Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Hunt Run

Wyniki - 5 lipca 2015, Bałtów

Cityzen_ General
Msc
Nr
Kat
Rok
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1504M1Grzegorz Szczechla-USTROŃHOTEL PODJUM01:11:38
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2351M2Mateusz Chajdaś-BOKSYCEDIAITA SPARTA01:11:57
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3401M3Michał Jagieło-LUBIENIACENTRUM SPORT OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI01:15:49
#4 4527M4Mateusz Sala-KIELCEBIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ01:17:30
#5 51001M5Kamil Kozioł-MICHAŁOWICE01:19:07
#6 6615M6Bartosz Witt-TORUŃTOTAL CROSS01:20:23
#7 71039M7Kamil Gąsior-JODŁÓWKA-WAŁKIPODWÓJNY CZŁON01:20:35
#8 8376M8Marcin Dulęba-KIELCEBIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ01:20:39
#9 9970M9Adam Nieścier-GIŻYCKOWŁÓCZYBIEGI01:20:49
#10 10983M10Łukasz Pawlak-ŚWIDNIKLEON TEAM01:20:56
#11 11493M11Łukasz Gregorczyk-WARSZAWAVEGE RUNNERS01:21:16
#12 12957M12Sławomir Olędzki-WARSZAWATRUCHT TARCHOMIN TEAM01:21:52
#13 13500M13Adrian Krupa-OŻARÓW MAZOWIECKIWŁÓCZYBIEGI01:22:21
#14 14971M14Łukasz Dudaryk-BIAŁYSTOKWŁÓCZYBIEGI01:22:34
#15 151018M15Włodzimierz Wąsowicz-PARCZÓWJS 2036 PARADYŻ01:22:45
#16 16811M16Tomasz Radziewicz-KRYNKICROSSHOUSE SILNA WOLA01:22:55
#17 171031M17Paweł Kostrzewa-KRAKÓWSTORM KRAKÓW01:23:20
#18 18837M18Łukasz Szecówka-MYSZKÓWPOSITIVE ENERGY01:23:33
#19 19475M19Artur Olszewski-SARNÓWPODWÓJNY CZŁON01:23:47
#20 20476M21Bartosz Kocot-TOPOROWICEPODWÓJNY CZŁON01:23:59
#21 20807M20Marcin Kulaszewicz-SUWAŁKICROSSHOUSE SILNA WOLA01:23:59
#22 22940M22Marcin Nowak-ŻARKIPOSITIVE ENERGY01:24:00
#23 23941M23Dawid Maślankiewicz-ŻARKIPOSITIVE ENERGY01:24:01
#24 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !24785K1Joanna Zmokła-ŚWIDNIKBENEFIT SYSTEMS RUNNING TEAM01:24:21
#25 25399M24Rafał Barański-OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKICENTRUM SPORT OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI01:24:35
#26 26481M25Wiktor Waszczuk-MIĘDZYRZEC PODLASKIRED LION CLUB01:24:48
#27 27743M26Ireneusz Golec-KRASNYSTAWVEGE RUNNERS01:25:23
#28 28984M27Grzegorz Pożak-LUBARTÓWLUBARTÓW BIEGA01:25:24
#29 29626M28Bartłomiej Jachimowski-LUBENIAYOUNG WARRIORS01:25:44
#30 30479M29Michał Hukaluk-MIĘDZYRZEC PODLASKIRED LION CLUB01:25:50
#31 31982M30Adrian Piórkowski-WOLICAKONIUCHY01:25:58
#32 32448M31Łukasz Pochylski-RADOMYOUNG WARRIORS01:26:02
#33 33397M32Paweł Wosiek-OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKICENTRUM SPORT OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI01:26:34
#34 34513M33Damian Lemański-RĄBIEŃ---01:27:12
#35 35517M34August Kwas-RYKI1 BDM DĘBLIN01:27:32
#36 36789M35Krzysztof Kibart-WARSZAWABUBBA GUMP RUN TEAM01:27:35
#37 37518M36Marcin Lizner-DĘBLIN1 BDM DĘBLIN01:27:45
#38 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !38946K2Tamara Koczur-MYSZKOWPOSITIVE ENERGY01:27:48
#39 39441M37Dariusz Kabulski-SOBIENIE BISKUPIEODDZIAŁ GERIATRYCZNY01:27:49
#40 40418M38Łukasz Godlewski-MALBORKGRUPA MALBORK01:28:00
#41 41375M39Karol Bodak-WAŁCZBGB01:28:02
#42 42483M40Arek Zaniewicz-MIĘDZYRZEC PODLASKIRED LION CLUB01:28:08
#43 43833M41Krzysztof Blank-RADOMPOP GYM01:28:13
#44 44835M42Piotr Banasiak-RADOMPOP GYM01:28:22
#45 45488M43Damian Marciniec-WIELICZKASMASHING PĄPKINS MIT01:28:38
#46 46933M44Karol Froś-MYSZKÓWPOSITIVE ENERGY01:28:43
#47 471047M45Bartosz Galiński-HOOAH01:28:45
#48 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 48379K3Magdalena Szulc-WOŁOMINBOOT CAMP POLSKA01:29:17
#49 49972M46Wojciech Kiszła-WYDMINYWŁÓCZYBIEGI01:29:24
#50 501037M47Łukasz Kościołek-WŁOSZCZOWATLW TEAM01:29:29
#51 51921M48Mikołaj Kołucki-PIKUTKOWOPIKUTKOWO TEAM01:29:36
#52 52944M49Paweł Czyż-MYSZKÓWPOSITIVE ENERGY01:29:43
#53 53681M50Krzysztof Cichosz-KRASNYSTAWKRASNYSTAW BIEGA01:29:53
#54 54389M51Konrad Mazur-WARSZAWAC2H5OH01:30:02
#55 55494M52Konrad Francuz-MOGILANYVEGE RUNNERS01:30:09
#56 56640M53Eryk Kuchta-PUŁAWYBEZ KLUBU01:30:13
#57 57472M54Piotr Tartanus-WARSZAWAPOWER TRAINING TEAM01:30:16
#58 58467M55Marcel Mierzicki-WARSZAWAPOWER TRAINING TEAM01:30:18
#59 59477M56Dariusz Muszyński-MIĘDZYRZEC PODLSKIRED LION CLUB01:30:23
#60 60434M57Marcin Kaczor-KŁECKONO EXCUSES TEAM01:30:34
#61 611038M58Daniel Mizgała-MYSŁOWICETO NIEISTOTNE Z PERSPEKTYWY ABSOLUTU01:31:21
#62 62976M59Emil Milczarczyk-KOZIENICE01:31:35
#63 63872K4Magdalena Pałka-WYTYCZNOANTYLEŃ Z WYTYCZNA01:32:20
#64 641004M60Jarek Janiszewski-KATOWICEBEZ NAZWY01:32:25
#65 65560M61Krzysztof Jastrzembski-WARSZAWACROSSHOUSE SILNA WOLA01:32:29
#66 661040M62Dariusz Bańka-STALOWA WOLAZSP NR 2 STALOWA WOLA01:32:54
#67 67752M63Marek Kulczykowski-KIELCEBIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ01:32:57
#68 68777M64Tomasz Leśniewicz-WISKITKI01:33:11
#69 691045M65Konrad Krycho-01:33:25
#70 70520M66Rafał Wawrzyniak-KONIN40VER01:33:59
#71 71548M67Rafał Agopsowicz-GIEBUŁTÓWHUSARIA01:34:15
#72 72430M68Marcin Wojewoda-KOŁOKOŁO PRZYGODY01:34:18
#73 73432M69Marcin Wojciechowski-KOŚCIELECKOŚCIELEC01:34:25
#74 74431M70Rafał Wojciechowski-KOŚCIELECKOŚCIELEC01:34:29
#75 75737M71Łukasz Olszewski-JĘDRZEJÓWSIMSET.NET FUTSAL01:34:31
#76 76575M73Maciej Gąsienica-KOŚCIELISKOPIĘKNY I BESTIA01:34:34
#77 76738M72Sergiusz Ziewiec-STARACHOWICESTRAŻ 11201:34:34
#78 78858M74Tomasz Sitek-ZWOLEŃZWOLEŃSCY DRAPIEŻCY01:34:36
#79 79590M75Marcin Jurczenko-KRAKÓWSEMISAMSEMI01:34:47
#80 80797M76Rafal Ilczuk-SIEDLCECFS SIEDLCE01:35:00
#81 81787M77Sebastian Puton-TYCHYBRAK01:35:05
#82 82670M78Michał Zakrzewski-GRODZISK MAZOWIECKIFIREWORKOUT01:35:22
#83 83396M79Łukasz Starachowski-OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKICENTRUM SPORT OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI01:35:25
#84 84400M80Krzysztof Wąsik-OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKICENTRUM SPORT OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI01:35:36
#85 85554M81Paweł Zabielski-OLSZTYNKĘPA01:36:10
#86 86508M82Sebastian Łucjan-LUBLIN8101:36:22
#87 87723K5Monika Dabkiewicz-GDANSKNORDCITY01:36:37
#88 88859M83Arkadiusz Figura-ZWOLEŃZWOLEŃSCY DRAPIEŻCY01:36:39
#89 89721M84Mateusz Pienczke-GDAŃSKNORDCITY01:36:49
#90 90801M85Andrzej Chudecki-WARSZAWACROSSHOUSE SILNA WOLA01:37:02
#91 91918M86Marcin Nowicki-NOWA RUDANOWAR01:37:07
#92 92461K6Kamila Augustyn-WARSZAWAPOWER TRAINING TEAM01:37:10
#93 93772K7Mariola Kotarzewska-KIELCEBIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ01:37:13
#94 94455M88Dawid Masny-GARWOLINPOKONAM DRACHENFELSA01:37:19
#95 94647M87Dawid Majewski-KIELCEBRAK01:37:19
#96 96942M89Mateusz Kostrzewski-MYSZKÓWPOSITIVE ENERGY01:37:32
#97 97990M90Łukasz Łeptuch-TRZEŚŃSIEMENS01:37:35
#98 98403K8Katarzyna Matysiak-OPOCZNOCERAMIKA PARADYŻ01:37:50
#99 99354M91Michał Łabuszewski-LIPSKO8401:37:59
#100 100736M92Jakub Grad-JĘDRZEJÓWSIMSET.NET FUTSAL01:38:00

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności