Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Runmageddon Rekrut

Wyniki - 18 lipca 2015, Warszawa

Msc
Nr
Rok
K
M
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1266Sałata Marcin1988MReal Girls & Fit Mates (POL)-1II seria100:41:14
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !233Szczechla Grzegorz1987MHotel Podium (POL)-2I seria100:42:05
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 31643Pelc Piotr1989MMłodzi Wilcy (POL)-3XI seria100:44:07
#4 41806Mariański Piotr1985MFitness Step Team Sierpc (POL)-4XII seria400:45:53
#5 5208Marszałowicz Patryk1993MHusaria Race Team (POL)-5II seria200:46:52
#6 6294Kukuczka Daniel1993MSWAT (POL)-6II seria300:47:18
#7 7161Szymczak Przemysław1992M(POL)-7I seria200:47:31
#8 81925Nosiadek Michał1985MBESTFITOWCY (POL)-8XIII seria100:48:31
#9 91929Smołka Sebastian1992MBESTFITOWCY (POL)-9XIII seria200:49:06
#10 10159Szura Wojciech1992M(POL)-10I seria300:49:13
#11 1134Jakubowski Artur1973Mjakubki (POL)-11I seria400:49:25
#12 121556Dąbrowski Radek1980M(POL)-12X seria100:49:36
#13 131770Stortz Piotr1986MBractwo Biegowe BGK (POL)-13XII seria500:50:08
#14 14390Korzeniowski Wiktor1986MG-SHOCK MUD TEAM (POL)-14III seria100:50:12
#15 1514Orynek Michał1990MDrewniane Kozaki (POL)-15I seria500:50:12
#16 161490Michoński Szymon1996MFit Mates (POL)-16X seria200:50:15
#17 17178Czuba Adam1975MBOOT CAMP POLSKA (POL)-17II seria400:50:31
#18 18942Dymczyk Patryk1998M(POL)-18VI seria100:51:00
#19 191494Gardyński Dariusz1988MJózki z Bagien (POL)-19X seria300:51:17
#20 20492Pietrzyk Rafał1979M(POL)-20III seria200:51:22
#21 21324Kamola Łukasz1992M(POL)-21II seria500:52:23
#22 22617Grabowski Marek1989M(POL)-22IV seria200:52:32
#23 23298Rzeźniczak Filip1994MSWAT (POL)-23II seria600:52:33
#24 24981Tutaj Marcin1994M(POL)-24VI seria200:52:36
#25 25946Gralak Gabriel1993M(POL)-25VI seria300:52:37
#26 261414Mazurkiewicz Łukasz1989M(POL)-26IX seria100:52:48
#27 271244Macieja Krzysztof1970MTEAM ORLEN (POL)-27VIII seria100:52:56
#28 2878Sukiennik Maciej1988MPOWER TRAINING (POL)-28I seria600:53:04
#29 291153Gowin Wiktor1987MBozony Higgsa (POL)-29VIII seria200:53:08
#30 301612Smolak Michał1982MCROSS TRENING ONE WORLD GIŻ-30XI seria200:53:16
#31 31949Kochaniak Andrzej1982M(POL)-31VI seria400:53:18
#32 32192Mróz Radosław1979MBOOT CAMP POLSKA (POL)-32II seria700:53:26
#33 33955Kulik Wojciech1981M(POL)-33VI seria500:53:32
#34 341452Oszkiel Michał1986MBracia Oszkiel (POL)-34X seria400:53:38
#35 351453Oszkiel Tomasz1989MBracia Oszkiel (POL)-35X seria500:53:39
#36 361197Waś Bartłomiej1991MBozony Higgsa (POL)-36VIII seria300:53:41
#37 37205Trzeciak Jakub1994MDZIKIE STRUSIE (POL)-37II seria800:53:59
#38 381927Olbrych Tomasz1978MBESTFITOWCY (POL)-38XIII seria300:54:07
#39 391924Niedziela Tomasz1976MBESTFITOWCY (POL)-39XIII seria400:54:08
#40 40210Surus Artur1989MHusaria Race Team (POL)-40II seria900:54:10
#41 411555Cudakiewicz Grzegorz1976M(POL)-41X seria600:54:34
#42 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !422018Kostyra Ewa1990KReal Girls & Fit Mates (POL)1-II seria1000:54:50
#43 43969Podgórski Bartek1998M(POL)-42VI seria600:54:57
#44 44265Obtułowicz Piotr1987MReal Girls & Fit Mates (POL)-43II seria1100:54:58
#45 45177Chudecki Andrzej1984MBOOT CAMP POLSKA (POL)-44II seria1200:55:00
#46 461591Tomala Piotr1980M(POL)-45X seria700:55:04
#47 471803Królikowski Zbigniew1964MFitness Step Team Sierpc (POL)-46XII seria600:55:05
#48 481910Ziółkowski Daniel1982M(POL)-47XII seria700:55:09
#49 49308Zajma Łukasz1996MWojaki Kozaki (POL)-48II seria1300:55:41
#50 50216Balikowski Łukasz1990MKoniuchy (POL)-49II seria1400:55:41
#51 512015Bardziak Piotr1982MKoniuchy (POL)-50II seria1500:55:49
#52 5290Sawicki Jakub1991MSKĄD BIERZESZ BIAŁKO TEAM (PO-51I seria700:56:18
#53 53587Bochenek Bogusław1992MPłonące ostrza zagłady (POL)-52IV seria300:56:19
#54 54228Zawadzki Łukasz1987MKoniuchy (POL)-53II seria1600:56:26
#55 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !551808Szulecka Anna1984KFitness Step Team Sierpc (POL)2-XII seria800:56:31
#56 561797Bandosz Robert1990MFitness Step Team Sierpc (POL)-54XII seria900:56:33
#57 572Laskowski Tomasz1979MBiegaj z Trenerami FC24 Gliwice (P-55I seria800:56:41
#58 581477Nowak Mateusz1993MDestroyers Team - Kostrzyn nad O-56X seria800:56:42
#59 591802Królikowski Przemysław1988MFitness Step Team Sierpc (POL)-57XII seria1000:56:51
#60 601791Grabarski Paweł1982MEnter Air Runners Club (POL)-58XII seria1100:56:51
#61 61365Kalmus Michał1988MBRAVE SWANS TEAM (POL)-59III seria300:56:57
#62 62367Marczak Łukasz1990MBRAVE SWANS TEAM (POL)-60III seria400:57:01
#63 631809Zasadowski Piotr1982MFitness Step Team Sierpc (POL)-61XII seria1200:57:01
#64 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 64381Daszkiewicz Małgorzata1988KCrossfitowe Niuńki (POL)3-III seria500:57:02
#65 65346Chołuj Marcin1985MBOOT CAMP POLSKA (POL)-62III seria600:57:10
#66 66455Podstolski Bartłomiej1985MWaleczne Serca Przegrane Wątrob-63III seria700:57:14
#67 67371Piekarski Łukasz1984MBRAVE SWANS TEAM (POL)-64III seria800:57:19
#68 68148Ogrodowczyk Adam1976M(POL)-65I seria900:57:20
#69 691879Kojzarek Samuel1981M(POL)-66XII seria1300:57:25
#70 701093Kukieła Krzysztof1987MThe Wizards (POL)-67VII seria100:57:26
#71 7143Augustyn Kamila1982KPOWER TRAINING (POL)4-I seria1000:57:38
#72 721638Zawistowski Konrad1982MKONTEXT (POL)-68XI seria300:57:40
#73 731920Jach Rafał1986MBESTFITOWCY (POL)-69XIII seria500:57:53
#74 741923Mazurek Wojtek1993MBESTFITOWCY (POL)-70XIII seria600:57:54
#75 7555Głębocki Marcin1988MPOWER TRAINING (POL)-71I seria1100:58:00
#76 761113Frej Michał1991M(POL)-72VII seria200:58:02
#77 771058Wróblewski Maciuś1987MNiepełnosprytni (POL)-73VII seria300:58:08
#78 78134Kacprzak Paweł1981M(POL)-74I seria1200:58:12
#79 791218Pawłowski Sławomir1993MNastula Club (POL)-75VIII seria400:58:15
#80 801245Piekarski Marcin1987MTEAM ORLEN (POL)-76VIII seria500:58:17
#81 81971Przewłoka Paweł1990M(POL)-77VI seria700:58:27
#82 82578Kucera Piotr1974MNieobLiczani (POL)-78IV seria400:58:34
#83 831191Strzelczak Damian1990MBozony Higgsa (POL)-79VIII seria600:58:49
#84 841170Łukasiewicz Marcin1987MBozony Higgsa (POL)-80VIII seria700:58:51
#85 851195Wall Paweł1992MBozony Higgsa (POL)-81VIII seria800:58:59
#86 86176Chmiel Wawrzyniec1982MBOOT CAMP POLSKA (POL)-82II seria1700:59:00
#87 871157Juszczyński Piotr1991MBozony Higgsa (POL)-83VIII seria900:59:03
#88 881234Jęksa Weronika1993KPOWER TRAINING (POL)5-VIII seria1000:59:05
#89 89201Zarzycka Monika1988KBOOT CAMP POLSKA (POL)6-II seria1800:59:07
#90 90611Błażkiewicz Dawid1982M(POL)-85IV seria500:59:29
#91 9182Szydłowski Rafał1988MPOWER TRAINING (POL)-84I seria1300:59:29
#92 9213Łabuszewski Michał1984MDIRTY is the new CLEAN (POL)-86I seria1400:59:39
#93 93934Bors Jakub1994M(POL)-87VI seria800:59:40
#94 9484Tuwalski Bernard1969MPOWER TRAINING (POL)-88I seria1500:59:43
#95 95156Serafin Grzegorz1992M(POL)-89I seria1600:59:53
#96 961979Rogozińska Natalia1989KZDROFIT (POL)7-XIII seria700:59:56
#97 97212Zagdański Piotr1985MHusaria Race Team (POL)-90IV seria601:00:06
#98 981419Napiórkowska Ingrid1974K(POL)8-IX seria201:00:23
#99 991895Różycki Maciej1992M(POL)-91XII seria1401:00:35
#100 100343Komandera Dawid1983MBoot Camp Mińsk Mazowiecki (P-92III seria901:00:39

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności