Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

XXIV Bieg Opalińskich

Wyniki - 2 sierpnia 2015, Opalenica

Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
-
-
#1 200120Adrian Dariusz BadzińskiBuk1989M2045181-00:50:0600:49:58
#2 201319Michał SuchackiTarnowo Podgórne1989M2046182-00:50:0800:49:52
#3 202241Błażej PołkaZbąszyń1988M2047183-00:50:1200:49:57
#4 203424Łukasz KiersztanLwówek1990M2048184-00:50:1200:49:42
#5 207191Jakub JokśNowy Tomyśl1993M2049188-00:50:3800:50:27
#6 208197Paweł LehmannZbąszyń1975M4036189-00:50:4000:50:24
#7 210434Jacek GrabiaPoznań1971M4037191-00:50:4300:50:32
#8 213200Wojciech KóskaGrodzisk Wielkopolski1993M2052193-00:50:4500:50:35
#9 214472Mateusz StawskiNiepruszewo1992M2053194-00:50:5200:50:33
#10 215471Dariusz PajchrowskiPrzeźmierowo1986M2054195-00:50:5200:50:34
#11 217153Eldar BachszyjewZbąszyń1980M3063197-00:50:5600:50:41
#12 219244Krzysztof PawłowskiZbąszyń1975M4038199-00:51:0400:50:49
#13 221414Eugeniusz RybkaPoznań1947M609201-00:51:1400:51:12
#14 223412Ewelina JaniszewskaOborniki1982K318-2100:51:2400:51:09
#15 224314Błażej KaczmarekOpalenica1979M3066203-00:51:2500:50:59
#16 225258Jarosław UrbańskiPoznań1964M5027204-00:51:2800:51:12
#17 22699Beata Żurawskabukowiec1991K1611-2200:51:4400:51:31
#18 227247Adam FrąckowiakPoznan1978M3067205-00:51:4500:51:28
#19 228142Arkadiusz Dominiakopalenica1979M3068206-00:51:4500:51:15
#20 229122Jacek ChorąziakGRODZISK WIELKOPOLSKI1973M4040207-00:51:5400:51:33
#21 232196Krzysztof MasłowskiPoznań1987M2055210-00:52:1600:51:58
#22 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !235357Bogdan WaluszyńskiGniezno1943M70+1212-00:52:2800:52:19
#23 237223Agnieszka EwertowskaKobylnica1973K3110-2400:52:3900:52:20
#24 23889Dawid KędzierzyńskiZbąszyń1992M2056214-00:52:4000:52:15
#25 239279Marek KoteckiMurowana Goślina1986M2057215-00:52:4800:52:48
#26 241154Mariusz OttoGrodzisk Wielkopolski1977M3071216-00:52:5000:52:34
#27 244253Kamila Mikłapoznań1980K3112-2600:53:0800:53:05
#28 245350Małgorzata StarzakGrudna1997K1612-2700:53:1000:52:50
#29 246257Mariusz PyszkowskiBabimost1981M3074219-00:53:1400:52:58
#30 247162Zuzanna KaczmarekKoziegłowy1987K1613-2800:53:1500:53:02
#31 248266Michał SzeszułaPoznań1975M4043220-00:53:1700:52:55
#32 250505Bartosz KasperczakOpalenica1986M2059222-00:53:2500:53:06
#33 254466Eryk WesołekMichorzewo1997M1610225-00:53:5500:53:32
#34 255351Czesław SzymkowskiPoznań1948M6010226-00:54:0100:53:53
#35 25662Bartosz DudzińskiZbąszyń1992M2060227-00:54:0400:53:41
#36 257410Dariusz NowakWolsztyn1982M3077228-00:54:0600:53:57
#37 259171Marek FertigOpalenica1974M4044230-00:54:1000:53:54
#38 262331Katarzyna MaćkowiakRakoniewice1990K1614-3000:54:2900:54:05
#39 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 7179Mateusz JaśniewiczSwarzędz1987M2037-00:35:4900:35:48
#40 263127Marta ZimnaKuślin1993K1615-3100:54:3300:54:10
#41 264308Przemysław WrochnaGrzebienisko1988M2062233-00:54:4300:54:31
#42 268141Kazimierz RatajczakKościan1956M5030236-00:54:5900:54:39
#43 269441Adam RubczynskiRakoniewice1996M1611237-00:55:0300:54:41
#44 14481Edwin KuszczykMIĘDZYRZECZ1973M40414-00:36:5900:36:58
#45 271446Wacław ŁazarczykKołobrzeg1953M6011239-00:55:0900:54:54
#46 1614Tomasz KoebschKoziegłowy1978M30616-00:37:2600:37:25
#47 17113Dariusz RutaNOWY TOMYŚL1971M40517-00:37:3300:37:32
#48 273184Filip GrykaNowy Tomyśl1979M3080240-00:55:1700:55:08
#49 18101Dominik SzulcOpalenica1988M20618-00:37:4900:37:49
#50 275422Ryszard NadobnikRuchocice1983M3081242-00:55:2200:54:49
#51 276313Laura Ewa TarsaWOLSZTYN1995K1618-3400:55:3600:55:30
#52 22392Mirosław MichalakKościan1987M20822-00:38:2000:38:18
#53 280140|Monika Pawlakkościan1983K3114-3500:56:0400:55:49
#54 26218Paweł KuśnierzKaźmierz1987M20926-00:38:3600:38:32
#55 282493Michał GórznyCzerwonak1991M2068247-00:56:1400:55:54
#56 27467Artur SikoraOstrów Wielkopolski1995M201027-00:38:4200:38:42
#57 283207Dariusz PaluszakCzempiń1975M4046248-00:56:1500:55:57
#58 285163Artur WachowiakPoznań1987M2069250-00:56:1900:56:06
#59 28665Mateusz MichalakZBĄSZYŃ1992M2070251-00:56:2600:56:02
#60 31485Tomasz BoguszGdynia1981M30831-00:38:5800:38:55
#61 287285Waldemar KrynojewskiGrodzisk Wlkp.1975M4047252-00:56:2900:56:13
#62 288226Jacek FajferSwarzędz1960M5031253-00:56:3400:56:14
#63 291389Marta KraszkaPoznań1990K1619-3600:56:3900:56:26
#64 292143Paweł MichałowskiZbąszyń1979M3083256-00:56:4700:56:31
#65 293339Kasia NajdowskaBydgoszcz1981K3115-3700:56:4900:56:24
#66 295221Roman WitczakBuk1970M4049258-00:56:5500:56:23
#67 40193Kamil SierońNowy Tomyśl1991M201539-00:39:5900:39:55
#68 296206Piotr RatajczakGrodzisk Wlkp1972M4050259-00:56:5900:56:31
#69 298495Andrzej SzymankiewiczBelęcin1975M4051260-00:57:2000:56:50
#70 299185Monika MichalakŚmiłowo1982K3117-3900:57:2400:57:11
#71 30293Marzena WróbelPszczew1980K3118-4000:57:2500:57:06
#72 303159Łuki TomaszewskiGrodzisk Wielkopolski1985M3085263-00:57:2600:56:56
#73 4819Przemysław NowakOpalenica1976M301046-00:41:1200:41:06
#74 49280Marian MichalskiBruszczewo1963M50547-00:41:1400:41:11
#75 50457Paweł MarekPniewy1973M401248-00:41:1700:41:11
#76 307305Marcin PiglaOpalenica1975M4052266-00:57:4400:57:16
#77 30892Grzegorz PytaGrodzisk Wlkp.1960M5033267-00:57:4700:57:28
#78 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !53273Violetta MaciołekLipnica1980K311-300:41:2500:41:21
#79 5560Robert SzymańskiPoznań1974M401352-00:41:4600:41:43
#80 311356Tomasz WoźniakPoznań1957M5035269-00:58:0100:57:27
#81 5696Łukasz PrzybyłaKarpicko1984M301153-00:41:5800:41:52
#82 6013Tomasz ZdziarskiOpalenica1978M301457-00:42:0700:42:05
#83 61382Marek PawłowskiPoznań1964M50758-00:42:0900:42:06
#84 31848Katarzyna CybalGrodzisk Wlkp.1980K3120-4500:58:1300:58:01
#85 319166Weronika Błaszakbukowiec1992K1623-4600:58:3700:58:23
#86 32275Katarzyna LachmanNowe Jastrzębsko1979K3121-4700:58:4800:58:28
#87 323448Michal DrykaRakoniewice1983M3089276-00:58:5000:58:27
#88 68312Tomasz TarsaWOLSZTYN1972M401665-00:42:3200:42:27
#89 324281Damian BadzińskiBuk1996M1613277-00:58:5500:58:47
#90 325374Kornelia KąkolewskaZbąszyń1997K1624-4800:58:5500:58:38
#91 71502Sławomir Krysztofiakbydgoszcz1965M50967-00:42:4600:42:44
#92 327137Beata OleksyKOŚCIAN1980K3122-4900:59:0400:58:49
#93 72303Waldemar MarciniakRakoniewice1960M501068-00:42:5300:42:48
#94 329177Rafał AugustyniakPlewiska1985M3091279-00:59:0700:58:57
#95 74402Radosław KrymBŁOŃSKO1980M301770-00:43:0600:43:04
#96 75135Radosław MichalskiLwówek1980M301871-00:43:0600:43:01
#97 33235Paula CyprianOPALENICA1992K1626-5200:59:1100:58:46
#98 333366Bartłomiej JadachNowy Tomyśl1997M1614281-00:59:1200:59:02
#99 33512Szymon NapierałaOpalenica1979M3092283-00:59:2200:58:55
#100 81411Mariusz PrzybylakPoznań1986M202376-00:43:1700:43:13

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności