Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

III Bieg Trzech Jezior

Wyniki - 19 lipca 2015, Nierzym

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1103Misjan RafałSTRZELCE KRAJEŃSKIE19931OPENM00:19:0216.83
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !215Fedorczak MichałWOSIEK TEAM,NOWA SÓL19952OPENM00:19:3516.36
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3330Chawawko TomaszDĘBNO19743OPENM00:19:5816.05
#4 4288Jędrzejczyk TomaszGORZÓW19834OPENM00:20:0315.98
#5 519Filoda DamianCSWL POZNAŃ,RYCZYWÓŁ19895OPENM00:20:1415.84
#6 6302Isański ZbigniewMIĘDZYRZECZ19896OPENM00:20:4915.39
#7 7108Maciąg Karol17 WBZ ,LUBIKOWO19917OPENM00:20:5015.38
#8 8212Szymański DariuszGORZÓW WLKP19728OPENM00:21:0215.23
#9 9139Kazimierczak Tomasz17 WBZ,CHWALĘCICE19759OPENM00:21:0615.18
#10 10209Stasik LeszekBABIMOJSKI KLUB BIEG197810OPENM00:21:0915.15
#11 11328Romanów DamianGORZÓW WLKP.199111OPENM00:21:1115.12
#12 12303Łangowski MateuszGORZÓW WLKP.197612OPENM00:21:1715.05
#13 13101Majzlik PiotrSALON FRYZJERSKI STY198213OPENM00:21:2314.98
#14 14132Nowak MariuszRÓŻANKI198914OPENM00:21:2814.92
#15 15245Sip TomaszGORZÓW WIELKOPOLSKI197915OPENM00:21:3014.90
#16 16204Wawrzykowski JakubASTRA NOWA SÓL,NOWA199716OPENM00:21:3314.87
#17 17274Szymański WojciechGORZÓW198017OPENM00:21:3514.84
#18 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !181Dymek MalwinaPCT RUN DREZDENKO,CH19961OPENK00:21:4014.79
#19 19107Leszczyński MichałSYBERIAN HUSKY TEAM,197818OPENM00:21:4114.78
#20 20333Sopata PatrykDREZDENKO199519OPENM00:21:4914.69
#21 21227Tatarewicz KrystianSŁOŃSK199820OPENM00:21:5114.66
#22 22318Nadolski GrzegorzGORZÓW197821OPENM00:21:5314.64
#23 23223Tatarewicz KrzysztofSŁOŃSK197022OPENM00:22:0614.50
#24 24126Małecki BartłomiejGORZÓW WLKP.197923OPENM00:22:1114.44
#25 25301Dołmat EdwardGORZÓW196224OPENM00:22:2114.34
#26 26244Zaleski TomaszGORZÓW WLKP.198725OPENM00:22:3414.20
#27 27327Nowakowski MarcinOSIEDLE POZNAŃSKIE198426OPENM00:22:3614.18
#28 28224Piątkowski PrzemysławGORZÓW WIELKOPOLSKI197827OPENM00:22:3614.18
#29 29121Markowski KrzysztofMYŚLIBÓRZ197828OPENM00:22:3914.15
#30 30240Solarek KrzysztofZWRS,GORZÓW WIELKOPO198729OPENM00:22:3914.15
#31 31211Pabich DariuszPARKRUN ŻARY/JW 2649197230OPENM00:22:4314.10
#32 32350Michalik AndrzejCHWALECICE196431OPENM00:22:4514.08
#33 33228Tatarewicz CyprianSŁOŃSK199932OPENM00:22:4714.06
#34 34131Masewicz GrzegorzKB ZOFANNA,GORZÓW WL198033OPENM00:22:4814.05
#35 3533Dzięcioł PiotrBARLINEK RUNNING TEA197134OPENM00:22:5713.96
#36 36325Dezewiecki WaldemarBARLINEK195935OPENM00:23:0313.90
#37 37231Tarasek SławomirMKS ASTRA NOWA SÓL,N197936OPENM00:23:0413.89
#38 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !38284Pilz-Jędrzejczyk DominikaZIELONA GÓRA19852OPENK00:23:0513.88
#39 39129Karski PawełGORZÓW WIELKOPOLSKI197837OPENM00:23:0713.86
#40 40307Urban MariuszNADLEŚNICTWO201438OPENM00:23:1113.82
#41 41137Kobierecki RobertGORZOW WLKP197639OPENM00:23:2013.73
#42 4229Cichocki PrzemysławEBCABLE TEAM,SŁOŃSK198840OPENM00:23:3813.56
#43 4324Bukiel KrzysztofMOSIR KOSTRZYN NAD O196141OPENM00:23:4013.54
#44 44348Krulikowski GrzegorzGORZÓW WLKP.198842OPENM00:23:4113.53
#45 45229Wesołowski MirosławNETTO GRUPA BIEGOWA196443OPENM00:23:4313.51
#46 46287Jędrzejczyk ŁukaszZIELONA GÓRA198544OPENM00:23:4413.50
#47 47308Lacroik WiesławZIELONA GÓRA198445OPENM00:23:4713.47
#48 48233Strzeszewski TomaszGORZÓW WIELKOPOLSKI200146OPENM00:23:5413.41
#49 49236Sochan MaciejGORZÓW WIELKOPOLSKI197547OPENM00:23:5913.36
#50 50257Szymczak JarosławGORZÓW WLKP197948OPENM00:24:0213.33
#51 51304Zatorski DariuszDREZDENKO197049OPENM00:24:0413.31
#52 52215Pracuk KrzysztofGORZÓW WIELKOPOLSKI197050OPENM00:24:0913.27
#53 53341Jakś GrzegorzINOWROCŁAW197851OPENM00:24:1013.26
#54 543Fornalik KamilMIĘDZYRZECZ199952OPENM00:24:1213.24
#55 55248Pałys RadosławGORZÓW WLKP.198053OPENM00:24:1713.19
#56 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 56202Poznańska LucynaKOŁCZYN19743OPENK00:24:2113.16
#57 57214Szurgocińska NikolinaAKCTIV CHOJNA, CHOJN19934OPENK00:24:2313.14
#58 58143Matecki MichałKŁODAWA197654OPENM00:24:3213.06
#59 59310Midloch PawełZDROISKO197555OPENM00:24:3313.05
#60 6018Jakś MariuszALPIMADE TEAM,GORZÓW198156OPENM00:24:3313.05
#61 61127Kępka WaldemarGORZÓW WLKP.195357OPENM00:24:3513.03
#62 6221Bednarczyk ZbigniewRZEPIN195858OPENM00:24:3513.03
#63 63238Zajaczkowski KacperGORZOW WLKP.199959OPENM00:24:4012.99
#64 6422Jędrowski RyszardBANDIT,RZEPIN198260OPENM00:24:4112.98
#65 65338Jach AndrzejGORZÓW WLKP.195761OPENM00:24:4412.95
#66 66219Wydra JózefNETTO GB 42.195 DĘBN195362OPENM00:24:4812.92
#67 67309Rystwej CezarySANTOCKO197963OPENM00:24:5112.89
#68 68321Chełstowski RobertSKWIERZYNA196964OPENM00:25:0012.82
#69 69294Błażków MagdalenaGORZÓW19735OPENK00:25:0312.79
#70 7042Jaworski JakubKRASOWIEC199065OPENM00:25:0412.78
#71 71133Kompanowski MariuszLUBISZYN197066OPENM00:25:0712.76
#72 72293Błażków ArturGORZÓW197367OPENM00:25:0912.74
#73 7343Jankowiak JakubGORZÓW WLKP.198468OPENM00:25:1012.73
#74 74239Zajączkowski PiotrGORZÓW WLKP.197269OPENM00:25:1212.71
#75 7545Czerniawski LechGORZÓW WLKP.198970OPENM00:25:1312.71
#76 76123Liberkowska JoannaRUCHOCINEK19896OPENK00:25:1512.69
#77 77207Zakrzewski KrzysztofGORZÓW196771OPENM00:25:2212.63
#78 78258Przybyło LeonardSTALOWE ŁYDKI,GORZÓW197372OPENM00:25:2512.61
#79 79115Kliczka JanPIONIER WITNICA,WITN195473OPENM00:25:2512.61
#80 80335Gryz KazimiaerzSULĘCIN197274OPENM00:25:3312.54
#81 81346Hoffmann DamianGORZÓW WLKP.198775OPENM00:25:3512.52
#82 82130Michalak KrzysztofUNBREAKABLE,GORZÓW W197676OPENM00:25:3712.51
#83 83128Karska JoannaGORZÓW WIELKOPOLSKI19797OPENK00:25:4212.47
#84 8435Czetowicz RafałKŁODAWA199677OPENM00:25:4212.47
#85 85347Nowak AnnaMYŚLIBÓRZ19878OPENK00:25:4512.44
#86 86218Sakowski GrzegorzCHOJNA196678OPENM00:25:4612.44
#87 87324Trociński ArkadiuszGORZÓW WLKP.196679OPENM00:25:4712.43
#88 88140Kobydecka KlaudiaKOSTRZYN NAD ODRĄ19919OPENK00:25:4812.42
#89 89320Pura RobertGORZÓW WLKP.197780OPENM00:25:4812.42
#90 90120Marczewski TomaszGORZÓW WLKP.197081OPENM00:25:5212.39
#91 91336Siębert MariuszKŁODAWA197082OPENM00:25:5412.37
#92 9239Jessa MateuszGORZÓW WLKP198383OPENM00:26:0512.28
#93 93306Wierzbicki SebastianŚWIEBODZIN198784OPENM00:26:1012.24
#94 94292Bałdych PaulinaBBL GORZÓW,GORZÓW199010OPENK00:26:1112.24
#95 95110Lenartowicz RyszardMOCZYDŁO198385OPENM00:26:1112.24
#96 96340Bis MarcinGORZÓW WLKP.199086OPENM00:26:1112.24
#97 97222Przybylski KrzysztofWARSZAWA198087OPENM00:26:1212.23
#98 98237Wierzbicka MajaLKS LUBUSZ SŁUBICE,K199911OPENK00:26:1412.21
#99 99138Kazimierczak MarcinGORZÓW WIELKOPOLSKI197588OPENM00:26:1612.20
#100 100282Kaczmarek JanMIESZKOWICE201489OPENM00:26:2212.15

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności