Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Żelazny Bieg 3

Wyniki - 6 czerwca 2015, Włodawa

Msc
Nr
Rok
Kat
T1
T2
M
K
-
-
-
-
-
-
#1 71Abramiuk JakubLUBLINPOLSKA1984M1600:10:26700:01:3300:34:47900:00:3000:21:012301:08:177-
#2 1250Korgul MarcinLUBLINPOLSKA1990M11100:12:532300:01:4200:36:051900:00:3500:19:40601:10:5512-
#3 1677Owięcki MariuszWŁODAWAPOLSKA1982M11300:13:352800:02:0400:34:591200:00:5900:20:201601:11:5716-
#4 26116Sweklej AdamBIAŁA PODLASKAPOLSKA1974M2900:14:043800:01:5300:37:523500:01:0100:20:401701:15:3025-
#5 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !29121Tarnowska JustynaWIĄZOWNAPOLSKA1979K2100:12:572500:01:4200:39:074300:00:4800:21:302701:16:04-2
#6 3434Jachimowski BartłomiejSIEDLISKAPOLSKA1991M11800:14:554900:02:5200:36:242300:01:0100:22:204101:17:3232-
#7 3530Golec ArturSTALOWA WOLAPOLSKA1988M11900:15:286300:01:5300:36:522600:00:4800:23:174901:18:1833-
#8 36108Skrzydło JarosławWARSZAWAPOLSKA1983M12000:12:452000:02:4200:39:505900:00:4300:22:184001:18:1834-
#9 3888Przybylski PiotrWARSZAWAPOLSKA1981M12100:11:451300:02:1900:36:532700:00:5000:27:3010001:19:1736-
#10 4338Jaszczuk JarosławBRANIEWOPOLSKA1977M21700:13:453200:03:0100:41:007500:01:2100:21:503101:20:5740-
#11 4756Kurkiewicz AndrzejFRANCISZKÓWPOLSKA1972M21900:12:462100:02:3100:41:268500:00:3900:23:555801:21:1743-
#12 4886Pomorska JoannaWARSZAWAPOLSKA1981K1400:15:366800:02:1200:41:188200:00:5500:21:182501:21:19-5
#13 5140Jezierski DamianSANDOMIERZPOLSKA1986M12400:15:246000:02:5600:40:427100:00:4800:21:453001:21:3546-
#14 5616Buksa AndrzejPYSZNICAPOLSKA1974M22500:14:114300:02:1300:40:056400:00:4900:25:437901:23:0151-
#15 5778Paderewski AlbertWĘGRÓWPOLSKA1992M12500:14:214600:02:3800:40:346900:00:3100:25:127301:23:1652-
#16 5843Jóźwik PawełLUBLINPOLSKA1983M12600:14:414700:02:3000:40:306800:01:1000:24:286601:23:1953-
#17 59113Stasiak KrzysztofGŁOGÓW MAŁOPOLSKIPOLSKA1980M22600:16:278400:03:0200:39:546000:01:3000:22:304301:23:2354-
#18 61132Woch KrzysztofŁOMIANKIPOLSKA1980M22700:15:487000:03:0400:39:596200:00:4700:24:076201:23:4556-
#19 6384Pogorzelec WojciechCHELMPOLSKA1995M12700:16:549300:02:4500:39:285000:01:3400:23:205001:24:0158-
#20 65122Tokarz TomaszPYSZNICAPOLSKA1976M22900:17:149600:02:3600:38:433800:01:0300:24:376801:24:1360-
#21 6653Koźluk ArturŁOSICEPOLSKA1978M23000:15:015100:02:1400:41:519200:00:3800:24:557001:24:3961-
#22 6717Cecot ŁukaszZAMOŚĆPOLSKA1981M12900:16:037200:02:2300:39:074400:01:1400:26:018401:24:4862-
#23 693Balawejder MarekWARSZAWAPOLSKA1969M23100:16:147800:02:1900:39:094500:01:1500:26:208901:25:1764-
#24 7331Grabarski PawełWARSZAWAPOLSKA1982M13000:16:047400:02:5600:41:108000:00:3300:25:147401:25:5768-
#25 7575Orzechowski TomaszŁAŃCUTPOLSKA1982M13100:18:0110200:02:1000:40:577400:01:0200:24:056001:26:1570-
#26 80131Witek MichałLIPSKOPOLSKA1983M13200:19:0811100:02:1700:41:499100:00:3100:23:285201:27:1375-
#27 8173Olszewski MichałPRUSZKÓWPOLSKA1983M13300:15:456900:02:5300:44:3510600:00:5100:23:144801:27:1876-
#28 8690Ptasznik DariuszIZABELINPOLSKA1963M3500:18:5410600:02:5700:39:295100:01:3100:25:237601:28:1480-
#29 8828Dzierżanowski KajetanWARSZAWAPOLSKA1985M13500:15:336500:04:1300:43:379900:00:4500:24:577101:29:0582-
#30 907Bielecki AndrzejCHEŁMPOLSKA1981M13600:16:288600:03:4100:41:348800:01:5400:25:578301:29:3484-
#31 9122Cioczek AdrianLUBLINPOLSKA1997M13700:13:403000:03:5800:45:4710900:01:2500:24:446901:29:3485-
#32 93118Szczupak JacekŁAŃCUTPOLSKA1973M24300:17:5710100:02:2900:40:527300:01:0600:27:269801:29:5087-
#33 9411Borowski KamilŻÓŁTAŃCE KOLONIAPOLSKA1991M13900:15:205800:02:2300:49:5812300:00:3700:21:392801:29:5788-
#34 95119Szymanek PawełWARSZAWAPOLSKA1979M24400:14:494800:03:4200:41:097900:00:4900:29:3411801:30:0389-
#35 9992Pyszniak EmilLUBLINPOLSKA1975M24700:15:346700:03:1200:41:208300:02:2800:29:0511401:31:3992-
#36 10279Palkij ŁukaszRZESZÓWPOLSKA1981M14000:19:0211000:02:3500:45:1710700:01:1200:24:226401:32:2894-
#37 10319Chłanda TomaszZACZERNIEPOLSKA1992M14100:18:4910500:03:3500:41:128100:01:2700:27:279901:32:3095-
#38 10849Kordon EdwardWŁODAWAPOLSKA1959M3800:21:0712300:04:0000:40:086500:01:3700:27:059401:33:5799-
#39 116130Wiślińska AgnieszkaWARSZAWAPOLSKA1983K11000:17:5410000:03:0500:46:2011000:01:3800:28:1810901:37:15-14
#40 117100Rzytki PiotrBEZWOLAPOLSKA1981M14500:19:0811200:04:1300:48:0311700:00:4800:27:3410101:39:46103-
#41 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !11996Raźny IrenaKRAKÓWPOLSKA1965K3100:18:5610700:03:0300:48:2412100:00:3500:30:1712001:41:15-15
#42 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !12089Ptasznik AgataIZABELINPOLSKA1965K3200:15:336600:04:0000:48:0911800:03:0400:30:5012201:41:36-16
#43 12372Olesiejuk AntoniLUBARTOWPOLSKA1954M31000:23:2512700:01:5500:48:4012200:00:5800:31:3112301:46:29106-
#44 127134Wrona AndrzejLUBLINPOLSKA1959M31200:21:3012500:04:3000:50:2512400:02:2400:35:5712701:54:46108-
#45 128112Stasiak JustynaGŁOGÓW MAŁOPOLSKIPOLSKA1980K2500:30:1512800:02:1800:56:2712800:00:5000:34:4012502:04:30-20
#46 10158Latawiec AndrzejZAMOŚĆ-POLSKA1962M3700:21:0312200:03:0600:43:029800:00:5000:24:216301:32:2293-
#47 459Błaszczuk PatrykWŁODAWA100POLSKA1996M12300:17:229700:02:5300:40:487200:00:3100:19:41701:21:1542-
#48 6294Rainer KrzysztofPYSZNICAACSSTALPOLSKA1975M22800:13:533400:02:0400:40:357000:01:1300:26:088701:23:5357-
#49 10783Pleskot TomaszCYCÓWAGROTURYSTYKA ORZECHOWE ZACISZEPOLSKA1980M25000:20:0212000:02:2500:44:1310300:01:0600:26:048501:33:5098-
#50 11398Rychlewska KatarzynaWARSZAWAAKADEMIA KATE&KATEPOLSKA1972K2400:16:278500:03:4000:46:2211100:01:4900:26:569201:35:14-12
#51 765Bas CyprianWARSZAWAANGEL TEAMPOLSKA1975M23600:17:089500:02:5000:39:194600:00:4000:26:208801:26:1771-
#52 19125Walewski LukaszRZESZOWARS DENTPOLSKA1976M2500:12:431900:02:0200:35:491700:00:5200:22:023701:13:2819-
#53 8363Makowski MariuszLUBLINARTMAR-ERKADOPOLSKA1970M24000:13:523300:02:2000:41:368900:01:2500:28:3411201:27:4778-
#54 10680Pawłowski AlbinGRODZISK MAZOWIECKIAT TEAM/LABOSPORTPOLSKA1969M24900:17:449800:02:4500:41:067600:01:2800:30:0311901:33:0697-
#55 10024Duchnowska JulitaBIAŁA PODLASKAAZS AWF BIAŁA PODLASKAPOLSKA1994K1600:12:201600:02:1600:47:2011500:00:4800:29:1411601:31:58-8
#56 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 104103Sekuła JoannaŚWIDNIKBELFER TEAMPOLSKA1969K2300:19:0010900:02:3800:42:599700:00:4500:27:199701:32:41-9
#57 3957Kuśmirek MariuszWŁODAWABELFER ZSZ NR 1 I II LO WE WŁODAWIEPOLSKA1971M21500:13:563600:01:5600:39:014100:01:0900:23:455601:19:4737-
#58 12620Chruściel MartaŁUKÓWBIEGACZE POMAGACZEPOLSKA1991K11200:21:5712600:03:3800:55:0712700:01:0200:27:3610201:49:20-19
#59 4454Kramer RafałRADOMBIEGIEMRADOM!POLSKA1967M21800:14:585000:02:3700:40:246600:01:0900:22:003601:21:0841-
#60 115109Słupek - Kubas AgnieszkaRZESZÓWBIEGUNKA TEAMPOLSKA1982K1900:21:2212400:02:3500:44:1710400:00:4100:28:1110501:37:06-13
#61 13140Zwierzchowski AndrzejGŁOGÓW MAŁOPOLSKIBIEGUNKA TEAM POLSKAPOLSKA1982M11200:12:391800:01:3800:36:021800:00:4100:19:581101:10:5813-
#62 637Januszewski PiotrTARNÓWBIKEBROTHERS OSHEE TEAMPOLSKA1990M1500:11:041200:01:0600:34:35600:00:2900:20:111301:07:256-
#63 10987Potoczny MarcinTARNÓWBIKEBROTHERS OSHEE TEAMPOLSKA1991M14200:16:158000:03:2300:47:1011300:01:0900:26:078601:34:04100-
#64 184Banaś ŁukaszRZESZÓWBISBUD TEAMPOLSKA1983M11400:14:144500:01:3900:34:481000:00:3900:21:062401:12:2618-
#65 89127Wepa WieslawCHELMCHELMSKA GRUPA TRIATHLONUPOLSKA1956M3600:16:458700:02:4300:40:006300:01:2400:28:1610701:29:0883-
#66 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 125126Wepa HannaCHELMCHELMSKA GRUPA TRIATHLONUPOLSKA1959K3300:19:4711800:03:2000:47:5111600:01:0300:36:1412801:48:15-18
#67 11413Brzuszek AdamCHEŁMCHEŁM BIEGAPOLSKA1989M14400:16:569400:03:3400:51:2412500:00:3900:24:296701:37:02102-
#68 2015Bukalski ArkadiuszCHEŁMCHEŁMSKA GRUPA TRIATHLONUPOLSKA1977M2600:13:593700:01:5500:34:501100:00:3800:22:083801:13:3020-
#69 7976Oszust MarcinZAGRODACHEŁMSKA GRUPA TRIATHLONUPOLSKA1979M23900:16:529200:01:4900:39:034200:01:0500:28:2211101:27:1174-
#70 11027Dzierżanowski IgorWARSZAWADIETETYK-SPORTOWY.PLPOLSKA1990M14300:17:489900:04:5600:44:0610100:00:4200:27:159601:34:47101-
#71 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !299Rzuczkowski KacperOSTRÓW MAZOWIECKAG-8 BIELANY WARSZAWAPOLSKA1997M1200:10:05500:00:5300:32:23100:00:2600:18:08401:01:552-
#72 3729Dziuk DariuszRADOMHECKSHER.PLPOLSKA1980M21400:16:248300:01:4700:37:172900:00:4700:22:123901:18:2735-
#73 84123Trojanowski KrzysztofĆMIŁÓWICHIBAN ĆMIŁÓW TRIPOLSKA1978M24100:16:519100:03:0300:41:308600:00:5800:25:297701:27:5179-
#74 7052Kowalczyk RafałBIAŁA PODLASKAKB BIAŁA BIEGAPOLSKA1976M23200:14:053900:03:0300:41:439000:00:4400:25:518001:25:2665-
#75 7765Mandziuk MarekBIAŁA PODLASKAKB BIAŁA BIEGAPOLSKA1971M23700:18:4910400:02:3700:39:485500:01:1800:24:056101:26:3772-
#76 4159Lesniak GrzegorzWŁODAWAKCKL WLODAWAPOLSKA1975M21600:16:137700:02:0400:37:072800:00:5900:23:595901:20:2239-
#77 12235Janik MarekBIALA PODLASKAKLUB BIEGACZA BIALA BIEGAPOLSKA1963M3900:20:3712100:03:2100:44:2310500:01:2500:35:2412601:45:10105-
#78 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !2747Klepacki TomaszWARSZAWAKS TRIATHLON RAWAPOLSKA1956M3100:13:082600:01:5200:38:103600:00:4800:21:402901:15:3826-
#79 49136Zatoński ZbigniewLUBLINLSB LGTPOLSKA1977M22000:16:117500:02:0300:39:204700:00:4700:23:024501:21:2344-
#80 7260Lipski DariuszLUBARTÓWLUBARTOWBIEGA.PLPOLSKA1966M23400:15:316400:03:1500:38:583900:01:2300:26:359001:25:4267-
#81 31133Wożniak ArekLUBLINLUBELSKA GRUPA TRIATHLONPOLSKA1975M21200:15:105200:02:3200:36:252400:01:0600:21:513201:17:0429-
#82 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !98142Żukowska BasiaLUBLINLUBELSKA GRUPA TRIATHLONPOLSKA1968K2200:16:198200:02:2600:42:229400:01:2400:28:5811301:31:29-7
#83 946Kiełbasa Robert ArturŚWIDNIKLUBELSKA GRUPA TRIATHLONUPOLSKA1987M1800:10:34800:01:1500:35:041300:00:3200:21:593501:09:249-
#84 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !23141Zygo KarolinaLUBLINLUBELSKA GRUPA TRIATHLONUPOLSKA1996K1100:09:53300:01:5400:39:244900:00:5100:22:424401:14:44-1
#85 3014Budzyński BogdanLUBLINLUBELSKA GRUPA TRIATHLONUPOLSKA1976M21100:14:084000:01:5500:39:204800:00:5400:20:041201:16:2128-
#86 21102Sawicz TomaszLUBLINLUBELSKI KLUB KOLARSTWA GÓRSKIEGOPOLSKA1983M11500:13:362900:02:2500:34:44700:00:4000:23:104701:14:3521-
#87 9726Dudek ŁukaszLUBLINLUBELSKI KLUB KOLARSTWA GÓRSKIEGOPOLSKA1979M24600:16:468900:03:1400:41:218400:01:3800:28:1310601:31:1291-
#88 8548Kochaniec KarolinaLUBLINLUBELSKIE STOWARZYSZENIE BIEGOWE/ LGTPOLSKA1988K1500:18:5710800:02:1300:42:259600:00:3600:23:415501:27:52-6
#89 9264Małyszczak GrzegorzWŁODAWAMAŁYSZCZAK TEAMPOLSKA1997M13800:16:458800:02:3900:42:189300:00:4300:27:109501:29:3586-
#90 5374Opaliński PawełSTALOWA WOLAMOTYL STALOWA WOLAPOLSKA1974M22300:12:111400:02:1400:38:594000:01:1000:27:5310401:22:2748-
#91 11144Karwińska UrszulaCZARMUŃNAJPROFITTRIMISIEPOLSKA1988K1700:19:1911500:03:5400:43:5710000:00:5900:26:549101:35:03-10
#92 1182Balaryn PawełTORUŃNAJPROFITTRIMISIEPOLSKA1977M25100:19:5211900:03:2300:46:3411200:00:3400:30:2812101:40:51104-
#93 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 4641Jędrusiak OlgaTARNÓWNIEZRZESZONAPOLSKA1987K1300:14:134400:01:4900:41:077700:00:4500:23:225101:21:16-4
#94 7812Brach WojciechWARSZAWANOBLE TRI TEAMPOLSKA1980M23800:13:543500:02:2600:44:0910200:01:0000:25:307801:26:5973-
#95 68115Strzelczyk PiotrWARSZAWAOXYGENPOLSKA1964M3400:15:175500:02:3700:39:495700:01:2300:25:518101:24:5763-
#96 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 6085Polak KrzysztofSTALOWA WOLAPOLICJAPOLSKA1958M3300:16:198100:02:1500:47:1411400:02:4200:15:13101:23:4355-
#97 33129Winiarczyk JacekWŁODAWAPŁYWANIE WARKAPOLSKA1971M21300:13:232700:02:2400:39:495800:00:5700:20:512001:17:2431-
#98 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !1481Piekarz MariuszPRZEDZELSKBPOLSKA1975M2200:12:271700:01:4200:35:431600:00:3300:20:461901:11:1114-
#99 121110Sobczuk MartaMIŃSK MAZOWIECKIŚLIMAKPOLSKA1991K11100:19:1211400:04:4100:48:1712000:01:0000:29:0611501:42:16-17
#100 22120Śliwka PiotrKRAŚNIKSPORT-EVOPOLSKA1980M2700:14:114200:02:0300:37:333200:00:3700:20:161401:14:4022-

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności