Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Chudy Wawrzyniec 50+

Wyniki - 8 sierpnia 2015, Rajcza - Ujsoły, Beskid Żywiecki

Velocity -  General

Msc
Nr
M
K
Pk1
Pk2
Pk3
-
-
-
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !12Grinius Gediminas1-LitwaINOV8SZCZECIN04:32:2100:58:5803:08:3903:35:06
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !23Leśniak Kamil2-PolskaInov-8 TeamToruń04:39:1800:06:5700:59:0003:08:4003:35:27
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 34Michulec Jacek3-PolskaŻywiec04:46:1100:13:5000:58:4903:14:5203:46:44
#4 4262Biernawski Piotr4-PolskaATTIQ Fake RunnersNowy Targ05:11:0900:38:4800:59:0703:33:3404:05:49
#5 5818Baranow Tomasz5-PolskaPlaterów05:18:4200:46:2101:06:5803:37:5804:10:41
#6 6861Celiński Robert6-PolskaByledobiec AninBielsko-Biała05:23:4300:51:2201:03:4203:36:1704:11:57
#7 7779Polański Tomasz7-PolskaBydgoszcz05:32:0900:59:4701:05:1103:44:1604:17:34
#8 8515Żyrek Adam8-PolskaKS Halny Węgierska GórkaŻabnica05:35:2201:03:0101:01:0403:45:5304:24:23
#9 9295Bartyzel Marek9-PolskaZawoja05:42:1701:09:5601:06:2203:48:0204:26:48
#10 10690Krosny Sebastian10-PolskaBiegamy z Sercem.pl / BBL / STS BIEGATONMikołów05:43:1201:10:5101:04:3303:43:4804:23:09
#11 11748Jadczyk Tomasz11-PolskaTarnowskie Góry05:46:2401:14:0301:03:0603:48:5804:30:14
#12 12578Sztefko Józef12-PolskaUltra Beskid SportKozy05:47:3801:15:1701:06:4703:54:1704:32:49
#13 13227Koczwara Tomek13-PolskaRadomyśl Wielki05:48:1301:15:5201:03:2703:49:2604:35:15
#14 14663Stroinski Daniel14-PolskaRydultowy05:51:3101:19:1001:16:0804:03:5704:41:11
#15 15618Talanda Mateusz15-PolskaPrawdziwa StalKatowice05:51:4901:19:2801:16:0704:03:5704:41:04
#16 16550Dąbrowa Andrzej16-PolskaADB TeamZielona Góra05:52:1901:19:5701:04:1003:54:3104:36:51
#17 17387Sekuła Jarosław17-PolskaJózefów05:56:0701:23:4601:05:4403:49:3504:33:46
#18 18526Topolski Marcin18-PolskaJadowniki05:57:0301:24:4201:08:3003:57:4004:40:04
#19 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !19466Kantor Martyna-1PolskaLacho TeamChmielowice05:57:2501:25:0401:08:2704:02:3604:39:58
#20 20555Maślanka Tomasz19-PolskaKRS TKKF Jastrząb Ruda ŚląskaBytom05:57:4701:25:2601:06:2803:59:2804:45:16
#21 2143Sutor Piotr20-PolskaZosia, Franek, KalinaSpytkowice05:59:0001:26:3901:06:1503:54:5004:43:53
#22 22273Gadecki Artur21-PolskaFitness Club Tao KielceKielce06:04:2401:32:0201:08:5204:06:4904:51:11
#23 2370Grams Krzysztof22-PolskaRYSIOTEAMŁódź06:06:5901:34:3801:11:2904:05:4904:49:12
#24 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !24605Kącka Anna-2Polskadrużynazakopane06:08:4201:36:2101:11:1504:08:2904:50:52
#25 2530Cieniawski Piotr23-PolskaZZ KADRA BYTOM/BOBREK C ENTRUMBytom06:08:5501:36:3401:13:2504:06:1304:50:20
#26 26256Lewandowski Bartłomiej24-PolskaLEVIwarszawa06:13:5001:41:2901:13:1404:17:0504:57:49
#27 27312Ciupiński Michał25-PolskaWarszawa06:15:1301:42:5101:11:2704:08:2204:51:25
#28 28101Drabik Dawid26-PolskaWarszawa06:18:3001:46:0901:08:3404:02:5104:50:23
#29 29362Sagan Łukasz27-PolskaSALCO TEAMKrzczonów06:19:5501:47:3401:14:1104:19:3805:09:39
#30 30800Aid Patryk28-PolskaSport Guru RunnersWarszawa06:20:1301:47:5201:06:5304:07:4404:57:23
#31 31335Skalski Bartosz29-PolskaŁosiowe Błota Mountain Running TeamWarszawa06:21:2001:48:5901:13:5204:15:2204:59:39
#32 32141Madejski Sławomir30-PolskaSpeleoklub ŚwiętokrzyskiKielce06:23:2101:51:0001:09:3104:17:0605:04:11
#33 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 33864Solak Aysen-3TurcjaWroclaw06:23:2801:51:0701:17:3304:26:1305:06:04
#34 34520Półtorak Sylwester31-PolskaDobczycki klub biegaczaKrzyszkowice06:24:4601:52:2501:08:1304:04:2804:53:47
#35 35384Hermanowicz Marek32-PolskaDobrzeń Wielki06:25:1601:52:5501:14:1104:11:0204:56:58
#36 36438Cłapiński Janusz33-PolskaAKG ŁódźŁódź06:26:0601:53:4501:04:1304:08:2105:02:28
#37 37234Hewelt Maciej34-PolskaCzarna Góra Trail TeamGdańsk06:27:1401:54:5301:09:5904:29:2005:17:32
#38 38720Kotuła Arkadiusz35-PolskaKW WarszawaWarszawa06:27:2701:55:0601:15:1404:20:0605:06:32
#39 39584Chmielewski Dominik36-PolskaTT SzczecinSzczecin06:27:5201:55:3001:15:2504:19:2205:04:49
#40 40370Tylek Rafał37-PolskaKraków06:28:1801:55:5701:06:2803:55:2204:47:11
#41 41421Dąbrowski Marcin38-Polskaobozybiegowe.plWarszawa06:28:4301:56:2201:16:1204:27:4305:12:37
#42 43232Bobla Walenty40-PolskaWalenty - Projekt RunBierun06:29:4501:57:2401:15:0904:13:4505:04:00
#43 44140Kiełbasa Błażej41-PolskaWarszawa06:31:0101:58:4001:05:2304:09:4105:05:58
#44 45875Bielawa Rafal42-Polskawww.ieco.plWrocław06:32:0201:59:4101:11:0304:18:1105:06:27
#45 46863Skrzyp Marek43-PolskaByledobiec/Ultraspire Polskabielsko-biała06:32:0401:59:4301:14:1704:24:2305:07:15
#46 47865Pukło Piotr44-PolskaNutrendteamBielsko-Biała06:32:2402:00:0301:14:3404:24:3805:08:55
#47 48375Przybyła Marcin45-Polskanutrend teamSzczyrk06:32:2502:00:0401:10:1904:17:3705:08:53
#48 4912Olszanowski Andrzej46-PolskaChludowo06:33:0302:00:4201:15:2704:20:0905:06:43
#49 5035Tarasek Wojciech47-PolskaBiegam Bo LubięStara Wieś06:34:1902:01:5801:06:2103:54:5804:49:42
#50 51516Lisak Wojciech48-PolskaKatowice06:34:3102:02:1001:17:3704:22:2705:07:34
#51 52496Wiśniewska Martyna-4PolskaCity TrailRumia06:36:1002:03:4901:17:1304:24:2405:12:36
#52 53426Kępowicz Marcin49-PolskaŻabia Wola06:36:5402:04:3301:17:0004:23:0705:11:57
#53 54631Czosnowski Tomasz50-PolskaOTK RzeźnikGliwice06:37:3802:05:1701:22:5804:30:0605:15:06
#54 55455Herdzina Przemysław51-PolskaKraków06:38:0102:05:4001:16:4404:23:2205:11:51
#55 56785Złotkowski Przemysław52-PolskaCiENIASYZakopane06:38:5302:06:3201:19:1204:26:5705:12:09
#56 5773Wróbel Łukasz53-PolskaGoggle PAE TeamKiełczów06:39:0602:06:4501:13:2104:27:2505:18:30
#57 58212Całka Bartłomiej54-PolskaPILAWAWarszawa/Pilawa06:39:1602:06:5501:16:5404:27:3905:14:09
#58 59173Jędros Przemysław55-PolskaAKMB Pędziwiatr GliwiceGliwice06:39:3502:07:1401:12:2504:27:2305:15:02
#59 60146Krzyszczak Jaromir56-PolskaCzciciele Bobrzej NoryLublin06:39:4602:07:2501:16:0204:20:1105:15:12
#60 61250Siwiecki Tomasz57-PolskaJasiek Mela TeamTomaszowice06:39:4902:07:2701:16:3404:26:1205:16:18
#61 6261Nowicki Przemyslaw58-PolskaZabierzów BiegaPisary06:40:0302:07:4201:19:3204:19:4905:14:07
#62 63201Filipczak Dariusz59-PolskaGMINA STRZELCE OPOLSKIESTRZELCE OPOLSKIE06:40:3802:08:1701:17:5204:27:2905:15:00
#63 6462Łuczkiewicz Jarosław60-PolskaTS Regle Szklarska PorębaOława06:41:3502:09:1401:13:3304:24:1505:14:16
#64 65643Płońska Anna-5PolskaEKG WrocławWrocław06:41:5202:09:3001:19:3104:33:2105:16:15
#65 66313Dąbrowski Cezary61-PolskaMAXI PiasecznoPiaseczno06:41:5202:09:3101:19:0204:28:3905:15:30
#66 67176Biniecki Michał62-PolskaKuba & Michał TeamChorzów06:42:5802:10:3701:10:4704:23:2005:10:56
#67 68237Ulbrich Paweł63-PolskaChachary ze StaregoChorzów06:43:0302:10:4101:20:4404:28:2205:18:01
#68 69398Haczyk Jarosław64-PolskaBieg OpolskiOpole06:43:3102:11:1001:15:5104:17:3405:13:01
#69 70150Sul Marcin65-PolskaOlsztyn06:44:3702:12:1501:10:5104:08:3005:01:47
#70 71196Mioduchowski Arek66-Polska100Noga TeamWarszawa06:44:4502:12:2301:11:2104:22:3205:14:24
#71 7259Pietrzak Jacek67-PolskaŁódź06:45:0802:12:4701:18:5904:24:0605:13:36
#72 73430Komaniecki Łukasz68-PolskaRybnik06:45:4702:13:2601:22:5604:32:1505:12:29
#73 7492Maj Piotr69-PolskaTRINERGY TEAMWarszawa06:46:0402:13:4201:07:0904:13:4305:04:25
#74 7518Oboz Pawel70-PolskaSosnowiec06:46:4702:14:2601:52:4804:54:0105:30:29
#75 7699Respondek Marcin71-PolskaDW teamPiekary Śląskie06:47:0602:14:4501:16:3004:30:3605:19:14
#76 77353Paczkowski Robert72-PolskaSilesia Runners ClubSiemianowice Śląskie06:48:2002:15:5901:23:3504:41:2205:24:36
#77 78415Kozieł Grzegorz73-PolskaSilesia Runners ClubSiemianowice Śląskie06:49:1502:16:5401:10:4804:08:1705:00:39
#78 79303Wiszniewski Bartosz74-PolskaI ROCK TRIATHLONZielona Góra06:50:3302:18:1201:19:5404:35:1105:22:11
#79 80458Maślany Dominik75-PolskaGostynin06:50:4802:18:2701:09:2804:32:0405:26:11
#80 81493Daniel Jarek76-PolskaBielsko-Biała06:52:0102:19:4001:22:3904:40:3605:27:26
#81 8267Raczko Tomasz77-PolskaKB BolesławiecBolesławiec06:52:0602:19:4501:17:4604:31:1205:21:45
#82 83182Szczyrba Robert78-PolskaPiekary Śląskie06:52:4202:20:2101:19:5104:43:0805:24:19
#83 84395Rurański Maciej79-PolskaGB Gwarek Tarnowskie GóryTarnowskie Góry06:53:2602:21:0401:15:4604:23:5805:20:54
#84 85671Konieczny Rafał80-PolskaRadlin06:53:4202:21:2001:17:2704:34:3005:24:51
#85 86436Kolodziejski Pawel81-PolskaLUBAWSKA EPIC FIGHTSZCZECIN06:54:3702:22:1501:16:2704:44:5505:33:47
#86 87758Miler Marcin82-PolskaLokomotiveŁaziska Górne06:55:4802:23:2701:16:2904:30:2705:22:12
#87 88721Mikołajczyk Bartłomiej83-PolskaTG SOKÓŁ" ZAKOPANE"Bytom06:55:4802:23:2701:20:2204:30:4205:19:10
#88 89874Krause Kuba84-Polskabieganie.plPoznań06:56:0102:23:4001:16:3304:30:1105:22:09
#89 9087Klatka Michał85-PolskaBbL Tomaszów Maz/Time4RunningTomaszów Mazowiecki06:56:1202:23:5101:20:2304:43:2305:35:41
#90 91741Latus Łukasz86-PolskaWysoka06:56:3302:24:1201:17:3904:27:1705:19:37
#91 92760Mikoś Marcin87-PolskaWUJEK BIEGAKatowice06:57:0102:24:4001:15:1304:43:0905:34:27
#92 93322Lang Aleksander88-Polskaobozybiegowe.plWarszawa06:57:0902:24:4801:16:1204:29:1505:22:07
#93 94486Basta Przemysław89-PolskaKraków06:57:1902:24:5801:20:5204:35:3805:29:23
#94 95311Grabski Patryk90-PolskaPolarnyjWarszawa06:57:3102:25:1001:15:1104:21:3505:09:24
#95 96287Leśniak Piotr91-PolskaWarszawa06:58:0602:25:4501:17:0604:30:5505:20:59
#96 97105Wieczorek Andrzej92-PolskaRacibórz06:58:1402:25:5301:20:2204:43:1905:35:21
#97 9824Burakowski Daniel93-Polskaultrabieg.plolsztyn06:58:3202:26:1101:11:2104:30:0305:19:11
#98 99871Nowak Aleksander94-PolskaNUTREND TEAMBielsko-Biała06:58:3602:26:1501:14:3204:36:1005:32:00
#99 100299Konarski Piotr95-PolskaAqua - Reh C entrum Rehabilitacji OpoleKrasków06:58:5402:26:3301:22:3404:43:0405:34:53
#100 10142Żenczakowski Daniel96-PolskaOSP PodisticavesuvianaKrosno06:59:2402:27:0301:12:5504:33:1905:29:34

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności