Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

XXIV Bieg Opalińskich

Wyniki - 2 sierpnia 2015, Opalenica

Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
-
-
#1 101150Tomasz MartyłaBukowiecBukowiec1969M402295-00:45:0100:44:52
#2 102328Piotr BarańskiNight RunnersPoznań1968M402396-00:45:1000:45:04
#3 103378Ania TomiakWolsztyński Klub BiegowyWolsztyn1987K164-700:45:1400:45:08
#4 104263Sławomir FornalikKomorowo1976M302597-00:45:1800:45:12
#5 10517Hubert KukawaOpalenicki Klub BiegaczaOPALENICA1983M302698-00:45:1800:45:06
#6 106259Jarosław Sołtysik"TKKF ""ŁABĘDŹ"" ZBĄSZYŃ"Strzyżewo1972M402499-00:45:2000:45:07
#7 107490Piotr KuczyńskiNKB Chyży Nowy TomyślPoznań1956M5016100-00:45:2100:45:16
#8 10872Jacek PawelskiLuboń1976M3027101-00:45:2200:45:18
#9 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 109401Joanna KrymBŁOŃSKO1983K313-800:45:2400:45:23
#10 110148Zbyszek BuszewskiRakoniewice1987M2027102-00:45:3100:45:23
#11 111115Zbigniew KlapaGrodzisk WlkpGrodzisk Wlkp1952M604103-00:45:3600:45:28
#12 11247Michał PaszkeGrodzisk Wlkp.1974M4025104-00:45:3600:45:27
#13 113406Krzysztof Rajewicz31 baza lotnictwa taktycznegopuszczykowo1974M4026105-00:45:4100:45:34
#14 114430Jakub OhlyGrodzisk Wielkopolski1996M166106-00:45:4100:45:40
#15 115245Artur PiosikBabimojski Klub Biegowy BakcylBabimost1976M3028107-00:45:4300:45:36
#16 116344Jakub DomagalskiOpalenica1997M167108-00:45:4300:45:36
#17 117302Patryk Ciesielskikościan1985M3029109-00:45:4800:45:44
#18 118509Michał SzułczyńskiNowy Tomyśl1981M3030110-00:45:5200:45:41
#19 119452Leszek ŚwitalTazar ChodzieżMargonin1974M4027111-00:45:5300:45:47
#20 120175Aldona BiałasGruszczyn1977K314-900:45:5500:45:52
#21 121242Mariusz WeymannPoznań1983M3031112-00:45:5700:45:52
#22 122209Tomasz GiełdaBukowski Klub BiegaczaBUK1975M4028113-00:46:0200:45:53
#23 12342Dominik CzaprackiOpalenica1976M3032114-00:46:0400:45:38
#24 124413Paweł MatuszewskiGrodzisk Wielkopolski1991M2028115-00:46:0400:45:56
#25 12543Bronisław PateckiPOZNAŃ1956M5017116-00:46:0600:45:57
#26 126442Dawid RutkowskiDrużyna SzpikuSwarzędz1983M3033117-00:46:0800:45:59
#27 12783Dariusz MrugalskiPOZNAŃ1979M3034118-00:46:1200:46:10
#28 128398Tomasz SzałkowskiNight Runnerspoznań1982M3035119-00:46:1400:46:05
#29 129291Emilia Perzn/nBukowiec1990K165-1000:46:2300:46:17
#30 13036Leszek JakubowskiNowy Tomyśl1978M3036120-00:46:2500:46:14
#31 131119Przemysław SiebertKB MANIAC POZNAŃLuboń1981M3037121-00:46:2700:46:22
#32 13245Jacek ZerbstNowy Tomyśl1974M4029122-00:46:3000:46:19
#33 133256Agata ŚwiątekOSP OpalenicaOPALENICA1993K166-1100:46:3200:46:30
#34 13438Andrzej TrzciołekxTEAM - Klub sportowy xTri.plOpalenica1989M2029123-00:46:3300:46:21
#35 135195Adam WoźnickiGniezno1986M2030124-00:46:3400:46:27
#36 136326Marek Marchewkankbchyży Nowy TomyślJastrzębsko St.1959M5018125-00:46:3800:46:14
#37 137254Daniel LabrzyckiDanflor TeamGrodzisk Wlkp.1985M3038126-00:46:3900:46:29
#38 13811Tomasz WujecOSP OpalenicaOpalenica1999M168127-00:46:4100:46:18
#39 139488Roman KlimczykNKB CHYZY NOWY TOMYSLOPALENICA1973M4030128-00:46:4800:46:42
#40 140506Michał Cygantkkf łabędź zbąszyńMiędzyrzecz1987M2031129-00:47:0400:46:50
#41 14139Piotr Rychteropalenickiklubbiegaczaopalenica1981M3039130-00:47:1000:46:43
#42 142118Wojciech Targoszopalenicaopalenica1976M3040131-00:47:1300:46:47
#43 143510Zbigniew TomczakALTOM GNIEZNOGniezno1954M605132-00:47:1400:46:55
#44 144456Miłosz JankowiakDąbrówka1987M2032133-00:47:1600:47:10
#45 145433Piotr WesołyKlub Biegacza BolewiceBolewice1963M5019134-00:47:2200:47:15
#46 146199Sylwia Koleckazbaszynek1977K315-1200:47:2300:47:04
#47 147198Damian Koleckizbaszynek1976M3041135-00:47:2400:47:05
#48 148240Wiesław PajchrowskiBabimojski Klub Biegowy BakcylBabimost1962M5020136-00:47:2400:47:10
#49 149125Kazimierz Rutkowskikusy i spółkaśliwno1959M5021137-00:47:3600:47:22
#50 150225Łukasz AndrysGrodzisk Wielkopolski1988M2033138-00:47:3600:47:25
#51 151329Damian Osmańskipoznań1978M3042139-00:47:3600:47:19
#52 152341Marcin ArtwińskiWolsztyn1982M3043140-00:47:3900:47:33
#53 15321Maciej BielawaNKB Chyży Nowy TomyślPaproć1979M3044141-00:47:3900:47:27
#54 154458Robert GbiorczykWolsztyński Klub BiegowyŚmigiel1964M5022142-00:47:4100:47:34
#55 155128Tadeusz KwiatkowskiZATOPEKPrzemet /Wielen1951M606143-00:47:4100:47:15
#56 156435Aleksandra KryśOpalenica24.infoOpalenica1992K167-1300:47:4300:47:30
#57 15740Maciej GrześkowiakNowy Tomyśl1976M3045144-00:47:5000:47:38
#58 158453Mateusz ŚwitalTazar ChodzieżMargonin1998M169145-00:47:5100:47:45
#59 159235Jakub MichałowiczNowy Tomyśl1983M3046146-00:47:5500:47:47
#60 160188Jarosław GielNowy Tomyśl1986M2034147-00:47:5600:47:48
#61 16126Dominik MikołajczakWojnowice1986M2035148-00:47:5900:47:31
#62 162322Maciej JarkowiecKońDąbrówka1977M3047149-00:47:5900:47:54
#63 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !163288Marzenna PerznkbBUKOWIEC1968K46+2-1400:48:0400:47:49
#64 1641Paweł AdamczewskiOpalenica1979M3048150-00:48:0800:48:03
#65 165136Kamil PalickiDrinking Team RakoniewiceRakoniewice1985M3049151-00:48:2100:48:07
#66 16628Michał StachowiakWOJNOWICE / OPALENICA1977M3050152-00:48:2200:48:10
#67 167336Dorota PrzybylakSwarzędz1993K168-1500:48:2300:48:20
#68 168187Angelika GielNowy Tomyśl1986K169-1600:48:2500:48:16
#69 169102Piotr PiechotapromienOpalenica1984M3051153-00:48:3100:48:17
#70 17098Krzysztof GładziszewskiSTARY TOMYSL1975M4031154-00:48:3300:48:22
#71 171496Rafał GalasOPALENICA1976M3052155-00:48:4300:48:19
#72 172260Piotr SzoferSzturm Junikowo PoznańPlewiska1989M2036156-00:48:4600:48:41
#73 173222Roman SzymańskiBukowski Klub BiegaczaBUK1966M4032157-00:48:4700:48:34
#74 174138Patryk WiśniewskiDrinking Team RakoniewiceRakoniewice1988M2037158-00:48:4800:48:34
#75 175480Waldemar ŁakomyBukowski Klub BiegaczaBuk1959M5023159-00:48:5100:48:37
#76 176375Paweł MaciałekPoznań1976M3053160-00:48:5400:48:20
#77 177215Robert WojciechowskiLech 1929 OpalenicaOpalenica1971M4033161-00:48:5500:48:43
#78 178445Rafał FrańskiLuboń1972M4034162-00:49:1000:48:39
#79 17953Jan BiskupGrodzisk Wielkopolski1986M2038163-00:49:1100:48:56
#80 18071Łukasz JarnutLB TEAM LWÓWEKLwówek1989M2039164-00:49:1400:49:00
#81 181227Magdalena PakulskaPiątkowo na BiegowoPoznań1976K316-1700:49:1700:49:14
#82 182354Kopacz MirosławPoznan1955M607165-00:49:1800:49:05
#83 18323Paweł JarnutLB TEAM LWÓWEKLwówek1992M2040166-00:49:1900:49:03
#84 18424Maciej SzaferskiZbąszyń1981M3054167-00:49:2100:49:14
#85 185379Leonard WojnowskiMETALSTUDIOPOZNAŃ1960M5024168-00:49:2200:49:15
#86 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 18644Barbara CichosGrodziski Klub BiegaczaGrodzisk Wielkopolski1966K46+3-1800:49:2900:49:16
#87 187461Andrzej DawidowiczSAMSEBIEGAMBledzew1954M608169-00:49:3300:49:26
#88 188376Sławomir SkotarekOpalenica1967M4035170-00:49:3300:49:20
#89 189239Robert DuraOpalenica1989M2041171-00:49:3500:49:23
#90 19073Paulina Brychcy-Nowak"TKKF ""ŁABĘDŹ"" ZBĄSZYŃ"Strzyżewo1982K317-1900:49:3700:49:22
#91 191429Piotr WięcławskiLulinek1986M2042172-00:49:3700:49:20
#92 192465Łukasz RadajewskiKB MANIAC POZNAŃWolsztyn1981M3055173-00:49:3800:49:28
#93 19359Jacek DejaBBL PoznańPoznań1979M3056174-00:49:3900:49:20
#94 194337Marek KmiecikWolsztynWolsztyn1981M3057175-00:49:4600:49:34
#95 195499Tomasz StachowiakWolsztyn1978M3058176-00:49:4700:49:35
#96 196109Karol NaguckiOpalenica1993M2043177-00:49:5800:49:28
#97 197232Gerard MańczakOpalenica1980M3059178-00:50:0000:49:44
#98 19827Marek DolatowskiŚwiebodzin1987M2044179-00:50:0300:49:38
#99 199463Andrzej KowalskiPoznań1963M5025180-00:50:0500:49:50
#100 200120Adrian Dariusz BadzińskiBuk1989M2045181-00:50:0600:49:58

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności