Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

VII Supermaraton Ozorków

Wyniki - 13 czerwca 2015, Ozorków

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
K
M
-
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1238Daniel MatusiakM1984ŁÓDŹPOLSKANOVAMED.PL01:38:4500:49:2301:38:42-1
#2 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !2237Katarzyna OleśK1986ŁÓDŹPOLSKANOVAMED.PL01:41:5500:50:5201:41:521-
#3 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !350Maciej KonwerskiM1986ŁÓDŹPOLSKABIEGAMPOLODZI.PL01:42:0100:50:5001:41:59-2
#4 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 495Mateusz JaszczakM1990OZORKÓWPOLSKA01:43:3700:50:4601:43:35-3
#5 588 Piotr BurdkaM1976BRZEZINYPOLSKAKP PSP BRZEZINY01:46:4800:49:3601:46:46-4
#6 673Rafał KałużaM1986OPOCZNOPOLSKANIEZRZESZONY01:47:1500:53:0601:47:12-5
#7 7315Bartłomiej SobeckiM1980BOATCITYJAMAJKAULTRAKAMIENSK.PL01:48:1200:53:2201:48:08-6
#8 8156Krzysztof GramsM1981ŁÓDŹPOLSKARYSIOTEAM01:48:5500:53:2501:48:49-7
#9 9142Robert EljaszM1968LODZPOLSKA01:50:5500:55:4801:50:52-8
#10 10230Tomasz PołećM1988ŁÓDŹPOLSKA01:52:1200:54:4201:52:08-9
#11 11359Paweł SękM1978ZGIERZPOLSKAADRIAN ! BŁAGAM WOLNIEJ01:53:2400:53:2801:53:20-10
#12 12328Borys AntonovM2000OZORKÓWPOLSKAMONAR01:53:2700:55:1001:53:06-11
#13 13221Waldemar MichalakM1971KUTNOPOLSKASTOWARZYSZENIE INTEGRACJA KROŚNIEWICE01:55:5300:55:3301:55:49-12
#14 14109Jakub LigenzaM1983ŁÓDŹPOLSKAPANCIA POLAND01:56:1300:57:5701:56:09-13
#15 15351Witek TosikM1982ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIPOLSKAMBANK01:56:1300:57:5701:56:07-14
#16 16132Krzysztof HarężlakM1976ŁÓDŹPOLSKA4 ŁAPY PSA ŁÓDŹ01:56:5100:53:2301:56:40-15
#17 17363Mariusz SobieckiM1982OZORKÓWPOLSKA01:58:3900:57:3401:58:35-16
#18 18345Dariusz StawskiM1957ŁÓDŹPOLSKAKB ARTURÓWEK ŁÓDŹ01:59:1800:58:5101:59:13-17
#19 1933 Michał BożekM1984OZORKÓWPOLSKA02:01:1900:59:3902:01:09-18
#20 20152Robert ChmalM1983TROJANÓWPOLSKA02:01:4401:00:2802:01:40-19
#21 21361Jerzy TylkeM1963OZORKÓWPOLSKAOZO OZORKÓW02:02:0901:00:2702:02:03-20
#22 22327Konrad ZakrzewskiM1986ŁÓDŹPOLSKA02:02:1301:00:5402:02:08-21
#23 2324Bartosz FrentzelM1998OZORKÓWPOLSKA02:03:2701:00:2202:03:27-22
#24 24225Michał NolbrzakM1975ŁÓDŹPOLSKASPORT-FACTORY02:03:2900:59:3002:03:17-23
#25 25247Paweł MeissnerM1983ŁÓDŹPOLSKAAMBITNE TYGRYSY02:03:2900:59:3002:03:17-24
#26 26137Tomasz FrątczakM1991OZORKÓWPOLSKA02:04:5101:00:3502:04:43-25
#27 27276Arkadiusz SzulcM1987ŁÓDŹPOLSKAJW 371802:04:5801:00:2802:04:54-26
#28 2884Jarosław KowalskiM1970ZGIERZPOLSKA02:05:1501:01:1302:04:47-27
#29 2953Adrian SzychM1998OZORKÓWPOLSKAMONAR02:05:5301:02:0902:05:51-28
#30 30103Robert LachowskiM1985ŁÓDŹPOLSKA02:08:1001:01:4102:08:08-29
#31 31206Mariusz ŁaniewskiM1973PABIANICEPOLSKA02:08:5901:03:0602:08:47-30
#32 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !3211Agnieszka AntczakK1976ŁÓDŹPOLSKABIEGACZ NOWOSOLNA02:09:4601:03:3302:09:352-
#33 3313Piotr BurchardM1958ŁÓDŹPOLSKABIEGACZ NOWOSOLNA02:09:5201:03:3302:09:42-31
#34 3446Krzysztof CzubaM1971OZORKÓWPOLSKA02:10:1701:04:2902:10:12-32
#35 35255Sławomir RadzikowskiM1969PARZĘCZEWPOLSKA02:10:4501:00:1002:10:43-33
#36 3681Tomasz KolasińskiM1975LODZPOLSKA02:10:5201:06:1302:10:27-34
#37 37313Adam ZielskiM1982ŁÓDŹPOLSKAPIJANY ZAJĄC I KOLEGA BOBRA02:11:3801:03:2202:11:33-35
#38 38164Ryszard BarjaszM1960ŁÓDŹPOLSKARYSIOTEAM02:11:4301:02:3502:11:34-36
#39 3954Rafał BłaszczykM1969SIERADZPOLSKASIERADZBIEGA.PL02:11:4701:02:5402:11:42-37
#40 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 40324Ewa WonkoK1986ŁÓDŹPOLSKATRI IN BOAT02:11:5201:06:0502:11:433-
#41 41346Marek ZielińskiM1984ŁÓDŹPOLSKA02:12:1101:04:0702:11:49-38
#42 4231Piotr CieślakM1976ŁÓDŹPOLSKA02:13:0301:06:1302:12:36-39
#43 43197Dominik MackieiwczM1997OZORKÓWPOLSKAMONAR02:13:2901:08:3902:13:04-40
#44 44151Michał KrólM1992OZORKÓWPOLSKA02:13:3601:07:2102:13:20-41
#45 45108Angelika LichnowskaK1982ŁÓDŹPOLSKA02:13:5301:04:0802:13:414-
#46 4678Bartosz JesionowskiM1990MIKOŁAJEWPOLSKA02:14:0801:04:2702:13:37-42
#47 47227Bogusz RaczyńskiM1983ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIPOLSKAAMBITNE TYGRYSY02:14:1001:04:0002:13:59-43
#48 48153Marta BarańskaK1986KLESZCZÓWPOLSKALKS OMEGA KLESZCZÓW02:14:1201:08:3302:13:565-
#49 4951Małgorzata Cuper-KonwerskaK1986ŁÓDŹPOLSKABIEGAMPOLODZI.PL02:14:2401:05:3202:14:156-
#50 5040Mateusz NowakM-ŁÓDŹPOLSKAMONAR02:14:3201:13:1502:14:12-44
#51 51325Bartosz SkrobiszM1997OZORKÓWPOLSKAMONAR02:14:3201:13:1402:14:12-45
#52 52322Wojciech ZalasaM1968ŁÓDŹPOLSKA02:14:3801:04:3002:14:19-46
#53 5320Dariusz AndrzejczakM1968ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIPOLSKAAGB ACTIVE RUNNERS02:14:5601:06:5502:14:32-47
#54 5419Tatiana Górska-NowakK1969ŁÓDŹPOLSKAAGB ACTIVE RUNNERS02:15:0001:06:5502:14:377-
#55 55343Jakub Strzelecki "Cirrus"M1964ŁÓDŹPOLSKARYSIOTEAM02:15:0301:04:3802:14:52-48
#56 56102Kamila Kwiecień - LipińskK1975ŁÓDŹPOLSKAAMBITNE TYGRYSICE02:15:0301:04:3802:14:528-
#57 57353Paweł SpułtowskiM1971ŁÓDŹPOLSKA02:15:1401:06:3102:14:57-49
#58 58360Sebastian SękM1981ZGIERZPOLSKA02:15:1800:59:5502:15:12-50
#59 5926Przemysłąw GajderowiczM1997OZORKÓWPOLSKAMONAR02:15:2301:08:3902:14:58-51
#60 60122Przemysław JeziorskiM1979ŁÓDŹPOLSKA02:15:5501:04:4602:15:49-52
#61 6139Dariusz ChudobińskiM1979ŁÓDŹPOLSKA02:16:0801:05:3602:15:50-53
#62 6262Rafał GuziukM1977ŁÓDZPOLSKA02:17:0301:07:2102:16:51-54
#63 63200Paweł PietrzakM1968PABIANICEPOLSKAKORONA PABIANICE02:17:4701:07:3202:17:22-55
#64 64370Dominik SęczkowskiM1989ŁÓDŹPOLSKA02:17:5201:04:5902:17:45-56
#65 65280Marcin WosiekM1976ŁÓDŹPOLSKA02:18:0001:06:1902:17:44-57
#66 66245Małgorzata GruszkaK1971ŁÓDŹPOLSKARYSIE02:18:1601:07:3602:18:019-
#67 67188Roman MackiewiczM1965ŁÓDŹPOLSKAŁÓDŹ RUNNING TEAM02:18:1801:04:3702:18:16-58
#68 6864Dariusz KubackiM1970GROTNIKIPOLSKA2 WING02:18:2501:07:0202:17:59-59
#69 6966Katarzyna KubackaK1970GROTNIKIPOLSKA02:18:2501:07:0202:17:5910-
#70 7065Jan KubackiM2001GROTNIKIPOLSKA02:18:2501:07:0202:17:59-60
#71 71260Arkadiusz MorawiecM1969ŁÓDŹPOLSKA02:18:3301:09:2002:18:23-61
#72 72170Mateusz BagrowskiM1986PABIANICEPOLSKA02:18:4601:04:1402:18:24-62
#73 73352Joanna SpułtowskaK1972ŁÓDŹPOLSKA02:19:3501:06:4502:19:1811-
#74 7498Łukasz KlimczakM1986PARZĘCZEWPOLSKA02:20:2201:05:0702:20:07-63
#75 7585Grzegorz LemieszekM1958ŁÓDŹPOLSKAŁÓDŹ RUNNING TEAM02:21:0401:05:3302:20:57-64
#76 76239Krzysztof PrzegrodaM1975ŁÓDŹPOLSKA02:22:3701:05:4602:22:29-65
#77 77319Paweł TwardowskiM1975ŁÓDŹPOLSKADOZ02:22:5101:10:3802:22:42-66
#78 78218Paweł ŁuczakM1970ŁÓDŹPOLSKA02:23:1601:11:4902:22:47-67
#79 79282Andrzej WolskiM1951ŁÓDŹPOLSKAKW WARSZAWA02:23:3301:12:4502:23:15-68
#80 8057Tomasz BłaszczykM1979ŁÓDŹPOLSKA02:23:5701:10:2502:23:33-69
#81 81120Kaja KujawskaK1986ŁÓDŹPOLSKA02:24:4801:11:1702:24:2612-
#82 8287Dominik KępskiM1976RADOMPOLSKAUNIMAX S.A.02:25:0401:07:2502:24:56-70
#83 8327Robert CybulskiM1997MIKOŁAJEWPOLSKA02:27:2401:04:2702:26:53-71
#84 84354Adam SkowrońskiM1997OZORKÓWPOLSKA02:27:2401:07:0202:27:11-72
#85 85317Tomasz SmarzekM1982ŁÓDŹPOLSKAMBANK02:28:2101:10:4302:28:03-73
#86 86117Arkadiusz KujawskiM1971ŁÓDZPOLSKAAMATOR02:28:2501:12:0002:28:04-74
#87 87111Adam LeszkoM1981ŁÓDŹPOLSKA3?02:28:3601:13:0702:28:28-75
#88 88110Tomasz LeszkoM1979ŁÓDŹPOLSKAAKADEMIABIEGACZA.PL S.L. SALOS-WODNA ŁÓDŹ02:28:3601:13:0802:28:28-76
#89 89344Andrzej SpruchM1958ŁÓDŹPOLSKA02:28:3901:16:0302:28:29-77
#90 90123Paweł KacprzakM1969BEDLNOPOLSKA02:28:4201:12:2102:28:23-78
#91 91330Kamil SerwachM1983ŁÓDŹPOLSKATRENUI-ZDROWO.PL02:28:5201:13:1802:28:29-79
#92 9299 Sonia CieślikK1992ŁÓDŹPOLSKA02:29:2701:11:5502:29:1913-
#93 93233Mariusz RosiakM1971ŁÓDŹPOLSKA02:29:4101:08:1002:29:30-80
#94 94347Piotr SzczepaniakM1979ŁÓDŹPOLSKASZAKALE BAŁUT ŁÓDŹ02:29:4101:08:1002:29:29-81
#95 9582Krzysztof LasotaM1976OZORKÓWPOLSKA02:29:4701:13:0002:29:30-82
#96 96194Katarzyna MichalakK1978OZORKÓWPOLSKA02:30:1001:12:0102:29:5814-
#97 97262Ryszard MatusiakM1950OZORKÓWPOLSKAOZO OZORKÓW02:30:1001:12:0202:30:03-83
#98 98275Michał WesołowskiM1997PIASECZNOPOLSKA02:30:5001:11:4002:30:38-84
#99 99220Iwona RożniataK1973GŁOWNOPOLSKA02:32:2801:13:3802:32:0515-
#100 10070Magdalena JóźwiakK1981ŁÓDŹPOLSKA02:32:4301:14:4402:32:3016-

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności