Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

XXIV Bieg Opalińskich

Wyniki - 2 sierpnia 2015, Opalenica

Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
-
-
#1 301277Kazimierz DyczkoDakowyDakowy Suche1955M6013262-00:57:2500:57:05
#2 30293Marzena WróbelPszczew1980K3118-4000:57:2500:57:06
#3 303159Łuki TomaszewskiGrodzisk Wielkopolski1985M3085263-00:57:2600:56:56
#4 304152Damian MazurekDrużyna SzpikuPoznań1979M3086264-00:57:4000:57:36
#5 305167Anna StrojnaFundacja Dr Clown o/PoznańPoznań1974K3119-4100:57:4000:57:27
#6 306282Jacek WojciechowskiBBL Gorzów WielkopolskiGorzów Wielkopolski1991M2071265-00:57:4300:57:15
#7 307305Marcin PiglaOpalenica1975M4052266-00:57:4400:57:16
#8 30892Grzegorz PytaGrodzisk Wlkp.1960M5033267-00:57:4700:57:28
#9 309252Grzegorz GamrowskiGrodziski Klub BiegaczaGrodzisk Wlkp1957M5034268-00:57:4700:57:39
#10 310269Karolina MaćkowiakPNIEWYPniewy1988K1620-4200:57:5900:57:38
#11 311356Tomasz WoźniakPoznań1957M5035269-00:58:0100:57:27
#12 312346Piotr WencelMotor Klub Piwersi StęszewKonarzewo1946M6014270-00:58:0800:58:08
#13 313352Mikołaj OhlyZSP różowa torpedaGrodzisk wlkp1997M1612271-00:58:0800:57:52
#14 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !314444Jan Czopbakcylbabimostbabimost1939M70+2272-00:58:1100:57:51
#15 315478Daniel WojtalakBukowski Klub BiegaczaBuk1990M2072273-00:58:1200:57:54
#16 316385Kinga BereszyńskaDANFLORTEAMgrodzisk wlkp.1999K1621-4300:58:1200:57:54
#17 317384Karolina SzejnabezNekla1992K1622-4400:58:1200:57:54
#18 31848Katarzyna CybalGrodzisk Wlkp.1980K3120-4500:58:1300:58:01
#19 319166Weronika Błaszakbukowiec1992K1623-4600:58:3700:58:23
#20 32069Maciej Adamczakwojnowicka setkaOpalenica1982M3087274-00:58:3700:58:09
#21 321189Karol Rojekbasket Team OpalenicaKuślin1985M3088275-00:58:3900:58:11
#22 32275Katarzyna LachmanNowe Jastrzębsko1979K3121-4700:58:4800:58:28
#23 323448Michal DrykaRakoniewice1983M3089276-00:58:5000:58:27
#24 324281Damian BadzińskiBuk1996M1613277-00:58:5500:58:47
#25 325374Kornelia KąkolewskaZbąszyń1997K1624-4800:58:5500:58:38
#26 326168Henryk RogozińskiBukowski Klub BiegaczaBuk1976M3090278-00:58:5800:58:29
#27 327137Beata OleksyKOŚCIAN1980K3122-4900:59:0400:58:49
#28 328156Agnieszka IndraszekgRUNwald team PoznańOpalenica1972K3123-5000:59:0500:58:45
#29 329177Rafał AugustyniakPlewiska1985M3091279-00:59:0700:58:57
#30 33037Adrianna GrelkaOSP OpalenicaOpalenica1991K1625-5100:59:0900:58:46
#31 331498Mariusz SzeszułaOSP OpalenicaOpalenica1989M2073280-00:59:0900:58:46
#32 33235Paula CyprianOPALENICA1992K1626-5200:59:1100:58:46
#33 333366Bartłomiej JadachNowy Tomyśl1997M1614281-00:59:1200:59:02
#34 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 334364Henryk MudryGrodziski Klub BiegaczaWolsztyn1939M70+3282-00:59:1400:59:07
#35 33512Szymon NapierałaOpalenica1979M3092283-00:59:2200:58:55
#36 336275Ada SzajdakBukowski Klub BiegaczaSzamotuły1989K1627-5300:59:3100:59:01
#37 337432Kinga DratwaPoznań1993K1628-5400:59:3400:59:26
#38 338213Anna MielnikPoznań1978K3124-5500:59:3900:59:17
#39 33949Michał CybalGrodzisk Wlkp.1974M4053284-00:59:4300:59:31
#40 340360Jerzy PołczyńskiPoznań1942M70+4285-00:59:5500:59:49
#41 341278Hanczeska KuczyńskaDrużyna SzpikuPoznań1979K3125-5600:59:5800:59:49
#42 34218Izabela KukawaOPALENICA1983K3126-5701:00:2001:00:07
#43 343267Przemysław RugałaZbąszyń1981M3093286-01:00:2101:00:08
#44 344107Maciej WarsztaGrodzisk Wielkopolski1995M2074287-01:00:3301:00:06
#45 345202Lech SalitaALTOM GNIEZNOGNIEZNO1960M5036288-01:00:3401:00:09
#46 346343Krzysztof Kaczmarekkarebud Krzysztof KaczmarekGrodzisk Wlkp1970M4054289-01:00:3801:00:28
#47 347370Damian DobrodziejPoznań1984M3094290-01:00:4001:00:30
#48 348416Roman TalikadzeLKS Sana KościanKościan1958M5037291-01:00:4401:00:44
#49 349455Paweł OpaczykPoznań1957M5038292-01:00:4501:00:27
#50 350307Mateusz RubczyńskiTarnowa1989M2075293-01:00:4701:00:22
#51 351147Joanna BuszewskaWolsztyn1987K1629-5801:00:5001:00:41
#52 35246Jacek ArentKonojad1977M3095294-01:00:5001:00:33
#53 353431Marek CzaplickiSłodziakiPoznań1982M3096295-01:00:5001:00:24
#54 35416Jędrzej Łuczewskikibole w bieguOpalenica1989M2076296-01:00:5301:00:36
#55 35557Anna KamińskaOpalenica1984K3127-5901:00:5601:00:54
#56 356219Jacek GrajzerSUMIN SUCHY LASPOZNAN1966M4055297-01:00:5701:00:49
#57 35777Marek MaćkowiakSTADOGRODZISK WLKP1979M3097298-01:01:0001:00:49
#58 358287Anna WieczorkiewiczDam radęKrosno k. Mosiny1983K3128-6001:01:0001:00:36
#59 359507Patrycja PawlakKlub Biegacza BolewiceBolewice1987K1630-6101:01:0001:00:41
#60 36034Jarosław CyprianOSP OpalenicaOPALENICA1969M4056299-01:01:0501:00:40
#61 361158Elżbieta MortkaOSP OpalenicaOPALENICA1971K3129-6201:01:0501:00:39
#62 362210Magdalena PiotrowskaBukowski Klub BiegaczaBuk1980K3130-6301:01:1301:01:02
#63 36366Dorota Olejniczak-HeniczOPALENICA1970K3131-6401:01:1701:00:54
#64 36467Piotr BartkowiakGrodziski Klub BiegaczaGrodzisk Wielkopolski1976M3098300-01:01:2601:01:17
#65 365324Robert SzypuraSielinko1970M4057301-01:01:2801:01:06
#66 366405Anna KocikopalenicaOpalenica1987K1631-6501:01:3201:01:21
#67 367318Karolina PowelOpalenicki Klub BiegaczaOpalenica1979K3132-6601:01:3501:01:06
#68 36830Andrzej SmykBukowski Klub BiegaczaOpalenica1969M4058302-01:01:3501:01:06
#69 369436Krzysztof Moskwatak se pomykam !LESZNO1957M5039303-01:01:3801:01:09
#70 370133Marek TrafnyGniezno1975M4059304-01:01:4401:01:17
#71 371425Rafał PajchrowskiOPALENICA1970M4060305-01:01:4401:01:17
#72 372149Renata JędrzejczakRakoniewice1982K3133-6701:01:5401:01:37
#73 373216Michał JaroszNowy Tomyśl1981M3099306-01:02:1101:02:02
#74 374317Piotr PowelOpalenicki Klub BiegaczaOpalenica1975M4061307-01:02:1301:01:44
#75 375323Katarzyna SzypuraSielinko1972K3134-6801:02:1301:01:48
#76 376494Romualda JanowiczOpalenicki Klub BiegaczaOpalenica1965K46+4-6901:02:2301:01:53
#77 377492Zbigniew JanowiczOpalenicki Klub BiegaczaOpalenica1958M5040308-01:02:2301:01:53
#78 378186Joanna WojtysiakSwarzędz1990K1632-7001:02:2701:02:08
#79 37984Iwona MrugalskaPOZNAŃ1981K3135-7101:02:2801:02:19
#80 380420Barbara SurdykSolec Wlkp.1993K1633-7201:02:5201:02:21
#81 381421Przemysław PietrzakŚroda Wlkp1993M2077309-01:02:5201:02:21
#82 382383Wiesław PiątasOtusz1957M5041310-01:02:5601:02:39
#83 383114Beata GrząślewiczKościan1963K46+5-7301:03:0001:02:40
#84 384470Joanna NowakGrodzisk wlkp1991K1634-7401:03:1001:03:03
#85 385124Joanna KlakSłodziakiPoznań1983K3136-7501:03:2101:02:54
#86 386388Artur PoszwińskiPoznań1962M5042311-01:03:2901:03:08
#87 387443Hanna RutkowskiSzałki TeamSwarzędz1985K1635-7601:03:4101:03:24
#88 388487Tomasz KańdułaGrodzisk Wlkp1996M1615312-01:03:4401:03:20
#89 38931Aleksander GiernaśŁubnica1995M2078313-01:03:4601:03:20
#90 390106Anna FórmaniakGrodzisk Wielkopolski1995K1636-7701:03:5701:03:36
#91 391438Robert WitkowskiWiry1971M4062314-01:03:5801:03:44
#92 39255Joanna JaśkowiakGrodziski Klub BiegaczaGRODZISK WLKP.1977K3137-7801:04:0201:03:47
#93 393214Kamil MielnikPoznań1979M30100315-01:04:2101:04:00
#94 394393Anna MikojaczykOpalenica1981K3138-7901:04:3401:04:22
#95 39574Dawid PiechockiSTADOGrodzisk Wielkopolski1974M4063316-01:04:3701:04:26
#96 396479Anna SzpurekBukowski Klub BiegaczaBUK1981K3139-8001:04:3901:04:23
#97 397404Wioleta StelmaszykOpalenica1984K3140-8101:04:5001:04:38
#98 398407Rafał MaślankiewiczPoznań1957M5043317-01:05:3801:05:18
#99 399205Anna AndrzejczakNowy TomyślNowy Tomyśl1984K3141-8201:05:4501:05:31
#100 400151Robert GrypczyńskiSwarzędz1969M4064318-01:05:5101:05:41

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności