Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Triathlon Bydgoszcz

Wyniki - 12 lipca 2015, Bydgoszcz

Msc
Nr
Rok
Kat
T1
T2
M
K
-
-
-
-
-
-
#1 181001Adamczyk MaciejOBORNIKIKS EXTREME TEAM OBORNIKIPolska1981M30-347100:16:1112700:02:4201:10:212000:00:5400:39:052102:09:1318-
#2 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !121002Andryka RomanGDAOSKUKS TRI-TEAM RUMIAPolska1976M35-391100:14:273800:02:3401:10:181700:01:0100:39:202202:07:4012-
#3 931003Babuchowski MarcinPOZNAŃPolska1989M25-2923100:16:1613900:03:4701:16:1812200:00:5500:41:578402:19:1393-
#4 921005Bieliński PiotrKARTUZYPOWERSYSTEMPolska1976M35-3928100:19:2039700:02:4401:13:346500:01:1600:42:199102:19:1392-
#5 1141006Bieniek PatrykPOZNAŃPOSNANIA TRI TEAMPolska1980M35-3936100:17:1421900:03:3801:16:0311500:01:1000:43:3712302:21:42114-
#6 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 251007Biesiada TomaszBYDGOSZCZTRISPACEPolska1975M40-443100:15:338900:02:3801:11:172800:01:0000:39:382902:10:0625-
#7 1961008Biszko JakubGDYNIAPolska1987M25-2941100:15:248000:03:4901:17:1215000:01:2900:50:5438802:28:48194-
#8 491009Błachowiak JakubLESZNOSTREFASPORTU.PLPolska1989M25-2914100:15:207600:03:5201:10:011600:01:1300:44:0213002:14:2849-
#9 641010Bociański ŁukaszPOZNAŃFTIPolska1986M25-2918100:16:1313200:03:2301:12:144200:01:1300:43:1911702:16:2264-
#10 411011Bogacz MariuszRADZIEJÓWKUJAWIOKIPolska1978M35-397100:14:183200:02:4701:13:467500:01:0200:41:327302:13:2541-
#11 3121012Bogucki PiotrWARSZAWAPolska1986M25-2966100:19:3040800:04:1401:21:1826900:01:2200:50:2837402:36:52301-
#12 291014Bonikowski JakubGRUDZIĄDZPolska1972M40-444100:14:576100:02:5101:09:281100:00:5400:43:2912102:11:3929-
#13 781015Borkowski TomaszTUCHOLAPolska1970M45-494100:15:5811100:03:1201:16:4613700:01:1300:40:364302:17:4578-
#14 301016Borowiak KacperPOZNAŃBE3 CITYZEN_ POZNAŃPolska1986M25-298100:13:401900:03:5801:09:361300:01:0500:43:4112502:12:0030-
#15 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2601017Brukwińska MartaKOŚCIANTGV CLUBPolska1990K25-292100:17:2824300:03:2801:20:1123900:01:0200:51:2740802:33:36-7
#16 551018Brzozowski PiotrMIŁOMŁYNBRZOZOWSKI TEAMPolska1981M30-3416100:16:2515200:02:3101:14:108000:00:3700:41:538202:15:3655-
#17 1441019Buczko DarekPRZECHLEWOSUPERKAJAK.PLPolska1990M25-2933100:17:1421900:03:3301:17:1915400:01:1200:45:2417402:24:42143-
#18 3391020Bzdęga KrzysztofRYDZYNAPolska1986M25-2968100:21:4252400:04:5701:25:0940500:01:3900:45:3418102:39:01327-
#19 -1021Chlebosz MartynaCZERSKPolska1989K25-29-100:14:40-00:02:3601:16:14-00:01:14---
#20 2551022Chruszczewski MikołajTRISTREFAPolska1983M30-3457100:17:0119500:04:0801:20:5325800:02:0900:48:5430602:33:05251-
#21 521024Crompton TomBYDGOSZCZINDIVIDUALGreat Britain1982M30-3414100:14:183200:03:2301:15:1710300:01:1900:40:444602:15:0152-
#22 1091025Czapliński MarekGDYNIAKRS FORMOZAPolska1975M40-4412100:17:1021300:03:4701:19:1320600:01:2900:39:302702:21:09109-
#23 751026Czech Michał PiotrPOZNAŃPolska1978M35-3920100:16:2915700:02:4601:14:318800:01:1500:42:3910302:17:4075-
#24 4711028Daoczuk MiłoszBYDGOSZCZPolska1988M25-2990100:16:3115900:03:5401:25:4841500:01:4301:00:3961102:48:35445-
#25 2191029Dawidczyk AdamEŁKAT TEAMPolska1984M30-3449100:19:2440400:03:1701:20:3424700:01:1000:46:2520702:30:50217-
#26 431030Doleżek KrystianSZCZECINPolska1979M35-398100:14:223500:03:2901:13:135900:01:0800:41:257002:13:3743-
#27 1871031Drews GrzegorzBYDGOSZCZRUN BYDGOSZCZPolska1975M40-4428100:16:5718900:03:3601:18:0917200:01:1400:48:0227402:27:58185-
#28 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 71033Dybowski KrzysztofWARSZAWANOBLE TRI TEAMPolska1985M30-343100:12:42900:02:3801:12:064000:00:5500:37:36902:05:577-
#29 2091034Dysarz PrzemysławPOZNAŃPolska1981M30-3446100:15:318800:03:2201:18:2618100:01:1700:51:1739802:29:53207-
#30 2691035Dziamski MarcinWARSZAWATRIWAWAPolska1983M30-3458100:18:3032800:03:4901:22:3231200:01:2500:47:4326002:33:59262-
#31 81036Dziekoński RafałBYDGOSZCZNIEZRZESZONYPolska1982M30-344100:14:203400:02:4701:10:181900:00:4800:38:001102:06:138-
#32 851037Dziubaty ŁukaszTARNOWO PODGÓRNEBE3 CITYZEN_ POZNAŃPolska1976M35-3925100:14:253600:03:0501:11:563800:01:1900:47:4526402:18:3085-
#33 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !161038Ejsmont KrzysztofBYDGOSZCZTRI SPACE/HELLO BYDGOSZCZPolska1977M35-392100:15:349100:02:4701:08:50600:00:5500:40:334102:08:3916-
#34 951039Fikus MichałPOZNAŃSTUDIO FIKUSPolska1981M30-3421100:14:555800:03:1801:13:085500:01:1100:46:5923302:19:3195-
#35 3841040Fildebrandt BarbaraPOZNAŃFTIPolska1982K30-344100:20:1343900:03:3301:27:3947000:01:4400:49:2432602:42:33-17
#36 1221041Gabryel PiotrTUCZNOPolska1980M35-3938100:17:3325200:03:3201:14:379200:01:2800:45:4518902:22:55122-
#37 6581042Gackowski JarosławBYDGOSZCZPolska1973M40-4482100:23:3761000:07:1701:32:1757200:02:0301:09:4468603:14:58598-
#38 2081043Gąsiorowski DanielRADIEJÓWRADZIEJOWSKI KLUB PŁYWACKI WODNIKPolska1980M35-3959100:14:455100:03:1901:19:0020100:01:3500:51:1039502:29:49206-
#39 4281044Gbiorczyk RobertŚMIGIELWOLSZTYŃSKI KLUB BIEGOWYPolska1964M50-5412100:21:1949700:05:0701:18:1517800:02:0400:58:4357702:45:28406-
#40 621045Gieżek KonradPOZNAŃPOSNANIA TRI TEAMPolska1980M35-3913100:15:5911400:03:1401:12:084100:01:1300:43:3412202:16:0862-
#41 601047Głuchowski JędrzejELBLĄGTORTUGA ADVENTURE TEAMPolska1995M18-246100:12:02400:02:4001:17:0914900:01:4000:42:189002:15:4960-
#42 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !31048Głuszkowski BogumiłSIEROSŁAW/TARNOWO PODGÓRNEBE3 CITYZEN_ POZNAŃPolska1970M45-491100:12:451000:02:3301:05:31100:00:5600:38:451602:00:303-
#43 281049Gorgoo CezaryGDAOSKFOOD4MOTION.COMPolska1981M30-3411100:16:4016800:02:2901:12:324600:00:5200:38:561902:11:2928-
#44 1551050Gozimirski AdamBYDGOSZCZMASAZNATELEFON.PLPolska1983M30-3434100:16:1213100:04:3001:15:3610600:01:4000:47:3825702:25:36154-
#45 1381051Rozenkop MikołajWRZEŚNIATRIATHLON TEAM WRZEŚNIAPolska1988M25-2932100:19:2039700:03:2001:13:196100:01:4300:46:2821102:24:10137-
#46 881052Górny WojciechŁOCHOWOTRI SPACEPolska1972M40-4410100:16:0712100:02:4901:17:5616500:01:1800:40:294002:18:3988-
#47 271053Greguła WojCHOJNAKP PSP GRYFINOPolska1986M25-297200:14:314200:02:4601:12:214300:00:5300:40:163802:10:4727-
#48 2301054Grześkowiak DariuszKAMIONKIPolska1968M45-4913100:19:1338400:04:0301:19:1220500:01:4200:47:1124102:31:21228-
#49 821055Hankiewicz ArturPOZNAŃZAWSZEPOZLOTO.PLPolska1979M35-3923100:16:3416300:03:0901:16:0611900:00:5400:41:367402:18:1982-
#50 571056Hoppe MateuszGDANSKMATEUSZ HOPPEPolska1991M18-244100:14:465200:03:1601:13:105600:01:2300:43:0411102:15:3957-
#51 2411057Idkowiak ŁukaszMOSINAKS IDMARPolska1979M35-3971100:18:4534500:04:0501:18:0717100:01:3200:49:5534802:32:24239-
#52 691058Idkowiak MarcinMOSINA KROSINKOKS IDMARPolska1976M35-3915100:16:5018000:03:3901:12:374700:01:0300:42:269602:16:3569-
#53 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !221059Igielski ArminGRUDZIĄDZTANCIA TEAMPolska1975M40-442100:13:401900:02:2801:11:132600:00:5200:41:236802:09:3622-
#54 -1060Jabłczyńska JoannaWARSZAWAPolska1985K30-34-100:21:04-00:04:0700:57:31----
#55 1641061Jaoczewski AdamMALBORKTRALA LALAPolska1980M35-3947100:19:1538900:03:2401:21:0026400:01:1100:41:186502:26:08163-
#56 191062Jaśkiewicz MarcinMOGILNOCARSEKTPolska1985M30-348100:14:153100:02:3901:10:181800:00:5900:41:156102:09:2619-
#57 3101063Jerzakowski JarosławTRZCIANKAOSP TRZCIANKAPolska1986M25-2964100:18:2031300:04:2701:22:2330500:01:3000:49:5334602:36:33299-
#58 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !321064Jędrzejczak MarcinSUCHY LASFABRYKA TRIATHLONUPolska1991M18-242100:15:4910600:02:4401:12:455000:00:5100:40:053502:12:1432-
#59 4911065Juchniewicz JerzySTARGARD SZCZECIŃSKISZWLA STARGARDPolska1970M45-4932100:19:2340100:04:1801:27:2446400:01:3800:57:4956402:50:32463-
#60 1481066Jurczak DanielMINSK MAZOWIECKIMGR MIŃSKA GRUPA ROWEROWAPolska1977M35-3944100:17:0219600:04:0501:15:4210900:01:3800:46:2520702:24:52147-
#61 2631067Jurkiewicz DawidPOZAOCSWLĄD POZNAŃPolska1987M25-2953100:17:0921000:03:2201:22:5132400:00:5700:49:2132302:33:40256-
#62 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !21068Kalaszczyński ŁukaszPŁOCKPTT DELTAPolska1984M30-341100:12:41800:02:1401:06:28200:01:0200:35:31301:57:562-
#63 3311069Kamiński MichałŁÓDŹPolska1991M18-2417100:17:0420000:03:3901:21:2827300:01:3400:54:2148902:38:06319-
#64 1721070Kanik TomaszBYDGOSZCZACONAMTAMPolska1982M30-3438100:15:399800:04:1001:19:2821300:01:2800:45:5119302:26:36171-
#65 2151071Kapustka MirosławPOZNAŃRUN FOR ITPolska1983M30-3447100:16:0311600:03:3001:21:4228300:01:1700:48:0027202:30:32213-
#66 2561072Kaźmierowski NorbertPLEWISKAPolska1975M40-4440100:17:1923000:03:5301:21:2227000:01:4000:49:0131202:33:15252-
#67 2331073Kędzierski RafałBYDGOSZCZDE-STRESSPolska1977M35-3968100:17:3224900:03:3501:21:2327100:01:3300:47:2524302:31:28231-
#68 1601074Kiedrowicz JakubWARSZAWASPORT GURUPolska1991M18-2410100:15:4610300:03:3901:13:186000:01:0300:52:0742702:25:53159-
#69 441075Kita TomekPOZNANSPECSHOP TEAMPolska1979M35-399100:14:132900:02:4601:12:224400:01:1600:43:1311302:13:5044-
#70 631076Kledzik MichałPIŁAIRON PIŁAPolska1980M35-3914100:15:016500:03:1801:11:142700:01:0400:45:4218402:16:1963-
#71 1051078Kobziakowski KlaudiuszBYDGOSZCZTRISPACEPolska1989M25-2927100:16:1012500:03:0701:13:397000:00:5700:46:2821002:20:21105-
#72 4441079Kołakowski MarcinPRZYGODZICEWKBPolska1983M30-3496100:17:4427000:04:2701:29:4452300:02:0100:52:4644402:46:42421-
#73 1061080Kołakowski TomaszBYDGOSZCZPolska1988M25-2928100:16:5318400:03:5401:20:3624800:01:2600:37:451002:20:34106-
#74 861081Koprowski MaciejDĄBRÓWKAKOPER TEAMPolska1978M35-3926100:19:1739300:02:4901:13:356700:01:2200:41:277102:18:3086-
#75 5351082Koprowski AdamPIŁAIRON PIŁAPolska1975M40-4465100:21:0448400:04:0201:29:2751300:01:2700:58:5558002:54:55500-
#76 2871083Koralewski JakubPOZNAŃPolska1986M25-2960100:21:5754100:04:3401:21:5329000:01:4500:45:0916402:35:18279-
#77 2181084Kosmaczewski IrekPOBIEDZISKAPolska1977M35-3962100:17:2223500:03:2301:18:3718600:01:2500:49:5634902:30:43216-
#78 4251085Kotowski KrzesimirPOZNAŃPolska1986M25-2983100:19:1739300:06:1001:27:2746700:01:3000:50:5538902:45:19404-
#79 1191086Kowalczyk MarcinNOWY FOLWARKTRIATHLON TEAM WRZEŚNIAPolska1972M40-4415100:16:0812300:03:4401:16:0311500:01:2700:45:1216702:22:34119-
#80 201087Kowalski ŁukaszCHEŁMŻATRIATHLON TEAM CIESIELSKIPolska1985M30-349100:13:371800:02:5901:10:402100:01:0600:41:106002:09:3220-
#81 1741088Kowalski JasiekDĄBRÓWKACOWALSKI - ALEJA INSPIRACJIPolska1979M35-3948100:19:2640500:03:1701:18:0917400:01:3800:44:1713502:26:47173-
#82 3451089Kozaryn RadoslawSTAGARDLECZO I TRENUJOPolska1988M25-2969100:17:2624100:04:0001:21:0926600:01:3300:55:1251102:39:20332-
#83 1561090Kozinoga MateuszCYBINKAFSL VERUS AOK.PL TEAMPolska1987M25-2935100:18:1931100:03:0201:21:1526800:01:0100:41:598502:25:36155-
#84 471091Krasoń MarcinMYSIADŁOSMASHING PĄPKINS / BIECDALEJ.PLPolska1981M30-3413100:16:5518800:03:0001:13:125800:01:1100:39:563302:14:1447-
#85 2721092Krasuo MichałWARSZAWAPolska1979M35-3978100:18:4233900:03:3301:22:5132400:01:1600:47:5326902:34:15265-
#86 2941093Kremplewski KarolBYDGOSZCZPolska1983M30-3464100:14:294100:05:1301:22:5332700:01:1500:51:4841902:35:38285-
#87 1131094Krumplewski SławomirWRZEŚNIAPolska1976M35-3935100:16:2114600:04:0001:16:2512800:01:2900:43:1311402:21:28113-
#88 871095Krupa JanWĘGORZEWOTORTUGA ADVENTURE TEAMPolska1988M25-2922100:14:273800:03:1601:13:376900:01:1200:46:0619902:18:3887-
#89 2161096Krygielski KrzysztofWÓJTOWOPolska1975M40-4433100:20:1644500:04:4601:23:3234800:01:4500:40:143702:30:33214-
#90 731098Kubasik ArkadiuszGRYFINOPGE GIEK SA DOLNA ODRAPolska1980M35-3918100:16:4517500:02:5501:13:226200:00:5800:43:0511202:17:0573-
#91 511099Kukowski JakubTORUOAVK POLSKAPolska1990M25-2915100:14:444900:03:0201:15:1810400:00:5000:41:055502:14:5951-
#92 2341100Kwaśniewski PawełBYDGOSZCZKAMIZELKIRATUNKOWE.PLPolska1979M35-3969100:18:1931100:04:3001:18:4119000:01:4700:48:2529202:31:42232-
#93 3851101Lackorzynska MalgorzataBYDGOSZCZFTIPolska1976K35-394100:16:1914300:03:4301:27:0445100:01:4600:53:4646902:42:38-18
#94 3231103Leśniak AdamHALINÓWBYLEDOBIEC ANINPolska1965M50-547100:21:5353700:03:2601:26:3744300:01:1000:44:3914302:37:45312-
#95 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 101104Lewandowski MaciejSOPOTTRIDEA TEAMPolska1986M25-293100:12:451000:02:2301:11:353200:00:4900:39:212302:06:5310-
#96 1241105Lewandowski IgorŁÓDŹRTSPolska1989M25-2931100:13:351700:03:2901:18:5319800:01:3100:45:4318702:23:11124-
#97 591106Liberadzki MichałSOCHACZEWPolska1992M18-245100:11:35300:03:0601:15:0810000:01:1100:44:4915002:15:4959-
#98 841107Łyskanowski MarcinGDAOSKAT TEAMPolska1978M35-3924100:16:0712100:03:0401:15:0910100:01:1400:42:5310702:18:2784-
#99 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 2981108Madkowiak PaulinaMUROWANA GOŚLINADECATHLON KOMORNIKIPolska1988K25-293100:18:0329400:03:0801:23:5335900:01:1100:49:3333202:35:48-10
#100 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !2931109Marczyńska KatarzynaWARSZAWASPORT GURUPolska1970K45-491100:19:0437000:03:5201:22:0629600:02:1400:48:2028802:35:36-9

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności