Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Triathlon Bydgoszcz

Wyniki - 12 lipca 2015, Bydgoszcz

Msc
Nr
Rok
Kat
T1
T2
M
K
-
-
-
-
-
-
#1 1901473Joachimiak DariuszBYDGOSZCZPolska1989M25-2939300:17:4226500:03:5201:16:3213100:01:3500:48:4029902:28:21188-
#2 1921470Jankowski TomaszBYDGOSZCZPolska1973M40-4430300:18:0729900:03:2501:17:0014700:01:1400:48:4430102:28:30190-
#3 7051474Jurczyk ArturBYDGOSZCZRUN BYDGOSZCZPolska1971M40-4489300:41:2470500:06:3601:53:2869800:03:2601:03:5465403:48:48637-
#4 1941321Olszewski ŁukaszBYDGOSZCZKOSZULKISPORTOWE.COMPolska1976M35-3953200:14:566000:02:4801:19:5523000:01:0600:49:5034302:28:35192-
#5 4771831Stęchły JakubBYTOMPolska1983M30-34102200:22:1055000:04:5501:25:4941600:02:0900:53:5747702:49:00451-
#6 6691667Gryniewicz TomaszBŁONIEPolska1980M35-39160400:22:3256900:07:2001:39:4765700:02:1401:06:3467103:18:27608-
#7 3731647Drążkowski PiotrCHEŁMNOPolska1979M35-39101400:18:0529700:05:4301:24:0937200:01:3600:51:5942602:41:32358-
#8 6481355Sokół GrzegorzCHEŁMNOPolska1985M30-34133200:29:2768100:05:2601:29:3051500:02:1501:06:2467003:13:02588-
#9 201087Kowalski ŁukaszCHEŁMŻATRIATHLON TEAM CIESIELSKIPolska1985M30-349100:13:371800:02:5901:10:402100:01:0600:41:106002:09:3220-
#10 6521652Gałązka DariuszCHEŁMŻATRIATHLON TEAM CIESIELSKIPolska1972M40-4481400:26:1164900:05:1501:40:4866100:03:1200:58:3257303:13:58592-
#11 6331387Wielgus MariuszCHLUDOWOMARIAN TEAMPolska1991M18-2428200:29:4768600:04:4001:25:4441400:02:1201:07:2567503:09:48576-
#12 371115Mieloch ArturCHODZIEŻMIELPOL & TRIRUN & RUNEATPolska1983M30-3412100:12:461200:03:2301:14:369100:00:4900:41:166202:12:5037-
#13 271053Greguła WojCHOJNAKP PSP GRYFINOPolska1986M25-297200:14:314200:02:4601:12:214300:00:5300:40:163802:10:4727-
#14 5491664Greguła MaciejCHOJNAGREGUŁA TEAMPolska1982M30-34116400:22:0254400:07:0301:29:2351200:03:0400:54:5050402:56:22511-
#15 3541744Owczarski MarcinCHOJNICEPolska1978M35-3998400:22:2756400:05:0501:24:1938100:01:2000:46:5022402:40:01341-
#16 4011392Woźniak JacekCHOJNICEKOMNETPolska1965M50-5411200:25:5464500:04:1601:21:5729200:01:2700:50:0735802:43:41382-
#17 671192Winter PiotrCHOMĘCICENIGHT RUNNERSPolska1987M25-2919100:14:062500:03:2001:11:423400:01:3300:45:4619002:16:2767-
#18 2961161Sokołowicz PawełCIĄŻEOPIOTRUŚ I HELENKAPolska1979M35-3986100:17:1522100:03:3601:19:1520900:01:3000:54:1148302:35:47287-
#19 7081314Muzyczyszyn PawełCIERPICEGROW TRIATHLON TEAMPolska1979M35-39168200:29:2868200:05:3702:10:1370500:03:0801:28:4170604:17:07639-
#20 1561090Kozinoga MateuszCYBINKAFSL VERUS AOK.PL TEAMPolska1987M25-2935100:18:1931100:03:0201:21:1526800:01:0100:41:598502:25:36155-
#21 3641534Pałaszyński TomaszCZERNIKOWOPolska1970M45-4922300:21:2951100:05:0501:24:0136500:01:5900:48:1127902:40:45350-
#22 5081153Rychlewski TomaszCZERNINPolska1975M40-4460100:20:0743100:04:3401:29:4252000:01:3300:56:3254202:52:28477-
#23 -1021Chlebosz MartynaCZERSKPolska1989K25-29-100:14:40-00:02:3601:16:14-00:01:14---
#24 4861827Żychska AnnaCZŁUCHÓWPolska1989K25-299200:23:0159000:04:1701:29:1351000:01:4000:51:4441602:49:55-27
#25 711299Ławecki DarekCZŁUCHÓWWWW.LAWECCY.PLPolska1979M35-3916200:16:5418700:02:3201:16:0311500:00:5900:40:273902:16:5571-
#26 981129Nowak RomanCZŁUCHÓWPolska1981M30-3422100:18:3433100:02:3501:16:1812300:01:0600:41:035302:19:3698-
#27 2681694Kowalski AdrianDĄBROWA GÓRNICZAPolska1988M25-2954400:16:1814100:04:0401:26:2643800:01:3900:45:3217902:33:59261-
#28 861081Koprowski MaciejDĄBRÓWKAKOPER TEAMPolska1978M35-3926100:19:1739300:02:4901:13:356700:01:2200:41:277102:18:3086-
#29 1741088Kowalski JasiekDĄBRÓWKACOWALSKI - ALEJA INSPIRACJIPolska1979M35-3948100:19:2640500:03:1701:18:0917400:01:3800:44:1713502:26:47173-
#30 3821363Sulecka MałgorzataDOBRZEJEWICEBIEGAM DLA TATYPolska1987K25-296200:19:0036200:05:3401:25:1140600:01:3800:51:0139002:42:24-16
#31 4531318Olejnik AnnaDOBRZEO WIELKISTREFASPORTU.PLPolska1989K25-298200:22:2155900:05:0901:26:1442600:01:3600:52:1643202:47:36-24
#32 5391336Piotrowski AndrzejDOBRZYCASERCICO PIŁAPolska1971M40-4466200:23:3760900:05:0001:26:2543500:01:4700:58:3757602:55:26503-
#33 1201117Mikutel PawełDOLASZEWOPolska1986M25-2930100:15:258200:03:2901:19:5022600:01:2600:42:3510002:22:45120-
#34 2381152Różański KamilELBLĄGTRICISCOPolska1985M30-3452100:16:2415100:05:4301:16:5414300:01:2500:51:3741302:32:03236-
#35 601047Głuchowski JędrzejELBLĄGTORTUGA ADVENTURE TEAMPolska1995M18-246100:12:02400:02:4001:17:0914900:01:4000:42:189002:15:4960-
#36 2191029Dawidczyk AdamEŁKAT TEAMPolska1984M30-3449100:19:2440400:03:1701:20:3424700:01:1000:46:2520702:30:50217-
#37 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !51138Petelski MateuszGDANSKPolska1986M25-292100:15:349100:03:0401:09:561400:00:5300:34:38102:04:055-
#38 5581391Wozniak TomaszGDANSKTRIDEA TEAMPolska1976M35-39140200:25:2264200:06:0101:38:4864800:02:1200:44:4314702:57:06517-
#39 571056Hoppe MateuszGDANSKMATEUSZ HOPPEPolska1991M18-244100:14:465200:03:1601:13:105600:01:2300:43:0411102:15:3957-
#40 6341507Lis SebastianGDANSKPolska1975M40-4477300:21:3451600:05:5801:38:2464400:01:4401:02:1063203:09:50577-
#41 4291163Stankiewicz LukaszGDANSKPolska1981M30-3491100:20:5647800:03:1001:28:1849300:01:3800:51:2840902:45:30407-
#42 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !121002Andryka RomanGDAOSKUKS TRI-TEAM RUMIAPolska1976M35-391100:14:273800:02:3401:10:181700:01:0100:39:202202:07:4012-
#43 2811602Wodyński JanGDAOSKPolska1987M25-2957300:17:0520300:04:1601:18:5419900:01:2800:53:1045902:34:53273-
#44 281049Gorgoo CezaryGDAOSKFOOD4MOTION.COMPolska1981M30-3411100:16:4016800:02:2901:12:324600:00:5200:38:561902:11:2928-
#45 5761378Twardy MichałGDAOSKPolska1969M45-4941200:20:2545700:05:0401:32:3857800:02:2600:59:1659002:59:49533-
#46 841107Łyskanowski MarcinGDAOSKAT TEAMPolska1978M35-3924100:16:0712100:03:0401:15:0910100:01:1400:42:5310702:18:2784-
#47 3461208Zdunek RadosławGDAOSKPolska1987M25-2970100:18:4334300:03:3601:21:3027400:01:3500:53:5847802:39:22333-
#48 941250Dzik MichałGDAOSKPolska1982M30-3420200:17:3224900:03:3601:16:1912400:01:1800:40:364202:19:2194-
#49 6061746Palusiński MarcinGDAOSKDEBIUTANTPolska1986M25-29109400:25:1163700:05:2101:35:0861400:01:5300:58:2257003:05:55553-
#50 6091757Rak AgataGDAOSKTECHNIKA ZWYCIĘSTWAPolska1987K25-2916400:20:0142800:06:0101:36:0462400:02:2201:02:0162803:06:29-55
#51 3591815Zawadzki DawidGDAOSKMRKS GDAOSKPolska1992M18-2422400:23:1760000:04:0601:24:0636800:01:5400:47:0423702:40:27345-
#52 6231686Kinal JakubGDAOSKOIRP GDAOSKPolska1983M30-34129400:29:4968700:09:5801:34:0159800:03:1900:51:0539103:08:12567-
#53 3781155Seroka JerzyGDAOSKTRIATHLON TRÓJMIASTOPolska1977M35-39104100:19:0737700:03:1001:27:2246000:01:3400:50:4137702:41:54363-
#54 4151503Kwiatkowski GrzegorzGDAOSKGDAŃSKIE LWYPolska1975M40-4452300:19:4841800:04:1201:28:0848600:01:0000:51:1940502:44:27395-
#55 6711788Szamocki PrzemysławGDAOSKMRKS GDAOSKPolska1990M25-29118400:21:4752800:04:51-01:01:3962403:18:45610-
#56 4271224Balcerzak AleksandraGDAOSKPolska1984K30-345200:20:1544300:05:0401:29:0150500:02:1300:48:5430602:45:27-22
#57 4481646Drawc MieczysławGDAOSKAKTYWUJ SIĘ W TRIATLONIE 2015Polska1962M50-5413400:19:0236500:05:3601:31:2455800:01:3600:49:3032902:47:08425-
#58 1961008Biszko JakubGDYNIAPolska1987M25-2941100:15:248000:03:4901:17:1215000:01:2900:50:5438802:28:48194-
#59 2071659Golcz PiotrGDYNIAPolska1973M40-4431400:19:1839500:04:2601:16:5314100:01:4600:47:2624402:29:49205-
#60 2211829Grzeliński PrzemysławGDYNIAKRS FORMOZAPolska1981M30-3450200:14:284000:03:4601:21:5729100:01:1200:49:3133002:30:54219-
#61 2421455Godzisz TomaszGDYNIACOMPLEXSPORTSPolska1972M40-4438300:15:359500:03:4901:26:2944000:02:1300:44:1813702:32:24240-
#62 141429Czajkowski PawełGDYNIABCT GDYNIAPolska1981M30-345300:15:087000:02:4901:07:42400:00:5500:41:498102:08:2314-
#63 2751520Matusewicz MichałGDYNIAPolska1981M30-3460300:15:056700:04:2201:21:4828700:01:5100:51:1739902:34:23268-
#64 2771149Rafalak GrzegorzGDYNIASAMSUNGPolska1980M35-3980100:17:2123200:04:5301:22:2230300:01:3100:48:1928402:34:26270-
#65 791120Muza MarcinGDYNIACOMPLEXSPORTS TRIATHLON TEAMPolska1986M25-2921100:14:444900:03:3701:18:3818700:01:3200:39:252402:17:5679-
#66 831833Smełsz RobertGDYNIAJWFPolska1981M30-3418200:15:117200:03:2301:13:407300:01:2600:44:4114602:18:2183-
#67 3431349Skopiński BogdanGDYNIAORKIESTRA REPREZENTACYJNA MARYNARKI WOJEPolska1966M45-4921200:15:5911300:06:3201:23:5536200:02:3400:50:1436302:39:14330-
#68 1091025Czapliński MarekGDYNIAKRS FORMOZAPolska1975M40-4412100:17:1021300:03:4701:19:1320600:01:2900:39:302702:21:09109-
#69 1111202Wygnańczuk MichałGDYNIAIZIPAK - SYSTEMY PAKOWANIAPolska1987M25-2929100:15:248000:03:1301:17:3416000:01:2000:43:4712702:21:18111-
#70 6531280Kochanowski KrzysztofGDYNIA-Polska1964M50-5420200:27:0366000:06:4701:37:3363600:02:4101:00:0960503:14:13593-
#71 4021248Dorochowicz SławomirGDYNIAAT TEAMPolska1969M45-4925200:16:5318300:04:1501:25:0840400:01:3300:55:5453102:43:43383-
#72 4111800Waniewski PatrykGDYNIANIGHT RUNNERSPolska1985M30-3485400:18:4634600:04:3101:24:3138800:02:1000:54:2349102:44:21391-
#73 3011225Baran JacekGOLINAPolska1967M45-4915200:20:1343900:03:5401:24:3439000:01:3200:45:5419502:36:07291-
#74 1231168Stuła SewerynGORZÓWKLUB KULTURALNO-SPORTOWY"PRETORIUM"W POZPolska1981M30-3425100:17:2423900:03:2501:14:509700:01:0800:46:1120102:22:58123-
#75 2841796Uller GracjanGORZÓW WLKP.Polska1983M30-3462400:20:4446900:03:4001:21:4228400:02:1600:46:5122602:35:13276-
#76 6221369Szymczak MarcinGORZÓW WLKP.Polska1973M40-4476200:17:3425400:04:0501:35:3361900:02:1501:08:3068103:07:57566-
#77 3971467Horoszko AdrianGORZÓW WLKP.Polska1983M30-3483300:20:1544400:04:4501:28:3449700:01:2200:48:3129402:43:27378-
#78 2541710Lubryczyński PiotrGÓRZYKOWOPolska1976M35-3973400:18:2932600:03:4801:18:1417700:02:3100:50:0335402:33:05250-
#79 3991508Listwoo MichałGOSTYOGTS CITIUSPolska1973M40-4448300:18:0629800:05:0601:27:0945500:03:5200:49:2132402:43:34380-
#80 4671497Kukawka MaciejGRUDZIĄDZPolska1978M35-39127300:21:2049900:03:5901:24:0136400:01:1900:57:5056502:48:29442-
#81 2351461Grzebieniewski BogdanGRUDZIĄDZTRI-MAGIC TEAMPolska1989M25-2948300:17:2724200:03:4101:22:5632900:01:0900:46:3321702:31:46233-
#82 5151736Nowak JacekGRUDZIĄDZPolska1969M45-4937400:23:4861600:06:0001:27:2546600:02:0300:54:0047902:53:16483-
#83 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !221059Igielski ArminGRUDZIĄDZTANCIA TEAMPolska1975M40-442100:13:401900:02:2801:11:132600:00:5200:41:236802:09:3622-
#84 291014Bonikowski JakubGRUDZIĄDZPolska1972M40-444100:14:576100:02:5101:09:281100:00:5400:43:2912102:11:3929-
#85 911496Kühn TomaszGRUDZIĄDZAKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZPolska1974M40-4411300:18:2031300:03:5001:16:1412100:01:3100:39:022002:18:5791-
#86 6211810Woźniak SebastianGRUDZIĄDZPolska1982M30-34128400:22:3657200:06:1301:32:1657100:02:5301:03:5665503:07:54565-
#87 6501468Jabłoński PatrykGRUDZIĄDZPolska1987M25-29114300:27:5467100:05:5301:33:3459300:01:4701:04:2365903:13:31590-
#88 4131553Rolewcz KarolGRUDZIĄDZROLEWICZ.PLPolska1989M25-2981300:25:4964400:04:3701:23:0933400:01:3800:49:1031702:44:23393-
#89 1611724Mikrut DamianGRUDZIĄDZROSSBIEGANI/BYDGŃSKA SZKOŁA WYŻSZAPolska1992M18-2411400:15:308600:03:1201:19:5122700:00:5200:46:3221402:25:57160-
#90 1631490Krasnodębski SebastianGRUDZIĄDZPolska1982M30-3436300:17:2123100:04:0001:14:328900:01:0800:49:0031102:26:01162-
#91 2521551Rębisz MichałGRUTAPolska1983M30-3455300:19:4041500:03:2901:18:5019500:01:1200:49:5234402:33:03248-
#92 731098Kubasik ArkadiuszGRYFINOPGE GIEK SA DOLNA ODRAPolska1980M35-3918100:16:4517500:02:5501:13:226200:00:5800:43:0511202:17:0573-
#93 1291319Olewiński DariuszGŁOGOWOIPA BYDGOSZCZPolska1976M35-3939200:15:066800:03:2601:16:4613600:01:1700:47:0123502:23:36128-
#94 3231103Leśniak AdamHALINÓWBYLEDOBIEC ANINPolska1965M50-547100:21:5353700:03:2601:26:3744300:01:1000:44:3914302:37:45312-
#95 4901751Piątkowski BartłomiejINOWROCŁAWCF RENEGAT INOWROCŁAWPolska1991M18-2425400:17:4426800:04:4001:35:3261800:01:5000:50:3837502:50:24462-
#96 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !5241291Kubiak MałgorzataINOWROCŁAWPolska1962K50-542200:17:5227700:04:2501:30:4754500:02:2400:58:2257102:53:50-33
#97 961186Wesołowski SzymonINOWROCŁAWPolska1989M25-2924100:16:2114600:03:1801:17:2015600:01:0900:41:246902:19:3296-
#98 3951828Derda RafałINOWROCŁAWPolska1964M50-5410200:17:4226400:04:3601:22:4932100:01:4700:56:2953902:43:23376-
#99 1571131Nowicki BartoszINOWROCŁAWCF RENEGAT INOWROCŁAWPolska1988M25-2936100:15:4510100:03:0001:18:0617000:01:0100:47:4726602:25:39156-
#100 6841550Ratajczak MichałINOWROCŁAWPolska1985M30-34139300:23:4361300:05:3101:34:1359900:02:2901:18:1470103:24:10621-

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności