Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Elemental Tri Series

Wyniki - 17 maja 2015, Olsztyn

Pływanie skrócone do 750m

Msc
Nr
Rok
Kat
T1
T2
M
K
-
-
-
-
-
-
#1 258328Adamczuk KamilBIAŁYSTOKTRI NIEAKTYWNI ZIELONE WZGÓRZAPolska1985M306300:17:5700:07:5801:17:4300:01:1300:52:3802:37:30244-
#2 303326Adamczuk KarolBIAŁYSTOKTRI NIEAKTYWNI ZIELONE WZGÓRZAPolska1987M253300:14:4800:05:3501:19:3700:03:3401:01:4102:45:16287-
#3 213329Adamczuk PawełBIAŁYSTOKTRI NIEAKTYWNI ZIELONE WZGÓRZAPolska1981M305200:16:0600:07:3301:15:1000:01:0600:51:5902:31:53204-
#4 262334Andrejczuk PawełBIAŁYSTOKTRI NIEAKTYWNI ZIELONE WZGÓRZAPolska1984M306500:19:5000:04:5801:15:3600:01:4100:55:3302:37:38247-
#5 223327Andrejczuk ŁukaszBIAŁYSTOKTRI NIEAKTYWNI ZIELONE WZGÓRZAPolska1987M252500:13:5100:05:0001:14:1000:01:3100:58:4502:33:17214-
#6 30684Andryka RomanGDAŃSKUKS TRI-TEAM RUMIAPolska1976M35900:14:2500:02:1201:06:2500:00:4800:42:5502:06:4530-
#7 87671Andrzejczyk SebastianWARSZAWATRINERGYPolska1973M401700:14:0800:03:2601:10:3700:01:1900:47:5802:17:2786-
#8 56363Antoniak KrzysztofOLSZTYNTRI NEGUPolska1976M351500:13:5600:03:1201:07:1900:00:5900:47:4502:13:1156-
#9 189430Antonowicz MarcinWARSZAWAN/APolska1979M355100:15:1000:04:0201:16:5900:01:1800:52:2202:29:51181-
#10 196695Apalko ArturSUWAŁKIOIL TRANSFER TEAMPolska1967M451500:20:0800:05:0001:13:3500:01:4000:49:5402:30:17188-
#11 403488Augustyniak WojciechELBLĄGENDUROMAN ELBLĄGPolska1979M35---
#12 84438Baczewski DanielGDAŃSKLOTOS RUNNING TEAMPolska1982M302500:16:2500:04:1001:08:2400:00:5700:47:2202:17:1883-
#13 253384Bąk SewerynGDAŃSKPolska1986M252900:19:1100:04:0801:20:3900:01:3000:51:4002:37:07241-
#14 180554Bakuła MateuszGDYNIABLUE MEDIA TEAMPolska1986M251900:16:5200:23:3200:54:5000:01:3000:51:5702:28:40173-
#15 348411Bankiewicz DamianCZĘSTOCHOWAASSECO ACTIVE TEAMPolska1971M406600:19:4000:05:4501:47:1000:02:2200:50:5203:05:49328-
#16 55530Barszcz MarcinWARSZAWATRI2LIVEPolska1982M301700:14:2400:03:2501:07:4700:01:0100:45:5102:12:2755-
#17 402474Bartosiak SzymonWARSZAWATRINERGY TEAMPolska1979M35---
#18 361291Baryżewski PiotrSOPOTBRAK BRAKPolska1977M35---
#19 395426Berkovics IgorsWARSZAWAWITCLitwa1983M30---
#20 314448Bestecki TomaszBARTOSZYCEENDOMONDO BARTOSZYCE WWW.SKLEPAGAR.PLPolska1987M253600:18:3000:06:1301:34:4000:02:3700:45:5602:47:56297-
#21 145305Biankowski PiotrRUMIACOMPLEXSPORTS SKLEP.ARCAR.PLPolska1975M402600:11:2100:04:3201:13:1100:01:2300:54:1602:24:44140-
#22 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 97699Bielecki JarosławELBLĄGAUTO-LAND AUTO-LANDPolska1963M50300:17:1300:03:4601:07:1200:01:2700:49:1602:18:5496-
#23 279522Bielski BartekGDYNIATORUS TRIATHLON TEAMPolska1977M356500:16:3200:06:2001:17:1200:02:0400:58:4802:40:56263-
#24 147407Bieniek PatrykPOZNAŃPOSNANIA TRI TEAMPolska1980M354000:16:4700:04:1901:12:5400:01:1600:49:3802:24:54142-
#25 423568Biernacki ArturWARSZAWAVITASPORT.PLPolska1971M40---
#26 272460Blankiewicz RafałWIĄZOWNAPolska1971M404800:18:1000:03:4501:25:0600:01:5300:50:5802:39:52257-
#27 71455Borko CezaryOLSZTYNPolska1973M401500:13:2900:03:4101:11:3600:00:4700:46:1702:15:4970-
#28 69343Bożęcki MarcinGDAŃSKPROTEA TEAMPolska1986M25900:15:1100:03:1401:11:0000:00:4800:45:1902:15:3168-
#29 229691Brett TomaszKOŁOMLUKS TRIATHLONPolska1962M50800:11:0200:02:1701:21:2002:34:07219-
#30 320450Bronakowski AndrzejOLSZTYNWWW.CZASRELAKSU.OLSZTYN.PL GABINPolskaFIZJOTERAPEUTYCZ1977AS M35 RELAKSU7500:16:2600:03:5701:31:2200:01:1700:56:1002:49:12302-
#31 212640Bryzek ArnoldWARSZAWAPolska1970M451600:14:4400:03:3001:15:1900:01:3300:56:3902:31:45203-
#32 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 14399Buszan RadekGDYNIAAKADEMIA TRIATHLONUPolska1980M35300:11:4100:02:2201:06:1900:00:3500:41:3202:02:2914-
#33 401473Błajet JakubTORUŃPolska1981M30---
#34 38706Chirk RobertBYTÓW4LIGAPolska1974M40900:14:1500:02:3801:07:3900:00:5400:42:5502:08:2138-
#35 28542Chmielewski PiotrWARSZAWALUBLINPolska1978M35700:13:0700:02:1801:05:0400:01:0100:44:4402:06:1328-
#36 371340Chodkiewicz TomaszPIASECZNOPolska1974M40---
#37 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !178513Chodyna MonikaOLSZTYNTRI NEGU AKTYWUJ FORMĘPolska1992K18200:10:4000:03:3001:19:4800:01:0000:52:5702:27:55-7
#38 198444Choroszucha MaciejOLSZTYNPolska1986M252000:17:5700:03:5201:18:5600:01:5000:48:0802:30:44190-
#39 250597Ciak DamianOSTRÓDAPolska1985M306000:17:0700:05:1501:23:2300:01:2000:49:4602:36:50238-
#40 54457Cichocki MarcinOLSZTYNWWW.ATC.OLSZTYN.PL/ TRI NEGUPolska1975M401300:13:5300:03:3801:10:0700:01:1700:43:2602:12:2054-
#41 351544Cichon ArturWARSZAWAPolska1965M501200:19:2000:08:5301:33:0100:03:1401:05:3403:10:02330-
#42 183417Ciecierski MichałŁĘG STAROŚCIŃSKIPolska1980M354900:16:3100:03:3701:10:5500:01:1000:57:1502:29:28176-
#43 365309Ciskowski WaldemarGDYNIAPolska1955M60---
#44 239675Ciżmowski WiesławBYDGOSZCZPolska1970M451700:17:4600:04:3301:20:1200:02:0200:50:5402:35:27227-
#45 89338Cybulski KamilGOŁDAPŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAPPolska1984M302800:19:5200:03:1501:09:0100:00:5600:44:4102:17:4588-
#46 209608Czajka MaciejSOKÓŁKANADAKTYWNI SPRINT TRI TEAM BIAŁYSTOKPolska1988M252300:14:1200:03:2801:13:3100:00:4400:59:3702:31:33200-
#47 42521Czajkowski PiotrKOWALEWO POMBCT GDYNIAPolska1989M25600:16:2400:02:3901:07:0100:00:4400:42:0202:08:5042-
#48 294402Czarnecki TomaszWARSZAWAPolska1979M356700:19:3500:04:4401:24:4600:01:3000:53:2602:44:02278-
#49 164297Czayka KrystianWARSZAWATRIACADEMYPolska1982M304300:15:5500:03:2601:19:3300:00:5000:46:3402:26:18159-
#50 138463Czech MariuszGDYNIAGRUPA RUBO/COMPLEXSPORTSPolska1981M303600:14:4000:04:3601:14:5500:01:1600:48:2902:23:56133-
#51 22272Czerwiec ArturRUDAWAKT WATER KNIGHTS ZABIERZOWPolska1976M35600:11:5200:02:3701:07:4900:00:4300:42:0102:05:0122-
#52 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 311570Czerwiec MagdalenaWARSZAWAWATER KNIGHTS TRIATHLON ZABIERZÓWPolska1978K35300:14:4400:03:5401:20:2700:00:4501:07:1002:47:00-17
#53 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !60683Czerwinska KatarzynaWARSZAWAPolska1990K25100:13:2900:03:2401:14:5000:01:1000:40:5202:13:44-1
#54 157495Czerwiński PiotrGDAŃSKPolska1965M50600:15:5000:04:5801:14:2600:01:4000:48:5502:25:49152-
#55 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !24715Czuba AdamKRAKÓWHAPPY TRI FRIENDSPolska1969M45100:16:2600:02:5201:03:1500:01:1000:41:3202:05:1524-
#56 315335Czyżyk RafałSZCZECINLABOSPORT TEAMPolska1973M405700:17:4500:03:5501:20:1400:01:4701:04:2202:48:03298-
#57 390404Dąbrowski BartoszWARSZAWAPolska1982M30---
#58 317371Dabulis JarosławWARSZAWAPolska1973M405800:21:0600:04:5101:30:5000:01:5400:49:5702:48:38300-
#59 415531Dalecki MarcinWARSZAWALABOSPORT TEAMPolska1979M35---
#60 206351Dalewski AleksanderWARSZAWAPolska1984M305000:19:2000:04:1001:21:0700:01:3300:45:1102:31:20197-
#61 162421Dawiec AlfredZIELONKIWATER KNIGHTS TRIATHLON ZABIERZÓWPolska1975M402900:14:1500:03:1301:16:1800:02:1500:50:1502:26:17157-
#62 407504Dembicki MarcinGDYNIAPolska1981M30---
#63 306680Dietrich KrzysztofGDYNIATRIATHLON SERIES TEAM / SPORTOWYPolska1980M357100:17:5800:05:0601:23:4300:01:1000:57:5102:45:48290-
#64 293493Dmochowski JacekOSTROŁĘKAOSTROŁĘKA -Polska1968M452400:17:1900:06:1301:22:0000:01:5500:56:2902:43:57277-
#65 330285Dobosz AndrzejWARSZAWAPolska1974M406200:22:5400:04:2201:24:2100:01:5000:57:3102:50:58311-
#66 295575Dobrowolski MarcinWARSZAWAPolska1974M405400:17:5600:04:5301:25:1000:02:0300:54:0102:44:03279-
#67 381373Dominiak KlaudiaKRAKÓWWERTYKAL BIKEBOARD TEAMPolska1978K35---
#68 358281Domżalski ŁukaszOLSZTYNPROTEA TEAMPolska1988M25-00:17:5400:04:0801:18:4500:01:22--
#69 16333Dorawa ArielLĘBORKLEW LĘBORK TRIATHLON TRÓJMIASTOPolska1984M30500:14:4400:02:4401:05:3400:00:4400:39:3302:03:1816-
#70 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !9276Dowbor MaciejWARSZAWAPolska1978M35200:11:4200:02:1301:03:2600:00:4300:43:1702:01:209-
#71 122615Drabarek PiotrGDAŃSKSMARUJ NA TRENING TEAM/TRIATHLONPolska1973M402300:13:5900:03:5901:14:1700:01:2300:47:5402:21:32119-
#72 227578Drapella DariuszGDAŃSKMARATONYPOLSKIE.PL TEAMPolska1957M55800:16:2000:04:0701:12:1800:01:0400:59:4902:33:38218-
#73 57303Drgan MarcinGDAŃSKWANIEWSKI COACHING / CAR - LEXPolska1977M351600:14:0200:03:3001:10:3900:01:4400:43:2002:13:1557-
#74 412520Drost RobertGDYNIAPolska1984M30---
#75 305552Dudek PiotrJÓZEFÓWNETGEAR TEAMPolska1973M405600:18:0400:04:4101:19:2400:01:1501:02:2002:45:44289-
#76 66330Dudko LukaszDYWITYGOODONEGROUP.COMPolska1982M302100:15:4800:03:4101:05:0300:01:3400:48:4202:14:4965-
#77 90337Dukaczewski MichałGDYNIAPolska1980M352600:15:0700:04:1501:14:0100:01:1400:43:2402:18:0289-
#78 362292Dukała MarcinWARSZAWAWARSAW MASTERS TEAMPolska1972M40---
#79 386392Durma DariuszCHWASZCZYNOCOMPLEXSPORTS TRIATHLON TEAMPolska1978M35---
#80 217336Durski PiotrOLSZTYNPolska1982M305400:17:4500:03:2901:15:0200:02:0400:54:1102:32:32208-
#81 19349Dziekoński RafałBYDGOSZCZLOTTO BYDGOSTIAPolska1982M30600:14:0900:02:3101:05:2700:00:3700:41:0902:03:5319-
#82 424577Dziemian KarolŁUPSTYCHPolska1973M40---
#83 194494Dzierszko RafałBIAŁYSTOKNADAKTYWNIPolska1979M355400:15:2900:04:1601:13:3400:01:4100:55:1402:30:15186-
#84 409509Dzioba MichałSOPOTTRISOPOTPolska1973M40---
#85 429593Epelbaum DariuszWARSZAWAKUŹNIA TRIATHLONUPolska1977M35---
#86 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !26710Erbel AndrzejKIELCESKYHIGH.PLPolska1966M45200:13:5500:04:0001:02:5900:01:3100:43:2602:05:5126-
#87 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !352361Fajer MarkusDOBRA SZCZECIŃSKARAZ SZCZECINPolska1948M65200:26:4800:08:0601:41:5900:02:4600:58:4203:18:20331-
#88 91475Fijałkowski TomaszBIAŁYSTOKNADAKTYWNIPolska1980M352700:12:0300:03:0601:12:5800:00:5500:49:0502:18:0790-
#89 211532Florczyk RobertKARNIOWICEWATER KNIGHTS TRIATHLON ZABIERZÓWPolska1981M305100:20:4000:03:2801:16:3900:01:1600:49:3402:31:36202-
#90 283472Fotschki AndrzejOLSZTYNAKM OLIMP OLSZTYNPolska1962M50900:21:2000:07:5101:20:4800:01:0400:50:3902:41:43267-
#91 329471Fotschki BartoszOLSZTYNPAN OLSZTYNPolska1987M253800:18:3800:07:1401:25:5700:01:0700:57:5802:50:54310-
#92 302377Frolików AleksanderGDYNIACOMPLEXSPORTS TRIATHLON TEAMPolska1980M357000:17:0100:04:2201:21:5400:01:4700:59:5602:45:01286-
#93 445659Furman TomaszWARSZAWAPolska1966M45---
#94 298464Furmanik MateuszTCZEWPolska1990M253200:13:4500:05:2901:26:1100:01:2100:57:3202:44:17282-
#95 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !319721Furmańska KaśkaJULIANÓWETIXX TEAMPolska1968K45100:22:1500:05:1901:22:4800:01:4000:57:0602:49:08-18
#96 77481Garbiec TomaszWARSZAWAWARSZWA TARGÓWEKPolska1975M401600:15:5100:03:2501:09:2300:01:0200:46:3802:16:2076-
#97 359286Gardecki PawełOSTRÓDANET SYSTEM TRIATHLON TEAMPolska1990M25---
#98 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !2701Giecewicz NorbertSZCZECINIRONMAN C/S POLSKAPolska1990M25100:10:3200:01:5301:01:3000:00:4300:39:3001:54:062-
#99 370331Gierasimczyk RafałMORĄGTRISOPHRENIA TRIATHLON TEAMPolska1993M18---
#100 452717Gierasimczyk StanisławMORĄGSIDOR TEAMPolska1959M55---

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności