Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

II Nocny Bieg Maniacka Piątka

Wyniki - 10 lipca 2015, Poznań

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !11Bartosz NowickiMKL SzczecinSzczecin1984M11-00:15:2400:15:24
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2703Jakub PudełkoEntre.pl TeamPiaseczno1990M22-00:15:3100:15:31
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3635Patryk ŁukaszewskiCross Warszawa/Gniezno BiegaGniezno1989M33-00:15:4600:15:46
#4 4601Dawid JagłaJarocinJarocin1990M44-00:16:2100:16:21
#5 5623Radosław PlucińskiKB Maniac PoznańPoznań1989M55-00:16:2900:16:29
#6 6288Przemysław LasońUKS "Dziesiątka" RadomskoRadomsko1990M66-00:16:4300:16:43
#7 7558Maciej ZandeckiSwarzędz1971M77-00:17:1100:17:10
#8 8337Piotr KotkowskiDrużynaSzpiku / MaratonyPolskie.PL TEAMPoznań1975M88-00:17:1600:17:16
#9 9139Ernest SzałachowskiZPC TEAMSwarzędz1977M99-00:17:1700:17:16
#10 10517Mateusz GrajekAMATORSKI KLUB BIEGACZY NIEZALEŻNI.PLOSTRÓW WIELKOPOLSKI1990M1010-00:17:1800:17:16
#11 1132Mateusz KaczmarekSPP TeamLuboń1982M1111-00:17:3600:17:34
#12 12153Jędrzej FrencelSwarzędz1992M1212-00:17:4400:17:43
#13 13428Tomasz Zagórskiautozagorski.plpoznań1980M1313-00:17:4700:17:45
#14 14556Tomasz KoebschKoziegłowy1978M1414-00:17:5300:17:52
#15 15103Grzegorz Paweł NowakNight RunnersOlszówka1989M1515-00:17:5500:17:53
#16 16502Dominik SzulcPoznań1988M1616-00:17:5700:17:57
#17 17228Tomasz KaczmarekPoznań1984M1717-00:17:5800:17:53
#18 18447Krzysztof CzerskiKB INTREX PoznańPoznań1981M1818-00:18:0100:18:00
#19 19122Stanisław Chmielewskinocna furiaWiry1974M1919-00:18:0900:18:04
#20 20236Jakub MichalakNight RunnersŚrem1993M2020-00:18:1200:18:10
#21 2115Szymon MichBBL PoznańOlsztyn1984M2121-00:18:1400:18:14
#22 22397Maciej MatuszewskiKB Aktywni Środa Wlkp.Środa Wlkp.1977M2222-00:18:1600:18:16
#23 23370Łukasz KaźmierczakKaźmierski Klub Morsującego BiegaczaKaźmierz1973M2323-00:18:1900:18:18
#24 24515Szymon WykaGB Wielkopolscy BiegaczePoznań1990M2424-00:18:2700:18:22
#25 25575Krzysztof MatuszewskiCYBINA TEAMPoznań1991M2525-00:18:3800:18:37
#26 26311Maciej GolańskiPozruniacy/AgarunPoznań1975M2626-00:18:3900:18:36
#27 27281Daniel AngielczykDruzyna SzpikuPoznan1984M2727-00:18:4400:18:41
#28 28576Marcin PasikPoznań1988M2828-00:18:4600:18:42
#29 29610Maciej ŁucykMaratończyk PoznańPoznań1983M2929-00:18:4800:18:48
#30 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !30524Marta AndrzejewskaKołownik WłoszakwoiceWłoszakowice1993K1-100:18:4900:18:47
#31 31147Mariusz NowakNight Runners / PnBPoznań1989M3030-00:18:5000:18:47
#32 32174Mirosław GilZPC TEAMBolechowo Osiedle1977M3131-00:18:5100:18:49
#33 33299Piotr NawrockiDRUŻYNA SZPIKUZalasewo1973M3232-00:18:5200:18:50
#34 3426Michał NoculakLoboń1979M3333-00:18:5900:18:57
#35 35265Mikołaj KorbikDRUŻYNA SZPIKUKoziegłowy1992M3434-00:19:0200:18:55
#36 36298Tomasz PencZPC TEAM-CLUBMurowana Goślina1980M3535-00:19:0300:19:02
#37 37554Michał SerbaKB SzamotułySzamotuły1992M3636-00:19:1100:19:06
#38 38304Eryk BudnikDębogóra1987M3737-00:19:1400:19:10
#39 39180Michał AndruchBobrówko CityPoznań1982M3838-00:19:1600:19:15
#40 40101Przemysław KucharskiZPC TEAM / Rokietnica BiegaRokietnica1983M3939-00:19:1700:19:15
#41 41534Robert GalickiMaratończyk PoznańPoznań1972M4040-00:19:1800:19:17
#42 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !42359Justyna Papieżpoprostubiec.plJarocin1991K2-200:19:1800:19:16
#43 43603Michał SzymaniakMilanClubPoloniaLUBOŃ1978M4141-00:19:2400:19:22
#44 44296Sławomir SipPoznań1989M4242-00:19:2700:19:25
#45 45416Rafał PaprzyckiAlhenPoznań1976M4343-00:19:2900:19:26
#46 46441Rafał SygneckiZPC TEAMMurowana Goślina1974M4444-00:19:3100:19:29
#47 4736Piotr WzięchW ągrowiec1984M4545-00:19:3600:19:31
#48 48287Konrad Grzegorzewski4FITERDąbrówka1979M4646-00:19:3700:19:29
#49 49599Wojciech PrzybyłEASY RUNNERS1987M4747-00:19:4200:19:37
#50 5093Robert WalczakZielona Góra1980M4848-00:19:4400:19:41
#51 51208Radosław PawlakWilda BiegaPoznań1988M4949-00:19:5100:19:44
#52 52117Damian PlewaOnix TeamLuboń1978M5050-00:19:5400:19:46
#53 53368Bartosz FryskeBiegający W ągrowiecW ągrowiec1990M5151-00:19:5600:19:50
#54 54612Piotr ZałuskiMosina BiegaMosina1973M5252-00:19:5700:19:55
#55 5514Marcin KaźmierczakBBL PoznańPoznan1984M5353-00:20:0100:19:59
#56 56390Mirosław MarszałkowskiCSWLąd Poznań/Pasjonaci SłupcaSłupca1978M5454-00:20:0400:20:02
#57 5777Dawid DąbrowskiKB Katorżnik Murowana GoślinaMurowana Goślina1990M5555-00:20:0500:19:59
#58 58191Marcin KorbikKoziegłowy1987M5656-00:20:0600:19:59
#59 59241Łukasz WikierskiPoznańPoznań1979M5757-00:20:0800:20:00
#60 60244Maciej WojtkowiakPoznan1974M5858-00:20:1100:20:00
#61 6159Stefan CzarnowskiPoznań1982M5959-00:20:1700:20:15
#62 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 62105Anna JarczyńskaMosina BiegaMosina1976K3-300:20:1800:20:16
#63 63439Maciej StachowiakKórnik1977M6060-00:20:2000:20:18
#64 64630Paweł NowakPoznań1982M6161-00:20:2200:20:19
#65 65432Adam TurowiecUAM Szpot Triathlon PoznańPoznań1975M6262-00:20:2800:20:28
#66 66519Jakub KolińskiKonin1991M6363-00:20:3100:20:25
#67 67701Przemek KlimasekKB Maniac PoznańPoznań1981M6464-00:20:3400:20:25
#68 68564Ewa KaczmarekMieszkowice1989K4-400:20:3500:20:34
#69 69380Małgosia TrawkowskaPoznań1985K5-500:20:3700:20:32
#70 70300Tomasz W ĘglarzPGB Sportowa Paczka/KS KROTOSZ KROTOSZYNBułaków1980M6565-00:20:4000:20:35
#71 7128Piotr DraberPoznań1991M6666-00:20:4400:20:41
#72 72443Piotr ŻuberekKB Maniac PoznańPoznań1971M6767-00:20:4700:20:44
#73 73424Grzegorz TopolewskiDąbróka1982M6868-00:20:5000:20:46
#74 74522Piotr PrzybyłEASY RUNNERSCzachorowo1972M6969-00:20:5200:20:47
#75 75309Karolina KotkowskaDrużynaSzpiku / MaratonyPolskie.PL TEAMPoznań1975K6-600:20:5300:20:49
#76 7695Jarosław SzygendaMaratończyk PoznańPoznań1972M7070-00:20:5300:20:47
#77 7716Marek StachowiakNight Runners/Rokietnica BiegaRokietnica1978M7171-00:20:5500:20:45
#78 78172Piotr RybickiKoziegłowy1992M7272-00:20:5600:20:44
#79 79282Przemysław GrekVolkswagen PoznańSwarzędz1977M7373-00:21:0000:20:54
#80 80343Marek DolatowskiŚwiebodzin1987M7474-00:21:0100:20:52
#81 8190Damian StróżakDługie Stare1992M7575-00:21:0500:21:05
#82 8211Kamil ŁukaszewskiKrosno1987M7676-00:21:0700:20:57
#83 83417Dawid ChwirotTeatr Nowy w PoznaniuOpalenica1994M7777-00:21:0700:20:34
#84 84528Michał BurmanKB Katorżnik Murowana GoślinaMurowana Goślina1976M7878-00:21:0800:21:02
#85 85427Przemysław KirchnerKB INTREX PoznańPlewiska1985M7979-00:21:1200:21:09
#86 86512Robert DymarskiMosina BiegaMosina1980M8080-00:21:1400:21:01
#87 87200Patrycja KołeckaDRUŻYNA SZPIKUPoznań1977K7-700:21:1500:21:14
#88 88402Michał KucharskiPiotr i Paweł MARKA FORMYLuboń1981M8181-00:21:1500:21:08
#89 8970Małgorzata CzubińskaPoznań1985K8-800:21:1600:21:12
#90 90184Krzysztof KokotWilda BiegaPoznań1974M8282-00:21:2000:21:17
#91 9183Przemysław StachowiakZPC TEAMKoziegłowy1974M8383-00:21:2100:21:15
#92 92434Krzysztof WalczakNight RunnersPoznań1977M8484-00:21:2200:21:14
#93 93290Marianna TrzeciakPiątkowo na BiegowoPoznań1993K9-900:21:2300:21:16
#94 94342Rajmund RatajczakPoznań1962M8585-00:21:2300:21:17
#95 95239Maciej NajderekNight RunnersPoznań1982M8686-00:21:2400:21:19
#96 96454Bartłomiej PlutaDRUŻYNA SZPIKUGniezno1986M8787-00:21:2400:21:20
#97 97500Dorota PrzybylakJasin1993K10-1000:21:2700:21:24
#98 98319Filip Bajaczykskarpeteria.plPoznań1984M8888-00:21:2800:21:18
#99 99410Sebastian CiesielskiPoznań1979M8989-00:21:2900:21:26
#100 100562Aldona BiałasGruszczyn1977K11-1100:21:3400:21:31

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności