Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

IV Półmaraton Puchar Krotoski-Cichy wokół jeziora Chrzypskiego

Wyniki - 18 lipca 2015, Chrzypsko Wielkie

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
-
-
#1 102454Idzikowski PiotrPOL`PI`SUCHY LAS79M303201:58:1301:57:45
#2 103404Bakun AdamPOLNIGHT RUNNERSZŁOCIENIEC81M303301:58:1401:57:55
#3 104464Kabaciński TomaszPOLWRONIECKI KLUB BIEGACZAWRONKI83M303401:58:2601:57:52
#4 105633Bartkowski MarekPOLBIEGAM BO LUBIEWARSZAWA72M402301:58:3601:57:59
#5 106438Giers RobertPOLKOŚCIAN79M303501:59:1901:59:04
#6 107489Kuberka MalwinaPOLCZERWONAK91K18801:59:2301:59:10
#7 108458Jankowiak DanielPOLBĄBEL TEAMMIĘDZYCHOD78M303601:59:3201:59:11
#8 109524Moryl KrystianPOLPOZNAN79M303701:59:5801:59:47
#9 110594Twardowski PrzemysławPOLKOZIEGŁOWY77M303802:00:0701:59:56
#10 111629Roszak BartoszPOLWRONIECKI KLUB BIEGACZAWRONKI83M303902:01:1002:00:39
#11 112623Zieliński KrzysztofPOLWRONIECKI KLUB BIEGACZAWRONKI63M50902:01:1102:00:38
#12 113596Waberski PrzemysławPOLPOZNAŃ89M182902:01:1202:00:54
#13 114605Wieczorek ŁukaszPOLKLUB NA WOLIPOZNAŃ84M304002:01:1302:00:55
#14 115563Sikora RobertPOLWRONIECKI KLUB BIEGACZAWRONKI72M402402:01:1502:00:44
#15 116521Mizerny MariaPOL`PI`POZNAŃ88K18902:01:1902:00:52
#16 117655Zgoła PrzemysławPOLLUSÓWKA71M402502:01:1902:00:45
#17 118531Ogrodnik TomaszPOLNIGHT RUNNERSPOZNAŃ88M183002:01:4102:01:13
#18 119470Kaszkowiak BogumiłPOLNIEZRZESZONYWRONKI78M304102:01:4102:01:07
#19 120509Łukaszewski TomaszPOLKB MANIAC POZNAŃPOZNAŃ59M501002:01:4202:01:32
#20 121516Maryniak KrzysztofPOLPSZCZEW68M402602:01:4502:01:22
#21 122467Kaczmarek PrzemysławPOLT.RYB.95-00SIERAKÓW80M304202:01:5402:01:41
#22 123635Karge RadosławPOLCHRZYPSKO WIELKIE83M3043Chrz/302:02:1502:02:11
#23 124538Parzybut JanPOLODJECHANIPNIEWY65M501102:02:2902:02:21
#24 125473Kiełpiński MichałPOLWRONKI89M183102:02:3602:02:16
#25 126548Raniszewski PawełPOLŻARY62M501202:02:5302:02:48
#26 127437Giel JarosławPOLNOWY TOMYŚL86M183202:02:5602:02:40
#27 128561Seydlewicz PiotrPOLPRZEŹMIEROWO84M304402:03:0702:02:32
#28 129462Jasiak PrzemysławPOLNIEZRZESZONYKROSNO91M183302:03:3102:03:22
#29 130321Biegański JacekPOLMONAR ROŻNOWICE 34ROGOŻNO78M304502:03:3302:03:13
#30 131442Górecka MilenaPOLWRONIECKI KLUB BIEGACZAWRONKI87K181002:03:3502:03:03
#31 132576Stanek BartoszPOLŚMIGIELŚMIGIEL88M183402:03:4102:03:19
#32 133406Bartosik ŁukaszPOLNSZZ SOLIDARNOŚĆ REGIONPOZNAŃ86M183502:03:4202:03:20
#33 134403Aleksandrowicz KrzysztofPOLNSZZ SOLIDARNOŚĆ REGIONPOZNAŃ83M304602:03:4602:03:23
#34 135468Kałużny DamianPOLMONAR ROŻNOWICE 34ROGOŻNO80M304702:04:5802:04:29
#35 136651Jurczak IzabelaPOLPOZNAŃ87K181102:06:0302:05:50
#36 137573Spychała MariuszPOLBEER DRINKERS TEAMNOWY TOMYŚL71M402702:06:0702:05:24
#37 138570Sobkowiak PrzemysławPOLPOZNAŃ77M304802:06:3902:06:22
#38 139476Klessa ŁukaszPOLGASPOL S.A.POZNAŃ81M304902:06:4002:06:26
#39 140493Kucharski JakubPOLJKU1979GRUSZCZYN79M305002:06:5502:06:14
#40 141579Starosta SławomirPOLBIEGAM, BO LUBIĘ :)OSTRORÓG73M402802:07:1102:06:33
#41 142632Szczepaniak MichałPOLSYMPROKOŚCIAN84M305102:07:3002:07:15
#42 143631Kuczma MaciejPOLKUCZMA.PLGORTATOWO73M402902:07:3302:07:19
#43 144619Zakens ŁukaszPOLPOZNAŃ85M305202:07:3802:07:18
#44 145445Grabia JacekPOLPOZNAŃ71M403002:07:4102:07:28
#45 146611Wojtkowiak MagdaPOLPOZNAŃ86K181202:07:4102:07:16
#46 147480Knuth MirosławPOLTUCZNO81M305302:08:0702:07:57
#47 148554Rogoziński TomaszPOLBUKOWSKI KLUB BIEGACZAPYZDRY74M403102:08:1602:07:40
#48 149610Włodarczak RafałPOLWRONIECKI KLUB BIEGACZAWRONKI83M305402:08:4302:08:07
#49 150534Osińska MartaPOLPOZNAŃ89K181302:08:5002:08:35
#50 151413Bromberek AleksanderPOLODMIEŃMY JEŻYCE NIEDŹWIEDŹPOZNAŃ82M305502:09:0102:08:25
#51 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !152586Szlaps AnitaPOLWWW.RUNTHENEWYORK.PLPRZEŹMIEROWO84K30202:09:2702:08:53
#52 153613Wójcik JulianPOLSZWLA STARGARDSTARGARD54M60402:09:2802:09:03
#53 154519Michalski AdamPOLNIEZRZESZONYGRZYBOWO83M305602:10:2002:09:44
#54 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !155422Czop JanPOLBAKCYL-BABIMOSTBABIMOST39M70102:10:4102:10:09
#55 156436Geisler MarekPOLPOZNAŃ AIRPORT TEAMPOZNAŃ59M501302:11:1602:10:53
#56 157566Skokowski WojciechPOLMIĘDZYCHÓD72M403202:11:3602:11:06
#57 158571Sobkowiak RadosławPOLRUN FORREST, RUNTARNOWO83M305702:11:5002:11:33
#58 159506Łakoma PaulinaPOLPOZNAŃ87K181402:12:0402:11:53
#59 160648Błasik KrzysztofPOLCAMOUFLAGE_SHOPPOZNAŃ73M403302:12:2102:11:51
#60 161640Nowakowski RobertPOLGRUPA KROTOSKI - CICHYPOZNAŃ73M403402:12:2102:11:49
#61 162459Jankowiak MiłoszPOLDĄBRÓWKA87M183602:12:2102:12:05
#62 163419Ciołkiewicz MaciejPOLDĄBRÓWKA79M305802:12:4802:12:21
#63 164597Wachowiak ArturPOLPOZNAŃ87M183702:12:5902:12:39
#64 165423Daudesz JurijPOLPOZNAŃ82M305902:13:0902:12:47
#65 166417Chmielewski TomaszPOLTRAWA TEAMKALISZ74M403502:13:4702:13:21
#66 167520Michalak SławekPOLROGALINEK76M306002:16:0102:15:28
#67 168416Chlebowski AdamPOLWYSOCKI-SKI TEAM SZCZECINSZCZECIN48M60502:16:0402:15:53
#68 169582Stołowski RobertPOLWIELEŃWIELEŃ76M306102:16:5402:16:40
#69 170501Lipska AnnaPOLPAPROTNIA90K181502:17:0602:16:55
#70 171622Zdanowski MarianPOLPOZNAŃ56M501402:17:3402:17:10
#71 172449Guzikowski RadosławPOLPLEWISKA76M306202:17:5102:17:23
#72 173526Narkun RobertPOLKMB STARY RADUSZECSTARY RADUSZEC 380M306302:18:0102:17:39
#73 174421Czernecki TomaszPOLKMB STARY RADUSZEC-MASZEWOSTARY RADUSZEC80M306402:18:0102:17:39
#74 175465Kaczmarek KrzysztofPOLSZAMOTUŁY68M403602:18:5202:18:21
#75 176517Masłowski KrzysztofPOLPOZNAŃ87M183802:19:1502:19:02
#76 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !177452Hoffmann MałgorzataPOLWRONIECKI KLUB BIEGACZAWRONKI70K40202:19:1802:18:51
#77 178575Stanisławiak NataliaPOLSZAMOTUŁY88K181602:19:1902:18:55
#78 179414Buchert AdamPOLBUKOWSKI KLUB BIEGACZABUK90M183902:20:3702:20:01
#79 180472Kępka FranciszekPOLMONAR R OŻNOWICE 34ROGOŻNO73M403702:21:0402:20:31
#80 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 181547Przybylska-Buśko HelenaPOLMIĘDZYCHÓD70K40302:21:2802:20:56
#81 182497Kwaśny WojciechPOLSKŁAD SKWIERZYNASKWIERZYNA69M403802:21:4302:21:22
#82 183617Zakrzewski JerzyPOLPOZNAŃ71M403902:21:4302:21:35
#83 184415Buśko MaciejPOLMIĘDZYCHÓD72M404002:21:4702:21:13
#84 185447Gruszka DariuszPOLMUROWANA65M501502:22:4502:22:37
#85 186487Krajewska-Kłoda KatarzynaPOLBIEGAJĄCE CZAPURYCZAPURY74K40402:22:5102:22:16
#86 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 187609Wiśniewska AnnaPOLSKÓRZEWO82K30302:24:4902:24:13
#87 188608Wiśniewski ArkadiuszPOLPOZNAŃ70M404102:24:5002:24:15
#88 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !189580Stasiński StanisławPOLKB MANIAC POZNAŃPOZNAŃ44M70202:24:5202:24:25
#89 190503Łagowski JacekPOLPOZNAŃ AIRPORT TEAMPOZNAŃ82M306502:26:3702:26:10
#90 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !191430Falkowska BeataPOLPOZNAŃ65K50102:27:2702:27:13
#91 192535Ostrowski RafałPOLSGS POLAND TEAMSUCHY LAS81M306602:28:1802:27:37
#92 193424Dawid JerzyPOLZBROJOWNIA-SULECHÓWSULECHÓW47M60602:28:2702:28:03
#93 194427Dróżdż KrzysztofPOLMONAR ROŻNOWICE 34ROGOŹNO93M184002:28:5302:28:21
#94 195584Szal AleksandraPOLPOZNAŃ85K30402:29:2802:28:55
#95 196440Gorączniak MaciejPOLNINJAPOZNAŃ78M306702:30:3502:30:05
#96 197532Olczyk AnnaPOLKOBIETYBIEGAJA.PLPOZNAŃ90K181702:30:3502:30:05
#97 198577Stachowska EwelinaPOLŚNIATY78K30502:31:1002:30:33
#98 199616Wyrębkowski KrzysztofPOLSTĘSZEW61M501602:32:4502:32:25
#99 200628Żołyński ŁukaszPOLGORZOWSKIE BIEGANIEBIELAWA81M306802:36:3702:36:13
#100 201612Wojciechowski TomaszPOLBBL GORZÓWGORZÓW WLKP.81M306902:36:3702:36:13

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności