowa1973M4040-00:22:125000:42:1800:42:15
#42 42133Stanisław MielczarekKaliszKS MARATON OSTRÓW WIELK1957M4141-00:21:454500:42:3600:42:34
#43 43185Damian MarciniakTuliszkówMVM1987M4242-00:21:013600:42:5100:42:48
#44 4445Tomasz SzubertTurek1979M4343-00:21:244000:42:5400:42:49
#45 45137Owen O SullivanKonin1971M4444-00:21:544600:43:0600:43:01
#46 46207Krzysztof SawickiKościelec1982M4545-00:21:364300:43:0800:43:02
#47 4736Marek PorosaCzołowo KoloniaPolicja1967M4646-00:22:125100:43:1100:43:05
#48 4878Michał WachockiKonin1984M4747-00:21:294200:43:2000:43:15
#49 49213Andrzej CzechorowskiPosadaMarathon Team Konin1975M4848-00:22:345700:43:3600:43:33
#50 50229Jerzy ZarodaKoninKB Aktywni Konin1970M4949-00:21:554700:43:4500:43:41
#51 51113Marcin ZłotyKonin1997M5050-00:22:054800:43:5700:43:51
#52 52135Malinowski MaciejKazimierz Biskupi1961M5151-00:22:195200:44:0300:44:00
#53 53214Marcin ŻurawikKołoSaint-Gobain Squad1980M5252-00:22:235300:44:0800:44:03
#54 54208Robert BligajKonin1982M5353-00:22:546300:44:1300:44:03
#55 55132Sławomir BudnyKramsk1972M5454-00:22:245400:44:1500:44:09
#56 56190Mariusz LeśniewiczKonin1976M5555-00:22:295500:44:1700:44:12
#57 57100Dariusz FrątczakOsiek Mały1982M5656-00:23:256900:44:2000:44:14
#58 5883Rafał MakułaKONINKB WARTKO1985M5757-00:22:295600:44:3100:44:28
#59 59117Michał LorekKonin1997M5858-00:22:416000:44:3300:44:27
#60 60140Maciej AntasKramsk PoleKMP KONIN1975M5959-00:22:084900:44:3800:44:29
#61 61160Marcin KwaśnyLądek1983M6060-00:23:317300:44:5400:44:47
#62 62230Jacek PilarskiKoninKB Aktywni Konin1968M6161-00:22:405800:44:5700:44:52
#63 6331Maciej PawlakKoninMPEC-Konin1972M6262-00:23:297100:44:5800:44:50
#64 64110Przemyslaw MalickiKołoZEUS1981M6363-00:23:377600:45:0200:44:52
#65 6561Zbigniew TomczakGnieznoAltom Gniezno1954M6464-00:22:576400:45:0300:45:01
#66 6666Daniel StempniakOstrów Wielkopolskibez klubu1982M6565-00:23:407700:45:1200:45:04
#67 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !6796Hanna WasilewskaGolina Kolonia1981K2-200:22:506100:45:1300:45:10
#68 68165Krzysztof WysockikoninKB Aktywni Konin1984M6666-00:23:016500:45:1400:45:08
#69 69182Piotr AugustynowiczKoninKB Aktywni Konin1973M6767-00:22:405900:45:1500:45:08
#70 7091Waldemar MęczyńskiPoznańwww.matrymonialne24.pl1974M6868-00:23:086700:45:3400:45:32
#71 7189Michał SypułaŻychlin1988M6969-00:23:407800:45:4000:45:35
#72 72220Adam GadskiKoninAktywni Konin1976M7070-00:22:526200:45:4500:45:38
#73 7317Robert SerafińskiKoninKB Aktywni Konin1969M7171-00:23:347400:45:5000:45:40
#74 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 74145Zuzanna HajdrychKLECZEW1966K3-300:23:447900:45:5400:45:50
#75 7526Krzysztof WłodarczykRudzicaMPC Konin1975M7272-00:23:297200:45:5800:45:50
#76 76177Piotr ProtasiewiczKoninKonin1970M7373-00:23:106800:46:0800:46:04
#77 77108Łukasz KubackiKonin1979M7474-00:23:357500:46:1200:46:05
#78 78146Tadeusz KolebukTUREK1951M7575-00:23:257000:46:1600:46:12
#79 7963Bartosz CzajkaKoninZbędna Piątka1980M7676-00:23:508000:46:3300:46:27
#80 80217Janusz JarzyńskiKonin1969M7777-00:24:218900:46:5100:46:41
#81 81101Rafał KrygierŻychlinNZOZ Gemini1973M7878-00:23:578100:47:0100:46:58
#82 82215Stefan KaźmierowskiRoztoka1994M7979-00:24:369300:47:1100:47:06
#83 83219Krzysztof WiatrowskiKazimierz Biskup1969M8080-00:24:108600:47:1200:47:05
#84 8446Patrycja PięciakRzgów1996K4-4-00:47:1300:47:13
#85 8521Aleksander PrętnickiSompolno1996M8181-00:23:046600:47:2500:47:22
#86 8619Dawid AndrzejewskiGrodziec1987M8282-00:24:188800:47:2600:47:13
#87 87114Małgorzata GolonKoninKKS Endorfiny1977K5-500:24:068300:47:2600:47:26
#88 88127Edmund PilarskiKoninKB Aktywni Konin1951M8383-00:24:098500:47:2900:47:26
#89 8984Mariusz MikołajczykTurekKB Geotermia Uniejów1977M8484-00:25:2811000:47:3400:47:29
#90 9018Krzysztof RakowiczKOŁOANDRE KOŁO1971M8585-00:24:088400:47:4200:47:38
#91 91172Krzysztof GórskiKonin1970M8686-00:24:038200:47:4400:47:38
#92 92191Janusz RożekPrzyjmaKB WARTKO1953M8787-00:25:0010400:47:4500:47:34
#93 93226Patryk ChoinkaTulciszkówZSB BUDOWLANI KONIN1997M8888-00:24:369400:47:4700:47:35
#94 94103Lech Jerzy HajdrychKLECZEW1960M8989-00:24:419600:47:5200:47:47
#95 95109Leszek WojciechowiczBorzykowodzieci Kotana1983M9090-00:25:0410500:47:5400:47:43
#96 9686Wiktor NawrockiRzgów1983M9191-00:24:499800:48:0200:47:53
#97 9737Izabela KoralewskaGrzegorzewDrużyna Szpiku1997K6-600:24:239000:48:1000:48:04
#98 9852Mariusz DoruchKalisz1983M9292-00:24:539900:48:1300:48:05
#99 9950Błażej PiaskowskiKoninfinanser.pl1997M9393-00:25:4311500:48:3700:48:26
#100 100141Maciek KujawaKarczewko1979M9494-00:24:158700:48:3800:48:30

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności