Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Triathlon Bydgoszcz

Wyniki - 12 lipca 2015, Bydgoszcz

Msc
Nr
Rok
Kat
T1
T2
M
K
-
-
-
-
-
-
#1 4451126Niżewski PawełINOWROCŁAWPolska1980M35-39119100:20:0543000:04:5801:28:1749200:02:0800:51:1940402:46:47422-
#2 4461552Rochowiak PrzemysławINOWROCŁAWLOK POGRANICZNIKPolska1984M30-3497300:25:2964300:04:3001:25:1440700:02:0200:49:4934202:47:04423-
#3 2051383Wacławski BartoszIŁAWAORKA IŁAWAPolska1989M25-2944200:14:434700:03:2701:21:2627200:01:2400:48:4730202:29:47203-
#4 2291596Wasilewski MirosławIŁAWAORKA IŁAWAPolska1974M40-4436300:18:0930200:03:5901:21:3828000:01:4800:45:4118302:31:15227-
#5 2511311Michalski ArkadiuszIŁAWAORKA IŁAWAPolska1971M40-4439200:16:2114600:03:5401:21:3727800:01:3500:49:3533402:33:02247-
#6 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !341382Wacławski KrzysztofIŁAWAORKA IŁAWAPolska1965M50-541200:15:016400:03:1401:11:413300:01:1600:41:166202:12:2834-
#7 4381786Szafkowski PiotrIŁAWAORKA IŁAWAPolska1966M45-4928400:18:3833500:05:3201:30:0853200:01:4400:50:1536402:46:17416-
#8 2711577Stodólski PrzemysławJANIKOWOCIENKIE BOLKIPolska1993M18-2414300:17:1121600:04:1101:21:4828700:01:0400:49:5234402:34:06264-
#9 3941616Baran KamilJAROSŁAWPolska1989M25-2978400:19:5742400:05:0801:24:4339400:02:1200:51:1840102:43:18375-
#10 1511136Pawłowski MariuszJESZKOWICETRISFERA WROCŁAWPolska1979M35-3945100:16:3716400:03:2801:20:5726100:01:2600:42:5310902:25:21150-
#11 2301054Grześkowiak DariuszKAMIONKIPolska1968M45-4913100:19:1338400:04:0301:19:1220500:01:4200:47:1124102:31:21228-
#12 3341835Brykowski ZbigniewKARTUZYPOWERSYSTEMPolska1970M45-4920200:20:2745900:03:5501:23:2934600:01:2000:49:0131202:38:12322-
#13 921005Bieliński PiotrKARTUZYPOWERSYSTEMPolska1976M35-3928100:19:2039700:02:4401:13:346500:01:1600:42:199102:19:1392-
#14 3961834Labuda MarekKARTUZYPOWERSYSTEMPolska1966M45-4924200:20:5147400:04:4801:25:2140800:02:0500:50:2136902:43:26377-
#15 6081735Nowak PawełKCYNIAPolska1965M50-5419400:23:4961800:05:5701:26:0142100:02:1301:08:2968003:06:29554-
#16 1731329Pedrycz MikołajKIELCEKUŹNIA TRIATHLONUPolska1984M30-3439200:17:2824300:04:3001:18:5119600:01:3800:44:1513402:26:42172-
#17 3081478Karczewski AdrianKLESZCZELEPolska1987M25-2963300:17:5227800:05:4101:25:3741300:02:1500:45:0015602:36:25297-
#18 1261251Filipowski ZdzisławKONSTANTYNÓW ŁÓDZKIORANGE POLSKAPolska1970M45-496200:14:505400:04:1401:16:3713300:01:1200:46:2420602:23:17125-
#19 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1041505Lewandowski AndrzejKÓRNIKUAM TRIATHLON POZNAŃPolska1959M55+1300:16:0511700:03:2801:14:148200:01:2100:45:0816302:20:16104-
#20 4831560Sandomierz SławomirKORONOWOPolska1973M40-4456300:20:1444200:04:1601:25:5041700:01:2600:57:4656102:49:32457-
#21 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2601017Brukwińska MartaKOŚCIANTGV CLUBPolska1990K25-292100:17:2824300:03:2801:20:1123900:01:0200:51:2740802:33:36-7
#22 1121189Wierzejewski MarcinKOŚCIANTGV CLUBPolska1979M35-3934100:16:5318400:04:2701:13:346600:01:2400:45:0315802:21:21112-
#23 6171738Olejnik BartłomiejKOSZALINŻYTNIA TEAMPolska1981M30-34127400:26:2465400:05:5901:33:0058400:01:5201:00:2560703:07:40561-
#24 561430Czajkowski PiotrKOWALEWO POMORSKIESPOTR-EVOPolska1989M25-2917300:17:2223400:03:1001:13:015300:01:1500:40:504802:15:3856-
#25 1461571Sołtysiak PrzemysławKOŁOLAB-MED KOŁOPolska1988M25-2934300:14:153000:02:5701:19:4422200:00:5600:46:5623202:24:48145-
#26 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !41142Pietruczuk ChristopherKOŁOBRZEGKRZETÓW NAD PILICĄPolska1990M25-291100:11:27200:02:0301:12:585200:00:4300:35:55402:03:064-
#27 2121493Krupinski MateuszKRAKOWPolska1986M25-2946300:18:5435400:03:5301:20:1124000:01:2600:45:4318502:30:07210-
#28 4931442Dominiak KlaudiaKRAKÓWWERTYKAL BIKEBOARD TEAMPolska1978K35-396300:24:2862500:04:3901:25:2441000:01:3700:54:4449702:50:52-29
#29 2861365Szela TomaszKRAKÓWNANAKATSU SZUPINATORSPolska1987M25-2959200:23:3160600:06:1001:24:2838600:01:2700:39:413102:35:17278-
#30 3221457Górka DariuszKRAKÓWWERTYKAL BIKEBOARDPolska1977M35-3990300:20:3746700:04:2601:23:1733900:01:2700:47:5026802:37:37311-
#31 6641816Ząbkiewicz MarcinKRAKÓWPolska1989M25-29116400:25:0463500:04:3001:32:5058100:01:5001:12:5269403:17:06603-
#32 4801472Jaworski JakubKRASOWIECDOGONID MARZENIAPolska1990M25-2993300:19:1639000:04:3201:27:4447200:01:3100:56:0353402:49:06454-
#33 1811282Koniaiev VolodymyrKREMENCHUGUkraine1985M30-3442200:19:2940700:03:4301:17:1815300:01:0900:45:5319402:27:32180-
#34 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !1211241Czwojdziński IreneuszKROTOSZYNBE3 CITYZEN_ POZNAŃPolska1962M50-542200:18:1330700:03:3201:14:108100:01:4900:45:1016602:22:54121-
#35 3801655Giedrojd TomaszKWIDZYNPolska1985M30-3479400:17:1121400:06:2101:26:5344800:01:4500:50:0035202:42:10365-
#36 6791692Kołodziej MariuszLEGNICATOFIKIPolska1977M35-39163400:21:4152300:06:0501:40:5066200:03:0001:10:0868803:21:44618-
#37 491009Błachowiak JakubLESZNOSTREFASPORTU.PLPolska1989M25-2914100:15:207600:03:5201:10:011600:01:1300:44:0213002:14:2849-
#38 3091589Trybuszewski PawełLESZNOPolska1985M30-3467300:19:5442200:06:2801:17:1915500:02:0300:50:4437802:36:28298-
#39 2831803Waśkiewicz SebastianLIPNOLIPNO TRIPolska1987M25-2958400:21:5854200:05:2601:24:3238900:01:3300:41:437902:35:12275-
#40 3241533Pałaszynski JacekLIPNOPolska1979M35-3991300:21:2951100:05:0101:21:0026300:01:3900:48:3729702:37:46313-
#41 5891653Gawroński PawełLIPNOPolska1974M40-4471400:21:5053200:05:2301:34:4160600:01:5100:57:4856203:01:33541-
#42 4241766Sarnowski JanuszLIPNOPolska1981M30-3490400:18:4534400:06:0301:29:3551900:01:5600:48:5630902:45:15403-
#43 1761375Tessa KarolLISI OGONPolska1981M30-3440200:16:4116900:04:0301:21:4328500:02:0600:42:229402:26:55175-
#44 151400Abramiuk JakubLUBLINPolska1984M30-346300:12:30500:02:4601:09:341200:00:5100:42:4610502:08:2715-
#45 3071359Stefaniak KrzysztofLUBOOSTEFAN TEAMPolska1983M30-3466200:18:5635500:04:2901:18:1517800:01:5100:52:5044702:36:21296-
#46 -1557Ruciński MarcinLUBOSTROOTRIATHLON TEAM CIESIELSKIPolska1975M40-44-300:14:22-----
#47 6931805Wilkin MirosławLUBSKOŻARY RUNNERS TEAMPolska1971M40-4485400:33:2169900:05:4001:47:3368700:03:1201:01:2262003:31:08630-
#48 6811287Krasowski ArturLULKOWOPolska1974M40-4484200:21:3351500:06:3801:38:4764700:03:2501:12:5069303:23:13619-
#49 1641061Jaoczewski AdamMALBORKTRALA LALAPolska1980M35-3947100:19:1538900:03:2401:21:0026400:01:1100:41:186502:26:08163-
#50 4071401Adamczyk IreneuszMARKISETAPolska1979M35-39111300:20:0042700:04:1501:23:1734000:01:5700:54:3449402:44:03387-
#51 5181381Urbaczewski MaciejMAŁA NIESZAWKAPolska1981M30-34110200:17:2323700:04:2901:27:5548100:01:2901:02:1063102:53:26486-
#52 1481066Jurczak DanielMINSK MAZOWIECKIMGR MIŃSKA GRUPA ROWEROWAPolska1977M35-3944100:17:0219600:04:0501:15:4210900:01:3800:46:2520702:24:52147-
#53 5131515Ługowski KarolMIOSK MAZOWIECKIMGR MIŃSKA GRUPA ROWEROWAPolska1983M30-34109300:27:4666900:04:3601:28:2749500:02:1200:50:0635702:53:07482-
#54 5291759Roman PawełMIOSK MAZOWIECKI4STYLE TRI TEAMPolska1977M35-39136400:27:1366500:05:2801:26:0342300:02:1500:53:0145302:54:00495-
#55 5411668Gujski MarcinMIOSK MAZOWIECKIPolska1981M30-34113400:24:5863400:05:0901:27:0545200:01:5000:56:3054102:55:32504-
#56 5561530Nowosielska AgnieszkaMIOSK MAZOWIECKI4STYLE TRI TEAMPolska1986K25-2911300:23:0459500:04:5601:33:4559700:02:0300:53:1246002:57:00-41
#57 6311601Wiśniewski DanielMIOSK MAZOWIECKIPolska1978M35-39155300:21:1149000:07:0401:34:5660900:04:0101:02:1463303:09:26574-
#58 6961784Strusińska KatarzynaMIOSK MAZOWIECKIPolska1982K30-3420400:29:0067500:05:4501:44:0367700:02:2501:12:1869203:33:31-65
#59 551018Brzozowski PiotrMIŁOMŁYNBRZOZOWSKI TEAMPolska1981M30-3416100:16:2515200:02:3101:14:108000:00:3700:41:538202:15:3655-
#60 191062Jaśkiewicz MarcinMOGILNOCARSEKTPolska1985M30-348100:14:153100:02:3901:10:181800:00:5900:41:156102:09:2619-
#61 4491579Superczynski ArkadiuszMOGILNOPolska1988M25-2988300:16:0712000:03:5601:21:0326500:01:2201:04:5366102:47:21426-
#62 2411057Idkowiak ŁukaszMOSINAKS IDMARPolska1979M35-3971100:18:4534500:04:0501:18:0717100:01:3200:49:5534802:32:24239-
#63 691058Idkowiak MarcinMOSINA KROSINKOKS IDMARPolska1976M35-3915100:16:5018000:03:3901:12:374700:01:0300:42:269602:16:3569-
#64 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 2981108Madkowiak PaulinaMUROWANA GOŚLINADECATHLON KOMORNIKIPolska1988K25-293100:18:0329400:03:0801:23:5335900:01:1100:49:3333202:35:48-10
#65 6821260Grzymisławska KatarzynaMUROWANA GOSLINALOOKSFERA/M-TRONICPolska1989K25-2918200:21:5553900:05:4001:42:1466900:01:5201:12:0669103:23:47-63
#66 471091Krasoń MarcinMYSIADŁOSMASHING PĄPKINS / BIECDALEJ.PLPolska1981M30-3413100:16:5518800:03:0001:13:125800:01:1100:39:563302:14:1447-
#67 5501447Frąckowiak MartaMYŚLECINEKCZTERYSYRENYPolska1985K30-3411300:21:5153300:04:3301:33:2859100:02:2700:54:0848002:56:27-39
#68 5311634Churas ŁukaszMYSZKÓWPolska1977M35-39137400:29:2067900:05:2601:29:0450600:01:4900:48:4130002:54:20496-
#69 2761187Wesołowski JakubNEKLAPolska1995M18-2415100:17:0820800:04:0101:22:2831000:01:2800:49:2032202:34:25269-
#70 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !11164Stępniak KacperNIEMCZUKS TRI-TEAM RUMIAPolska1994M18-241100:10:28100:02:1701:08:39500:00:4000:35:06201:57:101-
#71 5801249Dulińska DorotaNIEMCZ-Polska1976K35-399200:23:0359200:05:4601:31:1255200:03:0000:57:2455403:00:25-46
#72 5871348Sieński JacekNIEMCZNON-IRONPolska1963M50-5418200:17:2624000:06:2101:29:4452200:01:4001:06:1266903:01:23539-
#73 6681708Lisiecki JacekNIEMCZPolska1973M40-4483400:25:0463500:07:1201:40:3565900:02:0701:03:2265003:18:20607-
#74 4331597Wesołowski PatrykNIEMCZPolska1983M30-3492300:22:1955700:04:3301:26:1743000:02:2100:50:1536602:45:45411-
#75 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !2581380Ubysz KarolinaNOWA IWICZNATRINERGYPolska1983K30-341200:23:4461400:02:5901:22:3231300:01:3200:42:359802:33:22-6
#76 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 4691414Bentkowska NataliaNOWA WIEŚ WIELKAPolska1993K18-243300:18:5735800:04:2501:35:2961700:01:5500:47:4426302:48:30-26
#77 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !681537Patalon PiotrNOWE MIASTO LUBAWSKIEAGA TEAM ORKA IŁAWAPolska1969M45-492300:16:3916700:03:2901:13:236300:01:1900:41:407702:16:3068-
#78 1191086Kowalczyk MarcinNOWY FOLWARKTRIATHLON TEAM WRZEŚNIAPolska1972M40-4415100:16:0812300:03:4401:16:0311500:01:2700:45:1216702:22:34119-
#79 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !61717Majchrzak MichałNOWY LUBOSZTGV CLUBPolska1985M30-342400:14:082600:03:0401:06:34300:01:0100:40:555002:05:426-
#80 181001Adamczyk MaciejOBORNIKIKS EXTREME TEAM OBORNIKIPolska1981M30-347100:16:1112700:02:4201:10:212000:00:5400:39:052102:09:1318-
#81 3281419Bukowski ArkadiuszOBORNIKIPolska1976M35-3992300:21:1949700:03:3101:19:4121800:01:3400:51:5242402:37:57316-
#82 4371332Pidek MarcinOBORNIKITEAM HERBALIFEPolska1978M35-39117200:23:2060200:05:2001:24:1437800:01:5100:51:1139602:45:56415-
#83 721111Mądry WojciechOLSZTYNPSZCZÓŁKOWSKI TEAMPolska1980M35-3917100:16:1613900:03:3201:14:238400:01:0900:41:387602:16:5872-
#84 6991562Korwek MichałOLSZTYNPolska1972M40-4488300:29:1367800:05:2201:53:4669900:04:4101:03:0864603:36:10634-
#85 2491350Słomczyński BartoszOPOLE10 BLOGPolska1978M35-3972200:18:0329200:03:5301:23:5536200:01:2500:45:4318502:32:59246-
#86 4551776Skowronek MaciejORZESZETIM TI RIM TIM TEAMPolska1969M45-4929400:17:3825800:05:2301:20:2324200:02:4201:01:3362202:47:39431-
#87 3831143Polcyn JanOSIEK NAD NOTECIAPolska1964M50-549100:24:0662200:03:2201:23:4335500:01:4300:49:3833702:42:32367-
#88 4791819Zieminski MarcinOSIELSKOPolska1983M30-34103400:18:4033700:04:2601:27:2346200:01:5200:56:4454602:49:05453-
#89 3371585Świerczyński MarcinOSIELSKOPolska1986M25-2967300:22:1255100:05:2401:24:0837100:02:0900:44:4714802:38:40325-
#90 4501393Wysmoliński PiotrOSIELSKOPolska1972M40-4453200:21:4852900:06:3601:33:3759400:01:0300:44:2213902:47:26427-
#91 901548Punpur KrzysztofOSTRÓDANET SYSTEM TRIATHLON TEAMPolska1983M30-3419300:16:2214900:02:5801:15:5211100:01:0500:42:359802:18:5290-
#92 1071547Punpur MarcinOSTRÓDANET SYSTEM TRIATHLON TEAMPolska1980M35-3932300:19:1438500:03:2301:15:5611400:01:1100:40:534902:20:37107-
#93 2641568Sobociński MateuszOSTROMECKOBOGMARPolska1991M18-2413300:17:4727100:03:5001:20:5325700:02:2300:48:5130402:33:44257-
#94 2621619Bartoszek AdamOSTRÓW WIELKOPOLSKIKS ICE-MAT TEAMPolska1977M35-3975400:18:0930200:04:1401:19:4722500:01:2700:50:0335402:33:40255-
#95 7041714Maciejewski TomaszOSTRÓW WIELKOPOLSKIPolska1982M30-34141400:37:1970400:07:2901:43:3967500:05:5601:05:3266403:39:55636-
#96 5421309Matysiak JacekOSTRÓW WLKP.Polska1960M55+8200:22:5658500:05:2101:31:0154800:02:0200:54:1848702:55:38505-
#97 4701274Kawa MichałOSTROWITETODOPolska1983M30-34101200:23:1059800:04:1001:23:3234700:01:0500:56:3454302:48:31444-
#98 1651427Ciniewski TomaszPABIANICEPOZDRAWIAM OLEOKĘPolska1986M25-2937300:16:1112900:04:2001:18:0416900:02:0100:45:3418002:26:10164-
#99 5811229Bolewski ŁukaszPACZKOWOPolska1976M35-39145200:27:4867000:05:4501:31:2455800:02:4500:52:4844503:00:30535-
#100 4881226Bartkowiak DawidPIŁATRADEMARK D&BPolska1974M40-4457200:20:2545700:04:0501:21:5028900:01:1701:02:2863902:50:05461-

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności